Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kumulacja

kumulacja

#6469765 Napisano: 05.03.2018 11:22:12 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

Kierowca rajdowy Hołowczyc przyłapany na zbyt szybkiej jeździe. Zabrane prawo jazdy i mandat.
Właściwie to mnie wkurza ten obłudny gad, bo w reklamach takiego ważniaka zgrywa, nawołując innych kierowców do jazdy w granicach przepisów, a sam uważa się za świętą krowę, wrrr
emotka emotka

Najśmieszniejsze jednak jest tłumaczenie: "jechałem tak szybko, panie władzo, bo chciałem, by mi szybciej auto wyschło, z myjni jadę!" emotka

Teraz już wiem, co powiedzieć policji, gdy zatrzyma mnie za szybką jazdę na motorze.
Panie władzo, ale ja chciałam, żeby mi szybko włosy wyschły emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kumulacja

#6469738 Napisano: 05.03.2018 10:21:06 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

Musi: nienaostrzonaemotka

Nie dość, że deska, to jeszcze tępa. Dorzuć, że to blondynka i będzie komplet. Kumulacja.

Ogłaszam wszem i wobec, że kumulacja nie jest blondynką i nie jest tępa!  Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6469618 Napisano: 04.03.2018 18:59:54 w Sport
stamp2 napisał(a):

mia napisał(a):

Mężczyźni w sztafecie 4 x400, kolejne dziś złoto! emotka emotka emotka Rekord świata!!!!!!!!!!!!

emotka emotka emotka emotka emotka

Gdzie można ten bieg jeszcze raz obejrzeć?
Myślałam, że w TVP3 będzie jeszcze raz powtórzenie końcówki, a tu ... reklamy i koniec emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6469459 Napisano: 03.03.2018 21:30:47 w Wkurza mnie...
A mnie kiedyś rozbawił podpis pod zdjęciem jubilata, który chwalił się, że kończy 30 lat.
Któryś z kumpli zapytał go, czy trzyma jeszcze mocz emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6469332 Napisano: 03.03.2018 12:22:22 w Wkurza mnie...
SMOLARZE, wkurzają mnie nagrody w Twoim nowym konkursie, czyli KOCE.
Porozmawiaj ze sponsorami i powiedz im, że PIENIĄDZE mają większe MOCE. Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6467285 Napisano: 26.02.2018 08:58:09 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

wkurza mnie poczta polska emotka
w styczniu wyslalam list polecony ekonomiczny - dotarl po 15 dniach bez naklejki że jest polecony. Odbiorca nie dostal zadnego awizo tylko dostal wciśnięty w skrzynkę, podarty list. Poczta na reklamację nie odpisała mimo iż minęło ponad 30 dni.

Druga sytuacja: na konkurs odesłałam paragon w czwartek rano, listem poleconym priorytetowym i oczywiście do tej pory do adresata nie dotarł a w śledzeniu przesyłki jest tylko "w transporcie". Kurde, tyle kasy się płaci za przesyłkę priorytetową po to żeby szła jak ekonomiczna? Jaki to sens??

Wysłałam list polecony. Śledzę przesyłkę po 5 dniach i widzę napis: Próba doręczenia. Adresat twierdzi, że nic nie doręczono.
Po 8 dniach od wysłania idzie na pocztę i pyta o list. List sobie leży, żadnej próby doręczenia nie było i awiza też nie było, bo - jak stwierdziła pani w okienku większość listonoszy jest chorych i nie ma kto roznosić nawet awiz. Wszystko działo się w ubiegły piątek. Dobrze, że list jednak dotarł i mogłam podać numer listu poleconego adresatowi.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6466456 Napisano: 22.02.2018 16:32:23 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy faceci jedzą skarpetki? Kupiłam 3 tygodnie mojemu 10 par i już nie ma żadnej do pary o.O Muszę zacząć kupować identyczne... chociaż i tak by ginęły. 

A jak można wytłumaczyć to zdjęcie?
Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6465970 Napisano: 21.02.2018 16:44:17 w Czy informują/ informowali?
buka napisał(a):

u mnie też widać tylko do 13 emotka

2018-02-18
Robert P., Augustów
2018-02-17
Anna W., Toruń
2018-02-16
Krzysztof C., Gdańsk
2018-02-15
Marlena N., Nakło nad Notecią
2018-02-14
Anna T., Wasilków Wyświetl w wątku >>
1 buka 0

kumulacja

#6465256 Napisano: 19.02.2018 22:00:13 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie ogrom nauki jaki ma mój syn w pierwszej klasie - chodzi mi konkretnie o prace domowe. Dopiero skończyliśmy, oboje jesteśmy padnięci od patrzenia w książki i pewnie konkurs Fantasia mi ucieknie, bo nie wykrzesam z siebie już chyba nic dziś. Jeszcze pacierz z religii. Dziś się miał nauczyć "wierzę w Boga". I tak siedzi i klepie, że "trzeciego dnia z marchwi wstał", czy też "pod pączkiem piłatem"... I weź się człowieku nie śmiej mu w twarz... 

Znam to emotka  Chleba naszego poprzedniego ... i nie budź nas na pokuszenie emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6464188 Napisano: 15.02.2018 21:08:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

kumulacja napisał(a):

zubi napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Konkurs CRUNCHIPS - czy jest ograniczenie znaków do 160, czy też można więcej?

3.5 Łączna długość SMSa zawierającegorozwiązanie zadania konkursowego nie może przekroczyć 160 znaków wraz ze spacjami.

W regulaminie nie widzę punktu 3.5 - w którym regulaminie widzisz taki zapis

https://www.studi...sus.pl/pobierz-pliki

Dziękuję za wyjaśnienie! Regulamin na e-konkursach nie zawiera punktu 3.5, a ten na stronie agencji ma ten punkt.
Wielkie dzięki! Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6462008 Napisano: 10.02.2018 15:31:12 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

joan napisał(a):

Komentarze pod konkursem... emotka Czy to wszystko trolle, czy też może w konkursach powinno się raczej przyznawać słowniki mowy ojczystej + ćwiczenia umiejętności czytania ze zrozumieniem & pisania z sensem? emotka
https://www.e-konkursy.info/konkurs/wygraj-karty-do-empiku.html#.Wn1kXbziaW8

Takie miejsca mnie przerażają emotka Mam wtedy wrażenie, że ze wszystkich stron spadają na mnie chmary oszalałych Gremlinów albo że jestem na ostatnim skrawku sawanny jak na wyspie, otoczony atakującymi na oślep wszystkożernymi, jadowitymi mrówkami, przed którymi nie ma ucieczki... emotka
Nie wiem, czy sugerowana nagroda przydałaby się im, bo te chmary są jak szarańcza - pędzą na oślep przed siebie, nie mając czasu na czytanie czegokolwiek, zajęci tylko pisaniem, pisaniem, pisaniem konkursowym oczywiście emotka
Ciekawe, czy zgłoszeń konkursowych było przynajmniej tyle, ile jest komentarzy emotka

Po przeczytaniu komentarzy osiwiałam z rozpaczy emotka  I dlatego napisałam, że wyniki będą w Walentynki. 
Być może wsadziłam kij w mrowisko, ale co tam. 100 komentarzy więcej, sto mniej - w tym wypadku
żadna różnica. Nawet nie umiem skomentować tych komentarzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6461844 Napisano: 09.02.2018 20:11:01 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Nie chcę wyjść na zmierzłego babona, co banialuki o swej młodości opowiada, ale... ponieważ zapełnił się mój segregator, gdzie trzymam niektóre regulaminy / paragony / protokoły / gwarancje dot. konkursów, zrobiłam dziś czystki. Wypadło na rok 2011. I co ja paczę?! Wśród rozdawanych onegdaj nagród: Seszele, Bahamy, laptopy, pralki, samochodów gęstwina, przelew 100.000 zł itd. A teraz jak organizator rzuci pińć tysięcy złociszy albo badziewiastą chińszczyznę, to jest luksus emotka

A teraz jest tak:
Albedo (Kaufland) - kup produkty Henkel za 20 zł i wygraj bon 50 zł w każdym sklepie.
Albedo (Hebe) - ręczniki plażowe
NAV (Biedronka) - 300 par rękawiczek do smartfonów
IQ Marketing - termosy Milka

Fiku-miku na ręczniku ... smartfon w rękawiczkach trzymam, a kawy w termosie ni mam emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6457720 Napisano: 30.01.2018 13:27:25 w Wkurza mnie...
shineoff napisał(a):

jokan napisał(a):

elotta napisał(a):

shineoff napisał(a):

Ale akurat tego nie zmienisz dodatkowym kategoryzowaniem konkursów. Jeśli komuś chce się napisać wiersz 50-wersowy, żeby wygrać kubek w serduszka, to zapewniam Cię, że znajdzie go i na poszukiwanie takich konkursów.

Hahahahha, przypomniał mi się jakiś konkurs, jeszcze z zeszłego roku, gdzie można było wygrać środki czystości (jakiś płyn do prania, odplamiacz i coś tam jeszcze). I kobieta napisała poemat (serio, miał chyba ze 100 wersów) o ... kupie. Jak jej dziecko zrobiło kupę i wszędzie rozmazało i opisała jak to spierała emotka  Myślałam, że umrę ze śmiechu i kibicowałam jej z całych sił, ale nie wygrała! Wkurzyło mnie to trochę, bo takiej kreatywności to jeszcze nie widziałam emotka

o Paaaaaaaaaaanie  emotka

a wygrala chociaz? ha ha, szkoda, ze nie zapisalas dla pokolen wiersza...aby pokolenie komputerowcow i tabletowcow uczylo sie kreatywnosci emotka

Zapisałam, tylko nie wiem czy gdzieś odnajdę, w czeluściach starego dysku  emotka

Odszukaj, proszę. Bo może wena do mnie wróci po odczytaniu tego arcydziełaemotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6456352 Napisano: 25.01.2018 18:33:09 w SZUKAM....
andziulka21 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Szukam informacji, czy karty podarunkowe do sklepu z zabawkami TOYS R US
można wykorzystać online?

Tak można emotka  
Podczas płatności trzeba podać pin spod zdrapki emotka

Dziękuję! Wyświetl w wątku >>

kumulacja

kumulacja

#6436273 Napisano: 02.12.2017 19:53:38 w Lay's
holaaolaa napisał(a):

ciekawe jakim nowym konkursem lays nas teraz zaskoczy:D

Drogie AVANTI!
Kasa jest jednak najlepsza, bez niej jak bez powietrza emotka Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6414010 Napisano: 09.10.2017 18:37:55 w Dziś w telewizji polecam film...
Przeżyjmy to jeszcze raz! ŁUKASZ gratulacje!
https://youtu.be/_rPOF6rJDUQ Wyświetl w wątku >>

kumulacja

#6413472 Napisano: 08.10.2017 18:58:22 w Sport
Miód na moje serce emotka
stamp2 - powiedz mi, dlaczego piłkarz z Czarnogóry ma czarną maskę?
Czy jest po urazie? Pytam, bo wujek google nie chciał mi odpowiedzieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6413065 Napisano: 07.10.2017 10:16:37 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
bandit napisał(a):

Witam Chodzi mi o agencję 'LOS MEJORES' - STREAMLINE2 
Robili konkursy dla colgate i ostatnio dla BOBOVITA w CARREFOUR i INTERMARCHE.
- moje pytanie czy oni tak zawsze zwlekają z wysyłką nagród ? do ostatnich dni w regulaminie ?
z bobovity czekam na krzesełko (carrefour) i zestaw sztućców (intermarche i cisza 
na email odpowiadają tyle że wyślą do 10.10

Tak, zawsze wysyłają nagrody zgodnie z datą w regulaminie.
Choć przy ostatniej mojej nagrodzie dostałam ją 5 dni wcześniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kumulacja

#6412318 Napisano: 05.10.2017 19:14:42 w Sport
Jakubie! Jak ja Ciebie lubię! Wyświetl w wątku >>
1 mama2006 0