Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

@gnieszk@

#7100424 Napisano: 14.06.2023 14:03:38
escada napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

escada napisał(a):

wkurzam się na własną głupotę - rozerwałam kopertę Fedexu razem z  2 bonami do Dino , które latały po kopercie luzem
chciałam z nimi jutro pojechac na zakupy .To już sobie pojechałam, wrrr
Miał ktoś może tak, że bony się uszkodziły? co robić? podejrzewam, że w sklepie nie ma co próbowac, kasjerka nie przyjmie,
Napisac do agencji i poprosić  o wymianę?  
mam nadzieję,ze uda się je jakoś uratować,

Napisz do Dino. Ja kiedyś przegapiłam termin ważności bonów i pozwolili mi je zrealizować. Skontaktowali się z konkretnym sklepem (ustalili ze mną który). I nie było problemu.

ooo, dziękuję za radę:) szybko to załatwili i czy wystarczyło powołanie się na rozmowę czy musiałaś mieć jakies wydrukowane maile i inne cuda?

Oni najpierw ze mną ustalili sklep i dzień, a potem wszystko tak załatwili, że Pani już wiedziały o co chodzi i nic nie musiałam tłumaczyć.
1 escada 0

@gnieszk@

#7100441 Napisano: 14.06.2023 14:13:31
escada napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

escada napisał(a):

wkurzam się na własną głupotę - rozerwałam kopertę Fedexu razem z  2 bonami do Dino , które latały po kopercie luzem
chciałam z nimi jutro pojechac na zakupy .To już sobie pojechałam, wrrr
Miał ktoś może tak, że bony się uszkodziły? co robić? podejrzewam, że w sklepie nie ma co próbowac, kasjerka nie przyjmie,
Napisac do agencji i poprosić  o wymianę?  
mam nadzieję,ze uda się je jakoś uratować,

Napisz do Dino. Ja kiedyś przegapiłam termin ważności bonów i pozwolili mi je zrealizować. Skontaktowali się z konkretnym sklepem (ustalili ze mną który). I nie było problemu.

ooo, dziękuję za radę:) szybko to załatwili i czy wystarczyło powołanie się na rozmowę czy musiałaś mieć jakies wydrukowane maile i inne cuda?

Całkiem je przedarłaś czy są naderwane?
0 0

dany-duszek

#7100442 Napisano: 14.06.2023 14:14:21
escada napisał(a):

wkurzam się na własną głupotę - rozerwałam kopertę Fedexu razem z  2 bonami do Dino , które latały po kopercie luzem
chciałam z nimi jutro pojechac na zakupy .To już sobie pojechałam, wrrr
Miał ktoś może tak, że bony się uszkodziły? co robić? podejrzewam, że w sklepie nie ma co próbowac, kasjerka nie przyjmie,
Napisac do agencji i poprosić  o wymianę?  
mam nadzieję,ze uda się je jakoś uratować,

ale to ty rozwaliłaś ten bon to dlaczego agencja ma z własnej kieszeni ponosić koszt nowych bonów? Możliwe ze uda się załatwić ze przyjmą ci te uszkodzone bony, ale to musisz kontaktować się z dino.
0 0

escada

#7100445 Napisano: 14.06.2023 14:17:08
dany-duszek napisał(a):

escada napisał(a):

wkurzam się na własną głupotę - rozerwałam kopertę Fedexu razem z  2 bonami do Dino , które latały po kopercie luzem
chciałam z nimi jutro pojechac na zakupy .To już sobie pojechałam, wrrr
Miał ktoś może tak, że bony się uszkodziły? co robić? podejrzewam, że w sklepie nie ma co próbowac, kasjerka nie przyjmie,
Napisac do agencji i poprosić  o wymianę?  
mam nadzieję,ze uda się je jakoś uratować,

ale to ty rozwaliłaś ten bon to dlaczego agencja ma z własnej kieszeni ponosić koszt nowych bonów? Możliwe ze uda się załatwić ze przyjmą ci te uszkodzone bony, ale to musisz kontaktować się z dino.

tak, masz rację, lepiej się skontaktowac z Dino
0 0

escada

#7100448 Napisano: 14.06.2023 14:20:08
@gnieszk@ napisał(a):

escada napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

escada napisał(a):

wkurzam się na własną głupotę - rozerwałam kopertę Fedexu razem z  2 bonami do Dino , które latały po kopercie luzem
chciałam z nimi jutro pojechac na zakupy .To już sobie pojechałam, wrrr
Miał ktoś może tak, że bony się uszkodziły? co robić? podejrzewam, że w sklepie nie ma co próbowac, kasjerka nie przyjmie,
Napisac do agencji i poprosić  o wymianę?  
mam nadzieję,ze uda się je jakoś uratować,

Napisz do Dino. Ja kiedyś przegapiłam termin ważności bonów i pozwolili mi je zrealizować. Skontaktowali się z konkretnym sklepem (ustalili ze mną który). I nie było problemu.

ooo, dziękuję za radę:) szybko to załatwili i czy wystarczyło powołanie się na rozmowę czy musiałaś mieć jakies wydrukowane maile i inne cuda?

Całkiem je przedarłaś czy są naderwane?

naderwane w rogu, obydwa identycznie i identycznie z kopertą, zrobiłam od razu fotkę a teraz szukam maila do Dino:) mam nadzieję że pomogą
0 0

@gnieszk@

#7100449 Napisano: 14.06.2023 14:20:20
escada napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

escada napisał(a):

wkurzam się na własną głupotę - rozerwałam kopertę Fedexu razem z  2 bonami do Dino , które latały po kopercie luzem
chciałam z nimi jutro pojechac na zakupy .To już sobie pojechałam, wrrr
Miał ktoś może tak, że bony się uszkodziły? co robić? podejrzewam, że w sklepie nie ma co próbowac, kasjerka nie przyjmie,
Napisac do agencji i poprosić  o wymianę?  
mam nadzieję,ze uda się je jakoś uratować,

ale to ty rozwaliłaś ten bon to dlaczego agencja ma z własnej kieszeni ponosić koszt nowych bonów? Możliwe ze uda się załatwić ze przyjmą ci te uszkodzone bony, ale to musisz kontaktować się z dino.

naderwane w rogu, obydwa identycznie i identycznie z kopertą, zrobiłam od razu fotkę a teraz szukam maila do Dino:) mam nadzieję że pomogą

Jeśli są tylko naderwane to możliwe, że je w sklepie zrealizują. Zapytaj. Ja  miałam przedarte "na pół" i sklejone taśmą z Lidla i kasjerka zapytała kierowniczki i ta pozwoliła, żeby takie przyjęła.
0 0

escada

#7100456 Napisano: 14.06.2023 14:29:22

escada napisał(a):

escada napisał(a):

escada napisał(a):

wkurzam się na własną głupotę - rozerwałam kopertę Fedexu razem z  2 bonami do Dino , które latały po kopercie luzem

Jeśli są tylko naderwane to możliwe, że je w sklepie zrealizują. Zapytaj. Ja  miałam przedarte "na pół" i sklejone taśmą z Lidla i kasjerka zapytała kierowniczki i ta pozwoliła, żeby takie przyjęła.

może faktycznie najpierw spróbuję tak jak mówisz, strasznie daleko mam do tego Dino, ale i tak trzeba pojechac po produkty na ten konkurs piwny Smolara co teraz leci, a nie trwa długo
0 0

rare85

#7100503 Napisano: 14.06.2023 15:38:17
Zamiast deszczu nagród, mam dziś nawałnicę SPAMowych połączeń telefonicznych emotka a wszystko odbieram, bo nigdy nie wiadomo emotka
0 0

gregory04

#7100554 Napisano: 14.06.2023 16:55:23
Jaki jest klucz wyboru zwycięskich odpowiedzi w konkursach na Facebooku? To co tam się dzieje czasem mnie przerasta. Wypowiedz zwycięska: dwa zdania się rymują, następne dwa w ogóle się nie rymują, kolejne trochę się rymują, trochę nie, kolejne znowu ni do rymu ni do taktu i oczywiście musi być masa emotek wszędzie nawciskanychemotka  aż ciężko to czytać, na prawdę.
1 Yoko 0

kuleczkar

#7100574 Napisano: 14.06.2023 17:16:53
escada napisał(a):

wkurzam się na własną głupotę - rozerwałam kopertę Fedexu razem z  2 bonami do Dino , które latały po kopercie luzem
chciałam z nimi jutro pojechac na zakupy .To już sobie pojechałam, wrrr
Miał ktoś może tak, że bony się uszkodziły? co robić? podejrzewam, że w sklepie nie ma co próbowac, kasjerka nie przyjmie,
Napisac do agencji i poprosić  o wymianę?  
mam nadzieję,ze uda się je jakoś uratować,

Ja sobie kiedyś całkiem przetargałam 2 bony do C4 razem z kopertą. Zrozpaczona myślałam, że przepadło, ale na szczęście przyjęli sklejone taśmą emotka  A wkurza mnie, że już zapomniałam jakie to miłe uczucie, dostać taką kopertę.
1 escada 0

ziolko

#7100589 Napisano: 14.06.2023 17:35:20
tea napisał(a):

Jaki jest klucz wyboru zwycięskich odpowiedzi w konkursach na Facebooku? To co tam się dzieje czasem mnie przerasta. Wypowiedz zwycięska: dwa zdania się rymują, następne dwa w ogóle się nie rymują, kolejne trochę się rymują, trochę nie, kolejne znowu ni do rymu ni do taktu i oczywiście musi być masa emotek wszędzie nawciskanychemotka  aż ciężko to czytać, na prawdę.

Nie ma klucza... czasami ludzie piszą epistoły na 2 strony, gdzie zadaniem jest dokończenie zdania. Albo wstawiają rymowanki a trzeba przysłać zdjęcie. Przysyłają zdjęcia dzieci, a trzeba wysłać zdjęcie na inny temat. 
I niestety czasami takie zgłoszenia wygrywają, bo są "taaaaakie kreatywne" emotka emotka

atyde25

#7100598 Napisano: 14.06.2023 17:48:42
I pokarało....
Poleciałam do płaza w deszczu,kupiłam 4 jacki za po odliczeniu promocji 23,49 zł.
I tak strona się wgrywała bez skutku,potem kod już nieprawidłowy a potem mi zablokowali dostęp do strony.
No napisałam reklamację 5 dni rozpatrzenie czyli akurat po zakończeniu promo.
Do tego pani  z obsługi ross pyta bo brałam 2 żele Bielendy na loterię czy ładnie pachną.
Wypaliłam śmierdzą ale i tak je muszę kupić:(
Mam ochotę się zastrzelić dziś z wkurzenia:(

cb656

#7100621 Napisano: 14.06.2023 18:02:17
atyde25 napisał(a):

I pokarało...
Mam ochotę się zastrzelić dziś z wkurzenia emotka

emotka I słusznie, że masz chętki. Jakaś kara musi być. Tylko ani się waż spełniać zamiaru. emotka
Wkurzyłbym się, gdyby mi zabrakło tych interesujących wpisów... emotka
1 kumulacja 0

cb656

#7100626 Napisano: 14.06.2023 18:05:48
tea napisał(a):

Jaki jest klucz wyboru zwycięskich odpowiedzi w konkursach na Facebooku? To, co tam się dzieje, czasem mnie przerasta. Wypowiedz zwycięska: dwa zdania się rymują, następne dwa w ogóle się nie rymują, kolejne trochę się rymują, trochę nie, kolejne znowu ni do rymu ni do taktu i oczywiście musi być masa emotek wszędzie nawciskanych emotka  aż ciężko to czytać, naprawdę.

Zaprawdę, powiadam wam, wierzcie w Organizatorów. Już oni mają swoje sposoby, sposobiki, metody i powody emotka
W temacie, już teraz poważnie: wkurza mnie to też. emotka

maverick

#7101295 Napisano: 16.06.2023 15:44:11

mietowa

#7101299 Napisano: 16.06.2023 15:50:12

@gnieszk@

#7101300 Napisano: 16.06.2023 15:51:24

rare85

#7101317 Napisano: 16.06.2023 16:14:53

cb656

#7101364 Napisano: 16.06.2023 19:13:59
A mnie dziś przekornie (dotąd) nic nie wkurzało, na wszystkich Organizatorów patrzyłem życzliwie, w myśl zasady "jak cię biją w prawy policzek, nadstaw im lewy". emotka
Teraz jednak przeczytaniu tej litanii zacząłem się wkurzać na siebie, że może ja za mało hardy i zadziorny jestem, że nie walczę o swoje? emotka
No bo przecież jeśli gram o jakieś nagrody, to one powinny być już moje przez samo zasiedzenie (podczas oczekiwania na wyniki emotka ). No a nie są! U WSZYSTKICH ORGANIZATORÓW! emotka

martunik3

#7101371 Napisano: 16.06.2023 19:41:45
Pogoda emotka
1 stamp2 0