Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika artus1978

artus1978

#6371023 Napisano: 23.06.2017 12:28:16 w Albedo Marketing
Witam.
Na pytania na które mogę odpowiedzieć - postaram się odpowiedzieć. Na pytania na które z pewnych względów nie mogę odpowiedzieć - nie odpowiem, proszę o zrozumienie. 

Linki do konkretnych wypowiedzi po kliknięciu w nick.

ziolko - "czyli chce złożyć doniesienia do prokuratury na agencję"
Nie było wspominane o złożeniu doniesienia do prokuratury na agencję, prosiłbym o ponowne przeczytanie mojej wypowiedzi, tam jest mowa o pewnych grupach osób. Z mojej strony podziękowanie dla Pani za złożenie oficjalnej reklamacji, choć odpowiedź była do przewidzenia, to jednak samo działanie z Pani strony ma tutaj ogromne znaczenie!

ewikewikk - poszła Pani za daleko w swojej wypowiedzi dot. Albedo, z racji wieloletniego doświadczenia w kwestiach prawnych, proponowałbym wyedytowanie części swojej wypowiedź dot. "... mienia ...", piszę to po przyjacielsku, nie jestem obrońcą firmy Albedo i jak ktoś ma ochotę na spędzanie swojego wolnego czasu na salach sądowych, to oczywiście nie mogę mu tego prawa odbierać.

cb656 - moje działania w żaden sposób nie wykluczają możliwości działań przez osoby z większą liczbą wpisów na tym forum lub osób z kilkuletnim doświadczeniem na forum. 

loczeq - ... 

matys - dziękuję za listę z loterii, PS uprawniony tok rozumowania. Chciałbym Panu jednak też podziękować za ten wpis ze statystyką, jest to ciekawa kalkulacja, jeden z kilku dowodów poszlakowych, który będzie użyty w trochę innej formie w dalszych działaniach.

darekgryko - za dużo sam Pan sobie dopowiada i przez to widzi sprawę przez pryzmat własnych wyobrażeń, proponowałabym za jakiś czas spojrzeć jeszcze raz na całą sprawę i wówczas na pewno dostrzeże Pan dlaczego pewne rzeczy odbywają się w taki a nie inny sposób.

Moja wcześniejsza prośba o listy zwycięzców z loterii z poprzednich lat jest wciąż aktualna. Same listy zwycięzców nie są żadnym dowodem, tak jak to gdzieś zostało nazwane. Wyświetl w wątku >>
2 petunija1, ir 0

artus1978

#6370417 Napisano: 21.06.2017 22:56:24 w SZUKAM....
Szukam osób, które mają zarchiwizowane wyniki loterii (screeny, pliki pdf, etc.) z ostatnich kilku lat, będę bardzo wdzięczny za kontakt PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

artus1978

#6370412 Napisano: 21.06.2017 22:50:06 w Albedo Marketing
Na wstępie szybkie przywitanie: 
Witam Forumowiczów! Nie biorę udziału w konkursach (hasła, itp.) jedynie hobbystycznie gram od czasu do czasu w różnego rodzaju loteriach, ale bez jakiegoś dużego zawzięcia, bo los dość dosadnie się do mnie uśmiechnął $$$ kilka lat temu emotka

Do rzeczy: wątek loterii Albedo/Wedel obserwuję od około 2 miesięcy, nie zabierałem głosu, bo prowadziłem (i prowadzę) w tej sprawie swoje działania, których na tamtą chwilę nie chciałem ujawniać - dałem czas stronom sprawy (jak czas pokazał chyba niepotrzebnie).

Ode mnie do firmy Albedo wyszło stosowne zawiadomienie weryfikacyjne. Podobne zawiadomienia w kolejnym etapie poszły również do Wedel, Eurocash oraz Carrefour. W chwili obecnej zbieram dodatkowe informacje i przygotowuję zawiadomienie do właściwej prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 286, 287 oraz 258 Kodeksu Karnego przez określone grupy osób. Nie będę się tutaj wdawał w szczegóły, bo nie to jest moją intencją, proszę nie ciągnąć mnie za język i samemu nie zagalopować się w dywagacjach(!), od działań sprawdzających są i będą właściwe organy.

Zwracam się do wszystkich użytkowników, którzy archwizują w jakikolwiek sposób listy laureatów (screeny, pliki pdf, itp.) loterii z przestrzeni ostatnich lat o kontakt ze mną PW z podaniem jaką listą z jakiej loterii ktoś dysponuje - wiele sam już zgromadziłem, więc zależy mi tylko na tych, których jeszcze nie mam.  Wyświetl w wątku >>
0 0