Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#6833707 Napisano: 27.12.2021 17:28:02 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Wygraj czytnik eBooków PocketBook

WYNIKI
nagroda w postaci czytnika PocketBook trafia do Pani, która zebrała pod swoim wpisem 903 lajki emotka
Jednocześnie informujemy, że rezygnujemy z wyłaniania zwycięzców w powyższy sposób w przyszłości.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 diabkate 0

cb656

#6833648 Napisano: 27.12.2021 13:36:50 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs fotograficzny "Opowiedz swoją historię"

Święta trwają, wszyscy się lenimy i objadamy pomyślałem więc, że warto się spotkać, pochwalić prezentami i ogólnie pośmiać troszkę jeszcze w tym starym roku. Ten luźny świąteczny live to świetna okazja aby rozstrzygnąć konkurs. Zapraszam serdecznie, wszyscy mile widziani!


Wyświetl w wątku >>

cb656

cb656

#6833591 Napisano: 26.12.2021 23:44:40 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
magdalena_g napisał(a):

Ale mnie nie chodzi o wyszukiwanie tekstu, bo jest oczywiste jak się to robi, tylko o wyszukiwanie przez zaznaczenie obrazka przedstawiającego rodzaj nagrody.  I przy konkursie Walkera widnieje obrazek pt. WYCIECZKI. Więc klikając na niego w wyszukiwarce powinny mi się pokazać wszystkie konkursy, w których jako rodzaj nagrody wybrano ikonę (nie wyraz!!!) WYCIECZKI.

Poddaję się. Nie zrozumiałaś istoty działania wyszukiwarki, mimo mych starań. Istota owa zawiera się w dwóch punktach:
1. szukamy TEKSTU występującego w opisie konkursu
2. określamy obszar wyszukiwania (na przykład Organizator, Nagrody, Opis i tak dalej
To przecież jest proste, jak sikanie. emotka
Może pionas umie to wyjaśnić innymi słowami. Ja nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6833585 Napisano: 26.12.2021 22:42:57 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
magdalena_g napisał(a):

Nadal nie o to mi chodzi. Wskazanym powyżej sposobem nie pokazało wszystkich konkursów, w których nagrodą są wycieczki, tylko te otagowane słowem WYCIECZKA, WYCIECZKI. Przy takim sposobie wyszukiwania nie pokazało np. konkursu Walkera z Biedronki.  Kiedyś klikając w rodzaj nagrody WYCIECZKI (ten żółty balonik), bez wpisywania frazy,  pokazywało wszystkie konkursy, w których nagrodą były wycieczki.

Kobieto, OGARNIJ SIĘ!! Rozumiesz w ogóle, jak działa wyszukiwarka? Ona szuka TEKSTU!!!!!!
PRZYKŁAD: konkurs Walkera z Biedronki w bazie.  Widzisz tu gdzieś (gdziekolwiek) słowo "wycieczka"????
Albo cokolwiek zbliżonego?! "wyczeczk"??
Niby JAK system ma ten konkurs pokazać w wynikach wyszukiwania na hasło "WYCIECZKA"??
No nie da się! emotka

pionas RATUJ!! Mnie już zabrakło argumentów emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6833550 Napisano: 26.12.2021 16:19:44 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
magdalena_g napisał(a):

Nie o to mi chodzi. Wchodzę w NA SKRÓTY - WYSZUKIWARKA tam zaznaczam ptaszkiem WYCIECZKI przy RODZAJU NAGRÓD i jak zatwierdzam to nie pokazuje konkursów w których nagrodami są wycieczki tylko pojawia się komunikat WYPEŁNIJ TO POLE  (czyli szukaną frazę) a dawniej to pole mogło byc puste 

No a co ja pokazuję wyżej? emotka No przecież wyszukiwarkę z tego "na skróty" właśnie! Wypełniam tylko dwa pola - szukaną frazę i gdzie ma szukać.   Nie rozumiem, w czym problem?   emotka
Pole tekstowe MUSISZ wypełnić! Co z tego, że zaznaczysz kategorie GDZIE ma szukać, skoro system nie wie, CZEGO szukać?! Próbuj także słów w innej formie, na przykład "wycieczka", bo wiadomo, że w opisie nagród nie piszą z reguły o kilku, tylko o jednej wycieczce emotka
"Szukano WYCIECZKI, znaleziono 3 rekordy"
https://www.e-kon...p;where%5B%5D=prices
"Szukano WYCIECZKA, znaleziono 8 rekordów"
https://www.e-kon...p;where%5B%5D=prices

EDIT: Obszar do przeszukiwania nadrzędny, to kategoria NAGRODY. I to w zasadzie mogłoby wystarczyć. Ty zawęziłaś obszar wyszukiwania do podkategorii NAGRODY/WYCIECZKI. Można tak, tylko miałoby to sens wtedy, gdybyś szukała wycieczki w konkretne miejsce, na przykład DOMINIKANA. I właśnie takie słowo powinno się wtedy wpisać w pole tekstowe mówiące wyszukiwarce, CZEGO ma szukać w opisach. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6833536 Napisano: 26.12.2021 13:15:57 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
magdalena_g napisał(a):

Nie wiem dlaczego nie mogę wyszukać konkursu po rodzaju nagród. Zaznaczam np. bilety i jak zatwierdzam to wyskakuje komunikat "uzupełnij to pole" i tam mam wpisać szukaną frazę. Po co?  Kiedyś tego nie było, szukało się tylko po rodzaju nagród. Czy tylko ja tak mam? Czy można to jakoś naprawić? 

Wyszukiwarka: https://www.e-kon....info/znajdz-konkurs

Zrobiłem tak, jak piszesz i oto wynik: https://www.e-kon...p;where%5B%5D=prices Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cb656

#6833504 Napisano: 25.12.2021 18:27:28 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Dziwna sprawa z tymi powiadomieniami, nie rozgryzłem jeszcze tego klucza... emotka
Jedne powiadomienia, jak w nie kliknę i potem wracam do skrzynki powiadomień, znikają już po tym kliknięciu, a inne nie. Zostają i trzeba je usuwać ręcznie. O co tu chodzi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6833404 Napisano: 24.12.2021 11:11:58 w Życzenia na święta i nie tylko
Oby nam się emotka Zdrowo i radośnie emotka
Bo w końcu o tę dziecięcą radość w nas chodzi - obyśmy długo jeszcze umieli budzić w sobie to dziecko niewinne... emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#6833374 Napisano: 24.12.2021 00:57:14 w Avanti
diabkate napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ja to w ogóle uważam, że oni tego wszystkiego nie czytają, bo by im życia nie starczyło...

To ja nie wiem, jak można mieć takiego farta, że akurat jednej osoby zgłoszenia prawie zawsze trafiają do tej puli kilkuset wylosowanych.
Nie znam się, ale takie mam wyobrażenie.emotka

CUD emotka Tej licencji nie sprzedajemy emotka (widocznie ta duszyczka, co wygrywa, ma jakiegoś troskliwego Anioła Stróża) emotka


Wyświetl w wątku >>
1 diabkate 0

cb656

#6833368 Napisano: 23.12.2021 23:53:07 w Avanti
noemi82 napisał(a):

Kasa, jak wiadomo, każdemu się przydaje i chociaż podobno szczęścia nie daje to pomaga spełnić wiele marzeń. Pieniądze wydam na rehabilitację dla teściowej, która jest po ciężkim udarze i jeszcze daleko, żeby doszła do sprawności. 

emotka WYGRAŁAŚ. Nie znalazłaś na chodniku. Nie ukradłaś. Twoje i zrobisz co zechcesz. Brawo. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6833353 Napisano: 23.12.2021 22:49:44 w Avanti
cudaczek121 napisał(a):

Ja to w ogóle uważam, że oni tego wszystkiego nie czytają, bo by im życia nie starczyło. Losują kilkaset zgloszeń i z tego ewentualnie wybierają.

emotka Oczywiście, że tak właśnie jest! I nie dam sobie wmówić, że białe jest białe, ani że czarne, to czarne. emotka
I to jest Kasiu odpowiedź za 5 gwiazdek! ***** Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6833351 Napisano: 23.12.2021 22:43:49 w Avanti
tiktak napisał(a):

(...) Nie pytałam także o pomoc czy porady jak wygrać, jak się przypodobać bo wtedy wygrana traci swój smak!

emotka emotka emotka Tak właśnie. Największa frajda, to jak się SAMEMU SOBIE zawdzięcza wszystko. Również dojście metodą prób i błędów do tych "kluczy", sposobików na sukces. emotka Wyświetl w wątku >>
1 1mariusz 0

cb656

#6833348 Napisano: 23.12.2021 22:39:12 w Avanti
diabkate napisał(a):

Jestem podejrzliwą, pesymistką, nieco nieufną, zrażoną i wątpiącą w ludzi. Moje wyobrażenia o czymś/kimś zwykle wzbudzają we mnie taki lęk, że nie jestem w stanie się z tym skonfrontować.
Nie znam za dobrze użytkowników, mam jedynie jakieś "pierwsze wrażenia" - raczej dobre, ale to i tak nie wystarcza, żebym się odważyła kogokolwiek o coś zapytać. Konkursy miały być odskocznią, rozrywką, a stały się powodem frustracji i pogłębienia poczucia beznadziejności.

emotka Zupełnie na taką nie wyglądasz... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6833345 Napisano: 23.12.2021 22:32:31 w Avanti
onmyown napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

...więcej nie gram. Nie lubię takim badziewiem karmić rodziny.

Zdradzę Ci sekret. Skonsumowanie tego "badziewia" nie jest wymagane do wzięcia udziału w konkursie (...) Naprawdę jest więcej możliwości niż zjedzenie tego... chyba nie muszę wymieniać? Ostatecznie można też kupić paragon na forum lub wymienić się na inne paragony z produktami, których się używa

Zawsze można wyrzucić. Ja tak robię emotka Wszyscy wiedzą, że w zakupach konkursowych najważniejszy jest paragon, a nie towar. No i ważne jest też, by cena na paragonie nie była w żadnym wypadku za niska, bo wtedy to już szkoda tej kasy. Nie tego wyrzuconego towaru, tylko bezużytecznego paragonu. No bo umówmy się, tak? Kwota na paragonie to jest jego cena na forum. emotka Kupujący płaci za ten kawałek papieru, a towar wyrzuca ten, który sprzedał paragon. Czy jakoś tak. emotka Zresztą to wszystko nieważne, nie trzeba samemu wyrzucać, można dziecko posłać za karę, że nie odrobiło lekcji. emotka To na przykład. Albo dać dzieciom nielubianych sąsiadów, niech oni się trują niezdrowym żarciem.
Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

cb656

#6833323 Napisano: 23.12.2021 20:55:16 w Avanti
noemi82 napisał(a):

Czuję się wywołana do odpowiedzi. Tak, wygrałam już 7000zł w tym konkursie i nie wiem dlaczego to źle? Tyskie wysyłam codziennie i nie wygrałam. Są osoby, które wygrały tam 10000 i nadal wysyłają zgłoszenia, jak nie na siebie to na członków rodziny. W wielu konkursach biorę udział i nie wygrywam nic, tutaj akurat szczęście mi dopisało i tyle. 

E, tam. Czym tu się przejmować? Krzywdę komuś robisz, czy co?  emotka Olej te GŁOSY... emotka No bo jak już zaczynasz głosy słyszeć, to zaczynają się 622 upadki Bunga... emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#6833308 Napisano: 23.12.2021 19:48:40 w Avanti
cudaczek121 napisał(a):

Czy tylko ja nie wygralam nic w żadnym etapie?

Juhu! Ja też! emotka Ja też nie wygrałem w żadnym etapie! emotka Jaka ulga... Nie jestem sam...
Tylko coś mocno podejrzewam, że mogłem się do tego sam przyczynić, nie grając w żadnym... no nie wiem, sam już nie wiem... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6833289 Napisano: 23.12.2021 18:07:11 w Smolar
awe napisał(a):

Czy Corega odezwala się do kogoś?

https://www.e-kon...?strona=668#p6833260 Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6833288 Napisano: 23.12.2021 17:56:27 w Smolar
onlyrybka napisał(a):

freyja88 napisał(a):

W laureatach jest zakładaka Obsypało nagrodami ITM. Próbował już ktoś czy przepuszcza formularz?

U mnie 
  • Przykro nam, nie mamy takich danych w bazie laureatów.

Wincy wiary! emotka To, że jest formularz widoczny na stronie, nie musi oznaczać, że już zassali bazę listą nagrodzonych... emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#6833277 Napisano: 23.12.2021 17:22:33 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas a dlaczemu są takie różnice w odstępach? emotka Top: wyniki konkursów. 

Wyświetl w wątku >>
0 0