Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906

NoCoTy1906

#7063777 Napisano: 26.11.2022 22:44:11
Zwykły człowiek nie ma dostępu do takich rzeczy nikt nie wpuści osoby trzeciej. Na teren firmy 
0 0

NoCoTy1906

#7063778 Napisano: 26.11.2022 22:45:14
nanajka81 napisał(a):

czyli trzeba mieć odpowiednią pracę albo znajomości aby mieć dostęp do posegregowanych śmieci. No cóż, to już wiadomo dlaczego zwykłe, szare ludzie na ogół nie wygrywają kilkoma kapslami. Od dłuższego czasu omijam takie konkursy, teraz będę omijać jeszcze bardziej.

Nie masz racji głośnik jbl wygrałem 1 kodem fanty kiedyś ps5 z heinekena wygrałem kilkoma kodami 
0 0

NoCoTy1906

#7063779 Napisano: 26.11.2022 22:45:46
nanajka81 napisał(a):

czyli trzeba mieć odpowiednią pracę albo znajomości aby mieć dostęp do posegregowanych śmieci. No cóż, to już wiadomo dlaczego zwykłe, szare ludzie na ogół nie wygrywają kilkoma kapslami. Od dłuższego czasu omijam takie konkursy, teraz będę omijać jeszcze bardziej.

I tak 95% nagród w loteriach zgarniają przypadkowe szare osoby które rejestrują po kilka kodów 
0 0

kuleczkar

#7063786 Napisano: 26.11.2022 23:44:11
NoCoTy1906 napisał(a):

Wow fajny pomysł z tym konkursem zwyciezce juz mamy odrazu pomyslałem zeby przeslać jakies kody dla wygranej emotka
ale wyslanie paczki  jesli Pani chce nie ma problemu emotka


agaga-gratulacje druga z odpowiedzi okazała sie poprawna

ogólnie to nie tylko nakrętki tutaj akurat dodam zdjecię dla 'Pasjonatów" tego forum
obstawiam że kilkadziesiąt tysięcy zawleczek z piwnych loterii emotka

A nie szukacie może kogoś do pracy? emotka emotka

visserarthur

#7063788 Napisano: 27.11.2022 01:12:53
kuleczkar napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

Wow fajny pomysł z tym konkursem zwyciezce juz mamy odrazu pomyslałem zeby przeslać jakies kody dla wygranej emotka
ale wyslanie paczki  jesli Pani chce nie ma problemu emotka


agaga-gratulacje druga z odpowiedzi okazała sie poprawna

ogólnie to nie tylko nakrętki tutaj akurat dodam zdjecię dla 'Pasjonatów" tego forum
obstawiam że kilkadziesiąt tysięcy zawleczek z piwnych loterii emotka

A nie szukacie może kogoś do pracy? emotka emotka

A interesowałaś się taką pracą? U mnie w mieście często szukają do PSZOKu. 
Ps: Ja bym nie dał rady fizycznie odkręcić nakrętki/ zerwać zawleczki i później to jeszcze wklepywać. Musiałbym wejść z kimś w spółkę emotka . Wiem jak z paragonami jest- jadę w miasto po sklepach, kilka godzin mija, wracam padnięty, paragony "wyrzucam" na kupkę i raz tak było, że rzucałem, rzucałem, a później znalazło się 20 paragonów na loterię, która się skończyła. Straszny nasz żywot emotka

nanajka81

#7063804 Napisano: 27.11.2022 08:58:09
NoCoTy1906 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

czyli trzeba mieć odpowiednią pracę albo znajomości aby mieć dostęp do posegregowanych śmieci. No cóż, to już wiadomo dlaczego zwykłe, szare ludzie na ogół nie wygrywają kilkoma kapslami. Od dłuższego czasu omijam takie konkursy, teraz będę omijać jeszcze bardziej.

I tak 95% nagród w loteriach zgarniają przypadkowe szare osoby które rejestrują po kilka kodów 

no w obecnych czasach napewno nie. Zdecydowana większość to konkursowicze, którzy wiedzą co i jak, trochę jest "grup zorganizowanych" a jakoś z przypadku zwykli ludzie którzy postanowili zagrać bo przeczytali o konkursie.

Diana02

#7063814 Napisano: 27.11.2022 11:48:38
Gdzie zobaczę zdjęcie o które ta cała burza? emotka  
@nocoty gratulacje, chociaż jeszcze nie widziałam. Każdy ma swój sposób na grę, a jak komuś się udaje to należą się tylko pochwały emotka

nanajka81

#7063834 Napisano: 27.11.2022 13:44:28
NoCoTy1906 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

Ciekawe pomysły macie ale nietrafione emotka nie sądze że na jakiejkolwiek imprezie/barze/festiwalach można znaleźć taka ilość kodów

aha! to Ty jesteś tą babą z filmiku, co odkręcała nakrętki z butelek w sklepie? emotka

to raczej z fabryki musiał bym odkręcać emotka

może z zaplecza w sklepie   emotka

albo przecieki z agencji w której drukują te kody. Co tam kilkaset kodów które znikną albo źle się wydrukują...

w zgadywaniu jesteś najdalej ze wszystkich tak jak mówiłem kody są z nakrętek z butelek sklepowych legalnie zakupionych
teorie o przeciekach zmowach itp są wymysłem

Ale są też tacy co w taki sposób "działają" (czyli realizując zlecenie podbierają co nieco i potem np. nie działają wygrawerowane kody z lodów albo są już zużyte te z piwa). Ty akurat masz inne możliwości i umiesz je wykorzystać. No spoko. W obecnych czasach trzeba umieć wykorzystywać szanse bo życie jest coraz droższe. Nie mniej to pokazuje że konkursy to już nie są te konkursy co kiedyś. Teraz naprawdę trzeba w tym "siedzieć" albo mieć jakąś świadomość żeby wygrać. 
0 0

delfinka101

#7063836 Napisano: 27.11.2022 14:19:56
Gratulacje i tyle. Kazdy ma swoje sposoby. Jak zbieraliśmy korki dla mojego syna też miałam masę, całe worki nakrętek, bo wyszukiwałam w reklamówkach które przychodziły. Pamiętam jak z pepsi były doładowania  to ja miałam doładowany telefon za ponad 3 tysiące, wiec ponad 3 tysiące nakrętek musiałam wyciągnąć emotka   

blanca

#7063837 Napisano: 27.11.2022 14:25:09
1 cb656 0

cb656

#7063881 Napisano: 27.11.2022 20:34:07
nanajka81 napisał(a):

Nie mniej to pokazuje że konkursy to już nie są te konkursy co kiedyś. Teraz naprawdę trzeba w tym "siedzieć" albo mieć jakąś świadomość żeby wygrać.

ZAWSZE trzeba mieć jakąś świadomość. Choćby tego, w jakiej formie można się publicznie wypowiadać, a kiedy lepiej zachować swoje zdanie dla siebie... emotka emotka emotka
A co do wygrywania, to tu raczej jest jasne: JURY (czyli ORGANIZATOR) decyduje o wynikach, a nie jakieś masowe protesty na jakimś pojedynczym forum. I moim zdaniem to właśnie do Organizatora należałoby przesłać swoje uwagi dotyczące wyników/nagrodzonych. emotka Choć prywatnie uważam, że się tym nie przejmie, no ale zawsze możesz spróbować.   emotka


cudaczek121

#7063884 Napisano: 27.11.2022 20:44:10

cb656

#7063901 Napisano: 27.11.2022 23:27:36
cudaczek121 napisał(a):

To aż specjalnie trzeba było.zakladac nowy wątek z powodu wygranych jednej osoby? 

Jak widać na załączonym obrazku hahahahaha emotka
Pytanie W PUNKT! emotka
1 radosna 0

nanajka81

#7063913 Napisano: 28.11.2022 07:23:11
cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Nie mniej to pokazuje że konkursy to już nie są te konkursy co kiedyś. Teraz naprawdę trzeba w tym "siedzieć" albo mieć jakąś świadomość żeby wygrać.

ZAWSZE trzeba mieć jakąś świadomość. Choćby tego, w jakiej formie można się publicznie wypowiadać, a kiedy lepiej zachować swoje zdanie dla siebie... emotka emotka emotka
A co do wygrywania, to tu raczej jest jasne: JURY (czyli ORGANIZATOR) decyduje o wynikach, a nie jakieś masowe protesty na jakimś pojedynczym forum. I moim zdaniem to właśnie do Organizatora należałoby przesłać swoje uwagi dotyczące wyników/nagrodzonych. emotka Choć prywatnie uważam, że się tym nie przejmie, no ale zawsze możesz spróbować.   emotka

w coraz większej ilości konkursów o wygranej decyduje LOS a nie jakieś tam jury. Masz dużo paragonów/kapsli/patyczków - masz większe szanse na wygranie. To że w wielu regulaminach nie ma zapisku "iż jedna osoba może wygrać określoną ilość nagród" wynika chyba z lenistwa (bo raczej nie "niewiedzy") organizatorów. Co do "jakiejś" świadomości chodziło mi głównie o to że zwykłym ludziom wydaje się że napiszą jedno/ góra dwa zgłoszenia i wygrają. Albo wyślą 5 kodów i ma być efekt a tu figa. I mam takich znajomych od groma - dla nich konkursy to jedna, wielka ściema bo przecież próbowali i nic. 
0 0

Gość: fajnykonkursowicz

#7063928 Napisano: 28.11.2022 08:41:34
Dlatego ja odpuszczam wszystkie konkursy piwne z kodami, szkoda czasu i pieniędzy oraz zdrowia emotka

Żywiec dziennie ponad 1500 nagród 
Lech 10000 bluz, a ja nie mogę nawet jednej jedynej…. Nagrody ustrzelić.

teraz przynajmniej wiem dlaczego.

tylko paragonowe, a zwłaszcza opisowe loterie mi pozostały. Według mnie najbardziej uczciwe.

Co do agencji, zawsze twierdziłem że limit na gospodarstwo domowe u Smolara to lipa, ale stwierdzam że to uczciwe.

Mam nadzieje że Fortis kiedyś tez to zmieni. 
Może gdyby napisała do nich fala osób ze skargą to by ich zarząd pomyślał o tym.

pikawka

#7063939 Napisano: 28.11.2022 09:46:03
Ja nadal podtrzymuje swoje zdanie… grasz, kombinujesz, spoko! Tez bym korzystała emotka   ale na cholerę te fotki na forum, kilkadziesiąt kartonów. Mogłeś wstawić kilka i by były fanfary i gratulacje. Pomijam fakt, ze wątek jest: zdjęcia naszych wygranych a nie kartony ….. 

asper01

#7063941 Napisano: 28.11.2022 09:52:03
A ja tam gościa podziwiam i uważam, że jest wielu, którzy ślą tego jeszcze więcej. Mi by się nie chciało tego wklepywać, nawet jakbym nie pracował na etacie emotka

pikawka

#7063942 Napisano: 28.11.2022 09:54:08
asper01 napisał(a):

A ja tam gościa podziwiam i uważam, że jest wielu, którzy ślą tego jeszcze więcej. Mi by się nie chciało tego wklepywać, nawet jakbym nie pracował na etacie emotka

Ja bym mogła w nocy siedzieć gdyby efekty były emotka  hahaha  domyślam się, ze to wciąga emotka  
1 Majkii 0

darog

#7063944 Napisano: 28.11.2022 09:56:52
A laureat pewnie patrz na ten wątek i się śmieje.
I tak: 
-  źle, jak nikt się nie chwali
- źle jak się pochwalił i dodatkowo udokumentował, że nie są to puste słowa i przechwałki
Ja myślę tak: matematyka: co z tego jak kupimy sobie te 10 coca coli, żywców, etc - jeśli są inni którzy dziennie mają 100 "kapsli"
(rachunek prawdopodobieństwa) 
Myślę, że dobrze mieść taką totalną świadomość co i jak to wygląda.

A loteriady...inne kuponiki na lotto w ramach akcji.
Przecież to rzadkość że sam sprzedawca w kolekturze wyda (chyba że zna bywalca) zwykle albo trzeba prosić, a jak nie wiadomo- to z reguły tych "loteriad" nie wydają.
To samo z kapslami, zakrętkami., paragonami. osoby pracujące w "handlu" mają dostęp, nie muszą kupować - a nagród full.

Konkursowicz uczciwy kupuje niepotrzebne rzerczy których nie je, nie używa po to by wygrać- nie wygrywa. Przykre = no tak. Ale takie jest życie.
Regulaminy mogłyby co nieco skrócić. np do kapsla zakrętki paragon, albo coca cola + jakiś tam baton. Taki "utrudniony wyszczególniony zakup" Z WARUNKIEM - daje szanse uczciwym nabywcom. 

Więcej też można było wygrać kiedy oryginały paragonów kazali wysyłać pocztą. 
Zmiana ma być taka, że niedługo mają wejść paragony zapisane w sposób informatyczny, brak papierków, brak możliwości oszustwa.

Gdyby np NoCoTy1906  te gratisy dawał np do Domu Pomocy Społecznej chorym na Downa, upośledzonym - to byłoby szlachetne. chętnie podam taki ośrodek, gdzie wożę np chipsy lays

nanajka81

#7063945 Napisano: 28.11.2022 09:57:42
pikawka napisał(a):

Ja nadal podtrzymuje swoje zdanie… grasz, kombinujesz, spoko! Tez bym korzystała emotka   ale na cholerę te fotki na forum, kilkadziesiąt kartonów. Mogłeś wstawić kilka i by były fanfary i gratulacje. Pomijam fakt, ze wątek jest: zdjęcia naszych wygranych a nie kartony ….. 

no w sumie myślę podobnie emotka Po takich zdjęciach i informacji w jaki sposób się wygrało to odechciewa się w ogóle "łudzić" że się wygra.
1 pikawka 0