Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6473629 Napisano: 16.03.2018 10:07:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ja coś przegapiłam - czy na poczcie wydają paragony? Tak kojarzę że nigdy nie dawali, coś się zmieniło? W nowym konkursie Kiory trzeba kupić Trefl na poczcie i zachować dowód zakupu https://www.e-kon...ac.html#.WquHlHStbqA Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6473577 Napisano: 15.03.2018 23:43:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

Bierze może ktoś udział w konkursie ELECTROLUXA?

Do dziś zgłoszenia, a STRONAod wczoraj nie działa;/ Dziś niby działa, ale i tak słać nie można;/

No nic nie działa... tak to jest zostawiać na ostatnią chwilę emotka  A tanie to te worki nie były... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6473564 Napisano: 15.03.2018 22:51:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
azaflora napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Oczywiście wszystko jest kwestią kontekstu, tego jak ten kotek jest pokazany, ale kotek z kaprawymi oczkami nawet jeśli kochany nie będzie "twarzą" karmy dla kotów - przecież "po naszej karmie kotki są zdrowe, szczęśliwe i świecą im się oczka". Natomiast jeśli będzie biegał szczęśliwy na trzech łapkach i będzie kapało słodkością, to rzeczywiście, nie powinien być dyskryminowany na dzień dobry, bo nie ma łapki.

PS. Czy ja dobrze rozumiem, że koleżanka odebrała kotom karmę którą lubiły, żeby zrobić na złość niedobremu producentowi, bo napisał w regulaminie niepoprawną politycznie prawdę? Hmm..

slonko365  napisałam do nich m.in "Ponieważ moje koty są niepełnosprawne - nie spełniają estetycznych wymogów emotka Jest mi zwyczajnie, po ludzku przykro, że karmię je ... - spośród różnych karm to właśnie koty wybrały tę akurat markę, a ona jest nastawiona na koty o nieskalanym wyglądzie."
Każdego zwierzaka można uchwycić na fotce tak, by nie szokować ludzi, nie podkreślać "ubytków", a przyciągnąć wzrok jego walorami. Na Fb , siepomaga, itp jest mnóstwo apeli o wpłaty na ratowanie zwierząt, im bardziej dramatyczne historie i zdjęcia, tym większe zainteresowanie i co tu dużo mówić...ludzie w porywach serca i empatii, wpłacają różne sumy, większość tych historii jest prawdziwa, mnie razi otoczka emotka .
Jeśli chodzi o moją  "zemstę" , to masz rację emotka , koty zachowywały się tak, jakby działa im się krzywda. Przetrwały one i ja też. Zamiast karmą o zawartości m.in "kurczak (17%), suszone białko drobiowe, pszenica pełnoziarnista (14%), kukurydza, mączka ze skrobi pszenicznej, mączka ze skrobi kukurydzianej", chrupią taką "30 % świeży filet z kurczaka bez kości, 28 % suszony filet z kurczaka, 18 % ziemniaki, 5 % tłuszcz kurczaka, 2 % suszone jajko, 1,5 % śledź ze świeżego połowu, 1,5 % suszony śledź, tran (100 % tłuszcz ze śledzia)".:-)

Buziak ode mnie dla każdego Twojego kociaka!  emotka   emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 azaflora 0

slonko365

#6473364 Napisano: 15.03.2018 14:19:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O kotkach:
Tylko wiecie - pierwsza zasada marketingu i reklamy - kojarzymy produkty z tym, do czego inni aspirują, o czym marzą. Nikt nie marzy o niepełnosprawności i skojarzenie marki z chorobą, biedą, niepełnosprawnością to jest zawsze grząski grunt. Ewentualnie w ramach tzw. "odpowiedzialności społecznej" w stylu "wspieramy chore kotki czy dzieci bo tacy jesteśmy cacy" albo komunikat że "dzięki naszym produktom pokonujesz ograniczenia, nawet jak nie mogłeś chodzić to z nami będziesz biegał szczęśliwy". emotka Przepraszam za sarkazm, ale tutaj dochodzimy do kolejnego punktu - pokazując cokolwiek, co nie jest "wizją szczęśliwości" producent może narazić się na zarzuty, że wykorzystuje czyjeś nieszczęście, niepełnosprawność, żeby sobie na tym zbijać kasę. No bo po to jest reklama, żeby zbijać kasę na większej sprzedaży produktów.  
I jeszcze jedno - gdyby zdjęcia chorych dzieci czy kotków zdobyły jakąś nagrodę, zaraz byłby szum "a ja nie mam chorego dziecka/kotka i nie mam nagrody, to jest branie organizatorów na litość itd". Zresztą już kiedyś takie komentarze na forum były jeśli dobrze pamiętam...  emotka
Oczywiście wszystko jest kwestią kontekstu, tego jak ten kotek jest pokazany, ale kotek z kaprawymi oczkami nawet jeśli kochany nie będzie "twarzą" karmy dla kotów - przecież "po naszej karmie kotki są zdrowe, szczęśliwe i świecą im się oczka". Natomiast jeśli będzie biegał szczęśliwy na trzech łapkach i będzie kapało słodkością, to rzeczywiście, nie powinien być dyskryminowany na dzień dobry, bo nie ma łapki.

PS. Czy ja dobrze rozumiem, że koleżanka odebrała kotom karmę którą lubiły, żeby zrobić na złość niedobremu producentowi, bo napisał w regulaminie niepoprawną politycznie prawdę? Hmm...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6473352 Napisano: 15.03.2018 13:53:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Pytanie:
czy jest jakiś konkurs-musze kupić kilka żarówek..

nie konkurs, ale loteria media expert - rejestrujesz transakcję w dniu zakupu Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6472614 Napisano: 13.03.2018 15:00:06 w Wkurza mnie...
mpaulina88 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Nagroda przekracza ta kwote, miałam dostac informacje, gdzie i ile mam wplacic podatku ale nie dostalam zadnej odpowiedzi tylko nagle został wysłany voucher.  Napisałam dzis do nich znowu co z tym podtakiem... ale narazie nie ma zadnej odpowiedzi... Nie wiem co teraz zrobic bo chyba trzeba zaplacic ogolnie ten podatek do konca marca? W mojej deklaracji? Kurde nie mam pojecia jak nawet to zrobic

Podatek od nagrody nie ma nic wspólnego z roczną deklaracją, nie wpisuje się go i nie wlicza do dochodu.
Moim zdaniem nie powinni Ci wydać nagrody bez opłacenia podatku, bo to jest ich odpowiedzialność, a więc i ich problem. Ty musisz przecież mieć podaną konkretną wartość nagrody na piśmie i kwotę podatku do zapłacenia. A skoro wydali Ci nagrodę, nie informując że masz zapłacić podatek i w jakiej kwocie, to skąd przecież masz wiedzieć o tym czy i ewentualnie ile zapłacić. Moim zdaniem to nie Twój problem, ale nie chciałabym Cię wprowadzać w błąd. Zawsze możesz też zapytać na jakiejś infolinii urzędu skarbowego, czy jeśli dostałaś nagrodę, a organizator nie wymagał od Ciebie uprzedniej wpłaty podatku, to czy może to rodzić jakieś konsekwencje wobec Ciebie, jeśli by on tego podatku nie opłacił. (bo w chwili obecnej sama nie wiesz, czy zapłacił, czy nie i czy Ty powinnaś coś płacić).

PS. A tak na marginesie, skoro dostałaś przeterminowany voucher, to tak jakbyś nie dostała żadnej nagrody - na wszelki wypadek pokopiuj sobie ten voucher i np. kopertę z datą czy listem przewozowym - przecież przeterminowany voucher nie ma żadnej wartości. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

slonko365

#6472589 Napisano: 13.03.2018 13:46:40 w Wkurza mnie...
mpaulina88 napisał(a):

Czy ktos wie jak to wyglada z podatkiem od nagodry? Rok temu wygrałam konkurs z cosmpolitan, nie moglam sie doprosic o wyslanie nagrody...w koncy jak dostalam voucher na pobyt w spa... okazalo sie ze jest juz niewazny ... ale doagadalam sie z Hotelem, bo nawet juz do nich pisalam czy wiedza cos o tej nagrodzie... i przedluzyli mi na kiedy bede chciala emotka  W regulaminie pisze tak: 
1.        Celempoinformowania Uczestników o zagadnieniach prawno-podatkowych związanych z
wygraną w konkursie Organizator wskazuje niniejszym, iż zgodnie z Ustawą z dnia
26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2010 r. Nr
51, poz. 307 ze zm.) z tytułu wygranych w konkursach uzyskanych pobiera się
zryczałtowany podatek w wysokości 10 % wygranej lub nagrody. Wobec powyższego przed wydaniem Nagrody Organizator, zgodnie z ustawą opodatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r., pobierze od
Zwycięzców zryczałtowany podatek od nagród, których wartość przekracza 760,00
zł., w wysokości 10% wartości ich Nagrody, który zostanie przez niego
odprowadzony do właściwego Urzędu Skarbowego. Brak realizacjizobowiązania, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym uprawnia Organizatora do
odmowy wydania Nagrody.

Czyli wynika ze oni powinni zapłacic ten podatek? Ja pisałam do nich wiele razy o ten podatek i nie dostaje zadej odp gdzie co i jak mam wplacic... Boje sie ze moga byc tego jakies konsekwencje, bo wiecie jak to jest ze skarbowka...

Nie mogą Ci wydać nagrody, jeśli nie będą zapewnione pieniądze na zapłatę podatku. Więc albo sami płacą podatek, albo czekają na Twoja wpłatę i dopiero potem wydają nagrodę. Tutaj tak to jakoś dziwnie wygląda, jakby laureat miał być zobowiązany do zapłaty i zastrzegają, że nie wydarzą nagrody jeśli nie zapłaci. Więc nie powinni Ci wydać nagrody, aż nie zapłacisz podatku. Ale skoro wydali Ci nagrodę? Wynikałoby z tego, że albo sami zapłacili, albo była warta mniej niż 760 zł.  Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6472103 Napisano: 12.03.2018 10:58:16 w SZUKAM....
Koleżanka znalazła swoje dość efektowne zdjęcie przed schudnięciem i po na profilu jakiegoś fit trenera - amatora wykorzystywania cudzych zdjęć jako niby swoich treningowych osiągnięć. Oburzona napisała do niego, usunął jej zdjęcia i tu mam pytanie - czy ktoś z Was ma jakieś realne doświadczenia z podobną sytuacją bezprawnego wykorzystania wizerunku/zdjęć czyjegoś autorstwa do reklamowania swojej działalności - co można zrobić w takiej sytuacji, czy jest jakaś realna szansa na uzyskanie jakiegoś odszkodowania, czy jakoś można facetowi dać do wiwatu, żeby się oduczył takich rzeczy robić?  Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6472043 Napisano: 12.03.2018 00:04:37 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

mariolakal napisał(a):

slonko365 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Dzięki ! Trochę techniki i się gubię...  emotka

A jak masz podłączony telefon kablem z komputerem i wchodzisz w "mój komputer" to widzisz że telefon jest podłączony? Jeśli tak, to jak wejdziesz w telefon przez komputer, poszukaj jakiegoś folderu typu obrazy albo zdjęcia, albo dcim, i do tego folderu przenieś to zdjęcie, wtedy po wejściu w zdjęcia na telefonie powinno być. Może popróbuj różne foldery - pozaglądaj sobie przez komputer, gdzie możesz przeglądać zdjęcia w telefonie i tam zapisz.

Problem jest taki, że mój komputer "nie widzi" podłączonego telefonu... 

Może najpierw na inny telefon i MMS-em na ten docelowy?

Innego telefonu nie posiadam /jedynie stary LG/, ale i tak już za późno... Chciałam wysłać fotkę na dżemy Łowicz, ale zbyt późno się skapnęłam, że trzeba to zrobić MMS-em... No cóż, konki foto nie są moją najlepszą stroną...  emotka emotka emotka

Jeszcze jedno mi do głowy przyszło, może się przyda w przyszłości - zrobić telefonem zdjęcie zdjęcia na monitorze emotka  emotka Czego to smartfonowy mugol po nocy nie wymyśli, szkoda że wcześniej na to nie wpadłam emotka  Tylko pytanie, jak z jakością takiego zdjęcia emotka  Dobrej nocy emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6472041 Napisano: 11.03.2018 23:56:07 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

slonko365 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Dzięki ! Trochę techniki i się gubię...  emotka

A jak masz podłączony telefon kablem z komputerem i wchodzisz w "mój komputer" to widzisz że telefon jest podłączony? Jeśli tak, to jak wejdziesz w telefon przez komputer, poszukaj jakiegoś folderu typu obrazy albo zdjęcia, albo dcim, i do tego folderu przenieś to zdjęcie, wtedy po wejściu w zdjęcia na telefonie powinno być. Może popróbuj różne foldery - pozaglądaj sobie przez komputer, gdzie możesz przeglądać zdjęcia w telefonie i tam zapisz.

Problem jest taki, że mój komputer "nie widzi" podłączonego telefonu... 

No to nie mam pomysłu, może nie ma jakichś sterowników na komputerze, ale jeśli zaraz po podłączeniu telefonu nic nie wyskakuje, że trzeba pobrać, to nie wiem jak to zrobić... Jeszcze pozostaje bluetooth, ale nie wiem, jak z komputera wysłać w ten sposób. Możesz jeszcze spróbować na piechotę - wysłać na maila na inny smartfon, a potem z tego smartfonu bluetoothem (jak klikniesz na zdjęcie, to w opcjach udostępnij są różne możliwości, w tym wyślij przez bluetooth, tylko na obu telefonach musi być włączony. Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6472038 Napisano: 11.03.2018 23:47:28 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Dzięki ! Trochę techniki i się gubię...  emotka

A jak masz podłączony telefon kablem z komputerem i wchodzisz w "mój komputer" to widzisz że telefon jest podłączony? Jeśli tak, to jak wejdziesz w telefon przez komputer, poszukaj jakiegoś folderu typu obrazy albo zdjęcia, albo dcim, i do tego folderu przenieś to zdjęcie, wtedy po wejściu w zdjęcia na telefonie powinno być. Może popróbuj różne foldery - pozaglądaj sobie przez komputer, gdzie możesz przeglądać zdjęcia w telefonie i tam zapisz. Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6471021 Napisano: 08.03.2018 11:41:22 w Życzenia na święta i nie tylko
Wszystkim Koleżankom życzę dziś wymarzonych prezentów. 
W szczególności wielu nagród! emotka  emotka   emotka
A jak nie, to chociaż dobrego kebaba!  emotka

Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6469806 Napisano: 05.03.2018 12:15:58 w Pomocy!!!!
Domino123 napisał(a):

Co można zrobić z organizatorem konkurs, który ma źle podany email do reklamacji a na wiadomości pw nie odpowiada?

To chyba pozostaje list polecony na adres korespondencyjny z regulaminu. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6469782 Napisano: 05.03.2018 11:48:13 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Czyjej żony szukacie? Kto zaginął?

A dlaczego tylko do 28? Czuję się dyskryminowana!  emotka

Zaginęłaś mężowi? emotka

Co tam mąż, niezależną kobietą jestem. Sama się już od dłuższego czasu nie umiem odnaleźć. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 dolly 0

slonko365

#6469760 Napisano: 05.03.2018 11:08:53 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Szukam żony, ktoś coś wiek do 28 lat. Najlepiej gdyby już była w Danii. 

Pracujesz u tego oszołoma "dedektywa" R.? Czyjej żony szukacie? Kto zaginął?

A tak się zastanawiałam kiedyś, gdzie się basisutek podział, to już wszytsko jasne - pracuje dla kwadratogłowego w Danii  emotka
PS. A dlaczego tylko do 28? Czuję się dyskryminowana! emotka
PPS. Przepraszam za literówki, chora jestem, jakos tak mi te literki lataja dziwnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6469366 Napisano: 03.03.2018 14:53:42 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

przestańta marudzić-wiosna idzie emotka emotka jest tylko -5 C wiec to musi być wiosna emotka
a dla zimy :zbanowany:

podobno w przyszłą niedzielę ma być + 16 stopni w części kraju Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6469364 Napisano: 03.03.2018 14:49:26 w WC - rozmowy o wszystkim
A mi na komórce wyskoczył komunikat, że nie można się zalogować do mojego konta google, bo zostało usunięte w ustawieniach. I wyskakuje okienko logowania, że mam podać hasło do konta. Niczego nie usuwałam, nawet nie pamiętam kiedy ostatnio zaglądałam do ustawień. Ki czort? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6469322 Napisano: 03.03.2018 11:52:27 w WC - rozmowy o wszystkim
Asia575 oszustw robionych w ten sposób jest wiele, też polecam poczytać sobie niebezpiecznik.pl, oni piszą o różnych takich sprawach.
Była już też dyskusja na forum: https://www.e-kon...trona/4247/#p6439085

Podstawowe pytanie, do czego używasz tego telefonu: jeśli do sms kodów w bankowości elektronicznej, możesz mieć włamanie na konto. Jeśli masz ten tel na FB - włamanie na Twoje konto FB (np. Ktos może się pod Ciebie podszyć i wyłudzić przelewy od Twoich znajomych, nakłonić ich do wysłania smsów premium że niby prosisz o jakieś głosy w konkursie itp)
A jeśli nigdzie tego numeru nie masz podanego, ale jest przecież na Ciebie zarejestrowany, to tak jak pisze cb656 ktoś sobie mógł założyć lewe konto do niecnych celów żeby uniknąć konsekwencji - w razie czego trop prowadzi do Ciebie. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

slonko365

#6467826 Napisano: 27.02.2018 14:08:18 w SZUKAM....
kopernik napisał(a):

to skoro to twój mąż, to nie lepiej by miał konto w tym samym banku co Ty, albo Ty w tym samym co on ? ? Wtedy kasa jest od razu po przelewie, bo jest to traktowane jako przelew wewnętrzny. I nie piszę o wspólnym koncie tylko o dwóch kontach w tym samym banku.

A to akurat jest kiepski pomysł, bo w przypadku jakiejś awarii, prac konserwacyjnych czy ataku hakerskiego nikt w domu nie będzie miał dostępu do pieniędzy na koncie. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

slonko365

#6467570 Napisano: 26.02.2018 18:29:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

Rano zepsuł się samochód. Debet na obu kontach, info że mąż w tym miesiącu prawie nic nie zarobi. Mnie po 20 latach pracy jednak nie przedłużą umowy, więc od września mam szukać nowej pracy. Ile jeszcze dziś szczęśliwych wiadomości się wykoci? emotka
Aha, no i nic dziś nie wygrałam oczywiście, żeby być w temacie do końca. emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0