Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#4093294 Napisano: 30.01.2011 05:23:58 w GFK
styko napisał(a):

w tej ankiecie zaznaczyłem, że pracują moi znajomi w

MARKETINGU
UBEZPIECZENIACH

i nie poszło...


bo zawsze się zaznacza, że ani nikt z Twojej rodziny ani ze znajomych nie pracuje w żadnej z wymienionych branż! bez względu na to co oni Ci tam wymieniają - nikt nigdzie nie pracuje! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4076938 Napisano: 25.01.2011 05:09:23 w Wkurza mnie...
leona napisał(a):

grusia napisał(a):

leona napisał(a):

[O takich, o takich, które są m.in.do wygrania w jednym z hipermarketów - CHODZIKACH a nie chodziakach emotka



Ciekawe od kiedy chodziki - pchacze sa niezdrowe dla dzieci ... a literowki sie zdarzają i nie ma sie z czego tarzać



Są niezdrowe od zawsze - spytaj ortopedy:) albo poczytaj w necie np. tu: http://ortopedia-...pic-dziecku-chodzik/


chodziki tak, są niezdrowe, ale chodziki-pchacze?? Nie emotka Dziecko przy pchaczu ma dobrą pozycję, to tak jakbyś szedł przed nim i za łapki go trzymał Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4033362 Napisano: 09.01.2011 08:14:12 w Dziś cieszę się z.....
O i cieszę się jeszcze z tego, że na chwilę obecną to ja jestem założycielką najfajniejszego topu na forum czyli moje dzisiejsze wygrane emotka Wiem, wiem, że po prostu stare posty są usuwane, ale teraz są tak fajnie usunięte, że mój post jest pierwszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4033107 Napisano: 09.01.2011 06:56:01 w Dziś cieszę się z.....
z tego oto bloga http://student-gotuje.blogspot.com/ emotka W ramach licytacji WOŚP można wylicytować sobie jakiegoś przystojniaka, który zaprosi nas na własnoręcznie zrobioną lub kupioną kolację emotka Ja już swojego upatrzyłam. Dziewczyny! Szlachetny cel - nie ma cie ochoty zalicytować? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4029524 Napisano: 08.01.2011 02:14:39 w Oddam za darmo
dorothy napisał(a):

dorothy napisał(a):

oddam kod VOD - poproszę na PW osobę chętną

Aby go aktywować należy:
1. wejść na stronę www.tvp.pl/vod
2. wyszukać interesujący film lub odcinek serialu
3. na stronie z wybranym materiałem filmowym kliknąć w link Masz już kod? Aktywuj go!”
4. w wywołanym oknie pop-up wpisać kod, który Państwo otrzymali

Uwaga: Kod upoważnia do obejrzenia pięciu filmów/odcinków seriali. Kod na pierwszy film należy aktywować najpóźniej 8 stycznia. Kolejne cztery należy aktywować w ciągu następnych 14 dni. Każdy film można oglądać wielokrotnie w ciągu 24 godzin.


kod powędrował do zielonaszpilka - była pierwsza na PW




Dziękuję! emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#4014772 Napisano: 03.01.2011 06:48:37 w Wkurza mnie...
grzegorz543 napisał(a):

joan napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

gdybym nie wiedzial ze sa konfidenty wsrrod nas nie pisalbym tego postu a oprocz tego duzo jest zazdrosnikow z glupimi docinkami i wiem ze z tego forum nie do jednego organizatora kilka ososb dzwoni z zazrosci i zawistosci ze inni wygrawaja a inni nie


Hmmm, aż nie wiem - Ty to na poważnie piszesz, czy na podpuchę, bo może się dałam noworocznie wkręcić, a Ty se jaja robisz... emotka

Poza tym ten, kto gra uczciwie i zgodnie z regulaminem, może spać spokojnie, mimo teoretycznej mnogości konfidentów + zazdrośników, więc czemu się stresujesz? emotka


ale nawet jesliktos nie uciwie gra to i tak nie powod na niego kablowac kazdy sobie radzi jak moze w koncu trzeba z czegos zyc;) a nie zazdroscic innym ze sobie umia radzic




umieją jeśli w ogóle. to raz.

dwa - czyli, że co? Ze nie można donieść na oszusta, bo to jego sposób na życie, bo musi jakoś zarabiać? Cwaniactwo to nie umiejętność radzenia się, to po prostu cwaniactwo. Jeżeli ktoś gra uczciwie i nie wygrywa, bo ktoś inny oszukuje i zgarnia wszystkie nagrody to jestem całym sercem za osobą, która na takiego oszusta doniesie i tyle. Po to są regulaminy, żeby ich przestrzegać. Ty sobie radzisz oszukując, inny sobie radzi donosząc na Ciebie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3989737 Napisano: 23.12.2010 03:07:23 w Wkurza mnie...
Ktoś coś z tym robi? można się do kogo s przyłączyć? Może wysłać zapytanie czy firma literia sama zarządza portalem fb czy ma od tego ludzi i czy również zgadzają się z tym, że wpis macieja to świetny żart i niezła prowokacja? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3989610 Napisano: 23.12.2010 02:05:46 w Wkurza mnie...
Nie pozwólmy żeby tak to się zakończyło, osoby odpowiedzialne powinny odczuć, że to co zrobiły, było złe emotka

może na drugi raz i administratorzy i maciek i kilku innych zastanowi się dwa razy zanim cos palnie Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3989533 Napisano: 23.12.2010 01:43:16 w Wkurza mnie...
evja napisał(a):

tato999 napisał(a):

jarko44 napisał(a):

wkrótce ich poczucie humoru pozna szersza publika emotka




emotka emotka emotka



Oczywiście, że tak emotka !




może ktoś wrzuci to na wykop.pl - tylko trzeba by to ładnie opisać. Wykop ma moc!!! emotka

Jestem zbulwersowana - nawet nie samym wpisem tego chłopaka, bo w internecie pełno młotków, ale tym, że administratorzy wybrali jego wpis, a ich tłumaczenia są na żenującym poziomie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3984821 Napisano: 21.12.2010 07:53:32 w Oddam za darmo
barbara1910 napisał(a):

kto chce kod z lecha emotka


jaaa Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3905704 Napisano: 27.11.2010 03:52:22 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

wkurza mi, że na lorealu nie mogę się zalogować. po kliknięciu zaloguj znowu pojawia mi się strona logowania!!! i tak w kółko, mam dośc emotka



kiedyś było o tym już. Wystarczy, że się pojawi w MDW info o wygranej, to ludzie masowo logują się na stronce loreala.. i jest możliwe, że dlatego nie możesz zagrać emotka



dzięki, no może, chociaż ja często wchodzę na loreala bardzo późno w nocy albo bardzo wcześnie i na pewno wtedy nie było żadnego wpisu w MDW a i tak muszę wpisywać login i hasło po kilkanaście razy, bo cały czas przenosi mnie od początku na stronę logowania...
no i ofc. nadal nie mogę się zalogować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3905667 Napisano: 27.11.2010 03:34:34 w Wkurza mnie...
wkurza mi, że na lorealu nie mogę się zalogować. po kliknięciu zaloguj znowu pojawia mi się strona logowania!!! i tak w kółko, mam dośc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3897375 Napisano: 24.11.2010 09:08:27 w GFK
mandaryna4 napisał(a):

krzyszu napisał(a):

Dostał ktoś list z GFK? Żeby odesłąć swoje dane i później będzie trzeba wypełniać jakiś dzienniczek zakupów?


tak..dzienniczki są ok bo zaś po pół roku mozesz dosatć nagrodę jaką sobie wybierzesz,ja dostałam wczoraj i jest ok




Ja to dostałam chyba w zeszłym roku i po dwóch dniach miałam dość wypełniania. O ile macie to samo, to nie wiem czy warto tracić czas i się w to bawić. Ja przez kilka tygodni musiałabym wpisywać każdy zakup jaki zrobiam - nazwa, cena, ilość, chyba kod kreskowy też. Zajmowało to strasznie dużo czasu, a te nagrody chyba jakieś rewelacyjne nie były. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3767057 Napisano: 09.10.2010 04:05:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
Odebrałam wygrany mini laptop. Ale teraz mam problem, bo w regulaminie było, że laptop z przedziału cenowego 1700-2000 a przy podpisywaniu odbioru nagrody było, że laptop ma wartość 1330 zł emotka

punkt z regulaminu: 3 (trzy) notebooki Dell o wartości: w przedziale 1.700 – 2.000 złotych brutto każdy oraz trzy dodatkowe nagrody gotówkowe w równowartości 11,1111% każdej z nagród przeznaczone na zapłatę stosownego podatku od nagrody

I teraz zastanawiam się:
a) czy w ogóle cokolwiek z tym robić, w końcu darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby emotka
b) czy już nic nie da się z tym zrobić, bo podpisałam odbiór nagrody
c) jeżeli cokolwiek robić to co? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3758772 Napisano: 06.10.2010 12:12:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
ferinka24 napisał(a):

moniaainom napisał(a):

aka napisał(a):

http://www.konkur...inny.pl/laureaci.php


Ciekawe jaką pracę zrobiło roczne dziecko emotka



A która nagroda przypadła rocznemu dziecku? Albo padło mi na oczy albo może gdzies sie pomylili, bo nie widzę.



Nie padło ci na oczy bo nie wygrało żadne roczne dziecko.

np. l.10 oznacza lat 10.
emotka emotka emotka



paweł g, l.1 wygrał fotelik samochodowy Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3758767 Napisano: 06.10.2010 12:12:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
renatak0 napisał(a):

pola731 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

pola731 napisał(a):

aka napisał(a):

http://www.konkur...inny.pl/laureaci.php


Ciekawe jaką pracę zrobiło roczne dziecko emotka



wczoraj się zastanawiałam - nacisk był kładziony na SAMODZIELNOŚÆ - i o ile już 3 latek może coś narysować - o tyle 1-2 latek ? pracę konkursową ?


Mój dwulatek rysuje- kółka, kreski, chmurki i obrazki na ścianach emotka


ja mam 3 latkę - wiem ,że jak się chce to w rysunku 2 latka mozna dopatrzyć się tematu
mój średni syn w wieku 2 lat rysował wszędzie tory i kółka - może wtedy trzeba było startować w konkursie na wymarzoną podróż ?

z ciekawości - nikt z forum się nie chwalił nagrodą z tego konkursu ?



mój synek brał udział (9lat) namęczyl się z plastelina ale też nie wygrał, za to dużo innych 9 latków wygrało



moja siostrzenica wygrała zabawkowego laptopa, chociaż chciała zestaw zabawek dla całej rodziny, ale i tak jestem z niej dumna emotka Ma 5 lat, a teraz tak wkręciła się w konkursy rysunkowe, że sama żąda wyszukiwania nowych emotka
I pracę robiła sama emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3758589 Napisano: 06.10.2010 11:12:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
moniaainom napisał(a):

sopran napisał(a):

Dajcie sobie z tym spokój.
Widzieliście ich stopkę?
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Schober Information Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

A to ich strona- http://www.schober.pl/
Witamy
w Schober Information Group Polska!

Schober Information Group jest wiodącym europejskim dostawcą baz danych oraz informacji o firmach i konsumentach


Robią sobie bazy danych i do mailingu a potem wasze dane sprzedają innym firmom.

Radzę ich szeroko omijać emotka



Dzięki za oświecenie. Szkoda, że tak póxno Was zapytałam emotka




a pamiętacie ten konkurs http://bip.zmyslowa-bielizna.eu/ ??
Też wydawał mi się podejrzany, dlatego najpierw napisałam maila do firmy, której bielizne mają rozdawać i oni potwierdzili, że tak, wszystko jest w porządku i że zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. Jakiś czas później wysłałam do nich maila kiedy będą wyniki i odpisali Pierwsza edycja konkursu Poczuj się kobieco i zmysłowo... organizowanego przez sklep internetowy http://www.zmyslowa-bielizna.eu właśnie dobiegła końca.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, wszystkim uczestniczkom, że zdecydowały się doradzić innym kobietom, które mają problem z wyborem odpowiedniej bielizny...

Losowanie nagród odbędzie się 6 czerwca w siedzibie firmy. O wynikach losowania nagród wszystkie uczestniczki konkursu zostaną poinformowane mailowo 7 czerwca br.


Z pozdrowieniami,
Zespół Sklepu Internetowego zmyslowa-bielizna.eu

Czy ktokolwiek dostał maila z informacją o wygranej? emotka Bo konkurs wisi nadal emotka Ja na szczęście wysłałam zgłoszenie z maila przeznaczonego na spam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3667011 Napisano: 01.09.2010 06:15:31 w Pomocy!!!!
denis35 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

mmagd napisał(a):

POMOCY!!!!

Brakuje mi 50 głosów i już nie mam kogo prosić emotka

Nie chce spamować więc tu..

Kto ma chęć

http://apps.faceb...hoto=100001351699452

emotka dziękuję


emotka


lubimy
emotka



ja też lubię emotka Akurat facebook działa w miare ok z wyjątkiem czata, który jest zablokowany emotka why?!




We wtorek, przez kilka godzin, wiele milionów użytkowników popularnego serwisu społecznościowego Facebook napotkało na problemy z dostępem do swoich kont. Przyczyną była awaria.

Facebook znikł na kilka godzin
Łukasz Szewczyk, 31 sierpnia 2010, godz. 16:00
TAGI: facebook
We wtorek, przez kilka godzin, wiele milionów użytkowników popularnego serwisu społecznościowego Facebook napotkało na problemy z dostępem do swoich kont. Przyczyną była awaria.
Wielu użytkowników na całym świecie, w tym w Polsce, miało we wtorek kilkugodzinne problemy z logowaniem się do serwisu - podaje Wyborcza.biz. Wszystko wróciło jednak do normy po godzinie 15. Na razie nie wiadomo co było przyczyną awarii. Problem dotyczył raczej tradycyjnej wersji Facebooka, bo w logowanie za pomocą urządzeń mobilnych odbywało się bez wielkich przeszkód. Wyborcza.biz



Tak, słyszałam emotka Ale akurat wtedy byłam w pracy, więc to nie to emotka Na explorerze, gdy klikam okienko czatu wyświwetla mi się nowa strona z opisem, że wyskoczył błąd, że jest blokada, że jak udowdnie, że mam 18 lat to ją zdejmą itd.
Znowu na firefoxie akurat czat mi się wyświetla, widzę co do mnie ludzie piszą, ale moje wiadomości nie dochodzą do nikogo emotka
Ale bardzo dziękuję za info emotka Chłopak się wściekał, że mu się facebook wczoraj wieszał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3666851 Napisano: 31.08.2010 09:55:10 w Pomocy!!!!
yuliya25 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

mmagd napisał(a):

POMOCY!!!!

Brakuje mi 50 głosów i już nie mam kogo prosić emotka

Nie chce spamować więc tu..

Kto ma chęć

http://apps.faceb...hoto=100001351699452

emotka dziękuję


emotka


lubimy
emotka



ja też lubię emotka Akurat facebook działa w miare ok z wyjątkiem czata, który jest zablokowany emotka why?! Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#3666831 Napisano: 31.08.2010 09:49:07 w Pomocy!!!!
ciasssteczko napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

To jakiś koszmar! Dzisiaj ostatni dzień głosowania, a ja siedzę w Anglii, nie dość że od 6 do 20 byłam w pracy, to mam internet z sieci telefonicznej vodafon, która blokuje mi dostęp do wiekszości stron, bo nie udowodniłam jej, że mam 18 lat!emotka nie mogę przez to kliknąć wielu osobom w różne linki, aby mogły mi się zrewanżować klikiem emotka
Proszę pomożcie - ostatnia godzina głosowania, a jak wylecę z pierwszej 20 to nie mam szans.
Wystarczy kliknąć w łapkę przy napisie oceń http://mlodziwlod...eedom/zycie-na-fali/
Wyślijcie swoje nicki na PW to jak wrócę do Polski to jakoś się poodzwięczam, albo klikaniem, albo kodami albo coś emotka emotka




(ocena: 470, oceniono)

za buziaka emotka



:* emotka :*
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0