Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika @gnieszk@

@gnieszk@

#6400872 Napisano: 08.09.2017 10:36:52 w Dyskusje o loteriach
bruce napisał(a):

Trochę mi szkoda, że w loterii Kinder Bueno w razie niemożności odebrania nagrody głównej (np. nie posiadania wizy lub po prostu nie wyrażenia zgody na wyjazd do słynnego Miasta Aniołów) nagroda ta przepada na rzecz organizatora emotka  - powinna przechodzić na kolejnych uczestników/rezerwowych; ja np. chętnie gram o pozostałe nagrody, ale nie o główną. W dodatku (tak całkiem na marginesie), nie wiem, czy macie podobnie, ale moje wszystkie kody kończą się na literę A. emotka

Też bym chciała, żeby była możliwość wyboru czy chce się grać o główną czy tylko o te mniejsze. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

@gnieszk@

@gnieszk@

#6400355 Napisano: 07.09.2017 11:02:23 w Mam problem...
aga17 napisał(a):

Syn wygrał tablet w konkursie Bic w Biedronce.Na paragonie oczywiście nie ma wymienionego producenta, więc poszłam do sklepu po pieczątkę.Pani kierowniczka stwierdziła że w komputerze ten produkt nie jest opisany i ona mi nie podbije.Kazała mi dzwonić na infolinie Biedronki, zadzwoniłam wytłumaczyłam o co chodzi  kazali mi czekać na telefon od nich więc czekam tylko nie wiem jak długo.Czy ktoś miał też taką sytuację?Dałam nawet takie same długopisy tej kobiecie, pokazałam że na czytniku jest to samo co na paragonie i nie będzie poświadczać nieprawdy. A ona nie bo w systemie nie ma producenta i ona mi nie podbije.

Ja wysyłałam bez opisów i pieczątek. A wygrałaś z tego ostatniego etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6400248 Napisano: 06.09.2017 22:48:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

synk napisał(a):

pesele sprawdzajcie na RMF, 5 dni jest na reakcję

oni tam jakos losowo wybieraja pesel? a wpisac sie mozna tylko po to, zevy alert przychodzil, dobrze rozumiem?

Tak emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

@gnieszk@

#6400190 Napisano: 06.09.2017 19:36:13 w Nasze kochane zwierzątka
Niebieska_Laguna napisał(a):

Dzisiaj pożegnałam na zawsze mojego kochanego Salema  emotka  Największego kociego pieszczocha... Kto mi będzie teraz na kolanach siedział przy pisaniu zgłoszeń na konkursy?  emotka Tak mi smutno. Żegnaj wierny towarzyszu...  emotka

emotka Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6399749 Napisano: 05.09.2017 19:11:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Jak wygląda sytuacja z Carex - trzeba wysyłać wszystkie paragony?Czy do Hochlanda wysyłacie kilka oświadczeń w jednej kopercie?

Carex - dzwoniłam, pani kazała wszystkie zgłoszone wysłać, przed chwilą tak samo odpisali mi na piątkowego maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6399741 Napisano: 05.09.2017 18:42:45 w Czy informują/ informowali?
ewelinka-017017 napisał(a):

ostatnie losowanie loteri bic z tabletami biedrobka już informowało??Nie pamiętam przy zgłoszeniu czy się podawało imię i nazwisko...

Nikt się nie chwalił z ostatniego etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6399578 Napisano: 05.09.2017 13:10:10 w Kaufland konkursy
mixik napisał(a):

ktoś jeszcze ma problem z wysłaniem danych i paragonu przez ten formularz "komfort"? u mnie ciągle: "Whoops, looks like something went wrong." przy czym fota paragonu ma zaledwie 150 KB, więc nie o to chodzi

Spróbuj z innej przeglądarki wysłać. Wyświetl w wątku >>
1 mixik 0

@gnieszk@

#6399554 Napisano: 05.09.2017 12:34:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@@gnieszk@ napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanie i jak dzwonicie do organizatorów loterii carex to każą wam odsyłać wszyskie paragony czy jednak podawają nr paragonu???ja do nich maila napisałam w piątek ale nie odpisują więc się zastanawiam czy mam dzwonić aby mi podali nr zwycięskiego paragonu czy po prostu wysłać wszyskie zgłoszone paragony???  a jak wy robicie???? emotka

Też napisałam maila i nie dostałam żadnej odpowiedzi. Dziś zadzwoniłam i pani kazała odesłać wszystkie paragony.

O to nie spytałam, wpisałam tam  trzy numery paragonów emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6399543 Napisano: 05.09.2017 12:16:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

mam pytanie i jak dzwonicie do organizatorów loterii carex to każą wam odsyłać wszyskie paragony czy jednak podawają nr paragonu???ja do nich maila napisałam w piątek ale nie odpisują więc się zastanawiam czy mam dzwonić aby mi podali nr zwycięskiego paragonu czy po prostu wysłać wszyskie zgłoszone paragony???  a jak wy robicie???? emotka

Też napisałam maila i nie dostałam żadnej odpowiedzi. Dziś zadzwoniłam i pani kazała odesłać wszystkie paragony. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6399122 Napisano: 04.09.2017 17:00:09 w SZUKAM....
danaaa napisał(a):

22.08.2017 otrzymałam @ od Ergo Marketing z informacją o wygranym zestawie produktów promocyjnych w loterii "Poczuj lato". Ponieważ nie napisali z jakiego dnia wygrana, nie wiem jakie paragony wysłać.
Może ktoś wie, czy to było info za ten pierwszy etap z Fa, Hattric, Vademecum i Denvit? Czy może dotyczyło drugiego etapu -produktów do włosów?

Napisz do nich maila, mi odpisali bardzo szybko i  podali dwie ostatnie cyfry numeru paragonu, który mam wysłać. Nie kojarzę co na nim miałam, ale wydaje mi się, że to drugi etap (może ktoś potwierdzi?). Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6398634 Napisano: 03.09.2017 16:02:57 w Czy informują/ informowali?
eskel napisał(a):

ORLENCzy były już wyniki 4 ETAP?

Z III były, IV jeszcze nie. Wyświetl w wątku >>
1 eskel 0

@gnieszk@

#6398551 Napisano: 03.09.2017 11:27:10 w Smolar
dwaburekoty napisał(a):

Czy w Liptonie przychodzą Wam zwrotki?

Tak, od razu. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6398545 Napisano: 03.09.2017 11:04:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorota8331 napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

dorota8331 napisał(a):

Wracając do budżetu i Kauflandu.. ja wysłałam nr paragonu a nie systemowy...oby mi nie odrzucili  emotka

W zgłoszeniu podałaś nr wydruku zamiast systemowego?

W formularzu już po wygranej w kauflandzie, przy uzupełnianiu danych była rubryka: numer paragonu, wiec wpisałam jak chcieli numer paragonu, a teraz widzę  na forum, że  większość podała nr systemowy, czyli ten który był w smsie podany...

Zadzwoń do nich jutro. Moim zdaniem da się to odkręcić. Myślałam, że w zgłoszeniu podałaś błędny, wtedy by już było po bonach. Wyświetl w wątku >>

@gnieszk@

#6398533 Napisano: 03.09.2017 10:53:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorota8331 napisał(a):

Wracając do budżetu i Kauflandu.. ja wysłałam nr paragonu a nie systemowy...oby mi nie odrzucili  emotka

W zgłoszeniu podałaś nr wydruku zamiast systemowego? Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6398479 Napisano: 02.09.2017 23:12:26 w Wkurza mnie...
leoniu napisał(a):

Ja sobie nie dam ręki uciąć, ale czy tam, na opakowaniu, nie jest przypadkiem napisane, że chodzi tylko o zakupy dokonane w tym konkretnym, konkursowym terminie? To by chyba (chyba...) musiało mieć jakieś potwierdzenie w paragonie... Wiem, że tylko to mnie powstrzymało od zakupu emotka  

Jest takie info "zakupu i zgłoszenia należy dokonać od 02.10.2017 do 26.11.2017", ale z drugiej strony jest też napisane "zachowaj oryginał opakowania z kodem", o paragonie nic. Trudno, zjedzone emotka , a czy się przyda się okaże. Wyświetl w wątku >>
1 leoniu 0

@gnieszk@

#6398400 Napisano: 02.09.2017 18:44:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
agakaz2 napisał(a):

co to za konkursy co dostajecie bony do auchan?

To był ten
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-skarbobranie-auchan-4-rundy.html#.Wargn4qQxdg
Zakończony już. Nagrody - bony 100 zł na dział zabawki. Wyświetl w wątku >>
0 0

@gnieszk@

#6398396 Napisano: 02.09.2017 18:31:49 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
tosca napisał(a):

Mi już nie chodzi nawet, gdzie najtaniej, ale gdzie w ogóle można kupić produkty,potrzebne do wzięcia udziału w tym konkursie https://milkonadroge.pl/ ? Byłam dziś na zakupach w kilku sklepach,ale w żadnym z nich po dość dokładnym przeanalizowaniu zawartości półek z produktami mlecznymi, nie znalazłam tej marki. Jeśli ktoś wie, gdzie można je nabyć, będę bardzo wdzięczna za podpowiedż. 

W Carrefourze. W Lewiatanie sprawdź. U mnie wcześniej były, teraz brak. Wyświetl w wątku >>
1 tosca 0

@gnieszk@

#6398383 Napisano: 02.09.2017 17:27:51 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
agakaz2 napisał(a):

gdzie kupimy najtaniej crunchips?

O to samo miałam pytać emotka Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

@gnieszk@

#6398268 Napisano: 02.09.2017 12:18:47 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

Wkurzam mnie że jestem na diecie przedslubnej... A tu kolejna smaczna loteria. Trzeba się poświęcić....

A mnie wkurzyło, że to dopiero za miesiąc, bo już się cieszyłam, że będę miała dzisiaj wymówkę, żeby sobie kupić wafelka, bo przecież tak to ja nie jem słodyczy  emotka

Możesz kupić i nawet zjeść. Tam chyba tylko kod jest potrzebny z opakowania emotka A zgłosisz w październiku. Wyświetl w wątku >>
0 0