Reklama na e-Konkursy.info 19.07.19 10:19:09

Konkurs "Mam oko na projekt" Łódź

Konkurs Mam oko na projekt Łódź

Opis konkursu

Lubisz robić zdjęcia? A może wolisz kręcić filmy ? Jeśli chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami, a przy tym dostrzegasz pozytywne zmiany w województwie łódzkim, które nastąpiły w ostatnich latach dzięki Funduszom Europejskim – mamy coś specjalnie dla Ciebie!
Zapraszamy do udziału w konkursie „Mam oko na Projekt”. Czekamy na zdjęcia (może to być selfie) oraz filmiki (nie dłuższe niż 3 minuty) prezentujące przemiany, jakie nastąpiły w województwie łódzkim i jego mieszkańcach dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich.
Jeździsz do pracy lub szkoły nową drogą? Twoja szkoła lub uczelnia przeszła generalny remont? A może zdobyłeś certyfikat zawodowy, który umożliwił Ci awans lub zdobycie wymarzonej pracy? Jeśli zdarzyło się to dzięki środkom unijnym, pokaż nam to na zdjęciu lub filmiku!
Zwycięzców najciekawszych prac – wybranych przez kapitułę konkursową, a także społeczność na Facebooku – nagrodzimy kamerami sportowymi oraz możliwością zaprezentowania ich na dużym ekranie podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim, które odbędą się między 12 a 15 maja br.

Nagrody

15 kamer sportowych z kartą pamięci i ramieniem teleskopowym

Nadesłane przez: Marcin Pułk Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz