Reklama na e-Konkursy.info

Wakacyjny Konkurs Śpiewnikowy

Wakacyjny Konkurs Śpiewnikowy

Opis konkursu

Na początku czerwca ruszyła nowa wersja Śpiewnika Wywroty zawierającego teksty i chwyty na gitarę popularnych piosenek polskich i zagranicznych. Serwis został wyposażony w wygodny system wiki, pozwalający na łatwą współpracę wszystkich użytkowników. Z tej okazji redakcja zorganizowała wielki konkurs z nagrodami o wartości ponad 10 tys. zł.

Aby uczestniczyć w konkursie wystarczy zaangażować się w tworzenie śpiewnika - przesłać opracowania utworów na gitarę lub ukulele, albo dokonać korekty istniejących publikacji. Osoby, które w okresie trwania konkursu zdobędą największą ilość “punktów karmy” otrzymają bony na zakupy w sklepie internetowym. Za bony można kupić nową gitarę, ukulele, sprzęt nagłośnieniowy lub akcesoria muzyczne.

Dodatkowe informacje oraz pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie internetowej konkursu. Konkurs trwa do końca września.

Wywrota.pl to jedna z pierwszych niezależnych inicjatyw kulturalnych w polskim Internecie. Początkowo serwis literacki o charakterze anarchistyczno-wolnościowym założony przez grupę entuzjastów, z czasem przekształcił się w portal współtworzony przez ludzi z całej Polski i nową Polonię.

Opracowania w Śpiewniku Wywroty są przygotowywane przez gitarzystów dla gitarzystów. Znajdziecie tam największe polskie szlagiery, takie jak Jolka, Jolka..., Autobiografia czy Morskie Opowieści. Każdy użytkownik może stworzyć swoją listę ulubionych piosenek aby zawsze mieć do nich łatwy dostęp.

Nagrody

  • 1 miejsce - bon o wartości 2000 zł
  • 2 miejsce - bon o wartości 1000 zł
  • 3 miejsce - bon o wartości 1000 zł
  • 4 miejsce - bon o wartości 1000 zł
  • 5-15 miejsce - bon o wartości 500 zł
Osoby, które w rankingu znajdą się na kolejnych miejscach również otrzymują nagrody:
  • Każdy, kto zdobędzie minimum 20 punktów karmy otrzyma kupon rabatowy o wartości 20 zł, na zakupy powyżej 200 zł
  • Każdy, kto zdobędzie minimum 50 punktów karmy otrzyma kupon rabatowy o wartości 50 zł, na zakupy powyżej 500 zł

Nadesłane przez: Redakcja Wywroty Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz