Reklama na e-Konkursy.info

Konkursy firm tytoniowych

azaflora

#6804714 Napisano: 30.08.2021 15:22:54
FBmonika33 napisał(a):

wiem właśnie jak w regulaminie. Ale są tu oferty sprzedaży np. kodów to z całym opakowaniem ?

Weź to na zdrowy rozum emotka
jeśli bierzesz udział w konkursie, to sobie trzymaj całą paczkę, a jeśli wbijasz kody, pobierasz vouchery czy kody do Allegro, które zaraz wykorzystasz to po co robić śmietnik?
2 missagent, mia 0

FBmonika33

#6804769 Napisano: 30.08.2021 17:14:11
azaflora napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

wiem właśnie jak w regulaminie. Ale są tu oferty sprzedaży np. kodów to z całym opakowaniem ?

Weź to na zdrowy rozum emotka
jeśli bierzesz udział w konkursie, to sobie trzymaj całą paczkę, a jeśli wbijasz kody, pobierasz vouchery czy kody do Allegro, które zaraz wykorzystasz to po co robić śmietnik?




właśnie jeszcze nie poddałam analizie tego co można zyskać będąc w tej strefie. Ale dzięki za uwagę, dopiero się zarejestrowałam, będę miała chwilę to poczytam dokładniej.
0 0

dante84

#6805843 Napisano: 03.09.2021 14:03:59
shadow6668x napisał(a):

sysha napisał(a):

Czy ktoś znalazł się na liście zwycięzców w rankingu konkursu strefy marek? Chodzi o ten gdzie do wygrania był bon 50zł do allegro. I czy dostał ktoś od nich maila w związku z wygraną? 

Jestem na liście a @ z info o 16:55:10 emotka

Czy chodzi o LOGIC CHATBOT ? 
Jaki ranking Strefa Marek, coś przeoczyłem? Jest Strefa Nagród i oddzielnie Marki... Na czym polegał konkurs?
0 0

sysha

#6806350 Napisano: 06.09.2021 17:35:53
[quote=Ten konkurs akurat był od streetcom, ale dotyczył marki Winston  emotka
dante84]
shadow6668x napisał(a):

sysha napisał(a):

Czy ktoś znalazł się na liście zwycięzców w rankingu konkursu strefy marek? Chodzi o ten gdzie do wygrania był bon 50zł do allegro. I czy dostał ktoś od nich maila w związku z wygraną? 

Jestem na liście a @ z info o 16:55:10 emotka

Czy chodzi o LOGIC CHATBOT ? 
Jaki ranking Strefa Marek, coś przeoczyłem? Jest Strefa Nagród i oddzielnie Marki... Na czym polegał konkurs?
1 dante84 0

dante84

#6806403 Napisano: 06.09.2021 20:05:37
sysha napisał(a):

[quote=Ten konkurs akurat był od streetcom, ale dotyczył marki Winston  emotka
dante84]

shadow6668x napisał(a):

sysha napisał(a):

Czy ktoś znalazł się na liście zwycięzców w rankingu konkursu strefy marek? Chodzi o ten gdzie do wygrania był bon 50zł do allegro. I czy dostał ktoś od nich maila w związku z wygraną? 

Jestem na liście a @ z info o 16:55:10 emotka

Czy chodzi o LOGIC CHATBOT ? 
Jaki ranking Strefa Marek, coś przeoczyłem? Jest Strefa Nagród i oddzielnie Marki... Na czym polegał konkurs?

0 0

deva

#6806523 Napisano: 07.09.2021 11:18:17
remanentu w sklepie nie było...dalej w trzecim koszyku tylko ten Netflix...
0 0

dany-duszek

#6806568 Napisano: 07.09.2021 12:35:14
deva napisał(a):

remanentu w sklepie nie było...dalej w trzecim koszyku tylko ten Netflix...

a nie było w drugim etapie Free Now 60zł zamiast Netflixa?
0 0

deva

#6806583 Napisano: 07.09.2021 13:04:06
dany-duszek napisał(a):

deva napisał(a):

remanentu w sklepie nie było...dalej w trzecim koszyku tylko ten Netflix...

a nie było w drugim etapie Free Now 60zł zamiast Netflixa?

6 września miał być remanent, a nie było. Ostatnio jak był "remanent" to zniknęły bony do allegro 50 i 80, a teraz nic się nie zmieniło.
0 0

alan84

#6806718 Napisano: 07.09.2021 20:09:17
kupię kody camel
0 0

cafemaria29

#6806767 Napisano: 08.09.2021 07:07:03
webseer napisał(a):

Hejka! Witam wszystkich użytkownikow odecmnie krótkie ogłoszenie KUPIE WSZYSTKIE KODY CAMEL/LD/WINSTON PLATNOSC PRZELEW PLIW/BLIK / PAYSAFECAR. MINIMUM 5SZTUK. Zapraszam wszystkich na e-mail [email protected] Pozdrawiam życzę miłego dzionka! ️

Bez problemu mogę dla osób bardzo nieufnych pierwszy dokonać wypłaty.
Wszelkie próby oszustwa będą wylapywane, szanujmy się i jak i swój czas. 
:)

0 0

cafemaria29

#6806768 Napisano: 08.09.2021 07:15:02
Prosilbym o wysłaniu jakiejś części kodów w celu weryfikacji czy faktycznie jest Pani ich posiadaczką, zawsze mam taki zwyczaj niestety przez pryzmat iż kilka razy dałem się załatwić. Jestem przezorny. Czy nie będzie problemem żeby wysłała Pani np 10kodow poczym ja wyśle 1psc za 20 itd.

-) Rozumie...Oto Pana słowa:" Bez problemu mogę dla osób bardzo nieufnych pierwszy dokonać wypłaty.Wszelkie próby oszustwa będą wylapywane, szanujmy się i jak i swój czas. )Niech pan logicznie pomyśli...To Pan. Hce kupić kody więc chyba wypadałoby aby to Pan najpierw wpłacił ...bo nierozumie...
-Skoro w ogłoszeniu Pana czytam jedno a  teraz pisze pan co innego... mam kody wysyłać w celach weryfikacji...To Podziękuję! ...już sobie jestem wstanie wyobrazić jak to by dalej się potoczyło...Proszę zmienić ogłoszenie bo wprowadza Pan ludzi w błąd!!!Ps...to że mam te kody ..wysłałam na początku fotki ...z zakrytymi kodami powinno wystarczyć!

-Przykro mi, jednakże Pani z Tymi kodami juz nic nie zrobi, proponuję uczciwe rozwiązanie, kody mogą być wbite, zdjęcie może nie być pani. Nie będę się kłócił. Ani nalegał. Życzę miłego dnia i masy uśmiechu ️.Proszę się nie denerwować, życzę Pani by udało się sprzedać je na Pani zasadach. Gdyby zmieniła Pani jednak zdanie zapraszam emotka



Tak po krotce:))))
Proponuję temu Panu co kody rzekomo chce kupić żeby zaczol weryfikację od SIEBiE:)))

Ewidentnie wyczuwalny wałem jak dla mnie...
Jak wspomniał ...nic z kodami nie zrobię....CHYBA TERAZ BARDZIEJ MNIE CIESZY ZE ON TEZ. NIE:)

Maria:)
0 0

webseer

#6806784 Napisano: 08.09.2021 09:07:15
[quote=
Droga Pani, jak Pani nie wstyd po tym jak perfidnie chciała Pani mnie oszukać na jednym z załącznikow jest widoczne kilka kodów,  zdjęcia wysłane w celu podobno udowodnienia że pani je posiada, zgadza się posiada je pani ale użyte. Byłem w stanie pod dużym przybliżeniem doczytać bodajże 4kody wszystkie użyte. A zdjęcia podobno specjalnie dziś świeżo robione. Nie ładnie, Radzę uważać na wymiany x ta Panią emotka

cafemaria29] Prosilbym o wysłaniu jakiejś części kodów w celu weryfikacji czy faktycznie jest Pani ich posiadaczką, zawsze mam taki zwyczaj niestety przez pryzmat iż kilka razy dałem się załatwić. Jestem przezorny. Czy nie będzie problemem żeby wysłała Pani np 10kodow poczym ja wyśle 1psc za 20 itd.

-) Rozumie...Oto Pana słowa:" Bez problemu mogę dla osób bardzo nieufnych pierwszy dokonać wypłaty.Wszelkie próby oszustwa będą wylapywane, szanujmy się i jak i swój czas. )Niech pan logicznie pomyśli...To Pan. Hce kupić kody więc chyba wypadałoby aby to Pan najpierw wpłacił ...bo nierozumie...
-Skoro w ogłoszeniu Pana czytam jedno a  teraz pisze pan co innego... mam kody wysyłać w celach weryfikacji...To Podziękuję! ...już sobie jestem wstanie wyobrazić jak to by dalej się potoczyło...Proszę zmienić ogłoszenie bo wprowadza Pan ludzi w błąd!!!Ps...to że mam te kody ..wysłałam na początku fotki ...z zakrytymi kodami powinno wystarczyć!

-Przykro mi, jednakże Pani z Tymi kodami juz nic nie zrobi, proponuję uczciwe rozwiązanie, kody mogą być wbite, zdjęcie może nie być pani. Nie będę się kłócił. Ani nalegał. Życzę miłego dnia i masy uśmiechu ️.Proszę się nie denerwować, życzę Pani by udało się sprzedać je na Pani zasadach. Gdyby zmieniła Pani jednak zdanie zapraszam emotka



Tak po krotce:))))
Proponuję temu Panu co kody rzekomo chce kupić żeby zaczol weryfikację od SIEBiE:)))

Ewidentnie wyczuwalny wałem jak dla mnie...
Jak wspomniał ...nic z kodami nie zrobię....CHYBA TERAZ BARDZIEJ MNIE CIESZY ZE ON TEZ. NIE:)

Maria:)

anialistopad

#6806785 Napisano: 08.09.2021 09:09:25
cafemaria29 napisał(a):

Prosilbym o wysłaniu jakiejś części kodów w celu weryfikacji czy faktycznie jest Pani ich posiadaczką, zawsze mam taki zwyczaj niestety przez pryzmat iż kilka razy dałem się załatwić. Jestem przezorny. Czy nie będzie problemem żeby wysłała Pani np 10kodow poczym ja wyśle 1psc za 20 itd.

-) Rozumie...Oto Pana słowa:" Bez problemu mogę dla osób bardzo nieufnych pierwszy dokonać wypłaty.Wszelkie próby oszustwa będą wylapywane, szanujmy się i jak i swój czas. )Niech pan logicznie pomyśli...To Pan. Hce kupić kody więc chyba wypadałoby aby to Pan najpierw wpłacił ...bo nierozumie...
-Skoro w ogłoszeniu Pana czytam jedno a  teraz pisze pan co innego... mam kody wysyłać w celach weryfikacji...To Podziękuję! ...już sobie jestem wstanie wyobrazić jak to by dalej się potoczyło...Proszę zmienić ogłoszenie bo wprowadza Pan ludzi w błąd!!!Ps...to że mam te kody ..wysłałam na początku fotki ...z zakrytymi kodami powinno wystarczyć!

-Przykro mi, jednakże Pani z Tymi kodami juz nic nie zrobi, proponuję uczciwe rozwiązanie, kody mogą być wbite, zdjęcie może nie być pani. Nie będę się kłócił. Ani nalegał. Życzę miłego dnia i masy uśmiechu ️.Proszę się nie denerwować, życzę Pani by udało się sprzedać je na Pani zasadach. Gdyby zmieniła Pani jednak zdanie zapraszam emotka



Tak po krotce:))))
Proponuję temu Panu co kody rzekomo chce kupić żeby zaczol weryfikację od SIEBiE:)))

Ewidentnie wyczuwalny wałem jak dla mnie...
Jak wspomniał ...nic z kodami nie zrobię....CHYBA TERAZ BARDZIEJ MNIE CIESZY ZE ON TEZ. NIE:)

Maria:)

Czekam na przelew od tego pana. Wczoraj wysłałam mu ,19 kodow. Miał być przelew natychmiastowy jak na razie cisza. Zobaczymy jak to się potoczy dalej. Mam nadzieję,że nie jest oszustem jak pewna osoba od nas z forum. Ten się.loguje u nas,a przelewu nie robi. Coś czuję,że już go nie dostanę. Uważajcie i nie dajcie się nabrać jak ja

anialistopad

#6806880 Napisano: 08.09.2021 14:25:41
webseer napisał(a):

Hejka! Witam wszystkich użytkownikow odecmnie krótkie ogłoszenie KUPIE WSZYSTKIE KODY CAMEL/LD/WINSTON PLATNOSC PRZELEW PLIW/BLIK / PAYSAFECAR. MINIMUM 5SZTUK. Zapraszam wszystkich na e-mail [email protected] Pozdrawiam życzę miłego dzionka! ️

Bez problemu mogę dla osób bardzo nieufnych pierwszy dokonać wypłaty.
Wszelkie próby oszustwa będą wylapywane, szanujmy się i jak i swój czas. 

Zwykły oszust i złodziej. Nie dajcie się nabrać. Wysłałam mu pierwsza kody z winstona i nie otrzymałam zapłaty. Miał w dniu wczorajszym zrobić przelew natychmiastowy ,były już 2 księgowania u mnie w banku i nic nie mam. Nie dajcie się mu nabrać i nie wysyłajcie mu  kodów. A tak pisze o uczciwości .zostały tylko piękne słówka z jego wypowiedzi i nic więcej
0 0

magdalena-chili

#6806886 Napisano: 08.09.2021 14:39:14
anialistopad napisał(a):

webseer napisał(a):

Hejka! Witam wszystkich użytkownikow odecmnie krótkie ogłoszenie KUPIE WSZYSTKIE KODY CAMEL/LD/WINSTON PLATNOSC PRZELEW PLIW/BLIK / PAYSAFECAR. MINIMUM 5SZTUK. Zapraszam wszystkich na e-mail [email protected] Pozdrawiam życzę miłego dzionka! ️

Bez problemu mogę dla osób bardzo nieufnych pierwszy dokonać wypłaty.
Wszelkie próby oszustwa będą wylapywane, szanujmy się i jak i swój czas. 

Zwykły oszust i złodziej. Nie dajcie się nabrać. Wysłałam mu pierwsza kody z winstona i nie otrzymałam zapłaty. Miał w dniu wczorajszym zrobić przelew natychmiastowy ,były już 2 księgowania u mnie w banku i nic nie mam. Nie dajcie się mu nabrać i nie wysyłajcie mu  kodów. A tak pisze o uczciwości .zostały tylko piękne słówka z jego wypowiedzi i nic więcej

Przelew natychmiastowy jest OD RAZU (!), w tej minucie, na Twoim rachunku. Nie musisz czekać na księgowania. I nie dawaj się zwieść następnym razem ze moze będzie widać po ksiegowaniach. Patrzysz na swój rachunek i jak widzisz kwotę przelewu przychodzącego na Twoim rachunku to dopiero robisz wysyłkę kodów/towaru.  To tak na następny raz, czasem lepiej "przejechac" się na kodach Winston, niż na czymś bardziej cennym. 

anialistopad

#6806888 Napisano: 08.09.2021 14:43:06
Magdalena wiem o tym,ale chciałam dać mu szansę jako nowemu użytkownikowi . Nie każdy jest zły k zasługuje na szansę,ale jak widać ten gościu nie . Jest oszustem i trzeba takie sytuacje  piętnować,by ,ktoś inny nie stracił czegoś bardziej wartościowego.

alan84

#6807105 Napisano: 09.09.2021 11:27:04
kupię 3 kody camel. pw
0 0

holahola5

#6807214 Napisano: 09.09.2021 16:25:10
Mi miał zapłacić 2 tygodnie temu. Trochę go postraszylem hahahahahahha...i chłopczyk 5 min później przysłał kod PSC.. Pisząc że liczy że jestem uczciwy i jeszcze jakieś kody mu doślę....:)))
Ps.wieczorem wrzuciłem ten kod na stronę PSC ...jakoś dalej mu nie wierzyłem dlatego się nie spieszyłem z realizacją.. .heh...chłopak fajny przeprosił,nazwał mnie ziomkiem ,o uczciwości wspomniał  że on już nieraz się naciol dlatego taki ostrożny no a kod PSC zużyty???????????????? może wg niego jest ok bo pisałem zamiana za kod PSC ale nie pisałem czy działający czy ZUzty emotka  
Rozbawiło mnie to wsumie ...bo skoro takie numery on z kodami fajkkwymi wykręca ...to w pizde ma szybciej niż później od kogoś pewnie za całokształt i czasem miło wiedzieć że ktoś mu ta karę wymierzy:)))) bo takie lajzy w świecie długo nie ujada:))) 
0 0

dante84

#6807410 Napisano: 10.09.2021 11:25:03
Cześć,
czy ktoś z Was wie może czy już informowali z JTI - „TWIST Z CAMELEM” ?
W regulaminie jest tylko, że wyłonią zwycięzców ciągu 7 dni od zakończenia Konkursu, ale nie piszą kiedy będą powiadamiać.
Konkurs zakończył się 27.08.

Ktoś dostał powiadomienie na maila lub w serwisie ?
0 0

dany-duszek

#6807479 Napisano: 10.09.2021 14:18:47
dante84 napisał(a):

Cześć,
czy ktoś z Was wie może czy już informowali z JTI - „TWIST Z CAMELEM” ?
W regulaminie jest tylko, że wyłonią zwycięzców ciągu 7 dni od zakończenia Konkursu, ale nie piszą kiedy będą powiadamiać.
Konkurs zakończył się 27.08.

Ktoś dostał powiadomienie na maila lub w serwisie ?

konkurs był do 5.09
1 dante84 0