Reklama na e-Konkursy.info

Avanti

bethan

#6841035 Napisano: 28.01.2022 15:21:06
agicho napisał(a):

apoccalipsa napisał(a)

w ubiegły piątek rozsyłali właśnie za IV etap bo tylko tam wygrana miałam. Skąd przekonanie że za VI etap skoro nawet w tytule nie jest napisane(?)

Na sto procent VI etap był.
0 0

montezuma

#6841036 Napisano: 28.01.2022 15:21:14
A faktycznie - dopiero teraz zauważyłem 2 wpisy w MDW... 

EDIT: nie odświeżyła mi się lista emotka
0 0

myja

#6841037 Napisano: 28.01.2022 15:23:11
Jest już lista na stronie
0 0

adamo86

#6841040 Napisano: 28.01.2022 15:27:18
montezuma napisał(a):

A faktycznie - dopiero teraz zauważyłem 2 wpisy w MDW... EDIT: nie odświeżyła mi się lista emotka

+ 3 w "Informują"
Do tego nie wszyscy jeszcze odczytali maile i nie wszyscy się pochwalą.
Więc można liczyć, że co najmniej 5/10 zestawów zostaje na forum emotka  emotka
0 0

gregory

#6841046 Napisano: 28.01.2022 15:44:26
Przypuszczam, że w Avanti po prostu losują ileś tam zgłoszeń i z nich tylko wybierają. Na 40 zgłoszeń nie trafiłem nic. były i rymy i proza, z przesłaniem i bez. Po prostu nic ich nie bierze z moich zgłoszeń. Lay'sy będę chyba jadł przez rok teraz.

monisss

#6841050 Napisano: 28.01.2022 15:52:30
gregory napisał(a):

Przypuszczam, że w Avanti po prostu losują ileś tam zgłoszeń i z nich tylko wybierają. Na 40 zgłoszeń nie trafiłem nic. były i rymy i proza, z przesłaniem i bez. Po prostu nic ich nie bierze z moich zgłoszeń. Lay'sy będę chyba jadł przez rok teraz.

niestety ale też już tak myślę ... 
1 mia 0

adamo86

#6841054 Napisano: 28.01.2022 16:00:15
A co jeśli oceniają skrupulatnie każdy tekst przyznając pod wieloma względami oceny 1-10?
A później wyciągają średnią dla wszystkich zgłoszeń z danego adresu mailowego?
Wtedy im więcej wyślesz tym gorzej dla Ciebie.
Poza tym 40 tekstów napisanych w tydzień? to chyba trochę na "jakości" musiały stracić... emotka
0 0

mampytanie

#6841060 Napisano: 28.01.2022 16:13:43
Sądzę, że napisałam świetny tekst, który nadawałby się do spotu reklamowego Lay’s. To jest to moje subiektywne zdanie. (Pewnie wielu z nas myśli podobnie o swoich niektórych tekstach). 
Dla Avanti był to najpewniej zwykły gniot emotka Nie uważam, że oni losują, ale po prostu szukają czegoś innego, gusta są różne.

Mimo tego, ja chyba odpuszczam, bo nie jemy chipsów (chyba że od święta raz na rok paczkę), a ile można to rozdawać. 
Aha, i wydaje mi się, że nieważne, czy ktoś wyśle 1, 3, 10, 50 czy ileś tam zgłoszeń, liczy się jakość. Mnie się udało w zeszłym roku wygrać główną jednym zgłoszeniem, także wszystko jest możliwe, jak tekst wgra się w ich gusta.

marzenier

#6841062 Napisano: 28.01.2022 16:18:31
A ja jestem coraz bliżej wiary w to,że Avanti lekko przyblokowywuje za często wygrywające nazwiska...Nie twierdzę,że dożywotnio ale tak,na jakiś czas,coby się w d...ie nie poprzewracało,od tego nagrodowego dobrobytu emotka  .oczywiście,to tylko moje twierdzenie i nie mam na to twardych dowodów,ani nawet nie mam jak tego na 100% sprawdzić,tak tylko "głośno tu pisze" 

masza

#6841065 Napisano: 28.01.2022 16:24:05
marzenier napisał(a):

A ja jestem coraz bliżej wiary w to,że Avanti lekko przyblokowywuje za często wygrywające nazwiska...Nie twierdzę,że dożywotnio ale tak,na jakiś czas,coby się w d...ie nie poprzewracało,od tego nagrodowego dobrobytu emotka  .oczywiście,to tylko moje twierdzenie i nie mam na to twardych dowodów,ani nawet nie mam jak tego na 100% sprawdzić,tak tylko "głośno tu pisze" 

Tobie się teraz udało tv , czyli na kogoś ? 
0 0

mampytanie

#6841066 Napisano: 28.01.2022 16:24:37
marzenier napisał(a):

A ja jestem coraz bliżej wiary w to,że Avanti lekko przyblokowywuje za często wygrywające nazwiska...Nie twierdzę,że dożywotnio ale tak,na jakiś czas,coby się w d...ie nie poprzewracało,od tego nagrodowego dobrobytu emotka  .oczywiście,to tylko moje twierdzenie i nie mam na to twardych dowodów,ani nawet nie mam jak tego na 100% sprawdzić,tak tylko "głośno tu pisze" 

Może emotka  Chociaż ja akurat w to wątpię, bo wróciłam do konkursów w październiku zeszłego roku i tylko raz wygrałam. Fakt, w przeszłości kilka wygranych u nich miałam i to w niedalekich odstępach czasowych. 

Natomiast Smolar - co innego, myślę, że mnie zablokowali, bo od momentu, jak zgłosiłam zły paragon i była negatywna weryfikacja kilka lat temu, nic nie wpadło. Pewnie trafiłam na jakąś listę tych, co to niepotrzebnie zawracają „cztery litery”, tworząc im tylko dodatkowe rezerwy emotka
0 0

melancholia

#6841071 Napisano: 28.01.2022 16:32:05
marzenier napisał(a):

A ja jestem coraz bliżej wiary w to,że Avanti lekko przyblokowywuje za często wygrywające nazwiska...Nie twierdzę,że dożywotnio ale tak,na jakiś czas,coby się w d...ie nie poprzewracało,od tego nagrodowego dobrobytu emotka  .oczywiście,to tylko moje twierdzenie i nie mam na to twardych dowodów,ani nawet nie mam jak tego na 100% sprawdzić,tak tylko "głośno tu pisze" 

Ja gram u nich od wielu lat i nie zauważyłam czegoś takiego. Mam ciągle ten sam e-mail i ten sam numer telefonu. Wiadomo, że nie zawsze wygrywam, bo nie jestem geniuszem i nie zawsze piszę dobre teksty, ale bardzo często wygrywam u Avanti. Najczęściej są to nagrody 2 stopnia: słuchawki, głośniki, bony, ale zdarzały się też lepsze nagrody. Np. 10 tysięcy w Starach czy 5 tysięcy w podwójnym. Nigdy nie zauważyłam u nich dłuższej przerwy bez nagród. Jak jakiś konkurs przegram, to mam świadomość, że to z własnej winy, bo np. pisałam zgłoszenie na ostatnią chwilę, na 15 minut przed zakończeniem konkursu. Albo wysłałam coś, żeby tylko wyslać, bo nie podeszło mi pytanie.

incendio12

#6841072 Napisano: 28.01.2022 16:32:44
A ja sobie będę w Laysach puszczać 1 zgłoszenie na etap i w ogóle nie będę się denerwować brakiem wygranych emotka  od podwójnego świętowania nic mi nie dają, w Star, Cheetos, Lays mnie nie chcą. Avanti trochę za dużo konkursów na raz organizuje i w ogóle mi się one średnio podobają, są takie jakieś "inne". W zeszłym roku były fajniejsze konki Avanti, nawet te bony do Douglasa czy instaxy z Auchan były ok i można było wygrać normalnym zgłoszeniem. A tu może faktycznie jest losowanie i potem wybieranie z kilkuset wylosowanych tekstów... Kto wie.. Poczekam z większą ilością zgłoszeń na konkursy gdzie będą fajniejsze nagrody niż w Cheetos i będzie więcej nagród niż w Star. Podejrzewam że więcej osób by grało np w takich Starach jakby zamiast 1000 zł było do wygrania 5x200 zł dziennie emotka  A teraz dużo osób odpada, bo wygrywają naprawdę tylko najlepsi a ci średni nie mają szans emotka  
Na ten moment pomimo że Avanti to była moja ulubiona agencja, to dużo łatwiej jest wygrać w konkursach innych agencji i chyba trzeba skupić się nich na ten moment emotka

mandarynka16

#6841075 Napisano: 28.01.2022 16:41:18
Weźcie pod uwagę, że info o konkursie jest na opakowaniach, a i mocno lecą z kampanią. Telewizja robi im mega zasięgi,  więc na pewno gra dużo  więcej osób niż zazwyczaj. Wiele z konkursów w których gramy, jest słabo promowana, często, np tylko w gazetkach promocyjnych danego marketu. To jest nic w porównaniu z tym jak szeroko docierają z info jak odpalą kampanie w tv.
0 0

agicho

#6841076 Napisano: 28.01.2022 16:41:32
apoccalipsa napisał(a):

agicho napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

emi napisał(a):

Czy za V etap podwójnego poszła już kasa emotka emotka

dostałam 1 przelew w zeszły piątek za VI etap a powinnam 2 nie dostałam przelewu za IV etap... 

w ubiegły piątek rozsyłali właśnie za IV etap bo tylko tam wygrana miałam. Skąd przekonanie że za VI etap skoro nawet w tytule nie jest napisane(?)

z tego prostego powodu że wygrałam w VI etapie emotka Może 

Może właśnie zależy od szybkości dostarczenia listu do agencji.bo ja tylko w czwartym mam wygrana i dostałam tydzień temu więc widocznie nie weryfikują  turami a kolejnością dostarczonych dokumentów.
0 0

mampytanie

#6841079 Napisano: 28.01.2022 16:44:48
incendio12 napisał(a):

A ja sobie będę w Laysach puszczać 1 zgłoszenie na etap i w ogóle nie będę się denerwować brakiem wygranych emotka  od podwójnego świętowania nic mi nie dają, w Star, Cheetos, Lays mnie nie chcą. Avanti trochę za dużo konkursów na raz organizuje i w ogóle mi się one średnio podobają, są takie jakieś "inne". W zeszłym roku były fajniejsze konki Avanti, nawet te bony do Douglasa czy instaxy z Auchan były ok i można było wygrać normalnym zgłoszeniem. A tu może faktycznie jest losowanie i potem wybieranie z kilkuset wylosowanych tekstów... Kto wie.. Poczekam z większą ilością zgłoszeń na konkursy gdzie będą fajniejsze nagrody niż w Cheetos i będzie więcej nagród niż w Star. Podejrzewam że więcej osób by grało np w takich Starach jakby zamiast 1000 zł było do wygrania 5x200 zł dziennie emotka  A teraz dużo osób odpada, bo wygrywają naprawdę tylko najlepsi a ci średni nie mają szans emotka  Na ten moment pomimo że Avanti to była moja ulubiona agencja, to dużo łatwiej jest wygrać w konkursach innych agencji i chyba trzeba skupić się nich na ten moment emotka

 Co do ilości nagród, zgadzam się emotka Też uważam, że lepiej byłoby, gdyby dawali więcej mniejszych nagród. Z drugiej strony, dla nich to trochę więcej biurokracji, a jednak 1000 zł wygląda lepiej niż 200 zł.
Akurat nigdy nie wysyłam więcej niż 2 zgłoszenia na etap w tego typu konkursach (a zazwyczaj jest to właśnie jedno zgłoszenie, jak w większości konków). Szczerze, w życiu nie kupiłabym kilkudziesięciu paczek chipsów tylko po to, by próbować coś wygrać. Dla mnie to podlatuje pod nałóg, ale to nie moja sprawa, każdy gra, jak lubi. Z resztą wiem, że są profesjonaliści w branży konkursowej i to w sumie ich „praca” (choć moim subiektywnym zdaniem to powinno być zabronione, ale raczej nie ma jak tego zabronić).

Co do Avanti, fakt, zawsze sporo ma tych konkursów chipsowych, a może b tak choć raz urządzili coś z sałatami fit lub jakimiś twarogami? 😁 (wiem wiem, nie od nich to zależy. Jak się produkt sprzedaje, to i konkursów nie potrzebuje).

paula9891

#6841097 Napisano: 28.01.2022 17:15:19
Hmm. U mnie 2 główne i 4x500 w podwójnym.
A teraz nagle ani 100 zł w cheetos. W star nic. Lay's dwa baaardzo dobre zgłoszenia i nic.
Ban na nazwisko? Losowanie? Czy może ja nagle nie potrafię pisać? Nie wiem emotka
Jeszcze w 1 etapie cheetos wzięłam to na klatę i myślę sobie dobra... Może teksty nie były super. Ale w drugim etapie już nie miałam sobie nic do zarzucenia i dalej zero emotka
No cóż. Trzeba grać dalej. emotka

bibeck

#6841115 Napisano: 28.01.2022 18:27:28
A czy dzisiaj ktoś dostał jakiś przelew z "podwójnego" ?
0 0

oset

#6841124 Napisano: 28.01.2022 19:04:30
paula9891 napisał(a):

Hmm. U mnie 2 główne i 4x500 w podwójnym.A teraz nagle ani 100 zł w cheetos. W star nic. Lay's dwa baaardzo dobre zgłoszenia i nic.
Ban na nazwisko? Losowanie? Czy może ja nagle nie potrafię pisać? Nie wiem emotka
Jeszcze w 1 etapie cheetos wzięłam to na klatę i myślę sobie dobra... Może teksty nie były super. Ale w drugim etapie już nie miałam sobie nic do zarzucenia i dalej zero emotka
No cóż. Trzeba grać dalej. emotka

Sporo emotka
A co mają powiedzieć osoby, które nic nie wygrały? Mam bana ze względu na moje nazwisko? Kiedyś tylko wygrałam w Lays jakiś komin i tyle. A może trzeba zacząć grać na słupa. Multum paczek kupionych a zero wygranych u Avanti. Daliby cokolwiek, bo odniechciewa się brać udziału w jakimkolwiek konkursie u nich. 
0 0

edzia21

#6841125 Napisano: 28.01.2022 19:14:33
oset napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Hmm. U mnie 2 główne i 4x500 w podwójnym.A teraz nagle ani 100 zł w cheetos. W star nic. Lay's dwa baaardzo dobre zgłoszenia i nic.Ban na nazwisko? Losowanie? Czy może ja nagle nie potrafię pisać? Nie wiem emotka
Jeszcze w 1 etapie cheetos wzięłam to na klatę i myślę sobie dobra... Może teksty nie były super. Ale w drugim etapie już nie miałam sobie nic do zarzucenia i dalej zero emotka
No cóż. Trzeba grać dalej. emotka

Sporo emotka
A co mają powiedzieć osoby, które nic nie wygrały? Mam bana ze względu na moje nazwisko? Kiedyś tylko wygrałam w Lays jakiś komin i tyle. A może trzeba zacząć grać na słupa. Multum paczek kupionych a zero wygranych u Avanti. Daliby cokolwiek, bo odniechciewa się brać udziału w jakimkolwiek konkursie u nich. 

Przecież to nie jest jakiś CARITAS, żeby dawać każdemu. W teorii wygrywają najlepsze prace - jest to KONKURS. Zgłoszeń jest multum, więc raczej ciężko wymagać...żeby wszystkich nagradzali. Zamiast się dołować - odpuść, poszukaj "porozumienia" w konkursach innych agencji emotka