Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

pioge7

#6843769 Napisano: 10.02.2022 20:22:50
czy wam też etykieta z OLX wychodzi na całą stronę? Wcześniej fajnie było ustawione na 1/4 strony a teraz cała strona jest emotka da się to jakoś obejść bez ustawień w drukarce?
0 0

flinta_13

#6843771 Napisano: 10.02.2022 20:25:17
pioge7 napisał(a):

czy wam też etykieta z OLX wychodzi na całą stronę? Wcześniej fajnie było ustawione na 1/4 strony a teraz cała strona jest emotka da się to jakoś obejść bez ustawień w drukarce?

Niestety nie da się ją drukuje jako A5.
Coś im się pokićkało....
1 pioge7 0

pioge7

#6843773 Napisano: 10.02.2022 20:33:06
flinta_13 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy wam też etykieta z OLX wychodzi na całą stronę? Wcześniej fajnie było ustawione na 1/4 strony a teraz cała strona jest emotka da się to jakoś obejść bez ustawień w drukarce?

Niestety nie da się ją drukuje jako A5.Coś im się pokićkało....

no... ostatnio tak.... to samo zaznaczam niby żeby zapamiętało adres na kolejne zamówienia, a i tak trzeba wpisywać emotka
dziękuję za info
piszę do nich @
1 flinta_13 0

Keisa

#6843797 Napisano: 10.02.2022 21:52:56
pioge7 napisał(a):

czy wam też etykieta z OLX wychodzi na całą stronę? Wcześniej fajnie było ustawione na 1/4 strony a teraz cała strona jest emotka da się to jakoś obejść bez ustawień w drukarce?

Ja drukując etykietę w ustawieniach drukarki na laptopie ustawiam ilość stron na wydruku - 4 i wtedy etykieta drukuje się na 1/4 strony 
1 pioge7 0

anoo

#6843798 Napisano: 10.02.2022 21:55:13
Czy ktoś jest w stanie zdradzić swoje teksty na podryw w wedlu? emotka  pytam z czystej ciekawości emotka  
0 0

pioge7

#6843800 Napisano: 10.02.2022 21:57:16
Keisa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy wam też etykieta z OLX wychodzi na całą stronę? Wcześniej fajnie było ustawione na 1/4 strony a teraz cała strona jest emotka da się to jakoś obejść bez ustawień w drukarce?

Ja drukując etykietę w ustawieniach drukarki na laptopie ustawiam ilość stron na wydruku - 4 i wtedy etykieta drukuje się na 1/4 strony 

No niby można emotka  
ja też kombinuję i np. Ustawiam drukowanie na 70% i też wychodzi takie jak powinno. 
Ale zepsuli coś co działało i powinni to naprawić.
to samo z opcją zapamiętywania danych. Wcześniej zaznaczyłem kwadracik i ni trzeba było uzupełniać za każdym razem tych samych danych. Teraz pomimo zaznaczonego kwadracika, dane się nie zapisują emotka  

zepsuli, powinni naprawić emotka  

Kwiat Paproci

#6843806 Napisano: 10.02.2022 22:34:39
cudaczek121 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Mam pytanie dotyczące konkursu WEdEL czy z niedzieli już tez laureaci powiadomieni? Czy jest jeszcze iskierka nadziei...emotka  czy znów nic....

Jak tysiaki poszły, to pewnie i niedziela poinformowana emotka

A w ogóle czy się już tysiącem z tego tygodnia?

Dzięki za info emotka
 Czyli wyglada na to, że kolejna porażka.....
1 paula9891 0

malmika

#6843812 Napisano: 10.02.2022 23:34:44
A co z Lovela? Naprawdę przestali informować, że nikt się już tak długo nie chwali? 
1 ReneK 0

ReneK

#6843813 Napisano: 10.02.2022 23:46:44
Podbijam Lovela! emotka
0 0

agaluna

#6843814 Napisano: 10.02.2022 23:50:50
Również czekam na Lovelę emotka  liczę na to, że jutro zbiorczo poinformują za wszystkie zaległe dni emotka
1 malmika 0

lukasz6

#6843821 Napisano: 11.02.2022 06:23:28
pioge7 napisał(a):

Keisa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy wam też etykieta z OLX wychodzi na całą stronę? Wcześniej fajnie było ustawione na 1/4 strony a teraz cała strona jest emotka da się to jakoś obejść bez ustawień w drukarce?

Ja drukując etykietę w ustawieniach drukarki na laptopie ustawiam ilość stron na wydruku - 4 i wtedy etykieta drukuje się na 1/4 strony 

No niby można emotka  ja też kombinuję i np. Ustawiam drukowanie na 70% i też wychodzi takie jak powinno. 
Ale zepsuli coś co działało i powinni to naprawić.
to samo z opcją zapamiętywania danych. Wcześniej zaznaczyłem kwadracik i ni trzeba było uzupełniać za każdym razem tych samych danych. Teraz pomimo zaznaczonego kwadracika, dane się nie zapisują emotka  

zepsuli, powinni naprawić emotka  

Przy drukowaniu trzeba zaznaczyć skaluj i wpisać 92 procent. Wtedy wychodzi etykieta odpowiedniej wielkości.
1 pioge7 0

nanajka81

#6843823 Napisano: 11.02.2022 07:03:57
lukasz6 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Keisa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy wam też etykieta z OLX wychodzi na całą stronę? Wcześniej fajnie było ustawione na 1/4 strony a teraz cała strona jest emotka da się to jakoś obejść bez ustawień w drukarce?

Ja drukując etykietę w ustawieniach drukarki na laptopie ustawiam ilość stron na wydruku - 4 i wtedy etykieta drukuje się na 1/4 strony 

No niby można emotka  ja też kombinuję i np. Ustawiam drukowanie na 70% i też wychodzi takie jak powinno. Ale zepsuli coś co działało i powinni to naprawić.
to samo z opcją zapamiętywania danych. Wcześniej zaznaczyłem kwadracik i ni trzeba było uzupełniać za każdym razem tych samych danych. Teraz pomimo zaznaczonego kwadracika, dane się nie zapisują emotka  

zepsuli, powinni naprawić emotka  

Przy drukowaniu trzeba zaznaczyć skaluj i wpisać 92 procent. Wtedy wychodzi etykieta odpowiedniej wielkości.

o to to! a ja myslalam że to tylko u mnie sie popsulo z tymi danymi i etykietą na A4 emotka
1 pioge7 0

pioge7

#6843834 Napisano: 11.02.2022 08:39:31
lukasz6 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Keisa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy wam też etykieta z OLX wychodzi na całą stronę? Wcześniej fajnie było ustawione na 1/4 strony a teraz cała strona jest emotka da się to jakoś obejść bez ustawień w drukarce?

Ja drukując etykietę w ustawieniach drukarki na laptopie ustawiam ilość stron na wydruku - 4 i wtedy etykieta drukuje się na 1/4 strony 

No niby można emotka  ja też kombinuję i np. Ustawiam drukowanie na 70% i też wychodzi takie jak powinno. Ale zepsuli coś co działało i powinni to naprawić.
to samo z opcją zapamiętywania danych. Wcześniej zaznaczyłem kwadracik i ni trzeba było uzupełniać za każdym razem tych samych danych. Teraz pomimo zaznaczonego kwadracika, dane się nie zapisują emotka  

zepsuli, powinni naprawić emotka  

Przy drukowaniu trzeba zaznaczyć skaluj i wpisać 92 procent. Wtedy wychodzi etykieta odpowiedniej wielkości.

Niby można emotka  
Ale u mnie był taki myk, że jak drukuję etykietę, to odcinam część etykiety, a reszta kartki idzie dla siostrzenicy i koloruje na niej i rysuje, teraz jak pokombinuję, to etykieta wychodzi na środku kartki i jak obetnę to nie ma na czym rysować emotka
 także czekam na ruch Olx emotka  email poszedł 

lukasz6

#6843837 Napisano: 11.02.2022 09:03:52
pioge7 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Keisa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy wam też etykieta z OLX wychodzi na całą stronę? Wcześniej fajnie było ustawione na 1/4 strony a teraz cała strona jest emotka da się to jakoś obejść bez ustawień w drukarce?

Ja drukując etykietę w ustawieniach drukarki na laptopie ustawiam ilość stron na wydruku - 4 i wtedy etykieta drukuje się na 1/4 strony 

No niby można emotka  ja też kombinuję i np. Ustawiam drukowanie na 70% i też wychodzi takie jak powinno. Ale zepsuli coś co działało i powinni to naprawić.to samo z opcją zapamiętywania danych. Wcześniej zaznaczyłem kwadracik i ni trzeba było uzupełniać za każdym razem tych samych danych. Teraz pomimo zaznaczonego kwadracika, dane się nie zapisują emotka  

zepsuli, powinni naprawić emotka  

Przy drukowaniu trzeba zaznaczyć skaluj i wpisać 92 procent. Wtedy wychodzi etykieta odpowiedniej wielkości.

Niby można emotka  
Ale u mnie był taki myk, że jak drukuję etykietę, to odcinam część etykiety, a reszta kartki idzie dla siostrzenicy i koloruje na niej i rysuje, teraz jak pokombinuję, to etykieta wychodzi na środku kartki i jak obetnę to nie ma na czym rysować emotka
 także czekam na ruch Olx emotka  email poszedł 

Masz rację. Ja wykorzystuje skrawki na zapisywanie co mam kupić w markecie jak się wybieram po sprawunki emotka

myszania

#6843845 Napisano: 11.02.2022 09:52:52
Hej, czy mógłby mi ktoś proszę wyjasnić co znaczy w loteriach, że są jakieś bramki czasowe.
Gram w loteriach mega, mega rzadko i nie ogarniam tych regulaminów z bramką emotka  
0 0

agaluna

#6843851 Napisano: 11.02.2022 10:02:49
myszania napisał(a):

Hej, czy mógłby mi ktoś proszę wyjasnić co znaczy w loteriach, że są jakieś bramki czasowe.Gram w loteriach mega, mega rzadko i nie ogarniam tych regulaminów z bramką emotka  

Chodzi o to, że nagroda jest przypisana do konkretnej godziny albo zakresu, np. 8:13 - 8:20 - jeżeli w tym czasie jako pierwsza zarejestrujesz paragon, wygrywasz emotka Oczywiście godziny otwarcia bramek są tajne  emotka
0 0

adamo86

#6843853 Napisano: 11.02.2022 10:05:06
agaluna napisał(a):

myszania napisał(a):

Hej, czy mógłby mi ktoś proszę wyjasnić co znaczy w loteriach, że są jakieś bramki czasowe.Gram w loteriach mega, mega rzadko i nie ogarniam tych regulaminów z bramką emotka  

Chodzi o to, że nagroda jest przypisana do konkretnej godziny albo zakresu, np. 8:13 - 8:20 - jeżeli w tym czasie jako pierwsza zarejestrujesz paragon, wygrywasz emotka Oczywiście godziny otwarcia bramek są tajne  emotka

I dotyczy tylko tych konkursów które mają tzw. "nagrody natychmiastowe", czyli "zarejestruj paragon i od razu sprawdź czy wygrałeś!" 
1 myszania 0

myszania

#6843854 Napisano: 11.02.2022 10:05:10
agaluna napisał(a):

myszania napisał(a):

Hej, czy mógłby mi ktoś proszę wyjasnić co znaczy w loteriach, że są jakieś bramki czasowe.Gram w loteriach mega, mega rzadko i nie ogarniam tych regulaminów z bramką emotka  

Chodzi o to, że nagroda jest przypisana do konkretnej godziny albo zakresu, np. 8:13 - 8:20 - jeżeli w tym czasie jako pierwsza zarejestrujesz paragon, wygrywasz emotka Oczywiście godziny otwarcia bramek są tajne  emotka

o pierona...a magicznie wiemy kiedy najlepiej to wysłać emotka  Bo muszę kupic wafeki Princessy emotka  dla tabunu dzieci.
0 0

isana123

#6843855 Napisano: 11.02.2022 10:05:56
Dla mnie te bramki oraz loterie to coś strasznego. Wolę normalne konkursy, ale tych coraz mniej. Agencjom chyba zrobiło się wygodniej organizować loterie emotka
2 monisss, greka 0

marzenier

#6843885 Napisano: 11.02.2022 12:02:00
Pojawiły się wyniki drugiego etapu ptasiego mleczka i moim zdaniem,coś tam u nich jest nie hallo,jeśli chodzi o dostarczniem mail na pocztę na Gmailu. Tak,też było w pierwszym tyg,że maile o wygranej na gmail nie dotarły.
Ja nie grałam, chciałem tylko dać znam "gmailowcom" nie porzucajcie nadziei

https://ptasiemleczko.pl/