Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

anialistopad

#6864899 Napisano: 14.06.2022 21:30:35
ReneK napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam regulamin zdrapuje z żywcem. Jeśli ja wygram 3 nagrody po 50 zł to mąż zamieszkały pod tym samym adresem już nie może wygrać kolejnych 3 nagród po 50? Głowa mnie boli i już nie myślę dziś logicznie. Niech mi ,ktoś wyjaśni czy dobrze zrozumiałam regulamin 

Tak!Tylko 3 Nagrody na ten sam adres! emotka

Dziękuję za wyjaśnienie 
1 ReneK 0

fan-mandaryny

#6864907 Napisano: 14.06.2022 23:01:22
Na konkurs w Intermarche może być BIC Frex 3 jednoczęściowe 3 sztuki w jednym opakowaniu? Chodzi mi o jak najtańsze męskie maszynki. "Jednorazówki" to chyba mieli na myśli, że sprzedawane na sztuki (?), ale czy w paczkach te jednorazówki mogą być (na konkurs), to nie wiem. Ciekawe, o jakie produkty chodzi im w regulaminie...
0 0

zielonaszpilka

#6864909 Napisano: 14.06.2022 23:04:47
fan-mandaryny napisał(a):

Na konkurs w Intermarche może być BIC Frex 3 jednoczęściowe 3 sztuki w jednym opakowaniu? Chodzi mi o jak najtańsze męskie maszynki. "Jednorazówki" to chyba mieli na myśli, że sprzedawane na sztuki (?), ale czy w paczkach te jednorazówki mogą być (na konkurs), to nie wiem. Ciekawe, o jakie produkty chodzi im w regulaminie...

Z regulaminu: "Dokonać w sklepie Intermarche zakupu co najmniej jednego dowolnego produktu promocyjnego marki BIC. Konkurs obejmuje cały asortyment maszynek do golenia BIC dostępnych w sieci sklepów Intermarche." - Ten zapis jest chyba jasny? Możesz kupić dowolny produkt BIC dostępny w intermarche, który jest maszynką lub zestawem maszynek.
0 0

fan-mandaryny

#6864912 Napisano: 14.06.2022 23:26:46
Wiem, że chciałaś mi pomóc. Dzięki.
Ale czy zawsze na tym forum tak zawzięcie trzeba odnosić się do (nie)znajomości regulaminu? Czemu ma to służyć? Nikt nie odpowiada za karę. Sugerowałem się plakatem konkursowym... Co innego w Regulaminie mowa, a co innego na plakacie. Już nieraz miałem, że w trakcie konkursu mogą zmienić regulamin (niejedna agencja taki numer wycięła).
Edit: Z plakatu można wywnioskować, że opakowanie może być, przy czym było wygwiazdkowane, że zakup promocyjny nie dotyczy pojedynczych maszynek jednorazowych. Z regulaminu to nie wynika.
0 0

solek87

#6864913 Napisano: 14.06.2022 23:35:48
Czy ktoś wie, czy w konkursie LECH w Żabce, można wykonywać to wyzwanie/zakup 4 sztuk wielokrotnie i będa kolejne kupony na kolejne szanse? bo po pierwszym pokazuje mi 4/4 wyzwanie wykonane...a w regulaminie  konkursu jest że można wielokrotnie.
0 0

byekitty

#6864914 Napisano: 14.06.2022 23:36:14
fan-mandaryny napisał(a):

Wiem, że chciałaś mi pomóc. Dzięki
Ale czy zawsze na tym forum tak zawzięcie trzeba odnosić się do (nie)znajomości regulaminu? Czemu ma to służyć? Nikt nie odpowiada za karę. Sugerowałem się plakatem konkursowym... Co innego w Regulaminie mowa, a co innego na plakacie. Już nieraz miałem, że w trakcie konkursu mogą zmienić regulamin (już nieraz niejedna agencja taki numer wycięła).

Nie rozumiem. Regulamin to świętość. Zapisujesz i masz podkładkę w razie zmiany zapisów. Żadna poważna agencja nie tego nie zakwestionuje. Odpowiedź szpilki jest merytoryczna i mimo jasności regulaminowej - konkretna. Zamiast się obrażać podziękuj, bo mogła napisać "wszystko jest w regulaminie". A sugerowania się plakatami ykhm... nie polecam.

zielonaszpilka

#6864915 Napisano: 14.06.2022 23:38:41
fan-mandaryny napisał(a):

Wiem, że chciałaś mi pomóc. Dzięki.
Ale czy zawsze na tym forum tak zawzięcie trzeba odnosić się do (nie)znajomości regulaminu? Czemu ma to służyć? Nikt nie odpowiada za karę. Sugerowałem się plakatem konkursowym... Co innego w Regulaminie mowa, a co innego na plakacie. Już nieraz miałem, że w trakcie konkursu mogą zmienić regulamin (już nieraz niejedna agencja taki numer wycięła.
Z plakatu można wywnioskować, że opakowanie może być, przy czym było wygwiazdkowane, że zakup promocyjny nie dotyczy pojedynczych maszynek jednorazowych.

Jedynym dokumentem, który zobowiązuje konkursowicza i organizatora jest regulamin. Nie plakat, ulotka, metka przy półce czy opis konkursu wrzucony niedbale przez innego konkursowicza. Nie znasz odpowiedzi? Masz wątpliwości? Zerknij do regulaminu. Nikt nie odpowiada za karę, ale niezmiernie irytujące jest zadawanie pytań, na które odpowiedź jest do znalezienia bez problemu w regulaminie konkursu. Dodatkowo zazwyczaj o te rzeczy, które można znaleźć bez problemu w regulaminie pytają regularnie te same osoby emotka  Regulamin - rzecz święta. Nie znalazłeś odpowiedzi w regulaminie - zapytaj na forum albo napisz do organizatora.

fan-mandaryny

#6864916 Napisano: 14.06.2022 23:42:09
Przestańcie się wiecznie wytrząsać. Słabe to.
0 0

zielonaszpilka

#6864917 Napisano: 14.06.2022 23:44:57
fan-mandaryny napisał(a):

Wiem, że chciałaś mi pomóc. Dzięki.
Ale czy zawsze na tym forum tak zawzięcie trzeba odnosić się do (nie)znajomości regulaminu? Czemu ma to służyć? Nikt nie odpowiada za karę. Sugerowałem się plakatem konkursowym... Co innego w Regulaminie mowa, a co innego na plakacie. Już nieraz miałem, że w trakcie konkursu mogą zmienić regulamin (niejedna agencja taki numer wycięła).
Edit: Z plakatu można wywnioskować, że opakowanie może być, przy czym było wygwiazdkowane, że zakup promocyjny nie dotyczy pojedynczych maszynek jednorazowych. Z regulaminu to nie wynika.

I widzisz, i to jest rzecz, o którą warto zapytać. Masz plakat, zerknąłeś do regulaminu i znajdujesz nieścisłość. Według plakatu rzeczywiście zakup jednorazowej maszynki nie upoważnia do udziału w konkursie, w regulaminie nie ma takiego wykluczenia. Według plakatu, (który dalej źle rozumiesz emotka , do udziału w konkursie upoważnia zakup opakowania maszynek - więc opakowania zbiorczego z dwoma, trzema lub czterema maszynkami, regulamin mówi o dowolnym produkcie BIC. I, gdybym zamierzała wziąć udział w tym konkursie, to zapewne napisałabym do organizatora, żeby wyjaśnił tę wątpliwość. Może być zakup pojedynczej maszynki czy nie?
0 0

fan-mandaryny

#6864919 Napisano: 14.06.2022 23:59:31
zielonaszpilka napisał(a):

Według plakatu, (który dalej źle rozumiesz , (...)

--> <-- Ha, ha, ha, ha.
0 0

zielonaszpilka

#6864920 Napisano: 15.06.2022 00:04:33
fan-mandaryny napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Według plakatu, (który dalej źle rozumiesz , (...)

--> <-- Ha, ha, ha, ha.

Podsumowując Twoje wątpliwości: jeśli zamierzasz kupić opakowanie zbiorcze w którym masz trzy jednorazówki to śmiało kupuj i slij zgłoszenie. Jeśli zamierzasz kupić pojedynczą jednorazówkę to masz dwie opcje - 1. kupować i w razie ewentualnych pretensji agencji po wygranej pomachać im regulaminem przed nosem 2. Przed zakupem upewnić się bezpośrednio w agencji, że pomimo zapisu na plakacie a zgodnie z regulaminem taki zakup może być. Z Twoich postów wynika, że zamierzałeś kupić opakowanie zbiorcze jednorazówek a na to pozwala i plakat i regulamin, więc nie rozumiem problemu emotka
0 0

fan-mandaryny

#6864921 Napisano: 15.06.2022 00:32:03
Czy wymiana voucherów na zestawy Bic Mac w McDonalds nadal jest wstrzymana? Nie widzę zmiany w swojej aplikacji McDonalds. 
0 0

zielonaszpilka

#6864931 Napisano: 15.06.2022 07:49:13
fan-mandaryny napisał(a):

Czy wymiana voucherów na zestawy Bic Mac w McDonalds nadal jest wstrzymana? Nie widzę zmiany w swojej aplikacji McDonalds. 

Tak, nadal jest wstrzymana. Wróciły tylko kupony, które zostały odebrane w aplikacji przed 31.05. Wszystkie vouchery, które jeszcze nie zostały wklepane w aplikacje mc Donald dalej są wstrzymane. 
0 0

atyde25

#6864934 Napisano: 15.06.2022 08:06:30
Ale to jest straszne bo ja nie wymieniam na kupony (nie pomyślałam,że tak zrobią bo niby skąd zwykły zdobywca kodu mógł na to wpaść).Czyli mam dalej w aplikacji coli, kody i mogę sobie niby wypchać buty.Piję colę zero ale chyba rzucę to chemiczne świństwo no bo minęły 2 tygodnie i dalej nie wpadli jak to rozwiązać.
0 0

zielonaszpilka

#6864936 Napisano: 15.06.2022 08:12:09
atyde25 napisał(a):

Ale to jest straszne bo ja nie wymieniam na kupony (nie pomyślałam,że tak zrobią bo niby skąd zwykły zdobywca kodu mógł na to wpaść).Czyli mam dalej w aplikacji coli, kody i mogę sobie niby wypchać buty.Piję colę zero ale chyba rzucę to chemiczne świństwo no bo minęły 2 tygodnie i dalej nie wpadli jak to rozwiązać.

Straszne są inne rzeczy. Nie wydaje mi się, żeby był to brak możliwości wymiany vouchera na kupon. Spokojnie, prędzej czy później coś z tym zrobią, bo kuponów było zatrzęsienie, a ani McDonald ani coca cola nie pozwolą sobie na wkurzenie kilku tysięcy ludzi.

slomkab

#6864953 Napisano: 15.06.2022 09:43:24
Ktoś czeka jeszcze na familijne?
0 0

kwadracik

#6864954 Napisano: 15.06.2022 09:45:45
slomkab napisał(a):

Ktoś czeka jeszcze na familijne?

Ja.Pisałam wczoraj do nich,podobno wysyłka trwa.
0 0

olunka

#6864955 Napisano: 15.06.2022 09:45:52
slomkab napisał(a):

Ktoś czeka jeszcze na familijne?

ja dalej czekam...
0 0

slomkab

#6864956 Napisano: 15.06.2022 09:47:21
olunka napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś czeka jeszcze na familijne?

ja dalej czekam...

Ok Dzieki to nie jestem sama
0 0

domika

#6864957 Napisano: 15.06.2022 09:48:01
slomkab napisał(a):

olunka napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś czeka jeszcze na familijne?

ja dalej czekam...

Ok Dzieki to nie jestem sama

ja też czekam x2
0 0