Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Kresowianka

#7077842 Napisano: 02.02.2023 13:48:57
zielonaszpilka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

To można najpierw zagrać ,a później kupić paragon czy w końcu nie ? Czytam ten regulamin i nic nie widzę takiego,a ktoś tu pisał,że po wygranej można kupić . Chodzi o Dafi loterie 

W Regulaminie nie ma chyba żadnego zapisu, że musi być najpierw zakup, ale...

Na stronie są jasno opisane kolejne punkty 1, 2, 3, 4... więc myślę, że w razie wygranej nie przejdzie paragon z późniejszą datą niż data zgłoszenia

Z tymże obowiązuje regulamin, który tutaj jest tak fatalnie napisany, że zastanawiam się kto go napisał, bo na pewno nie ktoś kto ma pojęcie o loteriach. Pewnie będą robić problemy osobom, które wygrały, a dopiero kupiły produkty i bez ewentualnego szarpania się z nimi o nagrodę, być może nawet w sądzie, się pewnie nie obejdzie. Ja omijam tę loterie szerokim łukiem. Tak amatorsko prowadzonej loterii dawno nie widziałam. 

Co racja to racja - może wzięli kogoś na staż, bo regulamin to taka lipa, że aż miło zapamiętać go na przyszłość emotka
Jakby się uprzeć to, i to zgodnie z regulaminem, na jeden paragon można śmiało zgarnąć wszystkie nagrody! Nie podajesz żadnych danych z paragonu, nigdzie nie ma mowy o tym, że zakup ma mieć miejsce przed zgłoszeniem (mogą się kłócić, ale regulamin tego zapisu nie ma, więc jeśli w przypadku głównej nagrody trzeba by iść do sądu to śmiało - wygrana będzie zgodna z regulaminem). Nie ma zapisów o tym, że jeden paragon można zgłosić tylko raz, że jeden paragon może zostać zgłoszony przez jedną osobę ani o tym, że na jeden paragon można wygrać jedną nagrodę - każde zablokowanie wydania nagrody z powodu wysłania zdjęcia paragonu, które już zgłosił ktoś inny lub nawet ty, czy odrzucenie z powodu zakupu dokonanego po wygranej jest NIEZGODNE  z regulaminem. Jedyne ograniczenie jest takie, że jedna osoba może wygrać jedną nagrodę dziennie... Ale to akurat przy tylu dziurach w regulaminie jest tylko wisienką na torcie emotka

sabaka

#7077844 Napisano: 02.02.2023 13:53:02
mowmikinga napisał(a):

Konkurs Prasie Mleczko : Czy dostałaś ktoś @ o wygranej na pocztę gmail ?

U mnie pusto i u starego też
0 0

glamlady88

#7077845 Napisano: 02.02.2023 13:56:18
sabart napisał(a):

mowmikinga napisał(a):

Konkurs Prasie Mleczko : Czy dostałaś ktoś @ o wygranej na pocztę gmail ?

U mnie pusto i u starego też

Obawiam się, że znów mogą nie dochodzić na gmaila, jak to było w zeszłym roku... 
0 0

sabaka

#7077847 Napisano: 02.02.2023 13:59:45
glamlady88 napisał(a):

sabart napisał(a):

mowmikinga napisał(a):

Konkurs Prasie Mleczko : Czy dostałaś ktoś @ o wygranej na pocztę gmail ?

U mnie pusto i u starego też

Obawiam się, że znów mogą nie dochodzić na gmaila, jak to było w zeszłym roku... 

"Jeśli chodzi o maile z informacją o wygranej to w ciągu 5 regulaminowych dni roboczych na przesłanie danych adresowych wysyłamy kilka powiadomień/przypominajek o konieczności ich przesłania. Nie zdarzyło się jeszcze aby żadna z nich nie dotarła 😊" 
Taka odpowiedź o babeczki z Agencji. 
Ale akurat w moim przypadku to po prostu nawet zestawu nie ugrałam i na tyle się kończy mogą przygoda tu emotka

anialistopad

#7077860 Napisano: 02.02.2023 14:44:22
A na wp ,ktoś dostał potwierdzenie z wedla  wysłania zgłoszenia ,albo info o wygranej?
0 0

olunka

#7077863 Napisano: 02.02.2023 14:48:36
anialistopad napisał(a):

A na wp ,ktoś dostał potwierdzenie z wedla  wysłania zgłoszenia ,albo info o wygranej?

Ja dzisiaj wysyłałam i wpadlo do spamu
0 0

zielonaszpilka

#7077864 Napisano: 02.02.2023 15:00:12
Kresowianka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Z tymże obowiązuje regulamin, który tutaj jest tak fatalnie napisany, że zastanawiam się kto go napisał, bo na pewno nie ktoś kto ma pojęcie o loteriach. Pewnie będą robić problemy osobom, które wygrały, a dopiero kupiły produkty i bez ewentualnego szarpania się z nimi o nagrodę, być może nawet w sądzie, się pewnie nie obejdzie. Ja omijam tę loterie szerokim łukiem. Tak amatorsko prowadzonej loterii dawno nie widziałam. 

Co racja to racja - może wzięli kogoś na staż, bo regulamin to taka lipa, że aż miło zapamiętać go na przyszłość emotka
Jakby się uprzeć to, i to zgodnie z regulaminem, na jeden paragon można śmiało zgarnąć wszystkie nagrody! Nie podajesz żadnych danych z paragonu, nigdzie nie ma mowy o tym, że zakup ma mieć miejsce przed zgłoszeniem (mogą się kłócić, ale regulamin tego zapisu nie ma, więc jeśli w przypadku głównej nagrody trzeba by iść do sądu to śmiało - wygrana będzie zgodna z regulaminem). Nie ma zapisów o tym, że jeden paragon można zgłosić tylko raz, że jeden paragon może zostać zgłoszony przez jedną osobę ani o tym, że na jeden paragon można wygrać jedną nagrodę - każde zablokowanie wydania nagrody z powodu wysłania zdjęcia paragonu, które już zgłosił ktoś inny lub nawet ty, czy odrzucenie z powodu zakupu dokonanego po wygranej jest NIEZGODNE  z regulaminem. Jedyne ograniczenie jest takie, że jedna osoba może wygrać jedną nagrodę dziennie... Ale to akurat przy tylu dziurach w regulaminie jest tylko wisienką na torcie emotka

Z tym się nie zgodzę, bo jednak jest punkt:
"W Loterii może wziąć udział każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i w okresie od dnia 01.02.2023 r. do dnia 21.04.2023 r. dokonała zakupu Produktów marki DAFI w kwocie minimum 50,00 zł (słownie: pięćdziesiąt złotych zero groszy) w okresie trwania Loterii oraz zachowała paragon/fakturę za zakupy, a także zgłosiła się do Loterii w okresie przyjmowania zgłoszeń zgodnie z par. 6 ust. 1 oraz spełnia pozostałe postanowienia i warunki Regulaminu"

Dokonać zakupu może jedna osoba. Jedna osoba może być też w posiadaniu tego paragonu. Nie możecie zrobić jednocześnie zakupów na ten paragon ty i twoja koleżanka i też obie jednocześnie nie możecie być w jego posiadaniu. Teoretycznie można brnąć w jakieś tłumaczenia, że robiło się zrzutkę na zakup, ale według mnie to na pewno nie przejdzie. Ten punkt jest też ich jedynym argumentem w bronieniu swojego stanowiska o tym, że zakup musi być przed zgłoszeniem. Mogą się tłumaczyć, że ten punkt pokazuje kolejność czynności niezbędnych do udziału w loterii 1) ukończenie 18 lat, 2) zakup produktu 3) zachowanie paragonu 4) zgłoszenie do loterii. Czy w sądzie by się obronili tym punktem - może tak, może nie. Ja bym sobie ręki nie dała uciąć, że sprawa jest wygrana. Każdemu kto chce wziąć udział w tej hucpie polecam jednak najpierw zdobyć chociaż jeden paragon i dopiero potem generować zgłoszenia, a także w razie wygranej nie wysyłać drugi raz etgo samego paragonu. A osobiście nie będę tracić czasu na tę loterię, bo próg wejścia wysoki, regulamin pisany przez amatora, a w bazie już tysiące zgłoszeń niepopartych żadnym zakupem. Jest wiele ciekawszych loterii i konkursów, w które teraz można się pobawić emotka
1 nanajka81 0

paula9891

#7077865 Napisano: 02.02.2023 15:13:42
mowmikinga napisał(a):

Konkurs Prasie Mleczko : Czy dostałaś ktoś @ o wygranej na pocztę gmail ?

Dajcie znać,czy ktoś ma na gmail.
Ja niestety nic emotka  potwierdzenia też nie dostałam.
0 0

mowmikinga

#7077872 Napisano: 02.02.2023 15:31:23
paula9891 napisał(a):

mowmikinga napisał(a):

Konkurs Prasie Mleczko : Czy dostałaś ktoś @ o wygranej na pocztę gmail ?

Dajcie znać,czy ktoś ma na gmail.
Ja niestety nic emotka  potwierdzenia też nie dostałam.

Pozostaje czekać na wyniki na stronie 
1 paula9891 0

atyde25

#7077876 Napisano: 02.02.2023 15:46:19
Nie dostałam potwierdzenia Smolar-Merci na interię?Czy to wina poczty czy agencji?
0 0

agaluna

#7077880 Napisano: 02.02.2023 15:49:05
atyde25 napisał(a):

Nie dostałam potwierdzenia Smolar-Merci na interię?Czy to wina poczty czy agencji?

na gmaila przyszło potwierdzenie
0 0

anialistopad

#7077881 Napisano: 02.02.2023 15:51:42
agaluna napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Nie dostałam potwierdzenia Smolar-Merci na interię?Czy to wina poczty czy agencji?

na gmaila przyszło potwierdzenie

Ja na wp tez nie dostaje potwierdzeniem ,a z kubusia normalnie docierają 
0 0

misiamarysia

#7077882 Napisano: 02.02.2023 15:52:17
atyde25 napisał(a):

Nie dostałam potwierdzenia Smolar-Merci na interię?Czy to wina poczty czy agencji?

Ja ani wczoraj (jedno zgłoszenie), ani dziś, (Interia) emotka
0 0

aguagu

#7077883 Napisano: 02.02.2023 15:59:17
z Merci żadne zwrotki nie przychodzą (ani na pudło, ani na wygraną nie dostałam)
0 0

alexandra_sasa

#7077890 Napisano: 02.02.2023 16:38:07
misiamarysia napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Nie dostałam potwierdzenia Smolar-Merci na interię?Czy to wina poczty czy agencji?

Ja ani wczoraj (jedno zgłoszenie), ani dziś, (Interia) emotka


30.01 dostałam potwierdzenie @gmail w spamie
1 atyde25 0

tadziowa

#7077893 Napisano: 02.02.2023 16:46:29
paula9891 napisał(a):

mowmikinga napisał(a):

Konkurs Prasie Mleczko : Czy dostałaś ktoś @ o wygranej na pocztę gmail ?

Dajcie znać,czy ktoś ma na gmail.
Ja niestety nic emotka  potwierdzenia też nie dostałam.

U mnie też nic. Może wrzucą listę na stronę to się wątpliwości rozwieją.
0 0

paula9891

#7077895 Napisano: 02.02.2023 16:48:44
tadziowa napisał(a):

paula9891 napisał(a):

mowmikinga napisał(a):

Konkurs Prasie Mleczko : Czy dostałaś ktoś @ o wygranej na pocztę gmail ?

Dajcie znać,czy ktoś ma na gmail.
Ja niestety nic emotka  potwierdzenia też nie dostałam.

U mnie też nic. Może wrzucą listę na stronę to się wątpliwości rozwieją.

Już przyszło. Przed minutą 
0 0

mowmikinga

#7077897 Napisano: 02.02.2023 16:54:30
paula9891 napisał(a):

tadziowa napisał(a):

paula9891 napisał(a):

mowmikinga napisał(a):

Konkurs Prasie Mleczko : Czy dostałaś ktoś @ o wygranej na pocztę gmail ?

Dajcie znać,czy ktoś ma na gmail.
Ja niestety nic emotka  potwierdzenia też nie dostałam.

U mnie też nic. Może wrzucą listę na stronę to się wątpliwości rozwieją.

Już przyszło. Przed minutą 

@z wygraną??
0 0

paula9891

#7077899 Napisano: 02.02.2023 16:57:04
mowmikinga napisał(a):

paula9891 napisał(a):

tadziowa napisał(a):

paula9891 napisał(a):

mowmikinga napisał(a):

Konkurs Prasie Mleczko : Czy dostałaś ktoś @ o wygranej na pocztę gmail ?

Dajcie znać,czy ktoś ma na gmail.
Ja niestety nic emotka  potwierdzenia też nie dostałam.

U mnie też nic. Może wrzucą listę na stronę to się wątpliwości rozwieją.

Już przyszło. Przed minutą 

@z wygraną??

Tak, z wygraną. A potwierdzenia nie dostałam.
0 0

atyde25

#7077900 Napisano: 02.02.2023 17:07:12
Dzięki ja na interii nic Merci słane dziś.
0 0