Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

joan

#6824254 Napisano: 20.11.2021 16:16:07
edzia21 napisał(a):

Czy na konkurs TYSKIE pociąg...można kupić jedną puszkę piwa (a nie całą zgrzewkę)??? Czytam regulamin i nie dowierzam...🥺 miesiąc temu wróciłam do pracy, wypadając z konkursów, więc wybaczcie moje głupie pytanie, ale wolę się upewnić emotka

A idź mi! Paletę trzeba kupić emotka  Obawiam się, że nie jesteś jeszcze gotowa na powrót do konków, lepij odczekej z rok... 

edzia21

#6824255 Napisano: 20.11.2021 16:18:17
joan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy na konkurs TYSKIE pociąg...można kupić jedną puszkę piwa (a nie całą zgrzewkę)??? Czytam regulamin i nie dowierzam...🥺 miesiąc temu wróciłam do pracy, wypadając z konkursów, więc wybaczcie moje głupie pytanie, ale wolę się upewnić emotka

A idź mi! Paletę trzeba kupić emotka  Obawiam się, że nie jesteś jeszcze gotowa na powrót do konków, lepij odczekej z rok... 

A no czytam i oczom nie wierzę...że PUSZKA lub BUTELKA...bardziej spodziewałabym się wymogu: kup produkty TYSKIE za minimum 50 zł emotka

kreatia

#6824256 Napisano: 20.11.2021 16:20:08
edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy na konkurs TYSKIE pociąg...można kupić jedną puszkę piwa (a nie całą zgrzewkę)??? Czytam regulamin i nie dowierzam...🥺 miesiąc temu wróciłam do pracy, wypadając z konkursów, więc wybaczcie moje głupie pytanie, ale wolę się upewnić emotka

A idź mi! Paletę trzeba kupić emotka  Obawiam się, że nie jesteś jeszcze gotowa na powrót do konków, lepij odczekej z rok... 

A no czytam i oczom nie wierzę...że PUSZKA lub BUTELKA...bardziej spodziewałabym się wymogu: kup produkty TYSKIE za minimum 50 zł emotka

proszę, wróć w styczniu. ten konkurs jest ustawiony.

bonawentura23

#6824282 Napisano: 20.11.2021 17:52:38
Szukam bonu do Kruka lub Apartu emotka
0 0

aniaaa131

#6824342 Napisano: 21.11.2021 09:25:42
Szukam odp czy w konkursie Mk Cafe jedna osoba może wygrać więcej niz jedną nagrodę dzienną? I powiedzcie mi proszę czy uznają mi paragon zastępczy z pieczątką, mój oryginalny wyblakł 😌
0 0

dany-duszek

#6824371 Napisano: 21.11.2021 13:31:14
aniaaa131 napisał(a):

Szukam odp czy w konkursie Mk Cafe jedna osoba może wygrać więcej niz jedną nagrodę dzienną? I powiedzcie mi proszę czy uznają mi paragon zastępczy z pieczątką, mój oryginalny wyblakł 😌

a w regulaminie nie ma informacji ze nie może być duplikat itp? Bo jak mi wiadomo smolar taki zapisz miał. Więc paragonu zastępczego nie powinni przyjąć.
0 0

aniaaa131

#6824375 Napisano: 21.11.2021 13:37:54
dany-duszek napisał(a):

aniaaa131 napisał(a):

Szukam odp czy w konkursie Mk Cafe jedna osoba może wygrać więcej niz jedną nagrodę dzienną? I powiedzcie mi proszę czy uznają mi paragon zastępczy z pieczątką, mój oryginalny wyblakł 😌

a w regulaminie nie ma informacji ze nie może być duplikat itp? Bo jak mi wiadomo smolar taki zapisz miał. Więc paragonu zastępczego nie powinni przyjąć

No właśnie nie mogę otworzyć regulaminu...to nic trudno, może jeszcze się uda wygrac

0 0

dany-duszek

#6824376 Napisano: 21.11.2021 13:41:44
aniaaa131 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

aniaaa131 napisał(a):

Szukam odp czy w konkursie Mk Cafe jedna osoba może wygrać więcej niz jedną nagrodę dzienną? I powiedzcie mi proszę czy uznają mi paragon zastępczy z pieczątką, mój oryginalny wyblakł 😌

a w regulaminie nie ma informacji ze nie może być duplikat itp? Bo jak mi wiadomo smolar taki zapisz miał. Więc paragonu zastępczego nie powinni przyjąć

No właśnie nie mogę otworzyć regulaminu...to nic trudno, może jeszcze się uda wygrac

Dowodem zakupu na potrzeby niniejszej loterii nie jest w szczególności jego:
- kserokopia,
- kopia notarialnie poświadczona,
- wtórnik,
- odpis,
- duplikat,
- skan.
W razie utraty lub zniszczenia oryginału dowodu zakupu promocyjnego stwierdzającego udział
w loterii, uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia wobec organizatora.

0 0

aniaaa131

#6824377 Napisano: 21.11.2021 13:45:32
dany-duszek napisał(a):

aniaaa131 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

aniaaa131 napisał(a):

Szukam odp czy w konkursie Mk Cafe jedna osoba może wygrać więcej niz jedną nagrodę dzienną? I powiedzcie mi proszę czy uznają mi paragon zastępczy z pieczątką, mój oryginalny wyblakł 😌

a w regulaminie nie ma informacji ze nie może być duplikat itp? Bo jak mi wiadomo smolar taki zapisz miał. Więc paragonu zastępczego nie powinni przyjąć

No właśnie nie mogę otworzyć regulaminu...to nic trudno, może jeszcze się uda wygrac

Dowodem zakupu na potrzeby niniejszej loterii nie jest w szczególności jego:- kserokopia,
- kopia notarialnie poświadczona,
- wtórnik,
- odpis,
- duplikat,
- skan.
W razie utraty lub zniszczenia oryginału dowodu zakupu promocyjnego stwierdzającego udział
w loterii, uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia wobec organizatora.

0 0

aniaaa131

#6824378 Napisano: 21.11.2021 13:53:50
aniaaa131 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

aniaaa131 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

aniaaa131 napisał(a):

Szukam odp czy w konkursie Mk Cafe jedna osoba może wygrać więcej niz jedną nagrodę dzienną? I powiedzcie mi proszę czy uznają mi paragon zastępczy z pieczątką, mój oryginalny wyblakł 😌

a w regulaminie nie ma informacji ze nie może być duplikat itp? Bo jak mi wiadomo smolar taki zapisz miał. Więc paragonu zastępczego nie powinni przyjąć

No właśnie nie mogę otworzyć regulaminu...to nic trudno, może jeszcze się uda wygrac

Dowodem zakupu na potrzeby niniejszej loterii nie jest w szczególności jego:- kserokopia,- kopia notarialnie poświadczona,
- wtórnik,
- odpis,
- duplikat,
- skan.
W razie utraty lub zniszczenia oryginału dowodu zakupu promocyjnego stwierdzającego udział
w loterii, uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia wobec organizatora.

0 0

cudaczek121

nanajka81

#6824406 Napisano: 21.11.2021 16:01:07
cudaczek121 napisał(a):

Po jakim czasie przychodzi kod islodycze.pl na maila?

mi przyszedł po półtorej godziny od wygrania
0 0

banka-manka

#6824436 Napisano: 21.11.2021 19:57:52
Czy w Danio Kaufland mogę być polskie znaki? Czy tylko wielkie, małe i znaki specjalne? Bo regulamin nie mówi o zakazie używania, ale też nie mówi, że można używać. Przykładowa treść SMS ma polskie znaki. 
0 0

tereniagno

#6824441 Napisano: 21.11.2021 20:21:28
nanajka81 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Po jakim czasie przychodzi kod islodycze.pl na maila?

mi przyszedł po półtorej godziny od wygrania

Oj, nieraz przychodzi na następny dzień, więc nie martw się.
Jeżeli wygrałaś,to na pewno przyjdzie,gratulujęemotka
0 0

tereniagno

#6824442 Napisano: 21.11.2021 20:27:49
aniaaa131 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

aniaaa131 napisał(a):

Szukam odp czy w konkursie Mk Cafe jedna osoba może wygrać więcej niz jedną nagrodę dzienną? I powiedzcie mi proszę czy uznają mi paragon zastępczy z pieczątką, mój oryginalny wyblakł 😌

a w regulaminie nie ma informacji ze nie może być duplikat itp? Bo jak mi wiadomo smolar taki zapisz miał. Więc paragonu zastępczego nie powinni przyjąć

No właśnie nie mogę otworzyć regulaminu...to nic trudno, może jeszcze się uda wygrac

Jeżeli masz paragon wyblaknięty, idź do sklepu po wydruk.
Do paragonu wyblakniętego dołącz wydruk z zakupionymi produktami.
Zeskanuj je razem i wyślij z oświadczeniem.Smolar jest przychylny emotka
0 0

aniaaa131

#6824449 Napisano: 21.11.2021 21:13:08
tereniagno napisał(a):

aniaaa131 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

aniaaa131 napisał(a):

Szukam odp czy w konkursie Mk Cafe jedna osoba może wygrać więcej niz jedną nagrodę dzienną? I powiedzcie mi proszę czy uznają mi paragon zastępczy z pieczątką, mój oryginalny wyblakł 😌

a w regulaminie nie ma informacji ze nie może być duplikat itp? Bo jak mi wiadomo smolar taki zapisz miał. Więc paragonu zastępczego nie powinni przyjąć


No właśnie nie mogę otworzyć regulaminu...to nic trudno, może jeszcze się uda wygrac

Jeżeli masz paragon wyblaknięty, idź do sklepu po wydruk.Do paragonu wyblakniętego dołącz wydruk z zakupionymi produktami.
Zeskanuj je razem i wyślij z oświadczeniem.Smolar jest przychylny emotka

0 0

mariolakal

#6825337 Napisano: 24.11.2021 17:34:04
Szukam info: gdzie w aplikacji żabki znajduje się kod, który należy wpisać w zgłoszeniu pepsi ? W regulaminie jest zapis "kod na karcie questu", a ja nie mam nic takiego... emotka
0 0

mariolakal

#6825344 Napisano: 24.11.2021 17:52:35
sabanerro napisał(a):

[quote=mariolakal]Szukam info: gdzie w aplikacji żabki znajduje się kod, który należy wpisać w zgłoszeniu pepsi ? W regulaminie jest zapis "kod na karcie questu", a ja nie mam nic takiego... emotka

U mnie się tu pojawił normalnieDzięki, faktycznie jest... W życiu bym go nie znalazła...emotka
0 0

maverick

#6825427 Napisano: 25.11.2021 10:02:15
informacji, jak i co wpisać na forum w wyszukiwarce aby znalazło mi loterię Develey?
Reklama jest na banerach, jak wpisuje Develey nic aktualnego nie widać, potrójne wygrywanie nie znajduje, może coś robię źle emotka
0 0

zielonaszpilka

#6825429 Napisano: 25.11.2021 10:11:11
maverick napisał(a):

informacji, jak i co wpisać na forum w wyszukiwarce aby znalazło mi loterię Develey?Reklama jest na banerach, jak wpisuje Develey nic aktualnego nie widać, potrójne wygrywanie nie znajduje, może coś robię źle emotka

Chyba nie ma w bazie. Dodaję https://potrojnewygrywanie.pl/
1 maverick 0