Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

zezowaty_kot

#7160703 Napisano: 22.02.2024 22:53:17
Ja na forum jestem 11 lat. A pamiętacie swoją pierwszą nagrodę? Ja pamiętam. To był tukan-pluszak z... uwaga (to jest najlepsze) Katolickiego Radia Podlasie 😆 napisałam wierszyk, w podstawówce. Moja mama słuchała tego radia i ogłosili konkurs dla dzieci. Pamiętam, że wysłaliśmy do nich pocztą tradycyjną obrazek z wierszykiem (nie złamałam regulaminu, wtedy tak się wysyłało) emotka

majonez1992

#7160704 Napisano: 22.02.2024 23:02:08
zezowaty_kot napisał(a):

Ja na forum jestem 11 lat. A pamiętacie swoją pierwszą nagrodę? Ja pamiętam. To był tukan-pluszak z... uwaga (to jest najlepsze) Katolickiego Radia Podlasie 😆 napisałam wierszyk, w podstawówce. Moja mama słuchała tego radia i ogłosili konkurs dla dzieci. Pamiętam, że wysłaliśmy do nich pocztą tradycyjną obrazek z wierszykiem (nie złamałam regulaminu, wtedy tak się wysyłało) emotka

Ja w 6 klasie wygralam nagrode w postaci indywidualnego zwiedzania miejskiej oczyszczalni sciekow w konkursie przyrodniczym. Bylo wspaniale - zwlaszcza ze moglam nie byc na sprawdzianie z matmy.

olunka

#7160705 Napisano: 22.02.2024 23:36:36
bmacieja napisał(a):

Marielu, Swibek, Mahuska, Nati, Nineczka, Bradziatko i wiele innych osób już pełnoletnich konkursowo nie widzę,  a po zmianie nicków nie poznaję emotka  i bardzo tęsknię  za postami ŚP Stasi, Basi, Dominiki, Marioli i wielu innych. Tak mnie naszło na wspomnienia, bo dziś był pogrzeb przyjaciela...za dużo ich po tamtej stronie, ale może łatwiej będzie kiedyś odejść mając nadzieję na spotkanie bliskich, którzy nas wyprzedzili.

też pamiętam:) mnie minie 17 lat w czerwcu

nanajka81

#7160707 Napisano: 23.02.2024 07:29:58
zdolnabestia napisał(a):

Ja tu jestem od 2005 emotka

piąteczka!

flinta_13

#7160709 Napisano: 23.02.2024 07:52:48
zezowaty_kot napisał(a):

Ja na forum jestem 11 lat. A pamiętacie swoją pierwszą nagrodę? Ja pamiętam. To był tukan-pluszak z... uwaga (to jest najlepsze) Katolickiego Radia Podlasie 😆 napisałam wierszyk, w podstawówce. Moja mama słuchała tego radia i ogłosili konkurs dla dzieci. Pamiętam, że wysłaliśmy do nich pocztą tradycyjną obrazek z wierszykiem (nie złamałam regulaminu, wtedy tak się wysyłało) emotka

A moja przygoda z konkursami zaczęła się już w 4 klasie podstawówki gdy zobaczyłam na etykiecie Kujawskiego patelnie do wygrania - zbierałam etykiety, potem z mamą odesłałam na poczcie wraz z formularzem z Gazety Klaudia. Patelnie mam do tej pory, mam do niej sentyment, jest nie do zdarcia

cudaczek121

#7160732 Napisano: 23.02.2024 10:18:39
Mnie dziś trochę zirytował fakt, że ktoś na profilu naszej forumowej, sp Marioli na fb, wysłał jej życzenia urodzinowe 100 lat i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! A Ona przecież od 2 lat nie żyje:( I te osoby to albo jacyś jej starzy znajomi, którzy nie zorientowali się, że ona nie żyje albo osoby z naszego forum, które dodały Mariolę do znajomych, nie bardzo kojarząc kogo dodają,ale zobaczyły, ,że mają z nią kilkunsstu/kilkudziesięciu 
znajomych, więc z automatu uznały, że ja znają. W każdym razie gdzie ja mogę zgłosić władzom Facebooka, żeby to konto ustawić in memoriam?

cb656

#7160756 Napisano: 23.02.2024 11:52:49
cudaczek121 napisał(a):

Mnie dziś trochę zirytował fakt, że ktoś na profilu naszej forumowej, sp Marioli na fb, wysłał jej życzenia urodzinowe 100 lat i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! A Ona przecież od 2 lat nie żyje (...)
W każdym razie gdzie ja mogę zgłosić władzom Facebooka, żeby to konto ustawić in memoriam?

Aby pomóc nam w usunięciu konta bliskiej Ci osoby, prześlij dokument potwierdzający, że jesteś członkiem najbliższej rodziny lub wykonawcą testamentu właściciela konta.
Najszybszy sposób na rozpatrzenie przez nas wniosku to przesłanie skanu lub zdjęcia świadectwa zgonu bliskiej Ci osoby. Jeśli nie masz aktu zgonu bliskiej osoby, musisz przedstawić dowód potwierdzający Twoje uprawnienia i dowód potwierdzający zgon bliskiej Ci osoby. Poniżej możesz sprawdzić, jakie dokumenty akceptujemy. Prześlij jeden z dokumentów, aby potwierdzić swoje uprawnienia:
  • pełnomocnictwo,
  • akt urodzenia (w przypadku niepełnoletniej osoby zmarłej),
  • ostatnią wolę i testament,
  • zaświadczenie o powołaniu na zarządcę majątku spadkowego.
Prześlij jeden z dokumentów, aby potwierdzić zgon bliskiej Ci osoby:
  • nekrolog,
  • karta upamiętniająca zmarłego.
Uwaga: Informacje w dostarczonej przez Ciebie dokumentacji muszą być zgodne z informacjami na koncie bliskiej Ci osoby. Przesyłając dokumentację, prosimy o zakrycie wszelkich danych osobowych, których nie potrzebujemy do rozpatrzenia Twojego wniosku (na przykład: numer ubezpieczenia społecznego).

https://www.faceb...elp/1111566045566400
1 kumulacja 0

cudaczek121

#7160759 Napisano: 23.02.2024 12:07:16
cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Mnie dziś trochę zirytował fakt, że ktoś na profilu naszej forumowej, sp Marioli na fb, wysłał jej życzenia urodzinowe 100 lat i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! A Ona przecież od 2 lat nie żyje (...)
W każdym razie gdzie ja mogę zgłosić władzom Facebooka, żeby to konto ustawić in memoriam?

Aby pomóc nam w usunięciu konta bliskiej Ci osoby, prześlij dokument potwierdzający, że jesteś członkiem najbliższej rodziny lub wykonawcą testamentu właściciela konta.
Najszybszy sposób na rozpatrzenie przez nas wniosku to przesłanie skanu lub zdjęcia świadectwa zgonu bliskiej Ci osoby. Jeśli nie masz aktu zgonu bliskiej osoby, musisz przedstawić dowód potwierdzający Twoje uprawnienia i dowód potwierdzający zgon bliskiej Ci osoby. Poniżej możesz sprawdzić, jakie dokumenty akceptujemy. Prześlij jeden z dokumentów, aby potwierdzić swoje uprawnienia:
  • pełnomocnictwo,
  • akt urodzenia (w przypadku niepełnoletniej osoby zmarłej),
  • ostatnią wolę i testament,
  • zaświadczenie o powołaniu na zarządcę majątku spadkowego.
Prześlij jeden z dokumentów, aby potwierdzić zgon bliskiej Ci osoby:
  • nekrolog,
  • karta upamiętniająca zmarłego.
Uwaga: Informacje w dostarczonej przez Ciebie dokumentacji muszą być zgodne z informacjami na koncie bliskiej Ci osoby. Przesyłając dokumentację, prosimy o zakrycie wszelkich danych osobowych, których nie potrzebujemy do rozpatrzenia Twojego wniosku (na przykład: numer ubezpieczenia społecznego).

https://www.faceb...elp/1111566045566400

No to w takim razie nic z tym sama nie zrobię.A widziałam na fb już kilka kont że znaczkiem in memoriam.Ale jeśli jej synom to nie przeszkadza, że ich niezyjaca mama ma aktywne konto na fb i niektórzy nadal jej przez to wysyłają życzenia, to w sumie nie moja sprawa.

cb656

#7160761 Napisano: 23.02.2024 12:13:50
cudaczek121 napisał(a):

Mnie dziś trochę zirytował fakt, że ktoś na profilu naszej forumowej, sp Marioli na fb, wysłał jej życzenia urodzinowe 100 lat i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! A Ona przecież od 2 lat nie żyje (...) No to w takim razie nic z tym sama nie zrobię... Ale jeśli jej synom to nie przeszkadza, że ich nieżyjąca mama ma aktywne konto na fb i niektórzy nadal jej przez to wysyłają życzenia, to w sumie nie moja sprawa.

emotka Taki lajf, trudno. Nie przejmuj się.
P.S. Ty to jesteś takie dobre dziecko, masz wrażliwe serduszko, a to cieszy. emotka
1 kumulacja 0

cb656

#7160793 Napisano: 23.02.2024 14:11:36
flinta_13 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Ja na forum jestem 11 lat. A pamiętacie swoją pierwszą nagrodę? Ja pamiętam. To był tukan-pluszak z... uwaga (to jest najlepsze) Katolickiego Radia Podlasie 😆 napisałam wierszyk, w podstawówce. Moja mama słuchała tego radia i ogłosili konkurs dla dzieci. Pamiętam, że wysłaliśmy do nich pocztą tradycyjną obrazek z wierszykiem (nie złamałam regulaminu, wtedy tak się wysyłało) emotka

A moja przygoda z konkursami zaczęła się już w 4 klasie podstawówki gdy zobaczyłam na etykiecie Kujawskiego patelnie do wygrania - zbierałam etykiety, potem z mamą odesłałam na poczcie wraz z formularzem z Gazety Klaudia. Patelnie mam do tej pory, mam do niej sentyment, jest nie do zdarcia

Pierwsza ZAPAMIĘTANA nagroda konkursowa to czasy podstawówki, ech. Czasopismo (miesięcznik, ech), które jako młody człowieczek prenumerowałem (czytaj: było odkładane do tak zwanej teczki w kiosku Ruchu w głębokim peerelu w latach siedemdziesiatych emotka ) organizowało zabawy konkursowe, a jakże! No i cykl wydawniczy sprawiał, że na rozwiązanie konkursu czekało się TRZY MIESIĄCE! emotka Nie do pomyślenia dziś, choć wtedy była to norma. Rozwiązanie zadania wysyłało się na kartce pocztowej, a potwierdzeniem uprawnień do wzięcia udziału był kupon konkursowy, drukowany w czasopiśmie. Konkretnie narożnik strony z wydrukowanym numerem i data, ech. Naklejało się to-to na kartkę pocztową. Według dzisiejszych ekonkowych standardów byłby to konkurs PROMOCYJNY, bo jednak trzeba było egzemplarz kupić, ech... emotka No i wygrałem! emotka Końkretnie samochodzik. Taki wojskowy, w kolorze khaki, z reflektorem na pace. Miał w środku układ żyroskopowy, dzięki temu jak się autko "rozpędziło", to potem "jechało samo" przez cały przedpokój, a jak były otwarte drzwi do kuchni, to nawet dalej! emotka

P.S. Tak, mam świadomość, że właśnie odkryłem tym wpisem, jak bardzo jestem stary hihihi i wiecie co? Cieszem siem nawet emotka

bezaczek7

#7161095 Napisano: 25.02.2024 22:32:42

Do innego wątku, jak kiblowy, się ten temat nie nadaje. Wnoszę oficjalnie o zbanowanie użytkownika. Psuje atmosferę na forum i ubliża innym, nic konstruktywnego nie wnosi i wywyższa się, jakby nie wiem kim był. Pożegnajmy go minutą ciszy i niech idzie wylewać swe żale gdzie indziej.

Edytuję post, bo admini nie zaglądają w każdy wątek, podejrzewam, więc @pionas @ziolko @zdolnabestia prosimy o interwencję. Ewentualnie napiszę wieczorem priv.

nanajka81

#7161104 Napisano: 26.02.2024 05:43:47
bezaczek7 napisał(a):


Do innego wątku, jak kiblowy, się ten temat nie nadaje. Wnoszę oficjalnie o zbanowanie użytkownika. Psuje atmosferę na forum i ubliża innym, nic konstruktywnego nie wnosi i wywyższa się, jakby nie wiem kim był. Pożegnajmy go minutą ciszy i niech idzie wylewać swe żale gdzie indziej.

jestem za! Nie wiem o co gościowi chodzi ale kultury nie ma za grosz...

kerocna

#7161133 Napisano: 26.02.2024 10:57:23
Halo!!! Czy jest na sali admin? Czy może powstrzymać tę karuzelę żenady? emotka

olunka

#7161135 Napisano: 26.02.2024 11:03:58
kerocna napisał(a):

Halo!!! Czy jest na sali admin? Czy może powstrzymać tę karuzelę żenady? emotka

też własnie miałam to pisac, zróbcie coś, bo juz sie odechciewa na forum wchodzic i to czytac emotka

DAIKOKU

#7161140 Napisano: 26.02.2024 11:45:58
Kochani, w temacie pluszaków - i innych rzeczy wyrzucanych do pojemników ...niby PCK. 
Z tego co do mnie doszło to te pojemniki należą do dużej firmy w Skarżysku - wykorzystują fakt, że społeczeństwo kiedyś słyszało, że to trafia do PCK,
niestety to jest biznes te pluszaczki trafią do sekond handów na sprzedaż.
Warto te nowe rzeczy ofiarować do żłobków, domów dziecka, punktów pomocy bo faktycznie społeczeństwo ubożeje emotka   emotka   
Fakt że te blaszaki są wygodne bo stoją na osiedlach "pod ręką" i nie trzeba tego wozić emotka i tracić czasu.
1 kuleczkar 0

kuleczkar

#7161145 Napisano: 26.02.2024 12:02:26
DAIKOKU napisał(a):

Kochani, w temacie pluszaków - i innych rzeczy wyrzucanych do pojemników ...niby PCK. 
Z tego co do mnie doszło to te pojemniki należą do dużej firmy w Skarżysku - wykorzystują fakt, że społeczeństwo kiedyś słyszało, że to trafia do PCK,
niestety to jest biznes te pluszaczki trafią do sekond handów na sprzedaż.
Warto te nowe rzeczy ofiarować do żłobków, domów dziecka, punktów pomocy bo faktycznie społeczeństwo ubożeje emotka   emotka   
Fakt że te blaszaki są wygodne bo stoją na osiedlach "pod ręką" i nie trzeba tego wozić emotka i tracić czasu.

Mam poczucie, że te wszystkie punkty o których piszesz już są przesycone pluszakami i takimi pierdołami i mają zupełnie inne potrzeby niż kurzołapy. Może się mylę- nie wiem i może w przyszłości zgłebię temat jesli mi czas pozwoli... A co do PCK, to też mi się obiło o uszy, że to tak nie do końca tam trafia, ale dla mnie najważniejsze, że nie na hasiok... Niech krąży..

wiolka252

#7161208 Napisano: 26.02.2024 14:27:47
Szybkie pytanko bo zanim znajdę to miną wieki ,jakaś loteria na coś w Rossmann
0 0

cb656

#7161254 Napisano: 26.02.2024 16:24:25
bezaczek7 napisał(a):


Do innego wątku, jak kiblowy, się ten temat nie nadaje. Wnoszę oficjalnie o zbanowanie użytkownika. Psuje atmosferę na forum i ubliża innym, nic konstruktywnego nie wnosi i wywyższa się, jakby nie wiem kim był. Pożegnajmy go minutą ciszy i niech idzie wylewać swe żale gdzie indziej.

Edytuję post, bo admini nie zaglądają w każdy wątek, podejrzewam, więc pionas ziolko zdolnabestia prosimy o interwencję. Ewentualnie napiszę wieczorem priv.


Mam odczucia ambiwalentne po przeczytaniu tego posta. Bo choć rozumiem frustrację Autora, to jestem rozdarty pomiędzy chęcią dowalenia szkodnikowi, a poczuciem, że Regulamin forum jest niedoskonały. Niedoskonały, gdyż dotyczy FORUM, a nie wiadomość PW. Zgodnie bowiem z zapisami Regulaminu, można takiemu szkodnikowi jedynie naskoczyć i tyle. emotka Natomiast Skarżący się już może być pociągnięty za odpowiedzialność chyba emotka Chodzi mi konkretnie o zasady dotyczące naruszania prywatności innych. emotka emotka

Korzystając z Forum Usługobiorca zobowiązany jest do przestrzegania zasad wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.  Usługodawca może wypowiedzieć umowę o świadczenie usługi drogą elektroniczną o charakterze ciągłym (np. prowadzenie Konta), w przypadku, gdy Usługobiorca narusza Regulamin, w szczególności, gdy dostarcza (na forum) treści o charakterze bezprawnym po bezskutecznym wcześniejszym wezwaniu do zaprzestania naruszeń z wyznaczeniem odpowiedniego terminu. Umowa w takim wypadku wygasa po upływie 7 dni od dnia złożenia oświadczenia woli o jej wypowiedzeniu (okres wypowiedzenia).  

Stale mam w pamięci słowa Admina, które (cytuję z pamięci) oddawały taką oto myśl:
"nie interesuje nas, co do siebie piszecie prywatnie..." (LEPSON)

Sorry, taki lajf.
0 0

cb656

#7161258 Napisano: 26.02.2024 16:38:29
kuleczkar napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Kochani, w temacie pluszaków - i innych rzeczy wyrzucanych do pojemników ...niby PCK (...) Warto te nowe rzeczy ofiarować do żłobków, domów dziecka, punktów pomocy bo faktycznie społeczeństwo ubożeje...

Mam poczucie, że te wszystkie punkty o których piszesz już są przesycone pluszakami i takimi pierdołami i mają zupełnie inne potrzeby niż kurzołapy. ...

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jezdem, ech... emotka
Ale co sądzicie o oddawaniu takich maskotek jako gryzaczków do... SCHRONISK DLA ZWIERZĄT?  emotka Całkiem niedawno oddałem torbę przechodzonych ręczników, które jeszcze śmiało mogą posłużyć jako szmatki do wyściełania legowisk czy choćby w charakterze opatrunkowym dla operowanych zwierząt. Może nie to, że całowali po rękach, ale wdzięczność była widoczna w błyszczących oczach. To przecież non-profit, proszą się o każdy grosz z budżetu, od sponsorów. Zestresowane zwierzaczki TEŻ LUBIĄ PRZYTULANKI!!

bezaczek7

#7161270 Napisano: 26.02.2024 17:18:16
cb656 napisał(a):


Mam odczucia ambiwalentne po przeczytaniu tego posta. Bo choć rozumiem frustrację Autora, to jestem rozdarty pomiędzy chęcią dowalenia szkodnikowi, a poczuciem, że Regulamin forum jest niedoskonały. Niedoskonały, gdyż dotyczy FORUM, a nie wiadomość PW. Zgodnie bowiem z zapisami Regulaminu, można takiemu szkodnikowi jedynie naskoczyć i tyle. emotka Natomiast Skarżący się już może być pociągnięty za odpowiedzialność chyba emotka Chodzi mi konkretnie o zasady dotyczące naruszania prywatności innych. emotka emotka

 (...)

Stale mam w pamięci słowa Admina, które (cytuję z pamięci) oddawały taką oto myśl:
"nie interesuje nas, co do siebie piszecie prywatnie..." (LEPSON)

Sorry, taki lajf.

Powiadasz, że za udostępnienie publiczne informacji, iż ktoś mnie obraża w wiadomości prywatnej, mogą mi usunąc konto? Byłoby szkoda, szmat czasu tu jestem, ale skoro taki lajf... może skończy się na karniaku? emotka
Nie ma jednak mojego przyzwolenia na takie zachowanie. Choć myślę, że do innych forumowiczów też się naprodukował. Generalnie tyle razy złamał regulamin w mdw, że się dziwię, że samych karniaków nie starcza, by po prostu zablokować tej osobie konto. Chyba że jeden wątek i jeden rodzaj przewinienia to max 1 karniak, to by tłumaczyło dlaczego wciąż tu jest.