Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

Catcat

#7159070 Napisano: 13.02.2024 23:59:34
zezowaty_kot napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Mhmmm ależ ja jestem zorganizowana. Czuję wyraźnie różnicę w pracy nad prokrastynacją. Jest 22.51 a ja JUŻ wysłałam konkursy na które terminy były DO DZISIAJ. 
Nie jak zwykle 23.50 ale o CAŁĄ godzinę wcześniej. 
Brawo ja!
Chrum emotka

Zazdroszczę, ja drugi miesiąc tkwię w martwym punkcie. Ani w lewo, ani w prawo. Pisać mi się nie chce w ogóle. Zmusiłam się żeby napisać na Bourjois i co? I zapomniałam wepchnąć w tekst lokowanie produktu. Pojawiło się sporo konkursów, a ja nawet nie zaplanowałam wycieczek zakupowych. Trasa "konkursowym Szlakiem" zarasta nudą i brakiem motywacji.

U mnie też jakaś niemoc i zresztą pasmo porażek w styczniowych konkursach i loteriach jakoś demotywuje.
0 0

fan-mandaryny

#7159261 Napisano: 14.02.2024 21:55:27
Z którego bankomatu wypłacie karte Sodexo (także tą z nową nazwą Pluxee) bez prowizji? A gdzie z Edenred wypłacę za darmo?
0 0

baxter

#7159412 Napisano: 15.02.2024 16:51:23
Chyba muszę kupić nowe urządzenie wielofunkcyjne (drukarka/skaner), moje coraz częściej odmawia posłuszeństwa.
Co byście polecili? Interesuje mnie urządzenie laserowe i żeby miało niedrogie tonery do wymiany.
0 0

tereniagno

#7159424 Napisano: 15.02.2024 17:41:23
baxter napisał(a):

Chyba muszę kupić nowe urządzenie wielofunkcyjne (drukarka/skaner), moje coraz częściej odmawia posłuszeństwa.
Co byście polecili? Interesuje mnie urządzenie laserowe i żeby miało niedrogie tonery do wymiany.

Mam od lat HP drukarka ze skanerem. Jestem super zadowolona.
Monitor i kompa kompa też mam HP. Nic się nie dzieje.emotka
Polecam HPemotka
0 0

baxter

#7159428 Napisano: 15.02.2024 17:57:42
tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

Chyba muszę kupić nowe urządzenie wielofunkcyjne (drukarka/skaner), moje coraz częściej odmawia posłuszeństwa.
Co byście polecili? Interesuje mnie urządzenie laserowe i żeby miało niedrogie tonery do wymiany.

Mam od lat HP drukarka ze skanerem. Jestem super zadowolona.
Monitor i kompa kompa też mam HP. Nic się nie dzieje.emotka
Polecam HPemotka

Laserową? W jakiej cenie można kupic toner?
0 0

tereniagno

#7159439 Napisano: 15.02.2024 18:39:37
baxter napisał(a):

tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

Chyba muszę kupić nowe urządzenie wielofunkcyjne (drukarka/skaner), moje coraz częściej odmawia posłuszeństwa.
Co byście polecili? Interesuje mnie urządzenie laserowe i żeby miało niedrogie tonery do wymiany.

Mam od lat HP drukarka ze skanerem. Jestem super zadowolona.
Monitor i kompa kompa też mam HP. Nic się nie dzieje.emotka
Polecam HPemotka

Laserową? W jakiej cenie można kupic toner?

No,nie jest akurat laserowa.Tonery kupuję przeważnie w Media Expert w cenie 70-85zł,ale starczają na długo.
1 baxter 0

DAIKOKU

#7159447 Napisano: 15.02.2024 20:07:49
tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

Chyba muszę kupić nowe urządzenie wielofunkcyjne (drukarka/skaner), moje coraz częściej odmawia posłuszeństwa.
Co byście polecili? Interesuje mnie urządzenie laserowe i żeby miało niedrogie tonery do wymiany.

Mam od lat HP drukarka ze skanerem. Jestem super zadowolona.
Monitor i kompa kompa też mam HP. Nic się nie dzieje.emotka
Polecam HPemotka

Laserową? W jakiej cenie można kupic toner?

No,nie jest akurat laserowa.Tonery kupuję przeważnie w Media Expert w cenie 70-85zł,ale starczają na długo.

Zależy ile drukujesz i skanujesz... Do użytku domowego mam brother DCP-B7520 DW
1 baxter 0

maryal

#7159448 Napisano: 15.02.2024 20:32:37
DAIKOKU napisał(a):

tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

Chyba muszę kupić nowe urządzenie wielofunkcyjne (drukarka/skaner), moje coraz częściej odmawia posłuszeństwa.
Co byście polecili? Interesuje mnie urządzenie laserowe i żeby miało niedrogie tonery do wymiany.

Mam od lat HP drukarka ze skanerem. Jestem super zadowolona.
Monitor i kompa kompa też mam HP. Nic się nie dzieje.emotka
Polecam HPemotka

Laserową? W jakiej cenie można kupic toner?

No,nie jest akurat laserowa.Tonery kupuję przeważnie w Media Expert w cenie 70-85zł,ale starczają na długo.

Zależy ile drukujesz i skanujesz... Do użytku domowego mam brother DCP-B7520 DW


Kupilam rok temu
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 515  i bardzo polecam. Wg producenta tusz wystarczy bez dolewania na ok. 3 lata.Drukuje duzo, jeszcze nie musialam dolewac. Drukuje swietnie,skanuje,kopiuje,podobno dziala na wf ale nie potrafilam tego zrobic i podpielam kablem.
1 baxter 0

notta

#7159450 Napisano: 15.02.2024 20:56:11
maryal napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

Chyba muszę kupić nowe urządzenie wielofunkcyjne (drukarka/skaner), moje coraz częściej odmawia posłuszeństwa.
Co byście polecili? Interesuje mnie urządzenie laserowe i żeby miało niedrogie tonery do wymiany.

Mam od lat HP drukarka ze skanerem. Jestem super zadowolona.
Monitor i kompa kompa też mam HP. Nic się nie dzieje.emotka
Polecam HPemotka

Laserową? W jakiej cenie można kupic toner?

No,nie jest akurat laserowa.Tonery kupuję przeważnie w Media Expert w cenie 70-85zł,ale starczają na długo.

Zależy ile drukujesz i skanujesz... Do użytku domowego mam brother DCP-B7520 DW


Kupilam rok temu
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 515  i bardzo polecam. Wg producenta tusz wystarczy bez dolewania na ok. 3 lata.Drukuje duzo, jeszcze nie musialam dolewac. Drukuje swietnie,skanuje,kopiuje,podobno dziala na wf ale nie potrafilam tego zrobic i podpielam kablem.

mam od lat Drukarka Samsung ML-1670 i śmiga mi doskonale. Do drukowania oświadczeń, regulaminów, kolorowanej i innych takich, a wkład do niej kupisz już za 40 zł nieoryginalny. Starczy na długo bo raz na kwartał może nawet rzadziej wymieniam.
1 baxter 0

baxter

#7159460 Napisano: 15.02.2024 22:30:47
notta napisał(a):

maryal napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

Chyba muszę kupić nowe urządzenie wielofunkcyjne (drukarka/skaner), moje coraz częściej odmawia posłuszeństwa.
Co byście polecili? Interesuje mnie urządzenie laserowe i żeby miało niedrogie tonery do wymiany.

Mam od lat HP drukarka ze skanerem. Jestem super zadowolona.
Monitor i kompa kompa też mam HP. Nic się nie dzieje.emotka
Polecam HPemotka

Laserową? W jakiej cenie można kupic toner?

No,nie jest akurat laserowa.Tonery kupuję przeważnie w Media Expert w cenie 70-85zł,ale starczają na długo.

Zależy ile drukujesz i skanujesz... Do użytku domowego mam brother DCP-B7520 DW


Kupilam rok temu
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 515  i bardzo polecam. Wg producenta tusz wystarczy bez dolewania na ok. 3 lata.Drukuje duzo, jeszcze nie musialam dolewac. Drukuje swietnie,skanuje,kopiuje,podobno dziala na wf ale nie potrafilam tego zrobic i podpielam kablem.

mam od lat Drukarka Samsung ML-1670 i śmiga mi doskonale. Do drukowania oświadczeń, regulaminów, kolorowanej i innych takich, a wkład do niej kupisz już za 40 zł nieoryginalny. Starczy na długo bo raz na kwartał może nawet rzadziej wymieniam.

Dzięki wszystkim za wypowiedzi, moje obecne urządzenie wielofunkcyjne laserowe to Panasonic KX-MB2000 PDB, naprawdę przez wiele lat mi służyło a toner 2 razy wymagał wymiany ale teraz domaga się wymiany bębna bo mimo, ze toner nowy to paskudnie drukuje, korzystam  jak to w domu, czasami jakiś dokument czy przepis trzeba wydrukować no i do celów konkursowych, częsciej chyba korzystam ze skanowania niz drukowania. Nie chcę wchodzić w atramentowe, dawno temu miałam chyba 2 czy 3 drukarki HP, jako takie dobre ale przy rzadkim dukowaniu  czesto zasychał tusz, dlatego tylko laserowe i na wifi.
1 cb656 0

Iloska

#7159471 Napisano: 15.02.2024 23:53:04
Hejka mam pytanie. Wygrałam zegarek w konkursie banku CA.  Jak to jest z gwarancją? Wygrane rzeczy je posiadają? Co jeśli nie działa bądź przestanie działać? Do wyrzucenia?
0 0

GreenEK

#7159527 Napisano: 16.02.2024 12:19:45
nanajka81 napisał(a):

Iloska napisał(a):

Hejka mam pytanie. Wygrałam zegarek w konkursie banku CA.  Jak to jest z gwarancją? Wygrane rzeczy je posiadają? Co jeśli nie działa bądź przestanie działać? Do wyrzucenia?

to chyba różnie bywa. Niby gwarancja jest ale czasami papierka na to nie ma i trochę utrudnione jest reklamowanie. Choć teraz chyba tego pilnują, nie wiem bo dawno nic nie wygrałam takiego co nadawało by się do zepsucia. Kilka lat wstecz wygrałam słuchawki JBL, zepsuły się po 3 miesiącach a że nie miałam żadnego papierka a organizator nie odpowiadał na maile to pozostało żyć z zepsutymi.

Po wygraniu namiotu napisałam do Smolara pytanie o zasady gwarancji. Dostałam piękne oświadczenie, że to wygrana, podlega gwarancji itd. 
Postanowienie na przyszłość: przy cennych nagrodach od razu ustalać z agencją, najlepiej pisemnie, co i jak z gwarancją.

koniczynka123

#7159532 Napisano: 16.02.2024 12:29:03
baxter napisał(a):

notta napisał(a):

maryal napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

Chyba muszę kupić nowe urządzenie wielofunkcyjne (drukarka/skaner), moje coraz częściej odmawia posłuszeństwa.
Co byście polecili? Interesuje mnie urządzenie laserowe i żeby miało niedrogie tonery do wymiany.

Mam od lat HP drukarka ze skanerem. Jestem super zadowolona.
Monitor i kompa kompa też mam HP. Nic się nie dzieje.emotka
Polecam HPemotka

Laserową? W jakiej cenie można kupic toner?

No,nie jest akurat laserowa.Tonery kupuję przeważnie w Media Expert w cenie 70-85zł,ale starczają na długo.

Zależy ile drukujesz i skanujesz... Do użytku domowego mam brother DCP-B7520 DW


Kupilam rok temu
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 515  i bardzo polecam. Wg producenta tusz wystarczy bez dolewania na ok. 3 lata.Drukuje duzo, jeszcze nie musialam dolewac. Drukuje swietnie,skanuje,kopiuje,podobno dziala na wf ale nie potrafilam tego zrobic i podpielam kablem.

mam od lat Drukarka Samsung ML-1670 i śmiga mi doskonale. Do drukowania oświadczeń, regulaminów, kolorowanej i innych takich, a wkład do niej kupisz już za 40 zł nieoryginalny. Starczy na długo bo raz na kwartał może nawet rzadziej wymieniam.

Dzięki wszystkim za wypowiedzi, moje obecne urządzenie wielofunkcyjne laserowe to Panasonic KX-MB2000 PDB, naprawdę przez wiele lat mi służyło a toner 2 razy wymagał wymiany ale teraz domaga się wymiany bębna bo mimo, ze toner nowy to paskudnie drukuje, korzystam  jak to w domu, czasami jakiś dokument czy przepis trzeba wydrukować no i do celów konkursowych, częsciej chyba korzystam ze skanowania niz drukowania. Nie chcę wchodzić w atramentowe, dawno temu miałam chyba 2 czy 3 drukarki HP, jako takie dobre ale przy rzadkim dukowaniu  czesto zasychał tusz, dlatego tylko laserowe i na wifi.

Ja z laserówki HP Jet Pro CM1415fnw wróciłam na zwykłego brothera. Sama maszyna HP była droga, tusz też niebotycznie drogi (250 zł, zamiennik 100 zł), obraz może i ładny ale dla samych druków konkursowych wystarczy drukarka taka zwykła na tusze.
2 baxter, cb656 0

kochameileenke

#7159663 Napisano: 17.02.2024 11:05:27
Witam
Posiada ktoś kody z guseppe na g2a? 
Byłbym wdzięczny gdyby któraś osoba dałaby go jeżeli nie jest on potrzebny.
1 wiolka252 0

Monika11

#7159664 Napisano: 17.02.2024 11:32:59
kochameileenke napisał(a):

Witam
Posiada ktoś kody z guseppe na g2a? 
Byłbym wdzięczny gdyby któraś osoba dałaby go jeżeli nie jest on potrzebny.

zaraz podeślę
1 wiolka252 0

bezaczek7

#7159733 Napisano: 17.02.2024 20:46:53
Nie wiem czy mogę z linkiem, ale dostałam od znajomej link do jednej strony, na której było info o wycofaniu 3 partii batonów Milka Oreo, których wielu z nas podejrzewam może mieć sporo w domu emotka  pierwszy raz w życiu miałam w domu produkt z dokładnie taką partią, o którym pisali, że ma zostać wycofany emotka
1 androm 0

zezowaty_kot

#7159741 Napisano: 17.02.2024 22:57:28
bezaczek7 napisał(a):

Nie wiem czy mogę z linkiem, ale dostałam od znajomej link do jednej strony, na której było info o wycofaniu 3 partii batonów Milka Oreo, których wielu z nas podejrzewam może mieć sporo w domu emotka  pierwszy raz w życiu miałam w domu produkt z dokładnie taką partią, o którym pisali, że ma zostać wycofany emotka

Jaka to partia?
0 0

lirianka

#7159744 Napisano: 17.02.2024 23:05:21
zezowaty_kot napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Nie wiem czy mogę z linkiem, ale dostałam od znajomej link do jednej strony, na której było info o wycofaniu 3 partii batonów Milka Oreo, których wielu z nas podejrzewam może mieć sporo w domu emotka  pierwszy raz w życiu miałam w domu produkt z dokładnie taką partią, o którym pisali, że ma zostać wycofany emotka

Jaka to partia?

"Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany przez firmę Mondelez Polska Sp. z o.o. o dobrowolnym wycofaniu trzech partii batonów Milka Oreo (37g) ze względu na możliwe zanieczyszczenie produktu fragmentami plastiku"
Chodzi o trzy partie batonów Milka Oreo (37g)
OSK0934421 (przydatność do spożycia: 01.08.2024);
OSK0934422 (przydatność do spożycia: 01.08.2024);
OSK0934651 (przydatność do spożycia: 18.08.2024)"

radziosny

#7159950 Napisano: 19.02.2024 15:25:40
Coś w Decathlonie kiepsko z towarem.. chciałem kupić sobie termokoszulkę rowerową i nic nie ma! Ktoś wie czemu tak jest?
0 0

ReneK

#7159984 Napisano: 19.02.2024 16:25:14
radziosny napisał(a):

Coś w Decathlonie kiepsko z towarem.. chciałem kupić sobie termokoszulkę rowerową i nic nie ma! Ktoś wie czemu tak jest?

Szybka odp.od znajomego pracownika z Rzeszowa 
emotka