Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

mietowa

#6870065 Napisano: 13.07.2022 14:02:21
Zaczyna mnie trochę drażnić, że nie grałam w loterii bez ograniczeń emotka

aguagu

#6870073 Napisano: 13.07.2022 14:15:55
mietowa napisał(a):

Zaczyna mnie trochę drażnić, że nie grałam w loterii bez ograniczeń emotka

A mnie, że grałam. emotka

pioge7

#6870250 Napisano: 14.07.2022 15:05:59
mietowa napisał(a):

Zaczyna mnie trochę drażnić, że nie grałam w loterii bez ograniczeń emotka

mam to samo emotka

dodatkowo:
wkurza mnie, że pojechałem dziś do MC DONALDS z ostatnimi dwoma kuponami z Coca Cola, żeby wykorzystać i na miejscu dowiedziałem się, że DZIŚ aplikacja i kupony nie działają, nie da się płacić kartą...
no i 60 km przejechane i parę godzin poszło....
0 0

@gnieszk@

#6870277 Napisano: 14.07.2022 18:47:15
pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Zaczyna mnie trochę drażnić, że nie grałam w loterii bez ograniczeń emotka

mam to samo emotka

dodatkowo:
wkurza mnie, że pojechałem dziś do MC DONALDS z ostatnimi dwoma kuponami z Coca Cola, żeby wykorzystać i na miejscu dowiedziałem się, że DZIŚ aplikacja i kupony nie działają, nie da się płacić kartą...
no i 60 km przejechane i parę godzin poszło....

Masakra 
A do kiedy w ogóle można odbierać te zestawy?
1 niunia-k 0

pioge7

#6870288 Napisano: 14.07.2022 20:10:32
@gnieszk@ napisał(a):

Masakra A do kiedy w ogóle można odbierać te zestawy?

w aplikacji można do dziś czy jutra
wymienić w restauracji do końca miesiąca...
1 niunia-k 0

maverick

#6870298 Napisano: 14.07.2022 23:14:46
pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Zaczyna mnie trochę drażnić, że nie grałam w loterii bez ograniczeń emotka

mam to samo emotka

dodatkowo:
wkurza mnie, że pojechałem dziś do MC DONALDS z ostatnimi dwoma kuponami z Coca Cola, żeby wykorzystać i na miejscu dowiedziałem się, że DZIŚ aplikacja i kupony nie działają, nie da się płacić kartą...
no i 60 km przejechane i parę godzin poszło....

Wiesz co, to trochę dziwne, sam dziś w Mc Donalds po 17 odebrałem 4 zestawy bez problemu. Z resztą u mnie w Maku od początku problemów nie było, po tym jak zacząłem edukować personel i menadżera 🤣🤣
Korzystałem z aplikacji, miałem w apce Mcd vouchery i tylko aktywował 1 po drugim i na ekranie dotykowym na Ścianie zamówiłem 4 zestawy na 4 paragony..może to kwestia Maka..

Wkurza mnie to, że mam jakieś dziwne motywy - zdjęcia na telefonie, których nie ustawiałem i nie wiem jak się ich pozbyć, aby znów była czarny ekran wygaszacza i nie było tych "zdjęć" 🙄🙈
0 0

samuraj

#6870299 Napisano: 14.07.2022 23:20:09
Ustawienia/ekran blokady/codzienne tapety i wyłącz emotka
0 0

maverick

#6870300 Napisano: 14.07.2022 23:26:42
samuraj napisał(a):

Ustawienia/ekran blokady/codzienne tapety i wyłącz emotka

ARIGATO emotka
0 0

samuraj

#6870301 Napisano: 14.07.2022 23:50:18
maverick napisał(a):

samuraj napisał(a):

Ustawienia/ekran blokady/codzienne tapety i wyłącz emotka

ARIGATO emotka

de nadaemotka
0 0

pioge7

#6870302 Napisano: 15.07.2022 05:28:33
maverick napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Zaczyna mnie trochę drażnić, że nie grałam w loterii bez ograniczeń emotka

mam to samo emotka

dodatkowo:
wkurza mnie, że pojechałem dziś do MC DONALDS z ostatnimi dwoma kuponami z Coca Cola, żeby wykorzystać i na miejscu dowiedziałem się, że DZIŚ aplikacja i kupony nie działają, nie da się płacić kartą...
no i 60 km przejechane i parę godzin poszło....

Wiesz co, to trochę dziwne, sam dziś w Mc Donalds po 17 odebrałem 4 zestawy bez problemu. Z resztą u mnie w Maku od początku problemów nie było, po tym jak zacząłem edukować personel i menadżera 🤣🤣
Korzystałem z aplikacji, miałem w apce Mcd vouchery i tylko aktywował 1 po drugim i na ekranie dotykowym na Ścianie zamówiłem 4 zestawy na 4 paragony..może to kwestia Maka..

Wkurza mnie to, że mam jakieś dziwne motywy - zdjęcia na telefonie, których nie ustawiałem i nie wiem jak się ich pozbyć, aby znów była czarny ekran wygaszacza i nie było tych "zdjęć" 🙄🙈

Tydzien temu odbierałem zestawy w tym samym Maku, bez problemu. Wszystko było dobrze. Jednak wczoraj ok. 11 była awaria. 
w ogóle nie działały im monitory z reklamami te na ścianach za nimi, nie dało się płacić kartą tylko gotówką. Poza tym na tych ekranach dotykowych gdzie można zamówić, każdemu wyskakiwały problemy z płatnością kartą, nie dało się nic zrobić. To samo punktów dodać za inne zamówienia. 
na drzwiach wywieszona kartka. Mówili że zgłosili sprawę do centrali i mieli naprawić.
Nie wiem czy kwestia była tylko tego 1 Maka czy wielu.
takze to nie wina personelu, tylko większa awaria była… 
0 0

glena

#6870383 Napisano: 15.07.2022 12:45:27
pioge7 napisał(a):

maverick napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Zaczyna mnie trochę drażnić, że nie grałam w loterii bez ograniczeń emotka

mam to samo emotka

dodatkowo:
wkurza mnie, że pojechałem dziś do MC DONALDS z ostatnimi dwoma kuponami z Coca Cola, żeby wykorzystać i na miejscu dowiedziałem się, że DZIŚ aplikacja i kupony nie działają, nie da się płacić kartą...
no i 60 km przejechane i parę godzin poszło....

Wiesz co, to trochę dziwne, sam dziś w Mc Donalds po 17 odebrałem 4 zestawy bez problemu. Z resztą u mnie w Maku od początku problemów nie było, po tym jak zacząłem edukować personel i menadżera 🤣🤣
Korzystałem z aplikacji, miałem w apce Mcd vouchery i tylko aktywował 1 po drugim i na ekranie dotykowym na Ścianie zamówiłem 4 zestawy na 4 paragony..może to kwestia Maka..

Wkurza mnie to, że mam jakieś dziwne motywy - zdjęcia na telefonie, których nie ustawiałem i nie wiem jak się ich pozbyć, aby znów była czarny ekran wygaszacza i nie było tych "zdjęć" 🙄🙈

Tydzien temu odbierałem zestawy w tym samym Maku, bez problemu. Wszystko było dobrze. Jednak wczoraj ok. 11 była awaria. 
w ogóle nie działały im monitory z reklamami te na ścianach za nimi, nie dało się płacić kartą tylko gotówką. Poza tym na tych ekranach dotykowych gdzie można zamówić, każdemu wyskakiwały problemy z płatnością kartą, nie dało się nic zrobić. To samo punktów dodać za inne zamówienia. 
na drzwiach wywieszona kartka. Mówili że zgłosili sprawę do centrali i mieli naprawić.
Nie wiem czy kwestia była tylko tego 1 Maka czy wielu.
takze to nie wina personelu, tylko większa awaria była… 

Problem z płatnościami kartą był wczoraj w wielu miejscach, bo PolCard miał jakąś grubszą awarię - niestety też tego doświadczyłam, również od drugiej strony (w tym pół dnia dobijania się na infolinię, ktora również nie działała)
1 pioge7 0

atyde25

#6870405 Napisano: 15.07.2022 13:32:59
Nie będę chodzić cała ubrana na czarno nie będę:P
I znowu cała na czarno nie umiem nad tym zapanować.
Chciałabym być kolorowa i radosna i niestety nic z tego:(
1 kumulacja 0

kumulacja

#6870504 Napisano: 15.07.2022 22:34:14
cb656 napisał(a):

Strasznie jestem wkurzony, no ale to strrraszliwie, że nie umiem dziś znaleźć niczego, co mnie wkurza. emotka
Wszystko mnie cieszy! To, że deszczyk pada i że świeci słońce, że smakuje mi chlebek "7 zbóż", bo jest taki mniamniuśny, że od czerwca codziennie przejeżdżam rowerem minimum 20 km (bo lubię jazdę rowerem - zgubiłem już dwa kilogramy z wagi), że w pracy przedeptuję limit 10 tysięcy kroków, że po pracy w barze zawsze czeka na mnie obiad i nawet nie muszę zmywać naczyń... Cieszy mnie nawet to, że mój ulubiony prowadzący Tadziu Sznuk nadal prowadzi teleturniej na jedynce o dziewiętnastej.
To jest niepokojące, wkurza mnie to! Na pewno ten dziwny, tajemniczy zaciesz to zapowiedź jakiejś tajemniczej, kosmicznej katastrofy! emotka
No sam już nie wiem... Koniecznie muszę znaleźć coś, co mnie wkurzy, bo jak tu żyć bez wkurzania się na świat?! emotka No nie da się i już! emotka

Znajdź sobie kobietę, ona na pewno Cię wkurzy emotka

mietowa

#6870506 Napisano: 15.07.2022 22:42:02
atyde25 napisał(a):

Nie będę chodzić cała ubrana na czarno nie będę:P
I znowu cała na czarno nie umiem nad tym zapanować.
Chciałabym być kolorowa i radosna i niestety nic z tego:(

Może łatwiej zaakceptować, że lubisz czerń emotka ? Też jest pięknym kolorem. 
1 sambolera 0

mietowa

#6870507 Napisano: 15.07.2022 22:44:15
cb656 napisał(a):

Strasznie jestem wkurzony, no ale to strrraszliwie, że nie umiem dziś znaleźć niczego, co mnie wkurza. emotka
Wszystko mnie cieszy! To, że deszczyk pada i że świeci słońce, że smakuje mi chlebek "7 zbóż", bo jest taki mniamniuśny, że od czerwca codziennie przejeżdżam rowerem minimum 20 km (bo lubię jazdę rowerem - zgubiłem już dwa kilogramy z wagi), że w pracy przedeptuję limit 10 tysięcy kroków, że po pracy w barze zawsze czeka na mnie obiad i nawet nie muszę zmywać naczyń... Cieszy mnie nawet to, że mój ulubiony prowadzący Tadziu Sznuk nadal prowadzi teleturniej na jedynce o dziewiętnastej.
To jest niepokojące, wkurza mnie to! Na pewno ten dziwny, tajemniczy zaciesz to zapowiedź jakiejś tajemniczej, kosmicznej katastrofy! emotka
No sam już nie wiem... Koniecznie muszę znaleźć coś, co mnie wkurzy, bo jak tu żyć bez wkurzania się na świat?! emotka No nie da się i już! emotka

Zauważyć szczęście gdy trwa, a nie gdy minęło, to piękna, rzadko spotykana rzecz. Gratuluję emotka  :)

rufus

#6870746 Napisano: 17.07.2022 22:14:24
Wkurza mnie loteria LECH w ktorej na multum kodow, nie umiem wygrac nawet koszulki.. emotka
Czy trzeba znac jakies czary?
0 0

ReneK

#6870750 Napisano: 17.07.2022 22:29:55
rufus napisał(a):

Wkurza mnie loteria LECH w ktorej na multum kodow, nie umiem wygrac nawet koszulki.. emotka
Czy trzeba znac jakies czary?

Podpinam sie fo frustracji!
i chyba braku Szczęścia! emotka
1 rufus 0

anialistopad

#6870752 Napisano: 17.07.2022 22:48:56
mietowa napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Nie będę chodzić cała ubrana na czarno nie będę:P
I znowu cała na czarno nie umiem nad tym zapanować.
Chciałabym być kolorowa i radosna i niestety nic z tego:(

Może łatwiej zaakceptować, że lubisz czerń emotka ? Też jest pięknym kolorem. 

ja kocham czarny kolor. Moje ubrania to głównie czerń . Czasem zaszaleje z kolorem chabrowy i czerwień. Ale w czerni czuje się najlepiej to piękny kolor,który pasuje na każda okazje . Dodaj do niego kolorowa apaszkę lub buty będzie fajnie
0 0

ola120

#6870757 Napisano: 17.07.2022 23:44:12
Wkurza mnie loteria Lech, ale jeszcze bardziej Żywiec. Na ponad 50 kodów, trafiłam tylko 2 razy monety i to na samym początku. Byłam nastawiona więc, że bez problemu się wygrywa. Nie mogę już patrzeć na komunikat: Nie wygrałeś... emotka
1 bezaczek7 0

elektro

#6870764 Napisano: 18.07.2022 07:30:26
anialistopad napisał(a):

mietowa napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Nie będę chodzić cała ubrana na czarno nie będę:P
I znowu cała na czarno nie umiem nad tym zapanować.
Chciałabym być kolorowa i radosna i niestety nic z tego:(

Może łatwiej zaakceptować, że lubisz czerń emotka ? Też jest pięknym kolorem. 

ja kocham czarny kolor. Moje ubrania to głównie czerń . Czasem zaszaleje z kolorem chabrowy i czerwień. Ale w czerni czuje się najlepiej to piękny kolor,który pasuje na każda okazje . Dodaj do niego kolorowa apaszkę lub buty będzie fajnie

Ja też lubie czarny kolor. Na odmiane jeszcze mam granatowy kolor.
Czarny nie jest zły.
1 atyde25 0