Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

lasiglasty

#6887431 Napisano: 08.09.2022 16:31:56
Może nie wkurza, ale zasmucają wieści o złym stanie zdrowia królowej Elżbiety... wszystko rozpętało się tak nagle i robi się coraz poważniej. Wydano oficjalne oświadczenie, zjeżdża się do niej cała rodzina, politycy wysyłają głosy wsparcia, przedstawiciele religijni mówią o modlitwach za królową, w UK wszędzie relacjonują to na żywo... Atmosfera jest niepokojąca, napięcie, smutna aura... jakby coś złego wisiało w powietrzu. Niby nie nasza królowa, ale znał ją cały świat i trudno będzie wyobrazić sobie świat bez niej, skończy się pewna epoka... Mam nadzieję, że mimo wszystko dobrze się to potoczy, chociaż patrząc na poruszenie w brytyjskich mediach, dzieje się coś poważnego.

lasiglasty

#6887438 Napisano: 08.09.2022 16:55:20

cb656 napisał(a):
Bez jaj... Niewielu dożywa 96 lat. Patrz na świat z poczuciem realizmu. KAŻDY kiedyś umrze, to normalne. 

To prawda, ale wydaje się, że niektórzy ludzie są na tym świecie od zawsze i że zawsze na nim będą, a potem rzeczywistość to weryfikuje. Królowa Elzbieta ma ogromny wpływ na cały świat i jej odejście zakończy pewną epokę. Trudno nie czuć podniosłości takiej chwili. 

atyde25

#6887442 Napisano: 08.09.2022 17:07:47
Ale tu poważne życiowe dylematy chciałabym na serio żyć tyle ile oni w tych królewskich rodach.Strasznie długowieczna rodzinka.

Też macie takie zapasy słodyczy pokitrane w każdym miejscu możliwym.
Dzisiaj już ze sobą tak walczyłam,że mam zakaz kupowania bo tego się nie przeje a stan wgranych 0.
Najgorsze,że pewnie za parę dni o tym zapomnę i nakupuję masę nowych opakowań:(Żelków to mam tyle,że chyba sklepik mały osiedlowy by się nie powstydził.A jak komuś proponuje by zjadł to chętnych brak.I to mnie wkurza najbardziej bo ta nadzieja na wygraną dalej jest a realnie szans nie ma.
1 cb656 0

atyde25

#6887443 Napisano: 08.09.2022 17:09:21
Królowa nie budzi mojej sympatii jak się zachowała po śmierci Lady Di to było okrutne i bez serca:(
I to zmuszanie dzieci do małżeństw ustawianych i ukrywanie pedofilli Andrzeja.To obrzydliwe:(
2 cb656, ikropka 0

mama2006

#6887469 Napisano: 08.09.2022 18:36:43
cb656 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Może nie wkurza, ale zasmucają wieści o złym stanie zdrowia królowej Elżbiety... wszystko rozpętało się tak nagle i robi się coraz poważniej. Wydano oficjalne oświadczenie, zjeżdża się do niej cała rodzina, politycy wysyłają głosy wsparcia, przedstawiciele religijni mówią o modlitwach za królową, w UK wszędzie relacjonują to na żywo... Atmosfera jest niepokojąca, napięcie, smutna aura... jakby coś złego wisiało w powietrzu. Niby nie nasza królowa, ale znał ją cały świat i trudno będzie wyobrazić sobie świat bez niej, skończy się pewna epoka... Mam nadzieję, że mimo wszystko dobrze się to potoczy, chociaż patrząc na poruszenie w brytyjskich mediach, dzieje się coś poważnego.

Bez jaj... Niewielu dożywa 96 lat. Patrz na świat z poczuciem realizmu. KAŻDY kiedyś umrze, to normalne. 

Wiecie, można wszystko mówic o brytyjskiej monarchii, ale Elżbieta to opoka. Po niej nic już nie będzie takie samo. Skończy się epoka, bo przecież wielu z nas pamięta na brytyjskim tronie tylko Elżbietę. Bez niej to będzie bardzo dziwna Anglia...
2 mia, @gnieszk@ 0

sledzik860

#6887474 Napisano: 08.09.2022 18:47:17
atyde25 napisał(a):

Ale tu poważne życiowe dylematy chciałabym na serio żyć tyle ile oni w tych królewskich rodach.Strasznie długowieczna rodzinka.

Też macie takie zapasy słodyczy pokitrane w każdym miejscu możliwym.
Dzisiaj już ze sobą tak walczyłam,że mam zakaz kupowania bo tego się nie przeje a stan wgranych 0.
Najgorsze,że pewnie za parę dni o tym zapomnę i nakupuję masę nowych opakowań:(Żelków to mam tyle,że chyba sklepik mały osiedlowy by się nie powstydził.A jak komuś proponuje by zjadł to chętnych brak.I to mnie wkurza najbardziej bo ta nadzieja na wygraną dalej jest a realnie szans nie ma.

Mam całkiem spore. Ale udaje mi się je jakoś upłynnić, po pierwsze oddaję część chrześniakowi i dla córki przyjaciół, a po drugie mam takiego jednego sąsiada co lubi promocje, więc mu je robię opuszczając ceny o 30-60% zależnie od towaru xD.

malmoki

#6990225 Napisano: 11.09.2022 18:57:15
Wkurzył mnie wirtualny portfel z Biedronki. Rano w sobotę  wydałam  z niego 40 zł. Jeszcze 3 dychy zostały. I 12 naklejek . A dziś  patrzę  zostało 3 zł. Naklejek nie ma.Zakupy zrobione gdzieś w Wielkopolsce . Dzwoniłam na infolinię. Jak to ludzie biznesy kręcą...
0 1 cb656

cb656

#6990236 Napisano: 11.09.2022 19:42:25
mama2006 napisał(a):

Wiecie, można wszystko mówić o brytyjskiej monarchii, ale Elżbieta to opoka. Po niej nic już nie będzie takie samo...

Hahahaha.. emotka emotka emotka
TO SAMO mówiono o papieżu i pierdyliardzie innych... I co? I nico...

No ja tam tej  skały, tego fundamentu, oparcia nijak nie czuję.
Owszem, jest coś takiego jak EPOKA KRÓLOWEJ ELŻBIETY. Tyle, że epoka i opoka mają zupełnie inne znaczenie... emotka

P.S. Nie wszystko można mówić o brytyjskiej królowej. Zabrania tego angielskie prawo emotka

mama2006

#6990264 Napisano: 11.09.2022 21:24:23
cb656 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

Wiecie, można wszystko mówić o brytyjskiej monarchii, ale Elżbieta to opoka. Po niej nic już nie będzie takie samo...

Hahahaha.. emotka emotka emotka
TO SAMO mówiono o papieżu i pierdyliardzie innych... I co? I nico...

No ja tam tej  skały, tego fundamentu, oparcia nijak nie czuję.
Owszem, jest coś takiego jak EPOKA KRÓLOWEJ ELŻBIETY. Tyle, że epoka i opoka mają zupełnie inne znaczenie... emotka

P.S. Nie wszystko można mówić o brytyjskiej królowej. Zabrania tego angielskie prawo emotka

Elżbieta była pewną stałością - większość z nas pamięta tylko ją. Miała klasę, której nie miał nikt inny. Miała spokój i opanowanie podczas największych kryzysów. Miała absolutny szacunek do brytyjskiego prawa.
Rządziła milcząc, a mimo to wszyscy brytyjscy premierzy słuchali jej rad i nigdy się jej nie sprzeciwili. Wielka Brytania była dla niej wszystkim, życiem i racją stanu, której nie opuściła nawet dwa dni przed śmiercią. My, koszmarnie do czegoś takiego tęsknimy. Do jakiejś stałej. I nie będziemy mieli jej nigdy.
1 mia 0

ziolko

#6997363 Napisano: 11.09.2022 23:39:06
malmoki napisał(a):

Wkurzył mnie wirtualny portfel z Biedronki. Rano w sobotę  wydałam  z niego 40 zł. Jeszcze 3 dychy zostały. I 12 naklejek . A dziś  patrzę  zostało 3 zł. Naklejek nie ma.Zakupy zrobione gdzieś w Wielkopolsce . Dzwoniłam na infolinię. Jak to ludzie biznesy kręcą...

Może ktoś zrobił zakupy podając Twój numer telefonu, na który masz zarejestrowaną kartę/aplikację z biedronki?
Sprawdź w aplikacji, czy nie masz obcych paragonów
1 cb656 0

nanajka81

#7004988 Napisano: 12.09.2022 08:02:50
ziolko napisał(a):

malmoki napisał(a):

Wkurzył mnie wirtualny portfel z Biedronki. Rano w sobotę  wydałam  z niego 40 zł. Jeszcze 3 dychy zostały. I 12 naklejek . A dziś  patrzę  zostało 3 zł. Naklejek nie ma.Zakupy zrobione gdzieś w Wielkopolsce . Dzwoniłam na infolinię. Jak to ludzie biznesy kręcą...

Może ktoś zrobił zakupy podając Twój numer telefonu, na który masz zarejestrowaną kartę/aplikację z biedronki?
Sprawdź w aplikacji, czy nie masz obcych paragonów

a swoją drogą ile trzeba wydać By dostać choć jedną naklejkę???
0 0

psotka

#7005008 Napisano: 12.09.2022 08:45:42
Z uwagi na to, ze mam urlop to troche podróżuje po Polsce. Jak mnie wkurzaja ludziska, ktorzy sciagaja buty w podrozy albo sluchaja muzyki/oglądają filmiki bez sluchawek! Jedziesz kolo takiego mugola i albo wachasz jego smrody albo sluchasz rykowiska. 
2 cb656, pumba 0

zielonaszpilka

#7005010 Napisano: 12.09.2022 09:10:25
psotka napisał(a):

Z uwagi na to, ze mam urlop to troche podróżuje po Polsce. Jak mnie wkurzaja ludziska, ktorzy sciagaja buty w podrozy albo sluchaja muzyki/oglądają filmiki bez sluchawek! Jedziesz kolo takiego mugola i albo wachasz jego smrody albo sluchasz rykowiska. 

Ostro Cię to wkurzyło emotka  tak na całą stronę wątku emotka  też mnie to wkurza, dlatego ja się nie nadaję do miejsc, gdzie jest zbiorowisko ludzi. 
1 cb656 0

psotka

#7005017 Napisano: 12.09.2022 09:23:02
zielonaszpilka napisał(a):

psotka napisał(a):

Z uwagi na to, ze mam urlop to troche podróżuje po Polsce. Jak mnie wkurzaja ludziska, ktorzy sciagaja buty w podrozy albo sluchaja muzyki/oglądają filmiki bez sluchawek! Jedziesz kolo takiego mugola i albo wachasz jego smrody albo sluchasz rykowiska. 

Ostro Cię to wkurzyło emotka  tak na całą stronę wątku emotka  też mnie to wkurza, dlatego ja się nie nadaję do miejsc, gdzie jest zbiorowisko ludzi. 

Nie bylo zasięgu w lesie i poooszlo emotka  jak poszlo to 15 razy

azaflora

#7005019 Napisano: 12.09.2022 09:30:00
nanajka81 napisał(a):

ziolko napisał(a):

malmoki napisał(a):

Wkurzył mnie wirtualny portfel z Biedronki. Rano w sobotę  wydałam  z niego 40 zł. Jeszcze 3 dychy zostały. I 12 naklejek . A dziś  patrzę  zostało 3 zł. Naklejek nie ma.Zakupy zrobione gdzieś w Wielkopolsce . Dzwoniłam na infolinię. Jak to ludzie biznesy kręcą...

Może ktoś zrobił zakupy podając Twój numer telefonu, na który masz zarejestrowaną kartę/aplikację z biedronki?
Sprawdź w aplikacji, czy nie masz obcych paragonów

a swoją drogą ile trzeba wydać By dostać choć jedną naklejkę???

nanajka81 np w tym tygodniu 
- Zozole /1,99 w promocji/ 1 
-Nutella ta mniejsza z naklejką konkursową /8,99 zł/ 3
- podpaski Femina /2 sztuki = 8,98zł/ 2
razem mas 6 i odbierasz naklejkę
0 0

lucya

#7005022 Napisano: 12.09.2022 09:39:16
Wkurzają mnie konkursy, w których trzeba na pytanie odpowiedzieć emotikonami. Dlaczego?emotka

Drugą kategorią pytań, których nie lubię jest: "dlaczego chcesz wygrać?" emotka Zazwyczaj to festiwal litości. Meh.

Musiałam wylać swoją frustrację z okazji poniedziałku. Dziękuję emotka
1 cb656 0

dany-duszek

#7005034 Napisano: 12.09.2022 10:01:31
ziolko napisał(a):

malmoki napisał(a):

Wkurzył mnie wirtualny portfel z Biedronki. Rano w sobotę  wydałam  z niego 40 zł. Jeszcze 3 dychy zostały. I 12 naklejek . A dziś  patrzę  zostało 3 zł. Naklejek nie ma.Zakupy zrobione gdzieś w Wielkopolsce . Dzwoniłam na infolinię. Jak to ludzie biznesy kręcą...

Może ktoś zrobił zakupy podając Twój numer telefonu, na który masz zarejestrowaną kartę/aplikację z biedronki?
Sprawdź w aplikacji, czy nie masz obcych paragonów

jeśli chodzi o wirtualny portfel nie można wykorzystać podając numeru telefonu karty tych środków. Ponieważ wyskakuję informacja z takim komunikatem ze trzeba zeskanować numer karty aby wykorzystać te środki. Więc ta osoba musiała mieć numer karty, albo aplikacja ma błąd i środki i naklejki wrócą po awarii.
1 cb656 0

malmoki

#7005051 Napisano: 12.09.2022 10:41:43
Widać  że wszystko  można  przeskoczyć. Mam obcy paragon z Plewisk - wielkopolska a mieszkam w zachodniopomorskim.Nigdy tam nie byłam.
0 0

nanajka81

#7005073 Napisano: 12.09.2022 11:23:55
azaflora napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ziolko napisał(a):

malmoki napisał(a):

Wkurzył mnie wirtualny portfel z Biedronki. Rano w sobotę  wydałam  z niego 40 zł. Jeszcze 3 dychy zostały. I 12 naklejek . A dziś  patrzę  zostało 3 zł. Naklejek nie ma.Zakupy zrobione gdzieś w Wielkopolsce . Dzwoniłam na infolinię. Jak to ludzie biznesy kręcą...

Może ktoś zrobił zakupy podając Twój numer telefonu, na który masz zarejestrowaną kartę/aplikację z biedronki?
Sprawdź w aplikacji, czy nie masz obcych paragonów

a swoją drogą ile trzeba wydać By dostać choć jedną naklejkę???

nanajka81 np w tym tygodniu 
- Zozole /1,99 w promocji/ 1 
-Nutella ta mniejsza z naklejką konkursową /8,99 zł/ 3
- podpaski Femina /2 sztuki = 8,98zł/ 2
razem mas 6 i odbierasz naklejkę

kurcze... no to w życiu nie uzbieram bo z tych promocyjnych rzeczy to na ogół mało co kupuje... Dzięki!
0 0

bezaczek7

#7005079 Napisano: 12.09.2022 11:33:20
nanajka81 napisał(a):

kurcze... no to w życiu nie uzbieram bo z tych promocyjnych rzeczy to na ogół mało co kupuje... Dzięki!

Tak, w tym roku mają przedziwne zasady i tylko 3 maskotki do wyboru. Nie wróżę wielkiego sukcesu  emotka  klient musi liczyć na sklepie ile zł ma promocji z danej rzeczy i nazbierać tyle produktów, by było z tych zniżek 5 czy 6 zł. No nie wiem emotka  w zeszłym tyg na 1 naklejkę można było kupić 3 czy 4 almette.
0 0