Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

siewcazamieszania

#6881303 Napisano: 08.09.2022 11:52:09
adamo86 napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

Wkurza mnie, że nic nie wygrywam. A nie wygrywam najwyraźniej nie tylko przez brak szczęścia, ale i przez własną głupotę, np. kupuję dwa serki z krówką NIE W OPAKOWANIU PROMOCYJNYM emotka . Dobrze, że mąż i tak zje.

Chyba nie musi być w promocyjnym.
" loterii biorą udział wszystkie serki homogenizowane Rolmlecz (z promocyjną oraz standardową etykietą)."

No wlaśnie nie wiem, bo trzeba zachować wieczko no i są opakowania z promocyjnym wieczkiem. Choć z reg. faktycznie nie wynika, że to ma być takie wieczko.
0 0

adamo86

#6881304 Napisano: 08.09.2022 11:55:00
siewcazamieszania napisał(a):

adamo86 napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

Wkurza mnie, że nic nie wygrywam. A nie wygrywam najwyraźniej nie tylko przez brak szczęścia, ale i przez własną głupotę, np. kupuję dwa serki z krówką NIE W OPAKOWANIU PROMOCYJNYM emotka . Dobrze, że mąż i tak zje.

Chyba nie musi być w promocyjnym.
" loterii biorą udział wszystkie serki homogenizowane Rolmlecz (z promocyjną oraz standardową etykietą)."

No wlaśnie nie wiem, bo trzeba zachować wieczko no i są opakowania z promocyjnym wieczkiem. Choć z reg. faktycznie nie wynika, że to ma być takie wieczko.

Zachować trzeba, żeby był dowód na faktyczne kupienie - w regulaminie jest jasno, że nie musi być na nim info o konkursie  emotka  później mogą wymagać przesłania wszystkich wieczek na jednym zdjęciu

Swoją drogą nie wiem jak Jacek z Aleksandrowa zmieści wszystkie na jednym zdjęciu emotka

siewcazamieszania

#6881306 Napisano: 08.09.2022 11:59:50
adamo86 napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

adamo86 napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

Wkurza mnie, że nic nie wygrywam. A nie wygrywam najwyraźniej nie tylko przez brak szczęścia, ale i przez własną głupotę, np. kupuję dwa serki z krówką NIE W OPAKOWANIU PROMOCYJNYM emotka . Dobrze, że mąż i tak zje.

Chyba nie musi być w promocyjnym.
" loterii biorą udział wszystkie serki homogenizowane Rolmlecz (z promocyjną oraz standardową etykietą)."

No wlaśnie nie wiem, bo trzeba zachować wieczko no i są opakowania z promocyjnym wieczkiem. Choć z reg. faktycznie nie wynika, że to ma być takie wieczko.

Zachować trzeba, żeby był dowód na faktyczne kupienie - w regulaminie jest jasno, że nie musi być na nim info o konkursie  emotka  później mogą wymagać przesłania wszystkich wieczek na jednym zdjęciu

Swoją drogą nie wiem jak Jacek z Aleksandrowa zmieści wszystkie na jednym zdjęciu emotka

Zatem spróbuję, a nuż się uda wygrać jakiś plastikowy badziew emotka
1 adamo86 0

dany-duszek

#6881311 Napisano: 08.09.2022 12:38:21
sks900 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

ziolko napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

w temacie Almette... Hochland.. to wrażenie spisek, ktoś z drukarni nie nakleił kodów..  czy jak?? a raczej ktoś dostał kody ze skutecznościa 100%

wystarczy mieć cały terminarz z dokładnym czasem o której są nagrody i tylko 7 kodów dziennie wystarczy.

Czyżby były przecieki w agencji? Że dali znać swoim znajomym?
Żeby nie było tak, jak kiedyś z samochodami w Lidlu, że media dobrały się agencji do tyłka emotka emotka

tego nie wiem, ale jak w niedawnej loterii bramkowej inna agencja podała cały terminarz z czasami, pomimo ze była informacja ze ten terminarz jest niepublikowany, ale pracownik nie sprawdził co wrzuca i wrzucił wszystko co dostał w raz z terminarzem.

O którą loterię chodzi?

loterie inpost z biletami: https://www.e-kon...bilety-z-apka-inpost
1 sks900 0

cb656

#6881335 Napisano: 08.09.2022 13:48:46
rufus napisał(a):


Wygrała nawet Pani Magda z Avanti.. eh te układy w agencjach!! emotka  

Hm... Nie wiem nawet, jak to nazwać... emotka
Poznałeś po kodzie, czy znasz panią Magdę z Avanti i pochwaliła się? Czy to może szklana kula? emotka
Ja pierdziu... emotka Co to trzeba mieć w głowie, by tak rzucać oszczerstwami... emotka
0 0

rufus

#6881342 Napisano: 08.09.2022 14:22:24
cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):


Wygrała nawet Pani Magda z Avanti.. eh te układy w agencjach!! emotka  

Hm... Nie wiem nawet, jak to nazwać... emotka
Poznałeś po kodzie, czy znasz panią Magdę z Avanti i pochwaliła się? Czy to może szklana kula? emotka
Ja pierdziu... emotka Co to trzeba mieć w głowie, by tak rzucać oszczerstwami... emotka

Co trzeba mieć w głowie, albo d... (chyba kij?) żeby wziąć na poważnie co napisałem..  emotka

cb656

#6881343 Napisano: 08.09.2022 14:26:16
rufus napisał(a):

cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):


Wygrała nawet Pani Magda z Avanti.. eh te układy w agencjach!! emotka  

Co to trzeba mieć w głowie, by tak rzucać oszczerstwami... emotka

Co trzeba mieć w głowie, albo d... (chyba kij?) żeby wziąć na poważnie co napisałem..  emotka

Nie siedzę nikomu w głowie. Czytam "po literkach". Trzeba panować nad tym, co się pisze. Słowo ptakiem wyleci, wołem wróci. emotka
0 0

rufus

#6881347 Napisano: 08.09.2022 14:27:24
cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):


Wygrała nawet Pani Magda z Avanti.. eh te układy w agencjach!! emotka  

Co to trzeba mieć w głowie, by tak rzucać oszczerstwami... emotka

Co trzeba mieć w głowie, albo d... (chyba kij?) żeby wziąć na poważnie co napisałem..  emotka

Nie siedzę nikomu w głowie. Czytam "po literkach". Trzeba panować nad tym, co się pisze. Słowo ptakiem wyleci, wołem wróci. emotka

Prócz patrzenia na literki trzeba mieć też wyobraźnie. ;)

lasiglasty

#6887431 Napisano: 08.09.2022 16:31:56
Może nie wkurza, ale zasmucają wieści o złym stanie zdrowia królowej Elżbiety... wszystko rozpętało się tak nagle i robi się coraz poważniej. Wydano oficjalne oświadczenie, zjeżdża się do niej cała rodzina, politycy wysyłają głosy wsparcia, przedstawiciele religijni mówią o modlitwach za królową, w UK wszędzie relacjonują to na żywo... Atmosfera jest niepokojąca, napięcie, smutna aura... jakby coś złego wisiało w powietrzu. Niby nie nasza królowa, ale znał ją cały świat i trudno będzie wyobrazić sobie świat bez niej, skończy się pewna epoka... Mam nadzieję, że mimo wszystko dobrze się to potoczy, chociaż patrząc na poruszenie w brytyjskich mediach, dzieje się coś poważnego.

lasiglasty

#6887438 Napisano: 08.09.2022 16:55:20

cb656 napisał(a):
Bez jaj... Niewielu dożywa 96 lat. Patrz na świat z poczuciem realizmu. KAŻDY kiedyś umrze, to normalne. 

To prawda, ale wydaje się, że niektórzy ludzie są na tym świecie od zawsze i że zawsze na nim będą, a potem rzeczywistość to weryfikuje. Królowa Elzbieta ma ogromny wpływ na cały świat i jej odejście zakończy pewną epokę. Trudno nie czuć podniosłości takiej chwili. 

atyde25

#6887442 Napisano: 08.09.2022 17:07:47
Ale tu poważne życiowe dylematy chciałabym na serio żyć tyle ile oni w tych królewskich rodach.Strasznie długowieczna rodzinka.

Też macie takie zapasy słodyczy pokitrane w każdym miejscu możliwym.
Dzisiaj już ze sobą tak walczyłam,że mam zakaz kupowania bo tego się nie przeje a stan wgranych 0.
Najgorsze,że pewnie za parę dni o tym zapomnę i nakupuję masę nowych opakowań:(Żelków to mam tyle,że chyba sklepik mały osiedlowy by się nie powstydził.A jak komuś proponuje by zjadł to chętnych brak.I to mnie wkurza najbardziej bo ta nadzieja na wygraną dalej jest a realnie szans nie ma.
1 cb656 0

atyde25

#6887443 Napisano: 08.09.2022 17:09:21
Królowa nie budzi mojej sympatii jak się zachowała po śmierci Lady Di to było okrutne i bez serca:(
I to zmuszanie dzieci do małżeństw ustawianych i ukrywanie pedofilli Andrzeja.To obrzydliwe:(
2 cb656, ikropka 0

mama2006

#6887469 Napisano: 08.09.2022 18:36:43
cb656 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Może nie wkurza, ale zasmucają wieści o złym stanie zdrowia królowej Elżbiety... wszystko rozpętało się tak nagle i robi się coraz poważniej. Wydano oficjalne oświadczenie, zjeżdża się do niej cała rodzina, politycy wysyłają głosy wsparcia, przedstawiciele religijni mówią o modlitwach za królową, w UK wszędzie relacjonują to na żywo... Atmosfera jest niepokojąca, napięcie, smutna aura... jakby coś złego wisiało w powietrzu. Niby nie nasza królowa, ale znał ją cały świat i trudno będzie wyobrazić sobie świat bez niej, skończy się pewna epoka... Mam nadzieję, że mimo wszystko dobrze się to potoczy, chociaż patrząc na poruszenie w brytyjskich mediach, dzieje się coś poważnego.

Bez jaj... Niewielu dożywa 96 lat. Patrz na świat z poczuciem realizmu. KAŻDY kiedyś umrze, to normalne. 

Wiecie, można wszystko mówic o brytyjskiej monarchii, ale Elżbieta to opoka. Po niej nic już nie będzie takie samo. Skończy się epoka, bo przecież wielu z nas pamięta na brytyjskim tronie tylko Elżbietę. Bez niej to będzie bardzo dziwna Anglia...
2 mia, @gnieszk@ 0

sledzik860

#6887474 Napisano: 08.09.2022 18:47:17
atyde25 napisał(a):

Ale tu poważne życiowe dylematy chciałabym na serio żyć tyle ile oni w tych królewskich rodach.Strasznie długowieczna rodzinka.

Też macie takie zapasy słodyczy pokitrane w każdym miejscu możliwym.
Dzisiaj już ze sobą tak walczyłam,że mam zakaz kupowania bo tego się nie przeje a stan wgranych 0.
Najgorsze,że pewnie za parę dni o tym zapomnę i nakupuję masę nowych opakowań:(Żelków to mam tyle,że chyba sklepik mały osiedlowy by się nie powstydził.A jak komuś proponuje by zjadł to chętnych brak.I to mnie wkurza najbardziej bo ta nadzieja na wygraną dalej jest a realnie szans nie ma.

Mam całkiem spore. Ale udaje mi się je jakoś upłynnić, po pierwsze oddaję część chrześniakowi i dla córki przyjaciół, a po drugie mam takiego jednego sąsiada co lubi promocje, więc mu je robię opuszczając ceny o 30-60% zależnie od towaru xD.

malmoki

#6990225 Napisano: 11.09.2022 18:57:15
Wkurzył mnie wirtualny portfel z Biedronki. Rano w sobotę  wydałam  z niego 40 zł. Jeszcze 3 dychy zostały. I 12 naklejek . A dziś  patrzę  zostało 3 zł. Naklejek nie ma.Zakupy zrobione gdzieś w Wielkopolsce . Dzwoniłam na infolinię. Jak to ludzie biznesy kręcą...
0 1 cb656

cb656

#6990236 Napisano: 11.09.2022 19:42:25
mama2006 napisał(a):

Wiecie, można wszystko mówić o brytyjskiej monarchii, ale Elżbieta to opoka. Po niej nic już nie będzie takie samo...

Hahahaha.. emotka emotka emotka
TO SAMO mówiono o papieżu i pierdyliardzie innych... I co? I nico...

No ja tam tej  skały, tego fundamentu, oparcia nijak nie czuję.
Owszem, jest coś takiego jak EPOKA KRÓLOWEJ ELŻBIETY. Tyle, że epoka i opoka mają zupełnie inne znaczenie... emotka

P.S. Nie wszystko można mówić o brytyjskiej królowej. Zabrania tego angielskie prawo emotka

mama2006

#6990264 Napisano: 11.09.2022 21:24:23
cb656 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

Wiecie, można wszystko mówić o brytyjskiej monarchii, ale Elżbieta to opoka. Po niej nic już nie będzie takie samo...

Hahahaha.. emotka emotka emotka
TO SAMO mówiono o papieżu i pierdyliardzie innych... I co? I nico...

No ja tam tej  skały, tego fundamentu, oparcia nijak nie czuję.
Owszem, jest coś takiego jak EPOKA KRÓLOWEJ ELŻBIETY. Tyle, że epoka i opoka mają zupełnie inne znaczenie... emotka

P.S. Nie wszystko można mówić o brytyjskiej królowej. Zabrania tego angielskie prawo emotka

Elżbieta była pewną stałością - większość z nas pamięta tylko ją. Miała klasę, której nie miał nikt inny. Miała spokój i opanowanie podczas największych kryzysów. Miała absolutny szacunek do brytyjskiego prawa.
Rządziła milcząc, a mimo to wszyscy brytyjscy premierzy słuchali jej rad i nigdy się jej nie sprzeciwili. Wielka Brytania była dla niej wszystkim, życiem i racją stanu, której nie opuściła nawet dwa dni przed śmiercią. My, koszmarnie do czegoś takiego tęsknimy. Do jakiejś stałej. I nie będziemy mieli jej nigdy.
1 mia 0

ziolko

#6997363 Napisano: 11.09.2022 23:39:06
malmoki napisał(a):

Wkurzył mnie wirtualny portfel z Biedronki. Rano w sobotę  wydałam  z niego 40 zł. Jeszcze 3 dychy zostały. I 12 naklejek . A dziś  patrzę  zostało 3 zł. Naklejek nie ma.Zakupy zrobione gdzieś w Wielkopolsce . Dzwoniłam na infolinię. Jak to ludzie biznesy kręcą...

Może ktoś zrobił zakupy podając Twój numer telefonu, na który masz zarejestrowaną kartę/aplikację z biedronki?
Sprawdź w aplikacji, czy nie masz obcych paragonów
1 cb656 0

nanajka81

#7004988 Napisano: 12.09.2022 08:02:50
ziolko napisał(a):

malmoki napisał(a):

Wkurzył mnie wirtualny portfel z Biedronki. Rano w sobotę  wydałam  z niego 40 zł. Jeszcze 3 dychy zostały. I 12 naklejek . A dziś  patrzę  zostało 3 zł. Naklejek nie ma.Zakupy zrobione gdzieś w Wielkopolsce . Dzwoniłam na infolinię. Jak to ludzie biznesy kręcą...

Może ktoś zrobił zakupy podając Twój numer telefonu, na który masz zarejestrowaną kartę/aplikację z biedronki?
Sprawdź w aplikacji, czy nie masz obcych paragonów

a swoją drogą ile trzeba wydać By dostać choć jedną naklejkę???
0 0

psotka

#7005008 Napisano: 12.09.2022 08:45:42
Z uwagi na to, ze mam urlop to troche podróżuje po Polsce. Jak mnie wkurzaja ludziska, ktorzy sciagaja buty w podrozy albo sluchaja muzyki/oglądają filmiki bez sluchawek! Jedziesz kolo takiego mugola i albo wachasz jego smrody albo sluchasz rykowiska. 
2 cb656, pumba 0