Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185186 >

cb656

Cytuj wiadomość#6539003 wtorek, 16 października 2018, 22:20:36
nikola-s napisał(a):

... Chętnie poczytałabym również inne wątki, lecz niestety nie mogę emotka

Chętnie porozbijałbym się najnowszym modelem Lexusa, lecz niestety nie mogę emotka WHY??!! emotka Premierze, czemu??! JAK ŻYĆ?? emotka
Remedium na obie bolączki jest takie samo: SPEŁNIJ WARUNKI, KTÓRE DECYDUJĄ O PRZYZNANIU UPRAWNIEŃ W DANYM ZAKRESIE!
emotka

cb656

Cytuj wiadomość#6540600 niedziela, 21 października 2018, 13:13:07
Nie podoba mi się, że wrzucenie linku https://www.youtu.../watch?v=3pSMKmK9LHk spowodowało otwarcie formularza do wypełnienia opisu nowego konkursu, a gdy to zrobiłem, skończyło się powiadomieniem, że... taki konkurs jest już w bazie emotka . Co ciekawe, link z bazy to https://www.youtu.../watch?v=3pSMKmK9LHk czyli IDENTYCZNY emotka
SYSTEM WYSZUKIWANIA/DODAWANIA JEST DO LUFTU emotka
Tylko czas tracę emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6540642 niedziela, 21 października 2018, 15:50:51
cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się, że wrzucenie linku https://www.youtu.../watch?v=3pSMKmK9LHk spowodowało otwarcie formularza do wypełnienia opisu nowego konkursu, a gdy to zrobiłem, skończyło się powiadomieniem, że... taki konkurs jest już w bazie emotka . Co ciekawe, link z bazy to https://www.youtu.../watch?v=3pSMKmK9LHk czyli IDENTYCZNY emotka
SYSTEM WYSZUKIWANIA/DODAWANIA JEST DO LUFTU emotka
Tylko czas tracę emotka

A to nie jest tak że chwilę wcześniej podałeś link do konkursu który był w bazie i za chwilę podałeś ten?
0 0

cb656

Cytuj wiadomość#6540644 niedziela, 21 października 2018, 15:53:13
pionas napisał(a):

A to nie jest tak że chwilę wcześniej podałeś link do konkursu który był w bazie i za chwilę podałeś ten?

A to nie jest tak.
Podałem link ze strony XXXXX a po wypełnieniu formularza okazało się, że "konkurs jest w bazie" emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6540645 niedziela, 21 października 2018, 15:56:36
Jeśli podajesz linki do konkurencji to nie dziw się że coś nie idzie po Twojej myśli emotka
0 0

cb656

Cytuj wiadomość#6540649 niedziela, 21 października 2018, 16:14:03
pionas napisał(a):

Jeśli podajesz linki do konkurencji to nie dziw się że coś nie idzie po Twojej myśli emotka

Ojtam, ojtam. Ty pionas nie udziwniaj emotka Doskonale wiesz, że w zgłoszeniu tu na stronie link do strony konkurencji by nie przeszedł emotka Pokazałem Ci ŹRÓDŁO, byś nie drążył, ale jednak drążysz emotka
Ale link do konkursu ze strony konkurencji emotka jest już konkretny: https://www.youtu.../watch?v=3pSMKmK9LHk - jest to taki sam, jak link do konkursu będącego już w bazie - https://www.e-kon...fs-lub-mm9359ts.html
Po co się tłumaczysz? Wyszukiwarka tego nie wychwyciła i tyle. Przyjmij na klatę.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6540652 niedziela, 21 października 2018, 16:16:49
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Ojtam, ojtam. Ty pionas nie udziwniaj emotka Doskonale wiesz, że w zgłoszeniu tu na stronie link do strony konkurencji by nie przeszedł emotka Pokazałem Ci ŹRÓDŁO, byś nie drążył, ale jednak drążysz emotka
Ale link do konkursu ze strony konkurencji emotka jest już konkretny: https://www.youtu.../watch?v=3pSMKmK9LHk - jest to taki sam, jak link do konkursu będącego już w bazie - https://www.e-kon...fs-lub-mm9359ts.html
Po co się tłumaczysz? Wyszukiwarka tego nie wychwyciła i tyle. Przyjmij na klatę.

Jak Ci tak dobrze u konkurencji to u nich zostań i tyle, po co marnujesz swój cenny czas?

U mnie w pierwszym kroku wyłapuje, nie widzę problemu, chyba że zrobiłbyś tak jak pisałem wcześniej, ale napisałem że nie, także nie wiem jak to zrobiłeś
0 0

cb656

Cytuj wiadomość#6540653 niedziela, 21 października 2018, 16:19:56
pionas napisał(a):

Jak Ci tak dobrze u konkurencji to u nich zostań i tyle, po co marnujesz swój cenny czas? U mnie w pierwszym kroku wyłapuje, nie widzę problemu, chyba że zrobiłbyś tak jak pisałem wcześniej, ale napisałem że nie, także nie wiem jak to zrobiłeś

emotka emotka emotka emotka zaiste, byłoby zabawnie, gdyby nie to, że jest żałośnie.
Standardowa odpowiedź informatyka: "u mnie działa"
A u mnie qźwa nie wyłapuje! emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6540654 niedziela, 21 października 2018, 16:20:59
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Jak Ci tak dobrze u konkurencji to u nich zostań i tyle, po co marnujesz swój cenny czas? U mnie w pierwszym kroku wyłapuje, nie widzę problemu, chyba że zrobiłbyś tak jak pisałem wcześniej, ale napisałem że nie, także nie wiem jak to zrobiłeś

emotka emotka emotka emotka zaiste, byłoby zabawnie, gdyby nie to, że jest żałośnie.
Standardowa odpowiedź informatyka: "u mnie działa"
A u mnie qźwa nie wyłapuje! emotka

Nie jestem informatykiem emotka
Jest niedziela, idź na spacer.
0 0

cb656

Cytuj wiadomość#6540666 niedziela, 21 października 2018, 16:54:25
pionas napisał(a):

Nie jestem informatykiem emotka

Nieładnie, kłamczuszku emotka PROGRAMISTO emotka

Informatyk – osoba, która wykształciła się na specjalistę w dziedzinie nauk komputerowych, posiadającego wiedzę i umiejętności na temat ogółu metod tworzenia, przetwarzania i przekazu informacji oraz znającego budowę i zasady działania urządzeń komputerowych, a także potrafiącego tworzyć, przekształcać i przekazywać dane za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań. Zwykle jest to osoba o wysokim stopniu świadomości ogólnych i szczegółowych zasad tworzenia urządzeń i tworzenia oprogramowania, znająca języki programowania i potrafiąca stosować wiedzę teoretyczną w praktyce. Liczba profesji informatycznych sięga dziś 20, a najważniejsze z nich to: programista, administrator, specjalista od sieci komputerowych.

0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6540677 niedziela, 21 października 2018, 17:11:43
cb656 nie wiem skąd to masz emotka ale informatyk to osoba zmieniająca baterie w myszce u pani Zosi w kadrach.
Wikipedia kłamie emotka

cb656

Cytuj wiadomość#6540681 niedziela, 21 października 2018, 17:14:34
pionas napisał(a):

cb656 nie wiem skąd to masz emotka

Informacja publiczna. Byłeś łaskaw sam to zamieścić na forum, ciesząc się ze zdanego egzaminu. Nie musiałem się nigdzie włamywać. Co raz wpadło do internetu, krąży w nim po wieki wieków amen. Jako informatyk powinieneś mieć tego świadomość.
0 0

cb656

Cytuj wiadomość#6540688 niedziela, 21 października 2018, 17:25:27
pionas napisał(a):

...informatyk to osoba zmieniająca baterie w myszce u pani Zosi w kadrach. Wikipedia kłamie emotka

Nieładnie. emotka Zarzucasz mi kłamstwo? Wikipedia nie jest być może Alfą i Omegą, ale czerpie informacje ze źródeł innych.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6540691 niedziela, 21 października 2018, 17:27:39
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

...informatyk to osoba zmieniająca baterie w myszce u pani Zosi w kadrach. Wikipedia kłamie emotka

Nieładnie. emotka Zarzucasz mi kłamstwo? Wikipedia nie jest być może Alfą i Omegą, ale czerpie informacje ze źródeł innych.

nie poczules zartu emotka
w it maja troche inne spojrzenia na pewne okrelsenia, raczej specjalistycznie sie mowi lub oczekuje tego emotka
u nas w firmie informatyk to informatyk programista to programista...
0 0

cb656

Cytuj wiadomość#6540693 niedziela, 21 października 2018, 17:32:01
pionas napisał(a):

nie poczules zartu emotka w it maja troche inne spojrzenia na pewne okrelsenia...

No proszę. I to pisze ktoś, kto nie czuje żartów innych osób. emotka
Kpina to też żart, choć czasem bolesny emotka emotka zwłaszcza dla jednej strony...
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6540792 poniedziałek, 22 października 2018, 08:23:53
Bardzo mnie się podoba emotka  , że nareszcie, dodając dość istotny komentarz do konkursu z bazy (wcześniejsza data końcowa wysyłania zgłoszeń emotka ), mogłam wpisać polskojęzyczne wyrażenie.  emotka emotka

pioge7

bruce

Cytuj wiadomość#6541991 czwartek, 25 października 2018, 20:23:09
To samo napisać właśnie miałam (ale normalnie strach mnie zżera przed kolejnym karniakiem emotka ), bo akurat na FB zobaczyłam dyskusję z naszej strony/naszego portalu. Piękna sprawa.  emotka
pioge7 0

pionas

Cytuj wiadomość#6542034 piątek, 26 października 2018, 07:53:46
pioge7, bruce przykro mi, ale takie coś nie przejdzie, nasze to osobny moduł, po prostu tam tworzy się całą treść podstrony.
Opisy konkursów są generowane na podstawie danych wypełnionych w formularzu, dzięki czemu można sprecyzować wyniki wyszukiwarki, gdyby zrobiło się taką podstronę to nie wiadomo by było co jest do czego.

Mogę dodać nowe pole które generowałoby taką podstronę (już kiedyś o tym myślałem), ale zaraz ktoś zacznie się czepiać że nie da się wyszukiwać konkursu, że wyszukiwarka go nie wyłapuje i że znów jest do d**y, teraz jakoś działa, lepiej czy gorzej (moim zdaniem wyłapuje większość konkursów - ok. 95%*) i wolę to zostawić emotka

* zostawiam sobie margines błędu, bo czasami pojawiają się nowe znaczniki w adresie które trzeba dopisać by je wykluczyć emotka
bruce 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6542039 piątek, 26 października 2018, 08:54:49
pionas napisał(a):

pioge7, bruce przykro mi, ale takie coś nie przejdzie, nasze to osobny moduł, po prostu tam tworzy się całą treść podstrony.
Opisy konkursów są generowane na podstawie danych wypełnionych w formularzu, dzięki czemu można sprecyzować wyniki wyszukiwarki, gdyby zrobiło się taką podstronę to nie wiadomo by było co jest do czego.

Mogę dodać nowe pole które generowałoby taką podstronę (już kiedyś o tym myślałem), ale zaraz ktoś zacznie się czepiać że nie da się wyszukiwać konkursu, że wyszukiwarka go nie wyłapuje i że znów jest do d**y, teraz jakoś działa, lepiej czy gorzej (moim zdaniem wyłapuje większość konkursów - ok. 95%*) i wolę to zostawić emotka

* zostawiam sobie margines błędu, bo czasami pojawiają się nowe znaczniki w adresie które trzeba dopisać by je wykluczyć emotka

Aha, rozumiem emotka  szkoda, bo taki opis wyglada bardzo fajnie emotka  
pale jeśli się nie da to przyjmuje do wiadomości emotka  pozdrawiam i miłego dnia emotka  
0 0

|< << < 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185186 >