Reklama na e-Konkursy.info

Avanti

mia

#7088946 Napisano: 19.04.2023 11:30:28
Najlepsze jest to, że nie brałam udziału ani w I etapie, ani w II (zero weny i czasu), a zaglądam co chwilę z ciekawością, czy już poszły maile i kto co wygra. emotka
To się dopiero nazywa uzależnienie! emotka

rufus

#7088951 Napisano: 19.04.2023 11:36:43
mia napisał(a):

Najlepsze jest to, że nie brałam udziału ani w I etapie, ani w II (zero weny i czasu), a zaglądam co chwilę z ciekawością, czy już poszły maile i kto co wygra. emotka
To się dopiero nazywa uzależnienie! emotka

Ja wyslalem w 1 etapie kilka i teraz jak tak patrze to wydaja mi sie te zgloszenia przecietne.
Chociaz tyle, ze pisanie przychodzi mi łatwo bo lubie piłke.. ale obawiam sie zderzenia ze sciana masy zgloszen i ze wpadnie NIC. emotka
0 0

mia

#7088955 Napisano: 19.04.2023 11:43:50
rufus napisał(a):

mia napisał(a):

Najlepsze jest to, że nie brałam udziału ani w I etapie, ani w II (zero weny i czasu), a zaglądam co chwilę z ciekawością, czy już poszły maile i kto co wygra. emotka
To się dopiero nazywa uzależnienie! emotka

Ja wyslalem w 1 etapie kilka i teraz jak tak patrze to wydaja mi sie te zgloszenia przecietne.
Chociaz tyle, ze pisanie przychodzi mi łatwo bo lubie piłke.. ale obawiam sie zderzenia ze sciana masy zgloszen i ze wpadnie NIC. emotka

Trzymam kciuki zatem! emotka   Dla mnie to jest temat masakra, ale i tak spróbuję (przynajmniej mam zamiar).
PS.
Wiem, że wszystkim podnoszę ciśnienie, podbijając ten wątek, więc już się zbieram do pracy i zamykam paszczę. emotka

adamo86

#7089003 Napisano: 19.04.2023 14:42:48
rufus napisał(a):

mia napisał(a):

Najlepsze jest to, że nie brałam udziału ani w I etapie, ani w II (zero weny i czasu), a zaglądam co chwilę z ciekawością, czy już poszły maile i kto co wygra. emotka
To się dopiero nazywa uzależnienie! emotka

Ja wyslalem w 1 etapie kilka i teraz jak tak patrze to wydaja mi sie te zgloszenia przecietne.
Chociaz tyle, ze pisanie przychodzi mi łatwo bo lubie piłke.. ale obawiam sie zderzenia ze sciana masy zgloszen i ze wpadnie NIC. emotka

mia - mam tak samo jeśli chodzi o I etap  emotka
rufus - no nieźle, a człowiek próbuje się wybić jednym zgłoszeniem emotka
1 mia 0

rufus

#7089007 Napisano: 19.04.2023 14:54:30
adamo86 napisał(a):

rufus napisał(a):

mia napisał(a):

Najlepsze jest to, że nie brałam udziału ani w I etapie, ani w II (zero weny i czasu), a zaglądam co chwilę z ciekawością, czy już poszły maile i kto co wygra. emotka
To się dopiero nazywa uzależnienie! emotka

Ja wyslalem w 1 etapie kilka i teraz jak tak patrze to wydaja mi sie te zgloszenia przecietne.
Chociaz tyle, ze pisanie przychodzi mi łatwo bo lubie piłke.. ale obawiam sie zderzenia ze sciana masy zgloszen i ze wpadnie NIC. emotka

mia - mam tak samo jeśli chodzi o I etap  emotka
rufus - no nieźle, a człowiek próbuje się wybić jednym zgłoszeniem emotka

To jedne może być skuteczniejsze niż wszystkie inne. emotka

adamo86

#7089084 Napisano: 19.04.2023 20:19:07
Gdyby ktoś nie doczytał regulaminów to w najnowszych konkursach na 100zł oraz Adidasy i stoły do piłkarzyków nie będzie trzeba odsyłać oświadczeń i paragonów pocztą emotka

rufus

#7089087 Napisano: 19.04.2023 20:47:21
adamo86 napisał(a):

Gdyby ktoś nie doczytał regulaminów to w najnowszych konkursach na 100zł oraz Adidasy i stoły do piłkarzyków nie będzie trzeba odsyłać oświadczeń i paragonów pocztą emotka

Laureat nagrody I stopnia oraz laureat nagrody II stopnia w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania wiadomoście-mail z informacją o wygranej zobowiązany jest przesłać Organizatorowi za pomocą formularza dostępnego pod
indywidualnym linkiem
przesłanym przez Organizatora w wiadomości e-mail z informacją o wygranej

rufus

#7089224 Napisano: 20.04.2023 13:27:37
Przedłużają te wyniki.. emotka

nique

#7089226 Napisano: 20.04.2023 13:31:15
rufus napisał(a):

Przedłużają te wyniki.. emotka

może się im zgłoszenia pogubiły... może informatyk rozchorował... Nigdy chyba tak długo nie czekaliśmy. Ja chyba uświerknę z tęsknoty za tymi mailami.
1 rufus 0

rufus

#7089227 Napisano: 20.04.2023 13:32:41
nique napisał(a):

rufus napisał(a):

Przedłużają te wyniki.. emotka

może się im zgłoszenia pogubiły... może informatyk rozchorował... Nigdy chyba tak długo nie czekaliśmy. Ja chyba uświerknę z tęsknoty za tymi mailami.

albo trwają burzliwe narady komisji... emotka
1 sabaka 0

notta

#7089228 Napisano: 20.04.2023 13:38:01
rufus napisał(a):

nique napisał(a):

rufus napisał(a):

Przedłużają te wyniki.. emotka

może się im zgłoszenia pogubiły... może informatyk rozchorował... Nigdy chyba tak długo nie czekaliśmy. Ja chyba uświerknę z tęsknoty za tymi mailami.

albo trwają burzliwe narady komisji... emotka

Eee.. oni są w szoku bo ja nie zagrałam w 1 etapie emotka
0 0

nique

#7089229 Napisano: 20.04.2023 13:39:06
notta napisał(a):

rufus napisał(a):

nique napisał(a):

rufus napisał(a):

Przedłużają te wyniki.. emotka

może się im zgłoszenia pogubiły... może informatyk rozchorował... Nigdy chyba tak długo nie czekaliśmy. Ja chyba uświerknę z tęsknoty za tymi mailami.

albo trwają burzliwe narady komisji... emotka

Eee.. oni są w szoku bo ja nie zagrałam w 1 etapie emotka

No to mamy winnego tego opóźnienia emotka
0 0

notta

#7089230 Napisano: 20.04.2023 13:40:37
nique napisał(a):

notta napisał(a):

rufus napisał(a):

nique napisał(a):

rufus napisał(a):

Przedłużają te wyniki.. emotka

może się im zgłoszenia pogubiły... może informatyk rozchorował... Nigdy chyba tak długo nie czekaliśmy. Ja chyba uświerknę z tęsknoty za tymi mailami.

albo trwają burzliwe narady komisji... emotka

Eee.. oni są w szoku bo ja nie zagrałam w 1 etapie emotka

No to mamy winnego tego opóźnienia emotka

A mieliśmy deal że główna moja i teraz nie wiedzą komu dać emotka
1 anaesth 0

adamo86

#7089259 Napisano: 20.04.2023 15:51:15
A może czekają do jutrzejszego odcinka "Loży Mistrzów Komentarzy" i będą czytać te najlepsze na antenie i dopiero potem maile? emotka
0 0

pusheen

#7089263 Napisano: 20.04.2023 16:03:03
Ja myślę, że dali sobie za trudne zadanie, dlatego tyle to trwa. Jeśli by sami wybrali moment w meczu do skomentowania to wyniki by były już dawno. emotka
0 0

pusheen

#7089264 Napisano: 20.04.2023 16:03:18
adamo86 napisał(a):

A może czekają do jutrzejszego odcinka "Loży Mistrzów Komentarzy" i będą czytać te najlepsze na antenie i dopiero potem maile? emotka

Te odcinki są pewnie nagrane dawno temu. emotka
0 0

adamo86

#7089265 Napisano: 20.04.2023 16:06:41
pusheen napisał(a):

Ja myślę, że dali sobie za trudne zadanie, dlatego tyle to trwa. Jeśli by sami wybrali moment w meczu do skomentowania to wyniki by były już dawno. emotka

Temat rzeka emotka  może zalała ich kreatywność emotka

Nie wiem co kombinują emotka  Ale co do odcinka - to prowadzącego zawsze można dograć oddzielnie emotka
0 0

Emememe

#7089266 Napisano: 20.04.2023 16:09:32
pusheen napisał(a):

Ja myślę, że dali sobie za trudne zadanie, dlatego tyle to trwa. Jeśli by sami wybrali moment w meczu do skomentowania to wyniki by były już dawno. emotka

Ja obstawiam, że mają problemy z tym nowym formularzem dla laureatów. Zmienili formę zbierania oświadczeń i to może powodować opóźnienia. Ale ja cierpliwie poczekam, byleby nie trzeba było chodzić na pocztę emotka

pusheen

#7089267 Napisano: 20.04.2023 16:12:28
Emememe napisał(a):

pusheen napisał(a):

Ja myślę, że dali sobie za trudne zadanie, dlatego tyle to trwa. Jeśli by sami wybrali moment w meczu do skomentowania to wyniki by były już dawno. emotka

Ja obstawiam, że mają problemy z tym nowym formularzem dla laureatów. Zmienili formę zbierania oświadczeń i to może powodować opóźnienia. Ale ja cierpliwie poczekam, byleby nie trzeba było chodzić na pocztę emotka

W Lidlowym konkursie też są formularze, a wyniki dziś były.
1 Emememe 0

adamo86

#7089269 Napisano: 20.04.2023 16:13:40
pusheen napisał(a):

Emememe napisał(a):

pusheen napisał(a):

Ja myślę, że dali sobie za trudne zadanie, dlatego tyle to trwa. Jeśli by sami wybrali moment w meczu do skomentowania to wyniki by były już dawno. emotka

Ja obstawiam, że mają problemy z tym nowym formularzem dla laureatów. Zmienili formę zbierania oświadczeń i to może powodować opóźnienia. Ale ja cierpliwie poczekam, byleby nie trzeba było chodzić na pocztę emotka

W Lidlowym konkursie też są formularze, a wyniki dziś były.

W Lidlu za 100zł odsyła się mailem.
1 Emememe 0