Avanti

olunka

#7359209 Napisano: 28.05.2026 19:53:00
mahuska napisał(a):

Ma ktoś zapisany regulamin z konkursu "No Lay's No Game w Biedronce" ? Mam jedno pytnko

https://www.nolay...RONKA_FIFA_FINAL.pdf
0 0

loteryjny

#7359215 Napisano: 28.05.2026 20:34:52
Czy ktoś od Was również dostał e-maila od Avanti odnośnie utraty prawa do nagrody (przekroczenie terminu wysyłki formularza) w postaci biletów do energylandii, mimo wysłanego w terminie ostatniego dnia?
0 0

mahuska

#7359265 Napisano: 29.05.2026 05:23:31
olunka napisał(a):

mahuska napisał(a):

Ma ktoś zapisany regulamin z konkursu "No Lay's No Game w Biedronce" ? Mam jedno pytnko

https://www.nolay...RONKA_FIFA_FINAL.pdf

Dzięki Olu
1 aty 0

reolo3

#7360244 Napisano: 02.06.2026 06:31:16
Kiedy ostatnio wysyłali bilety do Energylandii? 
Coś stanęło w miejscu czy mi się wydaje
0 0

rare85

#7360468 Napisano: 02.06.2026 15:05:22
reolo3 napisał(a):

Kiedy ostatnio wysyłali bilety do Energylandii? 
Coś stanęło w miejscu czy mi się wydaje

Na razie wysyłali chyba tylko raz - 27.05. Może jutro wyślą kolejną "partię".
0 0

Monika11

#7360598 Napisano: 02.06.2026 20:10:23
rare85 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Kiedy ostatnio wysyłali bilety do Energylandii? 
Coś stanęło w miejscu czy mi się wydaje

Na razie wysyłali chyba tylko raz - 27.05. Może jutro wyślą kolejną "partię".

Pewnie długi weekend sobie zrobią
0 0

atanerka

#7360608 Napisano: 02.06.2026 20:53:22
Wygrałam w loterii Pepsi 3 bilety do Energylandii (z 14 i 15.05), niestety narazie przyszły tylko 2.
W najblizszy piatek chciałabym odwiedzić Energylandie, ale brakuje 1 biletu.
Czy byłby ktoś w stanie zamienić sie swoim jeśli dostał już od Avanti albo moze ma jakiś z krótka data ważności? Kiedy tylko dostanę swój odrazu zwrócę.
W ramach podziękowania mogę oddać np. Bon 50zl do MaxPremiumBurger, jeśli masz inne propozycje to pisz.
(Na forum 9 lat, nikogo nie oszukam).

Edit:
Bardzo dziękuję za odzew, szczególnie adamo86 za pomoc❤️
Dzięki, ze mozna na Was liczyć

plaziks

#7360732 Napisano: 03.06.2026 12:10:54
Czy jeśli w regulaminie nie ma nic odnośnie ilości nagród możliwych do wygrania przez 1 osobę to można uznać że nie ma limitu i jedna osoba może wygrać kilka nagród np. Dziennych? 
chdozi mi o Doritos
0 0

donia7

#7361070 Napisano: 04.06.2026 13:09:39
Avanti się dziś nie nudzi emotka  Wysyłają bilety do Energy z początku loterii.
0 0

anialistopad

#7361074 Napisano: 04.06.2026 13:16:44
Mi 3 brakuje jeszcze biletow. Pewnie w kolejnej turze wysla 😁
0 0

Monika11

#7361088 Napisano: 04.06.2026 13:51:15
donia7 napisał(a):

Avanti się dziś nie nudzi emotka  Wysyłają bilety do Energy z początku loterii.

U mnie nawet już są wygrane z 2 czerwca, a z początku brakuje
0 0

anialistopad

#7361092 Napisano: 04.06.2026 13:58:57
Monika11 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Avanti się dziś nie nudzi emotka  Wysyłają bilety do Energy z początku loterii.

U mnie nawet już są wygrane z 2 czerwca, a z początku brakuje

To samo mam. Pewnie w kolejnej partii dostaniemy
1 Monika11 0

12klauduuus

#7362212 Napisano: 08.06.2026 11:50:42
Poratuje ktoś 4 biletami? Odeślę jak moje przyjdą  🙏
0 0

rare85

#7362738 Napisano: 09.06.2026 14:59:58
Czyli Avanti ostatnio wysyłali bilety w czwartek i nie wszyscy mają bilety wygrane w maju, tak?
0 0

Monika11

#7362747 Napisano: 09.06.2026 15:04:58
rare85 napisał(a):

Czyli Avanti ostatnio wysyłali bilety w czwartek i nie wszyscy mają bilety wygrane w maju, tak?

Tak

mahuska

#7363314 Napisano: 10.06.2026 19:44:14
Chodzi mi o konkurs Doritos w Żabce
Mamy do wyboru paragon lub kod
Zgłosilam paragon bo kodu oczywiści niet.
Teraz doszły mi 2 kody....i skąd mam wiedzić pod który paragon on był?
Uznają paragony z apki?
Może być privemotka
0 0

agakaz2

#7363320 Napisano: 10.06.2026 19:57:02
mahuska napisał(a):

Chodzi mi o konkurs Doritos w Żabce
Mamy do wyboru paragon lub kod
Zgłosilam paragon bo kodu oczywiści niet.
Teraz doszły mi 2 kody....i skąd mam wiedzić pod który paragon on był?
Uznają paragony z apki?
Może być privemotka

ja wysłałam zgłoszenie na kod i na paragon haha
0 0

Yolobolo

#7363322 Napisano: 10.06.2026 20:00:29
agakaz2 napisał(a):

mahuska napisał(a):

Chodzi mi o konkurs Doritos w Żabce
Mamy do wyboru paragon lub kod
Zgłosilam paragon bo kodu oczywiści niet.
Teraz doszły mi 2 kody....i skąd mam wiedzić pod który paragon on był?
Uznają paragony z apki?
Może być privemotka

ja wysłałam zgłoszenie na kod i na paragon haha

"Zgłoszenie zarówno kodu z aplikacji Żappka jaki i paragonu fiskalnego wydanychna podstawie tej samej transakcji skutkuje negatywną weryfikacją zgłoszenia oraz utratą prawa do nagrody" emotka
0 0

mahuska

#7363334 Napisano: 10.06.2026 20:20:59
Yolobolo napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mahuska napisał(a):

Chodzi mi o konkurs Doritos w Żabce
Mamy do wyboru paragon lub kod
Zgłosilam paragon bo kodu oczywiści niet.
Teraz doszły mi 2 kody....i skąd mam wiedzić pod który paragon on był?
Uznają paragony z apki?
Może być privemotka

ja wysłałam zgłoszenie na kod i na paragon haha

"Zgłoszenie zarówno kodu z aplikacji Żappka jaki i paragonu fiskalnego wydanychna podstawie tej samej transakcji skutkuje negatywną weryfikacją zgłoszenia oraz utratą prawa do nagrody" emotka

No ja to doczytałam o dyskwalfikacji... ale skąd mam wiedzieć który kod do którego paragonu
0 0

plaziks

#7363353 Napisano: 10.06.2026 21:00:30
mahuska napisał(a):

Yolobolo napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mahuska napisał(a):

Chodzi mi o konkurs Doritos w Żabce
Mamy do wyboru paragon lub kod
Zgłosilam paragon bo kodu oczywiści niet.
Teraz doszły mi 2 kody....i skąd mam wiedzić pod który paragon on był?
Uznają paragony z apki?
Może być privemotka

ja wysłałam zgłoszenie na kod i na paragon haha

"Zgłoszenie zarówno kodu z aplikacji Żappka jaki i paragonu fiskalnego wydanychna podstawie tej samej transakcji skutkuje negatywną weryfikacją zgłoszenia oraz utratą prawa do nagrody" emotka

No ja to doczytałam o dyskwalfikacji... ale skąd mam wiedzieć który kod do którego paragonu

Ale po co sobie utrudniać życie? Zgłosiłaś się jednym paragonem to drugie zgłoszenie też zrób na paragon a kody zignoruj. Przynajmniej ja tak zrobiłam.
1 Yolobolo 0