Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

paulaaa

#6844907 Napisano: 16.02.2022 17:23:17
giti napisał(a):

ja z Cheetos na 3 rozne konta wygrywalem za pierwszym razem, a teraz od dwoch etapow wysylam znowu ze swojego konta i totalnie nic... Wiec zaczynam jednak mocno myslec ze nie ma tego w regulaminie ale mimo to staraja sie chyba jak najmniej nagradzac te same osoby kilkukrotnie... zreszta tutaj tez nie widze, zeby te same osoby duzo razy sie wpisywaly chyba, tylko raczej co chwile nowe.. hmm ? 

Ja wysłałam na Cheetos 3 zgłoszenia (II, IV i V etap) i wszystkie z tego samego konta i ten sam mail i w każdym mam wygraną  emotka  więc chyba jednak nie patrzą na to, czy ktoś już wygrał u nich. Chociaż za pierwszym razem trafiłam główną, więc teraz sobie wmawiam, że to dlatego w kolejnych etapach  dają już tylko stówki emotka

zielonaszpilka

#6844910 Napisano: 16.02.2022 17:25:36
ananaska napisał(a):

Czy ktoś może wie,po co w formularzu Sophii na bogato jest prośba o podanie numeru konta?

Dla tych co wygrali 1000 zl
0 0

ananaska

#6844911 Napisano: 16.02.2022 17:27:37


a skoro ja wygrałam nagrodę III stopnia (czyli to wiadereczko), to też muszę wypełniać to pole oraz wysyłać oryginał paragonu pocztą? (dla mnie bez sensu)
0 0

glena

#6844913 Napisano: 16.02.2022 17:39:56
ananaska napisał(a):

a skoro ja wygrałam nagrodę III stopnia (czyli to wiadereczko), to też muszę wypełniać to pole oraz wysyłać oryginał paragonu pocztą? (dla mnie bez sensu)

W treści wiadomości, o której mowa w pkt 6.3. powyżej, Organizator poprosi Laureata Nagrody o dostarczenie w ciągu 5 dni roboczych od dnia powiadomienia o wygranej listem poleconym,
celem weryfikacji, oryginału Dowodu Zakupu dokumentującego zakup Produktu Promocyjnego,
zarejestrowanego wraz ze Zgłoszeniem, prawidłowo wypełnionego i podpisanego przez Laureata
oświadczenia według wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu oraz podanie przez Laureata Nagrody I i III Stopnia imienia i nazwiska i adresu do korespondencji, a w przypadku Laureatów Nagrody II stopnia podanie imienia i nazwiska oraz numeru konta
bankowego (dane niezbędne do skutecznego wydania oraz doręczenia Nagrody).
1 ananaska 0

zielonaszpilka

#6844915 Napisano: 16.02.2022 17:46:03
ananaska napisał(a):

a skoro ja wygrałam nagrodę III stopnia (czyli to wiadereczko), to też muszę wypełniać to pole oraz wysyłać oryginał paragonu pocztą? (dla mnie bez sensu)

Tak, wysyłasz i zapewne masz taką informację w mailu, bo i w regulaminie jest. W oświadczeniu przy numerze konta jest informacja, które osoby ją wypełniają - laureaci nagród II stopnia. Jeśli nie jesteś tym laureatem to nie wypełniasz tego pola.

tad_pole

#6844921 Napisano: 16.02.2022 18:13:53
zielonaszpilka napisał(a):

kejt_son napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wysyłały po kilka zgłoszeń do Cheetos z jednego konta na FB, ale podawały różne maile. Czy udało Wam się wygrać więcej niż jedną nagrodę? Nie mogę znaleźć zapisku w regulaminie, a zastanawiam się, bo podałam dwa różne maile ze swojego konta i w tym czasie mama podała również jeden z tych maili w swoim zgłoszeniu. Zastanawiam się kto wygrał i czy bezpieczniej nie podać po prostu dwóch różnych danych emotka  Podpowiecie? emotka  

A w jakim celu podawać z jednego konta na fb różne maile? 

No właśnie zawsze podawałam jeden, ale ostatnim razem zakręciłam się i odruchowo raz wpisałam ten drugi emotka
0 0

zielonaszpilka

#6844927 Napisano: 16.02.2022 18:40:19
kejt_son napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kejt_son napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wysyłały po kilka zgłoszeń do Cheetos z jednego konta na FB, ale podawały różne maile. Czy udało Wam się wygrać więcej niż jedną nagrodę? Nie mogę znaleźć zapisku w regulaminie, a zastanawiam się, bo podałam dwa różne maile ze swojego konta i w tym czasie mama podała również jeden z tych maili w swoim zgłoszeniu. Zastanawiam się kto wygrał i czy bezpieczniej nie podać po prostu dwóch różnych danych emotka  Podpowiecie? emotka  

A w jakim celu podawać z jednego konta na fb różne maile? 

No właśnie zawsze podawałam jeden, ale ostatnim razem zakręciłam się i odruchowo raz wpisałam ten drugi emotka

To żeś namieszała dziewczyno... Kurczę, szczerze mówiąc nie wiem jak tę sytuację rozwiązać. Teoretycznie w regulaminie nie ma zapisu, że jedna osoba może posługiwać się jednym adresem e-mail, ale pisanie do agencji, które dane wygrały, na pewno będzie dziwnie wyglądać i nie wczytywałam się za bardzo w regulamin, więc nie wiem czy nie mogą podciągnąć tego pod złamanie jakiegoś innego punktu regulaminu. Znowu wpisywanie dwóch danych do formularza to też nie jest dobra opcja. Na Twoim miejscu pewnie bym zaryzykowała, oceniła które zgłoszenie miało większą szansę na nagrodę i wpisała te dane.

edit. Ewentualnie jeszcze jeśli zgłoszenia z konta mamy i Twojego konta są wysłane w innych dniach to można spróbować dojść po godzinie otrzymania emaila (porównując tę godzinę z innymi konkursowiczami, którzy wygrali i wiedzą z jakiego dnia mają nagrodę)
lub też jednak napisać do agencji, kto z tego maila wygrał, bo nie mogę się doszukać w regulaminie punktu, który byście miały złamać wysyłając ten sam mail w zgłoszeniu. Nie wiem tylko czy tłumaczyć się (jakoś sensownie) dlaczego podałyście tego samego maila czy w ogóle pominąć ten temat i tylko zapytać o imię osoby, która wysłała nagrodzone zgłoszenie.

giti

#6844935 Napisano: 16.02.2022 19:09:33
Yyy a skad cheetos ma znac imie osoby ktora wygrala? Przeciez na facebooku widoczna jest nazwa uzytkownika i ja moge tam sie nazywa Krysia Samosia, a jak wygram to wysle dane prawdziwego imienia nazwiska i w formularz u podajezz tylko e-mail zwycieski wiec co za roznica jakie dane podasz? 
Oni musza miec przypisane nagrody tylko do emaila a nazwa uzytkownika na fb nie ma zadnego znaczenia przeciez bo nie kazdy musi podawac tam swoje prawdziwe dane.. 

notta

#6844961 Napisano: 16.02.2022 22:03:02
Czy w sklepach takich jak dino, delikatesy, lewiatan czy biedronka znajdę mrożonki Bonduelle?
0 0

agnesse

#6844969 Napisano: 16.02.2022 22:45:42
Haribo – w regulaminie jest zapis, że w konkursie nie mogą brać udziału osoby, które mają działalność gospodarczą. Nie spotkałam się wcześniej z takim wykluczeniem. Czy to się często zdarza w konkursach?
0 0

zielonaszpilka

#6844971 Napisano: 16.02.2022 23:17:09
agnesse napisał(a):

Haribo – w regulaminie jest zapis, że w konkursie nie mogą brać udziału osoby, które mają działalność gospodarczą. Nie spotkałam się wcześniej z takim wykluczeniem. Czy to się często zdarza w konkursach?

idiotyczny jest ten zapis i myślę, że chodzi o to, że zakupu na konkurs musisz dokonać jako konsument, a nie w ramach działalności firmy, więc musisz mieć paragon a nie fakturę na firmę. Nikt nie będzie weryfikował czy masz działalność czy nie.

agnesse

#6844972 Napisano: 16.02.2022 23:25:43
zielonaszpilka napisał(a):

idiotyczny jest ten zapis i myślę, że chodzi o to, że zakupu na konkurs musisz dokonać jako konsument, a nie w ramach działalności firmy, więc musisz mieć paragon a nie fakturę na firmę. Nikt nie będzie weryfikował czy masz działalność czy nie.

Chciałabym, aby chodziło tylko o kwestię fv, ale z zapisu wynika co innego. Jest to dla mnie dziwne, domyślam się, że o chodzi o podatek? Może nie będą tego weryfikować, ale z drugiej strony sprawdzenie tego zajmuje chwilę. 

0 0

zielonaszpilka

#6844974 Napisano: 16.02.2022 23:51:46
agnesse napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

idiotyczny jest ten zapis i myślę, że chodzi o to, że zakupu na konkurs musisz dokonać jako konsument, a nie w ramach działalności firmy, więc musisz mieć paragon a nie fakturę na firmę. Nikt nie będzie weryfikował czy masz działalność czy nie.

Chciałabym, aby chodziło tylko o kwestię fv, ale z zapisu wynika co innego. Jest to dla mnie dziwne, domyślam się, że o chodzi o podatek? Może nie będą tego weryfikować, ale z drugiej strony sprawdzenie tego zajmuje chwilę. 

No właśnie prowadzenie działalności nie ma żadnego wpływu na podatek od wygranej, o ile wzięcie udziału i wygrana w konkursie nie miała związku z działalnością. Samo wykluczenie z konkursu osób prowadzących działalność gospodarczą jest idiotyczne. Miałoby sens, gdyby właśnie było to zastrzeżenie, że nie można dokonać zakupu na firmę lub ewentualnie, że nie możesz prowadzić działalności jakoś związanej z konkursem, np. w Haribo mogłoby to być nieprowadzenie działalności związanej ze sprzedażą spożywki. Chociaż dalej uważam, że nie mają jak tego sprawdzić. To trochę tak jak w innych konkursach zabrania się udziału osobom związanym z organizatorem czy sponsorem nagród i członkom ich rodzin. Praktycznie nie do zweryfikowania o ile ktoś nie podkabluje. Moja siostra swojego czasu przez trzy miesiące pracowała dla Pepsi&co, co wykluczało mnie ze wszystkich ich konkursów (mojego męża już nie emotka  ) i chociaż nie brałam udziału wtedy w konkursach, to nie wiem jak mieliby to sprawdzić.
1 agnesse 0

gosiak351

#6844977 Napisano: 17.02.2022 01:19:23
ej a tak hipotetycznie jak nie odbierze się telefonu z Biedrusi to mieszkanie przepada?


*znalazłam:

Jeżeli w terminie wskazanym w ust. 1 powyżej, pierwsza próba połączenia jestnieudana, Organizator wykonuje jeszcze 2 próby połączenia z Laureatem w
kolejnym dniu, w wybranej przez siebie porze dnia Próby połączenia z Laureatem
są wykonywane w godzinach od 9:00 do 21:00. Przez nieudaną próbę połączenia z
Laureatem rozumie się: nieodebranie połączenia przez co najmniej 5 sygnałów,
włączenie się poczty głosowej, brak możliwości połączenia z użytkownikiem
telefonu (np. przebywanie poza zasięgiem, wyłączony aparat telefoniczny), odmowę
przeprowadzenia rozmowy przez Laureata, przerwanie połączenia przez Laureata,
odebranie połączenia przez osobę, która nie jest wylosowaną osobą oraz brak
możliwości przekazania podczas połączenia telefonicznego słuchawki Laureatowi.


czyli trzeba jednak odebrać emotka
1 notta 0

fbmonika1966

#6844978 Napisano: 17.02.2022 01:46:47
notta napisał(a):

Czy w sklepach takich jak dino, delikatesy, lewiatan czy biedronka znajdę mrożonki Bonduelle?

hej,widzialam w kauflandzie
0 0

misiapysiamisia

#6844983 Napisano: 17.02.2022 07:42:32
giti napisał(a):

Yyy a skad cheetos ma znac imie osoby ktora wygrala? Przeciez na facebooku widoczna jest nazwa uzytkownika i ja moge tam sie nazywa Krysia Samosia, a jak wygram to wysle dane prawdziwego imienia nazwiska i w formularz u podajezz tylko e-mail zwycieski wiec co za roznica jakie dane podasz? Oni musza miec przypisane nagrody tylko do emaila a nazwa uzytkownika na fb nie ma zadnego znaczenia przeciez bo nie kazdy musi podawac tam swoje prawdziwe dane.. 

Dane konta fb te fejkowe też trzeba wpisać na oświadczeniu i opisać, które dane są prawdziwe do przelewu, żeby nie trzeba było później wyjaśniać.
0 0

gizoon

#6844989 Napisano: 17.02.2022 08:24:24
gosiak351 napisał(a):

ej a tak hipotetycznie jak nie odbierze się telefonu z Biedrusi to mieszkanie przepada?*znalazłam:

Jeżeli w terminie wskazanym w ust. 1 powyżej, pierwsza próba połączenia jestnieudana, Organizator wykonuje jeszcze 2 próby połączenia z Laureatem w
kolejnym dniu, w wybranej przez siebie porze dnia Próby połączenia z Laureatem
są wykonywane w godzinach od 9:00 do 21:00. Przez nieudaną próbę połączenia z
Laureatem rozumie się: nieodebranie połączenia przez co najmniej 5 sygnałów,
włączenie się poczty głosowej, brak możliwości połączenia z użytkownikiem
telefonu (np. przebywanie poza zasięgiem, wyłączony aparat telefoniczny), odmowę
przeprowadzenia rozmowy przez Laureata, przerwanie połączenia przez Laureata,
odebranie połączenia przez osobę, która nie jest wylosowaną osobą oraz brak
możliwości przekazania podczas połączenia telefonicznego słuchawki Laureatowi.


czyli trzeba jednak odebrać emotka

A Ty myślałaś, że do zwycięzcy będą dzwonić, aż do skutku? Praktycznie w każdym konkursie dzwonią po losowaniu parę razy w różnych odstępstwach czasowych i koniec ... Jeśli kontakt ze zwycięzcą jest niemożliwy najczęściej dzwonią do rezerwy. W regulaminie loterii jest napisane, że do każdego zwycięskiego losu są przypisane 3 osoby rezerwowe. Jeśli one również nie odbiorą, nagroda staje się własnościom organizatora. 
0 0

adamo86

#6844998 Napisano: 17.02.2022 09:26:06
gizoon napisał(a):

A Ty myślałaś, że do zwycięzcy będą dzwonić, aż do skutku? Praktycznie w każdym konkursie dzwonią po losowaniu parę razy w różnych odstępstwach czasowych i koniec ... Jeśli kontakt ze zwycięzcą jest niemożliwy najczęściej dzwonią do rezerwy. W regulaminie loterii jest napisane, że do każdego zwycięskiego losu są przypisane 3 osoby rezerwowe. Jeśli one również nie odbiorą, nagroda staje się własnościom organizatora. 

Ja to myślałem, że pani na kasie w Biedronce przy kolejnych zakupach mi przekaże wygraną emotka  czerwony dywan, płatki róż i chórek jeszcze do tego emotka

flinta_13

#6845000 Napisano: 17.02.2022 09:30:39
adamo86 napisał(a):

gizoon napisał(a):

A Ty myślałaś, że do zwycięzcy będą dzwonić, aż do skutku? Praktycznie w każdym konkursie dzwonią po losowaniu parę razy w różnych odstępstwach czasowych i koniec ... Jeśli kontakt ze zwycięzcą jest niemożliwy najczęściej dzwonią do rezerwy. W regulaminie loterii jest napisane, że do każdego zwycięskiego losu są przypisane 3 osoby rezerwowe. Jeśli one również nie odbiorą, nagroda staje się własnościom organizatora. 

Ja to myślałem, że pani na kasie w Biedronce przy kolejnych zakupach mi przekaże wygraną emotka  czerwony dywan, płatki róż i chórek jeszcze do tego emotka

A co w wypadku,gdy dana karta nie jest zarejestrowana przez internet tylko pobrana z kasy i używana. (Znam.starszych ludzi którzy nawet nie myślą jej rejestrować a np los im się drukuje ) hmmm
0 0

giti

#6845001 Napisano: 17.02.2022 09:33:11
[quote=

misiapysiamisia]
giti napisał(a):

Yyy a skad cheetos ma znac imie osoby ktora wygrala? Przeciez na facebooku widoczna jest nazwa uzytkownika i ja moge tam sie nazywa Krysia Samosia, a jak wygram to wysle dane prawdziwego imienia nazwiska i w formularz u podajezz tylko e-mail zwycieski wiec co za roznica jakie dane podasz? Oni musza miec przypisane nagrody tylko do emaila a nazwa uzytkownika na fb nie ma zadnego znaczenia przeciez bo nie kazdy musi podawac tam swoje prawdziwe dane.. 

Dane konta fb te fejkowe też trzeba wpisać na oświadczeniu i opisać, które dane są prawdziwe do przelewu, żeby nie trzeba było później wyjaśniać.
Hmm gdzie w oswiadczeniu zwyciezcy wpisujesz dane konta z fb? Nie ma takiej rubryki nawet?
0 0