Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mampytanie

#6873082 Napisano: 30.07.2022 09:40:44
magisterek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

slomkab napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Jak to jest z Whiskasem? Widziałam, że dostajecie maile z info, że zgłoszenie bierze również udział w loterii. U mnie w mailu brak takiej informacji, natomiast jak chcę dodać zgłoszenie do loterii ponownie (nawet bez mruczenia kociaków), to wychodzi, że już dziś zarejestrowałam zgłoszenie w loterii. Czyli, mimo braku tej informacji w mailu z nagrodą gwarantowaną, jednak jest się branym pod uwagę w loterii?

No podbijam u mnie też brak takiej informacji czyli że nie biorę udziału w loteri 

U mnie to samo brak tego info

Ta loteria jest troszkę pogieta, ale według mnie wszystkie zgłoszenia nawet bez tego komunikatu o loterii, biora w niej udział  mam takie przeczucie


Miałem takie same e-maile i pisalem do organizatora czy moje zgloszenie jest w loterii i odpisali, że niestety nie ma i wysłali link pod ktorym kazali mi zarejestrowac zgloszenie - wszystko byłoby ok tyle, że na moje dane tego nie udało się zrobić bo mialem komunikat, że mogę tylko 1 raz się zgłosić do loterii. Jakieś kuriozum! Wiec teoretycznie jestem w loterii a praktycznie NIE!

A na którego maila pisałeś? Tego od reklamacji? Szybko Ci odpowiedzieli? 
0 0

ilonaxx5

#6873085 Napisano: 30.07.2022 09:57:21
mampytanie napisał(a):

magisterek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

slomkab napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Jak to jest z Whiskasem? Widziałam, że dostajecie maile z info, że zgłoszenie bierze również udział w loterii. U mnie w mailu brak takiej informacji, natomiast jak chcę dodać zgłoszenie do loterii ponownie (nawet bez mruczenia kociaków), to wychodzi, że już dziś zarejestrowałam zgłoszenie w loterii. Czyli, mimo braku tej informacji w mailu z nagrodą gwarantowaną, jednak jest się branym pod uwagę w loterii?

No podbijam u mnie też brak takiej informacji czyli że nie biorę udziału w loteri 

U mnie to samo brak tego info

Ta loteria jest troszkę pogieta, ale według mnie wszystkie zgłoszenia nawet bez tego komunikatu o loterii, biora w niej udział  mam takie przeczucie


Miałem takie same e-maile i pisalem do organizatora czy moje zgloszenie jest w loterii i odpisali, że niestety nie ma i wysłali link pod ktorym kazali mi zarejestrowac zgloszenie - wszystko byłoby ok tyle, że na moje dane tego nie udało się zrobić bo mialem komunikat, że mogę tylko 1 raz się zgłosić do loterii. Jakieś kuriozum! Wiec teoretycznie jestem w loterii a praktycznie NIE!

A na którego maila pisałeś? Tego od reklamacji? Szybko Ci odpowiedzieli? 

Może trzeba mieć 100% mruczenia żeby przyszed   taki @
0 0

mampytanie

#6873086 Napisano: 30.07.2022 10:00:25
ilonaxx5 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

magisterek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

slomkab napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Jak to jest z Whiskasem? Widziałam, że dostajecie maile z info, że zgłoszenie bierze również udział w loterii. U mnie w mailu brak takiej informacji, natomiast jak chcę dodać zgłoszenie do loterii ponownie (nawet bez mruczenia kociaków), to wychodzi, że już dziś zarejestrowałam zgłoszenie w loterii. Czyli, mimo braku tej informacji w mailu z nagrodą gwarantowaną, jednak jest się branym pod uwagę w loterii?

No podbijam u mnie też brak takiej informacji czyli że nie biorę udziału w loteri 

U mnie to samo brak tego info

Ta loteria jest troszkę pogieta, ale według mnie wszystkie zgłoszenia nawet bez tego komunikatu o loterii, biora w niej udział  mam takie przeczucie


Miałem takie same e-maile i pisalem do organizatora czy moje zgloszenie jest w loterii i odpisali, że niestety nie ma i wysłali link pod ktorym kazali mi zarejestrowac zgloszenie - wszystko byłoby ok tyle, że na moje dane tego nie udało się zrobić bo mialem komunikat, że mogę tylko 1 raz się zgłosić do loterii. Jakieś kuriozum! Wiec teoretycznie jestem w loterii a praktycznie NIE!

A na którego maila pisałeś? Tego od reklamacji? Szybko Ci odpowiedzieli? 

Może trzeba mieć 100% mruczenia żeby przyszed   taki @

Na pewno nie, nasz drugi kot miał jakoś 70-80% i moja druga połówka dostała maila z tym tekstem o loterii:)
0 0

zielonaszpilka

#6873087 Napisano: 30.07.2022 10:01:57
ilonaxx5 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

m

Może trzeba mieć 100% mruczenia żeby przyszed   taki @

Ja w ogóle nie mruczałam kotem, a mam maila z info o udziale w loterii.
0 0

magie1982

#6873089 Napisano: 30.07.2022 10:22:02
zielonaszpilka napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

m

Może trzeba mieć 100% mruczenia żeby przyszed   taki @

Ja w ogóle nie mruczałam kotem, a mam maila z info o udziale w loterii.

Ja również. Sprawdźcie spam, oferty, newslettery. Potwierdzenie przychodzi grubo po dodaniu zgłoszenia.
0 0

ameryka

#6873090 Napisano: 30.07.2022 10:27:08
U mnie bez dodawania mruczenia po przesłaniu paragonu przyszło potwierdzenie wygrania domku do składania oraz w tym samym mailu info Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii Purr to Win z szansą na wygranie nagród
0 0

rare85

#6873093 Napisano: 30.07.2022 10:52:41
ameryka napisał(a):

U mnie bez dodawania mruczenia po przesłaniu paragonu przyszło potwierdzenie wygrania domku do składania oraz w tym samym mailu info Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii Purr to Win z szansą na wygranie nagród

U mnie identycznie, a mail przyszedł od razu.
0 0

jagodzianka

#6873107 Napisano: 30.07.2022 12:59:34
Nie nagrywałam mruczenia i również zgłoszenie poszło , potwierdzenie przyszło na maila po kilku dniach w spamie, nawet na tej głównej stronie konkursu jest info ze jeśli twój kot nie ma ochoty  na mruczenie weź udział w loterii tutaj
0 0

zielonooka85

#6873122 Napisano: 30.07.2022 14:52:46
kameleon1982 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

notta napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

notta napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

notta napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Kochani proszę o pomoc
Chcę wyslac zgłoszenie na loterie Kinley, ale nie moge na Facebooku potwierdzic swoich danych i przejsc dalej. 
Co robie zle? Dodam, ze w temacie fb jestem kompletnie zielona, bo konto zalozylam dopiero wczoraj. 

Dziękuję za chęć pomocy i infomacje, juz myślałam, ze jestem tak "stara", że nie potrafię obslugiwac tego calego..

Walczyłam tak samo z 10 min... w końcu się udało

Kurczę ja już tak walczę 3 godziny
Jak tego dokonałas? 

A pojęcia nie mam.. w końcu jakoś przeszło.. w pewnym momencie był komunikat, że potwierdziłam dane i .. i tak się nie dało wysłać zgłoszenia. Później jakoś zaczęło działać...
0 1 slomkab

incendio12

#6873138 Napisano: 30.07.2022 19:01:08
Czy po zgłoszeniu w Konkursie Wszystkie Smaki Lata Dino przychodzi potwierdzenia na maila? 
0 0

vazzz

#6873140 Napisano: 30.07.2022 19:27:11
incendio12 napisał(a):

Czy po zgłoszeniu w Konkursie Wszystkie Smaki Lata Dino przychodzi potwierdzenia na maila? 

U mnie nic nie przyszło, tylko podziękowanie/potwierdzenie na stronie.
1 frodo 0

incendio12

#6873141 Napisano: 30.07.2022 19:30:37
vazzz napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy po zgłoszeniu w Konkursie Wszystkie Smaki Lata Dino przychodzi potwierdzenia na maila? 

U mnie nic nie przyszło, tylko podziękowanie/potwierdzenie na stronie.

U mnie tak samo, mam nadzieję, że tak ma być emotka
1 frodo 0

magisterek

#6873145 Napisano: 30.07.2022 20:35:01
ilonaxx5 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

magisterek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

slomkab napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Jak to jest z Whiskasem? Widziałam, że dostajecie maile z info, że zgłoszenie bierze również udział w loterii. U mnie w mailu brak takiej informacji, natomiast jak chcę dodać zgłoszenie do loterii ponownie (nawet bez mruczenia kociaków), to wychodzi, że już dziś zarejestrowałam zgłoszenie w loterii. Czyli, mimo braku tej informacji w mailu z nagrodą gwarantowaną, jednak jest się branym pod uwagę w loterii?

No podbijam u mnie też brak takiej informacji czyli że nie biorę udziału w loteri 

U mnie to samo brak tego info

Ta loteria jest troszkę pogieta, ale według mnie wszystkie zgłoszenia nawet bez tego komunikatu o loterii, biora w niej udział  mam takie przeczucie


Miałem takie same e-maile i pisalem do organizatora czy moje zgloszenie jest w loterii i odpisali, że niestety nie ma i wysłali link pod ktorym kazali mi zarejestrowac zgloszenie - wszystko byłoby ok tyle, że na moje dane tego nie udało się zrobić bo mialem komunikat, że mogę tylko 1 raz się zgłosić do loterii. Jakieś kuriozum! Wiec teoretycznie jestem w loterii a praktycznie NIE!

A na którego maila pisałeś? Tego od reklamacji? Szybko Ci odpowiedzieli? 

Może trzeba mieć 100% mruczenia żeby przyszed   taki @

Tak ten e-mail z regulaminu i odpowiedzieli jeszcze tego samego dnia. Jak sie mruczało to i formacja o udziale w loterii nie przychodzila, mimo, że w kolejnym kroku podawalo sie wszystkie dane, włącznie ze zdjęciem paragonu.
0 0

anialistopad

#6873148 Napisano: 30.07.2022 20:44:42
Tutaj znajdziesz przygotowany przez nas utwór, który Demon pokocha.Puść go swojemu czworonogowi, a może wskoczy jeszcze wyżej w tabeli wyników!Ponadto wzięła/ wziąłeś udzial w loterii Purr to Win z szansą na wygranie nagród losowanych codziennie oraz cotygodniowo.Pozdrawiamy, Whiskas
Nie nagrywałam mruczenia,bo mi się nie chciało. Zgłosiłam się tylko do loterii
1 ilonaxx5 0

wiesia30

#6873153 Napisano: 30.07.2022 21:35:22
vazzz napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy po zgłoszeniu w Konkursie Wszystkie Smaki Lata Dino przychodzi potwierdzenia na maila? 

U mnie nic nie przyszło, tylko podziękowanie/potwierdzenie na stronie.

U mnie nic nie przyszło 
0 0

simonapp

#6873167 Napisano: 30.07.2022 23:17:53
paula9891 napisał(a):

A te karty z urodzin coca-coli zostały aktywowane? Ktoś już używał?
Miałam tylko maila, że niebawem zostaną aktywowane i nie wiem, czy to już emotka

Mam takie pytanie do wszystkich, ponieważ tyle ostatnio było organizowanych konkursów coca-coli. 
emotka emotka  Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ta Firma nie włączyła do tych wszystkich konkursów kapsli metalowych, czyli tych, ze szklanych butelek? 
Są przecież bardziej ekologiczne a i smak napoju w szkle o wiele lepszy i zdrowszy. 
Dlaczego nie warto ich promować?
0 0

ikropka

#6873168 Napisano: 30.07.2022 23:31:46
simonapp napisał(a):

paula9891 napisał(a):

A te karty z urodzin coca-coli zostały aktywowane? Ktoś już używał?
Miałam tylko maila, że niebawem zostaną aktywowane i nie wiem, czy to już emotka

Mam takie pytanie do wszystkich, ponieważ tyle ostatnio było organizowanych konkursów coca-coli. 
emotka emotka  Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ta Firma nie włączyła do tych wszystkich konkursów kapsli metalowych, czyli tych, ze szklanych butelek? 
Są przecież bardziej ekologiczne a i smak napoju w szkle o wiele lepszy i zdrowszy. 
Dlaczego nie warto ich promować?

Pewnie dlatego, że są w lokalach gastronomicznych i są podawane już otwarte przez obsługę. Barmani mieliby dostęp do kodów, a nie osoby kupujące napój.
0 0

mamimamu

#6873170 Napisano: 30.07.2022 23:40:39
Czy z Desperados / Agencja REC przychodzi zwrotka na maila? emotka
0 0

visserarthur

#6873172 Napisano: 31.07.2022 00:27:23
Po co wam to mruczenie Whiskas... przecież ono nic nie daje, nawet nagród tam nie ma, poza jakąś piosenką i instrukcja budowy domku dla kota...

Gość:

#6873174 Napisano: 31.07.2022 01:01:57
mamimamu napisał(a):

Czy z Desperados / Agencja REC przychodzi zwrotka na maila? emotka

Tak, od razu po zgłoszeniu jest @ z potwierdzeniem.
0 0