Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

fryz

#7360951 Napisano: 03.06.2026 22:04:08
lubiegrac napisał(a):

[quote=
fryz]

agakaz2 napisał(a):

fryz napisał(a):

Czy wiecie jak użyć kodów do Lidla z Tyskie? Wysłałam chłopa do sklepu i nawet kierownik nie wie co z tym zrobić emotka

na kasie samoobsługowej pracownik musi kliknąć bon. samemu sie nie da

Nawet kierownik kas nie potrafił tego zrobić emotka

U mnie to samo nikt nie wie jak go wprowadzićNapisałam do Lidla dziś zgłoszenie, dam znać co odpiszą
0 0

FBsebastian3

#7360953 Napisano: 03.06.2026 22:09:07
Fuze tea z apki coca coli dałam do weryfikacji ręcznej bo system nie czytał paragonu,a oni zaakceptowali mi i dali punkt. Co mi po punkcie jak nie mogę wziasc nim udziału w loterii. Taki myk
0 0

anialistopad

#7360954 Napisano: 03.06.2026 22:14:57
A ja wczoraj po 15 trafilam bon 20 z tyskiego i nie mam weryfikacji. Ktos tak ma jeszcze ?
0 0

tereniagno

#7360960 Napisano: 03.06.2026 22:43:36
Czy z Nescafe przychodzi jakaś weryfikacja z kwotami 5zł, 10zł, 20zł ?
0 0

Kamil_K

#7360966 Napisano: 03.06.2026 22:56:22
FBsebastian3 napisał(a):

Fuze tea z apki coca coli dałam do weryfikacji ręcznej bo system nie czytał paragonu,a oni zaakceptowali mi i dali punkt. Co mi po punkcie jak nie mogę wziasc nim udziału w loterii. Taki myk

Czemu nie możesz? Ja dziś dałem do weryfikacji dostałem dwa punkty i bez problemu mogłem wziąć udział
0 0

sergrazyna

#7360969 Napisano: 03.06.2026 23:03:28
Palion Danio niby od 18 lat, a nagrody oprócz głównych jak dla 12-13 latków emotka
0 0

FBsebastian3

#7360973 Napisano: 03.06.2026 23:10:27
Kamil_K napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Fuze tea z apki coca coli dałam do weryfikacji ręcznej bo system nie czytał paragonu,a oni zaakceptowali mi i dali punkt. Co mi po punkcie jak nie mogę wziasc nim udziału w loterii. Taki myk

Czemu nie możesz? Ja dziś dałem do weryfikacji dostałem dwa punkty i bez problemu mogłem wziąć udział

Jak wchodzę w fuze to jest"zeskanuj paragon" ,a jak mam wykorzystac punkty jak dalej mnie nie puszcza? Ze Szczęsnym też nie
0 0

sergrazyna

#7360975 Napisano: 03.06.2026 23:13:48
StaryJunior napisał(a):

sergrazyna napisał(a):

Palion Danio niby od 18 lat, a nagrody oprócz głównych jak dla 12-13 latków emotka

Ty chociaz wiesz co to ten palion jest...

Zmusiłam się i weszłam na jego kanał emotka  Content dla max 12/13 latków, chociaż nie wiem czy nie dla młodszych dzieci
0 0

Deana714

#7360978 Napisano: 03.06.2026 23:40:54
FBsebastian3 napisał(a):

Kamil_K napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Fuze tea z apki coca coli dałam do weryfikacji ręcznej bo system nie czytał paragonu,a oni zaakceptowali mi i dali punkt. Co mi po punkcie jak nie mogę wziasc nim udziału w loterii. Taki myk

Czemu nie możesz? Ja dziś dałem do weryfikacji dostałem dwa punkty i bez problemu mogłem wziąć udział

Jak wchodzę w fuze to jest"zeskanuj paragon" ,a jak mam wykorzystac punkty jak dalej mnie nie puszcza? Ze Szczęsnym też nie

Trzeba wejść w nagrody i tam bierze się udzial i wymienia punkty na los emotka

makra

#7360979 Napisano: 04.06.2026 00:00:12
sergrazyna napisał(a):

Palion Danio niby od 18 lat, a nagrody oprócz głównych jak dla 12-13 latków emotka

Myślę że 8-12 lat bardziej.
0 0

agakaz2

#7360982 Napisano: 04.06.2026 04:26:26
fryz napisał(a):

lubiegrac napisał(a):

[quote=
fryz]

agakaz2 napisał(a):

fryz napisał(a):

Czy wiecie jak użyć kodów do Lidla z Tyskie? Wysłałam chłopa do sklepu i nawet kierownik nie wie co z tym zrobić emotka

na kasie samoobsługowej pracownik musi kliknąć bon. samemu sie nie da

Nawet kierownik kas nie potrafił tego zrobić emotka

U mnie to samo nikt nie wie jak go wprowadzić

Napisałam do Lidla dziś zgłoszenie, dam znać co odpisząmusicie kliknąć bon i wtedy podchodzi asystent zatwierdza bon piszev kwote i bez problemu. u mnie jacyś ogarnieci pracownicy
0 0

magie1982

#7360985 Napisano: 04.06.2026 05:29:45
makra napisał(a):

sergrazyna napisał(a):

Palion Danio niby od 18 lat, a nagrody oprócz głównych jak dla 12-13 latków emotka

Myślę że 8-12 lat bardziej.

Mój 10 latek od 2 lat się nim jara xd
0 0

anialistopad

#7361057 Napisano: 04.06.2026 12:46:32
Wysylaja bilety z pepsi do energy. U meza komplet ma 3 wygrane pozniejsze niz ja,a u mnie 2 z 5 . Czekam na 3 tez nke macie wszystkich?
0 0

fryz

#7361061 Napisano: 04.06.2026 12:50:15
anialistopad napisał(a):

Wysylaja bilety z pepsi do energy. U meza komplet ma 3 wygrane pozniejsze niz ja,a u mnie 2 z 5 . Czekam na 3 tez nke macie wszystkich?

U mnie na jednym koncie poprosili o przesłanie wszystkich paragonów, a na reszcie wydali już wszystkie emotka
0 0

anialistopad

#7361063 Napisano: 04.06.2026 12:54:02
Ja tez im odsylalam wszystkie paragony. To wyslali mi 2 na tym koncie z 5 wygranych
0 0

makra

#7361072 Napisano: 04.06.2026 13:15:28
Ja dostałam wszystkie. Mam ich aż 2
0 0

FBsebastian3

#7361129 Napisano: 04.06.2026 16:39:26
Po jakim czasie od wygranej dostaliście bilety do Energylandii?
0 0

Just222

#7361133 Napisano: 04.06.2026 17:01:33
FBsebastian3 napisał(a):

Po jakim czasie od wygranej dostaliście bilety do Energylandii?

Wygrałam 27.05, a dostałam bilet dziś na maila 👍
0 0

aniaaa131

#7361134 Napisano: 04.06.2026 17:02:07
FBsebastian3 napisał(a):

Po jakim czasie od wygranej dostaliście bilety do Energylandii?

Mi przyszły dzisiaj a wygrane mam z 21,26.05 i 01.06

rare85

#7361135 Napisano: 04.06.2026 17:08:22
anialistopad napisał(a):

Wysylaja bilety z pepsi do energy. U meza komplet ma 3 wygrane pozniejsze niz ja,a u mnie 2 z 5 . Czekam na 3 tez nke macie wszystkich?

Dziś nie dostałam żadnego. Bardzo "chaotycznie" wysyłają. Mogliby jednak robić to w jakimś porządku, bo człowiek zaczyna się zastanawiać czy negatywna weryfikacja, czy pisać do nich, a tak wysyłaliby np. tygodniami i byłoby ok. A tak jedni mają już z czerwca a inni nie mają z maja...
0 0