Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

baxter

#7360771 Napisano: 03.06.2026 13:33:59
Czy jest aktualnie jakas loteria czy konkurs z Axe i Rexona? Zdaje mi się, że coś mi kiedyś mignęło ale nie widze terazemotka
0 0

Calliope22

#7360773 Napisano: 03.06.2026 13:35:20
WiktoriaM napisał(a):

A rozumiem okej dzięki ja mam pierwszy raz taka sytuacje dlatego chciałam się dowiedzieć a wiesz może jak to teraz wygląda czy tak sprawdzają?

Z tego co kojarzę, wygrałaś aż 4 głośniki.  Więc normalne , że chcą to sprawdzić

agakaz2

#7360777 Napisano: 03.06.2026 13:44:35
baxter napisał(a):

Czy jest aktualnie jakas loteria czy konkurs z Axe i Rexona? Zdaje mi się, że coś mi kiedyś mignęło ale nie widze terazemotka

axe było w rosmann
1 baxter 0

makra

#7360779 Napisano: 03.06.2026 13:45:43
maryam napisał(a):

katrin1 napisał(a):

O co chodzi z tym konkursem Danio w Biedrze? Niby do dziś a zbieranie zgłoszeń zakończone o godzinie 0:00. Pisał ktoś do nich?

Działa, wysłałam przed chwila..

Nie strasznie że coś nie tak bo ja mam kilka zgłoszeń do wysłania
0 0

anialistopad

#7360786 Napisano: 03.06.2026 14:08:09
Milka w lidlu nie moge sie doczytac w regulaminie jest ograniczenie nagrod dziennych na osobe ?
0 0

Maczupikczu

#7360820 Napisano: 03.06.2026 15:32:15
Wytłumaczy mi ktoś jaki sens ma teraz aplikacja coca cola? W zasadach loterii jest napisane “kup fuzetea/sprite/cappy” a przecież bez względu na to z czego co wpisze to i tak dodaje ten sam token “C” i udział w każdej jednej loterii jest za “C”.  To po co mam kupować fuzetea skoro jej nie lubię ?
0 0

agakaz2

#7360827 Napisano: 03.06.2026 15:41:53
Maczupikczu napisał(a):

Wytłumaczy mi ktoś jaki sens ma teraz aplikacja coca cola? W zasadach loterii jest napisane “kup fuzetea/sprite/cappy” a przecież bez względu na to z czego co wpisze to i tak dodaje ten sam token “C” i udział w każdej jednej loterii jest za “C”.  To po co mam kupować fuzetea skoro jej nie lubię ?

potrzeba paragonu przy wygranej
0 0

ktosiek1

#7360842 Napisano: 03.06.2026 16:19:30
agakaz2 napisał(a):

Maczupikczu napisał(a):

Wytłumaczy mi ktoś jaki sens ma teraz aplikacja coca cola? W zasadach loterii jest napisane “kup fuzetea/sprite/cappy” a przecież bez względu na to z czego co wpisze to i tak dodaje ten sam token “C” i udział w każdej jednej loterii jest za “C”.  To po co mam kupować fuzetea skoro jej nie lubię ?

potrzeba paragonu przy wygranej

No właśnie te zasady są bardzo mylące i przeczą często sobie. Np. kod fanta często można wykorzystać w loterii coli. Coli w Kinley. A często są dedykowane. Więc mi się wydaje że jak działają na różne loterie to można sobie wybrać, bo czemu wtedy tylko czasem są dedykowane. Inna sprawa kiedyś miałam ok. 30 niewykorzystanych tokenów z coli, myślałam że przepadły bo na kolejne loterie nie wchodziły. Nagle okazało się że mam je chyba przy loterii świątecznej i mogę wykorzystać. Jakby zażądali paragonu to jaki niby mam okazać? Z lata, z okresu przed rozpoczęciem loterii, bo z tych butelek pochodziły? emotka
0 0

agakaz2

#7360844 Napisano: 03.06.2026 16:31:57
anialistopad napisał(a):

Milka w lidlu nie moge sie doczytac w regulaminie jest ograniczenie nagrod dziennych na osobe ?

dzienne bez limitu na osobo/gospodarstwo
0 0

fryz

#7360895 Napisano: 03.06.2026 18:57:25
Czy wiecie jak użyć kodów do Lidla z Tyskie? Wysłałam chłopa do sklepu i nawet kierownik nie wie co z tym zrobić emotka
0 0

agakaz2

#7360899 Napisano: 03.06.2026 19:01:14
fryz napisał(a):

Czy wiecie jak użyć kodów do Lidla z Tyskie? Wysłałam chłopa do sklepu i nawet kierownik nie wie co z tym zrobić emotka

na kasie samoobsługowej pracownik musi kliknąć bon. samemu sie nie da
0 0

fryz

#7360901 Napisano: 03.06.2026 19:06:10
agakaz2 napisał(a):

fryz napisał(a):

Czy wiecie jak użyć kodów do Lidla z Tyskie? Wysłałam chłopa do sklepu i nawet kierownik nie wie co z tym zrobić emotka

na kasie samoobsługowej pracownik musi kliknąć bon. samemu sie nie da

Nawet kierownik kas nie potrafił tego zrobić emotka
0 0

ameryka

#7360906 Napisano: 03.06.2026 19:11:10
Maczupikczu napisał(a):

Wytłumaczy mi ktoś jaki sens ma teraz aplikacja coca cola? W zasadach loterii jest napisane “kup fuzetea/sprite/cappy” a przecież bez względu na to z czego co wpisze to i tak dodaje ten sam token “C” i udział w każdej jednej loterii jest za “C”.  To po co mam kupować fuzetea skoro jej nie lubię ?

Rozumiem to tak. Kiedyś były różne ikonki punktów  - inna Sprite, Fanta, FuzeTea i Coca-Cola. Teraz jest jedna ikonka "C". Ponieważ w FuzeTea nie ma kodów pod nakrętkami by brać udział w loterii wgrywa się paragon i dostaje "C". Podobno wymagają paragon, ale nie wygrałem więc nie potwierdzę. Pytanie tylko jak będą respektować w przypadku wygranej jeśli wygramy z kodu np z Coli
0 0

ania1111

#7360911 Napisano: 03.06.2026 19:15:43
baxter napisał(a):

Czy jest aktualnie jakas loteria czy konkurs z Axe i Rexona? Zdaje mi się, że coś mi kiedyś mignęło ale nie widze terazemotka

Ja wrzuciłam do wątku zapowiedzi zapowiedź tego konkursu (screen z gazetki Intermarche)
1 baxter 0

taak

#7360918 Napisano: 03.06.2026 19:37:23
ameryka napisał(a):

Maczupikczu napisał(a):

Wytłumaczy mi ktoś jaki sens ma teraz aplikacja coca cola? W zasadach loterii jest napisane “kup fuzetea/sprite/cappy” a przecież bez względu na to z czego co wpisze to i tak dodaje ten sam token “C” i udział w każdej jednej loterii jest za “C”.  To po co mam kupować fuzetea skoro jej nie lubię ?

Rozumiem to tak. Kiedyś były różne ikonki punktów  - inna Sprite, Fanta, FuzeTea i Coca-Cola. Teraz jest jedna ikonka "C". Ponieważ w FuzeTea nie ma kodów pod nakrętkami by brać udział w loterii wgrywa się paragon i dostaje "C". Podobno wymagają paragon, ale nie wygrałem więc nie potwierdzę. Pytanie tylko jak będą respektować w przypadku wygranej jeśli wygramy z kodu np z Coli

Teraz już są kody pod nakrętkami FuzeTea
0 0

magie1982

#7360943 Napisano: 03.06.2026 21:38:42
Czy Danio Wam przechodzi?
0 0

lubiegrac

#7360944 Napisano: 03.06.2026 21:46:56
[quote=
fryz]
agakaz2 napisał(a):

fryz napisał(a):

Czy wiecie jak użyć kodów do Lidla z Tyskie? Wysłałam chłopa do sklepu i nawet kierownik nie wie co z tym zrobić emotka

na kasie samoobsługowej pracownik musi kliknąć bon. samemu sie nie da

Nawet kierownik kas nie potrafił tego zrobić emotka
U mnie to samo nikt nie wie jak go wprowadzić
0 0

fryz

#7360951 Napisano: 03.06.2026 22:04:08
lubiegrac napisał(a):

[quote=
fryz]

agakaz2 napisał(a):

fryz napisał(a):

Czy wiecie jak użyć kodów do Lidla z Tyskie? Wysłałam chłopa do sklepu i nawet kierownik nie wie co z tym zrobić emotka

na kasie samoobsługowej pracownik musi kliknąć bon. samemu sie nie da

Nawet kierownik kas nie potrafił tego zrobić emotka

U mnie to samo nikt nie wie jak go wprowadzićNapisałam do Lidla dziś zgłoszenie, dam znać co odpiszą
0 0

FBsebastian3

#7360953 Napisano: 03.06.2026 22:09:07
Fuze tea z apki coca coli dałam do weryfikacji ręcznej bo system nie czytał paragonu,a oni zaakceptowali mi i dali punkt. Co mi po punkcie jak nie mogę wziasc nim udziału w loterii. Taki myk
0 0

anialistopad

#7360954 Napisano: 03.06.2026 22:14:57
A ja wczoraj po 15 trafilam bon 20 z tyskiego i nie mam weryfikacji. Ktos tak ma jeszcze ?
0 0