moje dzisiejsze wygrane :)

Karolaaajn

#7270174 Napisano: 13.06.2025 10:27:24
mellowfruit napisał(a):

Karolaaajn napisał(a):

Moja pierwsza wygrana u Pro Best (słodka wygrana w Intermarche z kwietnia) czyli głośnik JBL Clip 5! Wygrana cieszy jak zwykle ale ilość głośników które wygrałam w ostatnim czasie jest zatrważająca emotka

U mnie za to głośnik i karton chipsów z ostatniego etapu Lays - i również ilość głośników szalona, toż to koncert można zrobić na całe osiedle jakby je tak sparować emotka

Właśnie przed chwilą dostałam tego samego maila tak że ja też  obstawie osiedle głośnikami 🫠 pomimo wszystko cieszy bardzo ♥️

maro27

#7270182 Napisano: 13.06.2025 10:47:26
Davidoff u żony - e-mail z linkiem do uzupełnienia danych, nie napisali co… grała w II etapie

sweety162

#7270184 Napisano: 13.06.2025 10:50:18
davidoff - w temacie wiadomosci  iphone 16

alexandra69

#7270186 Napisano: 13.06.2025 10:52:25
Słodka wygrana 13-go - głośnik JBL Clip 5  emotka

Trelemorelee007

#7270188 Napisano: 13.06.2025 10:53:55
Głośnik + lay's z konkursu grilliuj na maxxa w Carrefour

maro27

#7270191 Napisano: 13.06.2025 10:55:28
sweety162 napisał(a):

davidoff - w temacie wiadomosci  iphone 16

A to u żony też 😀 nie zauważyła tej informacji 😀👌

Josh3

#7270193 Napisano: 13.06.2025 10:56:41

czarny_kot

#7270199 Napisano: 13.06.2025 11:10:13
Lay's Max za ost etap. 13 piątek nie taki zły emotka

monsun

#7270201 Napisano: 13.06.2025 11:15:36
I jak tu żyć zdrowo?

LadyInWhite

#7270208 Napisano: 13.06.2025 11:29:48
I u mnie Głośnik i chipsy  z Lays😄

pikawka

#7270226 Napisano: 13.06.2025 11:55:29
Mexx 2 stopień. Mail przed chwilą emotka

primo2219

#7270228 Napisano: 13.06.2025 11:57:23
Kinder 200 zł EMPIK emotka   w końcu coś większego wpadło.

bad boys for lives

#7270231 Napisano: 13.06.2025 12:00:57

anulka72

#7270232 Napisano: 13.06.2025 12:01:05
Kinder Empik 200 zł

zezowaty_kot

#7270234 Napisano: 13.06.2025 12:02:21
100 zł z OFF emotka

toniefuks

#7270235 Napisano: 13.06.2025 12:02:41
Zestaw Mexx emotka

xoxox

#7270241 Napisano: 13.06.2025 12:10:17
Kinder Empik 200zl, w końcu się udało emotka

jersak

#7270247 Napisano: 13.06.2025 12:19:06
Kinder - 200 Empik.

gryszelm

#7270275 Napisano: 13.06.2025 13:21:03
WW wysyła @ za ostatni etap - Eventim  emotka

agicho

#7270284 Napisano: 13.06.2025 14:09:52
Express Beko z Bricomarche 👍