Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

soulfly

#7074325 Napisano: 13.01.2023 15:55:18
mia napisał(a):

monisss napisał(a):

notta napisał(a):

Jeśli kogoś interesuje gust smolara to tu ma inspiracje. Prace laureatów zostały opublikowane:
https://konkurspayback.pl/#nagrody 

dzięki emotka

Wygląda, że bez rymów (nawet tych mocno kiepskich) ani rusz. emotka Jedno zgłoszenie prozą to tylko potwierdzenie reguły.

Jakoś nie widać tych aspiracji emotka
0 0

fan-mandaryny

#7074428 Napisano: 13.01.2023 23:22:59
Załóżmy, że mam blokadę na sms premium. Czy brak możliwości wysłania smsa o wygranej ze strony agencji nie wyklucza poinformowania w wynikach? Mnie się wydaje, że nie, bo podobno wyniki na stronie są najpierw, a potem smsy. A może się mylę?
0 0

dany-duszek

#7074490 Napisano: 14.01.2023 18:00:30
fan-mandaryny napisał(a):

Załóżmy, że mam blokadę na sms premium. Czy brak możliwości wysłania smsa o wygranej ze strony agencji nie wyklucza poinformowania w wynikach? Mnie się wydaje, że nie, bo podobno wyniki na stronie są najpierw, a potem smsy. A może się mylę?

jak masz blokadę na wysyłanie, to nie powinno być problemu z otrzymaniem sms z wygraną przynajmniej w sieci Play.

samuraj

#7074491 Napisano: 14.01.2023 18:16:25
fan-mandaryny napisał(a):

Załóżmy, że mam blokadę na sms premium. Czy brak możliwości wysłania smsa o wygranej ze strony agencji nie wyklucza poinformowania w wynikach? Mnie się wydaje, że nie, bo podobno wyniki na stronie są najpierw, a potem smsy. A może się mylę?

Jeśli byś miał to SMS o wygranej dochodzi normalnie.

adamo86

#7074492 Napisano: 14.01.2023 18:18:35
fan-mandaryny napisał(a):

Załóżmy, że mam blokadę na sms premium. Czy brak możliwości wysłania smsa o wygranej ze strony agencji nie wyklucza poinformowania w wynikach? Mnie się wydaje, że nie, bo podobno wyniki na stronie są najpierw, a potem smsy. A może się mylę?

Mi się wydaje, że nie ma to żadnego znaczenia i nawet jak SMS z jakiegoś powodu nie dojdzie to w Wynikach będzie info... znam nawet taki przypadek emotka

Majkii

#7074543 Napisano: 15.01.2023 14:05:00
Jakby nie patrzeć agencje trochę żerują na takich przypadkach, tak samo przetrzymują niektóre agencje kasę na swoich kontach dość długo żeby mieć jeszcze od tego procent.
1 atyde25 0

aguagu

#7075115 Napisano: 18.01.2023 09:45:50
na stronie są podpięte wyniki z konkursu Chaty Polskiej 
1 andii 0

simonapp

#7075159 Napisano: 18.01.2023 11:45:18
adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Załóżmy, że mam blokadę na sms premium. Czy brak możliwości wysłania smsa o wygranej ze strony agencji nie wyklucza poinformowania w wynikach? Mnie się wydaje, że nie, bo podobno wyniki na stronie są najpierw, a potem smsy. A może się mylę?

Mi się wydaje, że nie ma to żadnego znaczenia i nawet jak SMS z jakiegoś powodu nie dojdzie to w Wynikach będzie info... znam nawet taki przypadek emotka

Też zaczęłam sprawdzać wyniki w myśl konkursowej zasady - Pilnujmy Agencje a Agencje niech pilnują nas. 
Rzadko wygrywam w tej Agencji, dlatego muszę Was, bardziej biegłych w tych sprawach dopytać 
Wygrałam, SMS przyszedł. 
Klikam w czerwone okienko  - Sprawdź wyniki-   a tam PUDŁO nie wygrałam.
Fioletowe   - Dla laureata -   otwiera się Formularz 
To po co to Okienko  - Sprawdź wyniki-   dlaczego pojawia się taki komunikat? 
A co, gdy wygra ktoś główną,  gdy paragon odsyła się pocztą i nie trzeba wypełniać formularza? 
Gdzie sprawdzi wyniki, skąd będzie wiedział o wygranej, gdy np. SMS "z jakiegoś powodu nie dojdzie"? 
A w regulaminach jest zapis, że wyniki można sprawdzić na stronie....

loteryjny

#7075179 Napisano: 18.01.2023 12:36:15
Ktoś jeszcze nie dostał zestawu kibica z rexony?
0 0

atyde25

#7075183 Napisano: 18.01.2023 12:46:15
Szkoda,że agencję tak dobrze swoich poczynań nie pilnują jak nas pilnują. Smolar mnie rozczarował niby tacy dokładni i sprawiedliwi a wszystko to piękny obraz dla firm by ich wynajmowali do prowadzenia loterii i konkursów. Najgorsza agencja lub jedna z gorszych. Tak wiem dla niektórych są cudowni. To moje doświadczenia i zdanie o nich.
1 darog 0

Pinezka8601

#7075259 Napisano: 18.01.2023 16:09:46
Hej! Pierwszy raz wygrałam coś u Smolara.
Podpowiedzcie mi proszę czy oświadczenie laureata trzeba wysłać poleconym za potwierdzeniem odbioru czy zwykłym?
0 0

myja

#7075261 Napisano: 18.01.2023 16:12:30
Pinezka8601 napisał(a):

Hej! Pierwszy raz wygrałam coś u Smolara.
Podpowiedzcie mi proszę czy oświadczenie laureata trzeba wysłać poleconym za potwierdzeniem odbioru czy zwykłym?

Nie musi być potwierdzenia odbioru, ważne żebyś miała druczek potwierdzenia nadania, czyli wystarczy polecony emotka
0 0

samuraj

#7075264 Napisano: 18.01.2023 16:19:16
Pinezka8601 napisał(a):

Hej! Pierwszy raz wygrałam coś u Smolara.
Podpowiedzcie mi proszę czy oświadczenie laureata trzeba wysłać poleconym za potwierdzeniem odbioru czy zwykłym?

Jeśli nagroda wyższego stopnia wysłałbym kurierem DPD,koszt podobny 
1 Majkii 0

simonapp

#7075268 Napisano: 18.01.2023 16:37:50
Pinezka8601 napisał(a):

Hej! Pierwszy raz wygrałam coś u Smolara.
Podpowiedzcie mi proszę czy oświadczenie laureata trzeba wysłać poleconym za potwierdzeniem odbioru czy zwykłym?

Gratulacje, 
Czy możesz sprawdzić, co w Twoim wypadku,  wyświetla się na stronie Smolara w okienkach
- Sprawdź wyniki 
- Dla Laureata
Dziękuję.
0 0

cb656

#7075269 Napisano: 18.01.2023 16:38:49
Pinezka8601 napisał(a):

Hej! Pierwszy raz wygrałam coś u Smolara.
Podpowiedzcie mi proszę czy oświadczenie laureata trzeba wysłać poleconym za potwierdzeniem odbioru czy zwykłym?

Nie musi być ten żółty druczek, wystarczy zwykły polecony - jeśli chcesz mieć potwierdzenie.
Natomiast sam druczek to jeszcze nic. Ja czekam na list polecony nadany 13 grudnia ubiegłego roku (sic!)
Poczta Polska upada poniżej dna i zakopuje się w mule. ŻADNA usługa nie jest pewna. W listopadzie zaginęła przesyłka zwykła, w grudniu polecona. Już praktycznie nie korzystam z PP. Szkoda zdrowia.
Ta grudniowa była reklamowana i wiesz co? Dwa dni temu musiałem podpisywać jakieś oświadczenie, że nie otrzymałem tej przesyłki ani przez Pocztę, ani inną drogą! To jakieś horrendum! emotka

Pinezka8601

#7075277 Napisano: 18.01.2023 17:01:41
simonapp napisał(a):

Pinezka8601 napisał(a):

Hej! Pierwszy raz wygrałam coś u Smolara.
Podpowiedzcie mi proszę czy oświadczenie laureata trzeba wysłać poleconym za potwierdzeniem odbioru czy zwykłym?

Gratulacje, 
Czy możesz sprawdzić, co w Twoim wypadku,  wyświetla się na stronie Smolara w okienkach
- Sprawdź wyniki 
- Dla Laureata
Dziękuję.

W wynikach mam gratulacje wygrałeś nagrodę odeślij oświadczenie blablabla. Ale w zakładce laureata, że nie mają nikogo takiego. Ale skoro dostałam też smsa to chyba wygrałam?
0 0

Madzia88

#7075278 Napisano: 18.01.2023 17:07:24
Jesli to wyzsza nagroda do III stopnia musisz wyslac pocztą. A od IV formularzem laureata ze strony. Ja tak robie
0 0

adamo86

#7075281 Napisano: 18.01.2023 17:11:03
Pinezka8601 napisał(a):

simonapp napisał(a):

Pinezka8601 napisał(a):

Hej! Pierwszy raz wygrałam coś u Smolara.
Podpowiedzcie mi proszę czy oświadczenie laureata trzeba wysłać poleconym za potwierdzeniem odbioru czy zwykłym?

Gratulacje, 
Czy możesz sprawdzić, co w Twoim wypadku,  wyświetla się na stronie Smolara w okienkach
- Sprawdź wyniki 
- Dla Laureata
Dziękuję.

W wynikach mam gratulacje wygrałeś nagrodę odeślij oświadczenie blablabla. Ale w zakładce laureata, że nie mają nikogo takiego. Ale skoro dostałam też smsa to chyba wygrałam?

Przy wyższych nagrodach nigdy nie ma w Laureatach - oświadczenie i paragon odsyła się pocztą.

simonapp
Mało wygrałem, ale nie zdarzyło mi się nigdy żeby dostać sms, a nie być w Wynikach.
1 madzia1-s 0

simonapp

#7075287 Napisano: 18.01.2023 17:41:50
Pinezka8601 napisał(a):

simonapp napisał(a):

Pinezka8601 napisał(a):

Hej! Pierwszy raz wygrałam coś u Smolara.
Podpowiedzcie mi proszę czy oświadczenie laureata trzeba wysłać poleconym za potwierdzeniem odbioru czy zwykłym?

Gratulacje, 
Czy możesz sprawdzić, co w Twoim wypadku,  wyświetla się na stronie Smolara w okienkach
- Sprawdź wyniki 
- Dla Laureata
Dziękuję.

W wynikach mam gratulacje wygrałeś nagrodę odeślij oświadczenie blablabla. Ale w zakładce laureata, że nie mają nikogo takiego. Ale skoro dostałam też smsa to chyba wygrałam?

Dziękuję za odpowiedź. 
Życzę konkursowiczom, aby taką wiadomość mogli odczytywać   zawsze   i coraz częściej emotka
0 0

maverick

#7075310 Napisano: 18.01.2023 19:20:02
halliday napisał(a):

Pinezka8601 napisał(a):

Hej! Pierwszy raz wygrałam coś u Smolara.
Podpowiedzcie mi proszę czy oświadczenie laureata trzeba wysłać poleconym za potwierdzeniem odbioru czy zwykłym?

proponowałbym wysłać przez dpd pickup jak masz blisko przez stronę https://nadaj.dpd.com.pl jak jeszcze nie nadawałaś przez tą stronę to masz rabato 50% z kodem witamy50 więc taka wysyłka z pickup do firmy to około 7zł. A jak to kolejna paczka to jest kod -40% "BS40PL" więc wyjdzie trochę drożej 8-9zł. Ale zapewne bez kolejek i szybciej trafi do odbiorcy. Sieć marketów dino ma z nimi umowę więc powinno dać się we wszystkich sklepach nadać.

Witamy50 jest na pierwszą paczkę na @, kolejny @ to nowa szansa emotka