Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

nikos

#6828075 Napisano: 04.12.2021 20:14:08
mampytanie napisał(a):

nikos napisał(a):

mampytanie napisał(a):

nikos napisał(a):

Szukam protokołu odbioru nagrody z konkursu I co tu więcej dodawać Develey, źle mam podlinkowany załącznik do pobrania.

Chyba najlepiej do nich napisać. Niestety próbowałam swój otworzyć, ale już teraz wychodzi "page not found". Może ewentualnie ktoś z ostatniego etapu poratuje, bo ja miałam z pierwszego. Link po prostu wygasł.

Dziękuję, po ścieżce dostepu wnioskuję, że ktoś usunął z serwera ten plik, albo zmienił jego nazwę.A nie masz może w historii plików pobranych? Jeśli otwierałaś w telefonie, a masz androida to z automatu tam się zapisuje emotka

Nie mam, ale za to znalazłam w mailu swój wypełniony. Odezwij się na priv, zrobię screen z zamazanymi danymi i Ci prześlę plik. Przepiszesz sobie, to raptem ze 2 zdania;)

Dziękuję bardzo za pomoc, już dostałam protokół emotka

magdalena_g

#6828095 Napisano: 04.12.2021 21:49:20
Może ktoś z forumowiczów po powrocie do domu z dzisiejszej przejażdżki Tyskim pociągiem napisze kilka słów o tej atrakcji emotka Oczywiście jak będzie w stanie emotka

mamimamu

#6828146 Napisano: 05.12.2021 09:26:58
Wybaczcie pytanie od laika emotka  jak się ma XBox od Nestle do Playstation? Czy mając Playstation można jakoś z tego XBoxa korzystać, czy ten XBox to raczej "produkt dedykowany" dla konsoli XBox emotka emotka  
0 0

domika

#6828147 Napisano: 05.12.2021 09:28:20
mamimamu napisał(a):

Wybaczcie pytanie od laika emotka  jak się ma XBox od Nestle do Playstation? Czy mając Playstation można jakoś z tego XBoxa korzystać, czy ten XBox to raczej "produkt dedykowany" dla konsoli XBox emotka emotka  

xbox tylko do xboxa
ps tylko do playstation emotka

Nie da się niestety wymiennie korzystać emotka
0 0

mamimamu

#6828150 Napisano: 05.12.2021 09:30:48
domika napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Wybaczcie pytanie od laika emotka  jak się ma XBox od Nestle do Playstation? Czy mając Playstation można jakoś z tego XBoxa korzystać, czy ten XBox to raczej "produkt dedykowany" dla konsoli XBox emotka emotka  

xbox tylko do xboxaps tylko do playstation emotka

Nie da się niestety wymiennie korzystać emotka

Dzięki wielkie za odpowiedź emotka  emotka
0 0

escada

#6828205 Napisano: 05.12.2021 13:20:41
czy mnie się zdaje, czy w konkursie Corega można było kupic dowolny produkt? teraz w regulaminie widze tylko kremy Corega (a już kupiłam te tabletki i nie wiem czy jest sens wysyłać)
0 0

domika

#6828207 Napisano: 05.12.2021 13:21:35
escada napisał(a):

czy mnie się zdaje, czy w konkursie Corega można było kupic dowolny produkt? teraz w regulaminie widze tylko kremy Corega

W regulaminie od początku pisało ze tylko kremy
1 kumulacja 0

escada

#6828208 Napisano: 05.12.2021 13:22:40
domika napisał(a):

escada napisał(a):

czy mnie się zdaje, czy w konkursie Corega można było kupic dowolny produkt? teraz w regulaminie widze tylko kremy Corega

W regulaminie od początku pisało ze tylko kremy

dziekuję, to może się zasugerowałam reklamą
0 0

cb656

#6828211 Napisano: 05.12.2021 13:36:11
escada napisał(a):

czy mnie się zdaje, czy w konkursie Corega można było kupic dowolny produkt? teraz w regulaminie widze tylko kremy Corega (a już kupiłam te tabletki i nie wiem czy jest sens wysyłać)

Hm... kilka faktów:
konkurs w bazie (KLIK) od 22 listopada, czyli Regulamin musiał być stworzony wcześniej
link do regulaminu zgłoszonego wtedy do bazy dziś jest nieaktywny (błąd, nie znaleziono pliku)
obecnie dostępny Regulamin (pod innym adresem) ma w pliku zaszyte informacje, że został stworzony 24 listopada w południe, a więc już po rozpoczęciu

Wszystko to razem pozwala sądzić, że mogła zostać dokonana nielegalna podmianka tekstu. emotka Coś jak słynne "oraz czasopisma", od którego zaczęła się afera Rywina emotka No to co, będzie interwencja u Smolara?

pierwotny link (ze strony w bazie):
https://www.smola...kuj_pelni_swiat_.pdf
obecny link (ze strony konkursu):
https://www.smola...akuj_pelni_swiat.pdf
0 0

mampytanie

#6828213 Napisano: 05.12.2021 13:46:17
Szukam informacji, czy składaliście kiedyś reklamację do organizatora konkursu, jeśli nagroda, która regulaminowo miała wartość np. 300 zł, do Was przyszła o znacznie niższej wartości (np. 60zł)? Jest sens się pchać w reklamacje, czy olać temat? 
0 0

escada

#6828221 Napisano: 05.12.2021 14:17:32
dzidziapiernik napisał(a):

escada napisał(a):

czy mnie się zdaje, czy w konkursie Corega można było kupic dowolny produkt? teraz w regulaminie widze tylko kremy Corega (a już kupiłam te tabletki i nie wiem czy jest sens wysyłać)

Hm... kilka faktów:konkurs w bazie (KLIK) od 22 listopada, czyli Regulamin musiał być stworzony wcześniej
link do regulaminu zgłoszonego wtedy do bazy dziś jest nieaktywny (błąd, nie znaleziono pliku)
obecnie dostępny Regulamin (pod innym adresem) ma w pliku zaszyte informacje, że został stworzony 24 listopada w południe, a więc już po rozpoczęciu

Wszystko to razem pozwala sądzić, że mogła zostać dokonana nielegalna podmianka tekstu. emotka Coś jak słynne "oraz czasopisma", od którego zaczęła się afera Rywina emotka No to co, będzie interwencja u Smolara?

pierwotny link (ze strony w bazie):
https://www.smola...kuj_pelni_swiat_.pdf
obecny link (ze strony konkursu):
https://www.smola...akuj_pelni_swiat.pdf

ooo,no proszę.... to może wyślę to zgłoszenie i może przejdzie
0 0

cb656

#6828223 Napisano: 05.12.2021 14:20:55
escada napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

escada napisał(a):

czy mnie się zdaje, czy w konkursie Corega można było kupic dowolny produkt? teraz w regulaminie widze tylko kremy Corega (a już kupiłam te tabletki i nie wiem czy jest sens wysyłać)

(...) Wszystko to razem pozwala sądzić, że mogła zostać dokonana nielegalna podmianka tekstu. emotka Coś jak słynne "oraz czasopisma", od którego zaczęła się afera Rywina emotka

ooo,no proszę.... to może wyślę to zgłoszenie i może przejdzie

Warto byłoby mieć pierwotną wersję Regulaminu w pliku na dysku, może ktoś jednak pobrał? Zapytaj tego, kto zgłaszał konkurs do bazy, czy sobie nie ściągnął tego pliku na dysk. emotka
0 0

cb656

#6828224 Napisano: 05.12.2021 14:23:25
mampytanie napisał(a):

Szukam informacji, czy składaliście kiedyś reklamację do organizatora konkursu, jeśli nagroda, która regulaminowo miała wartość np. 300 zł, do Was przyszła o znacznie niższej wartości (np. 60zł)? Jest sens się pchać w reklamacje, czy olać temat? 

Mam mgliste wspomnienie, że Ziółko pisała o tym na forum dawno temu, ma duże doświadczenie w walce o swoje.

escada

#6828225 Napisano: 05.12.2021 14:23:59
dzidziapiernik napisał(a):

escada napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

escada napisał(a):

czy mnie się zdaje, czy w konkursie Corega można było kupic dowolny produkt? teraz w regulaminie widze tylko kremy Corega (a już kupiłam te tabletki i nie wiem czy jest sens wysyłać)

(...) Wszystko to razem pozwala sądzić, że mogła zostać dokonana nielegalna podmianka tekstu. emotka Coś jak słynne "oraz czasopisma", od którego zaczęła się afera Rywina emotka

ooo,no proszę.... to może wyślę to zgłoszenie i może przejdzie

Warto byłoby mieć pierwotną wersję Regulaminu w pliku na dysku, może ktoś jednak pobrał? Zapytaj tego, kto zgłaszał konkurs do bazy, czy sobie nie ściągnął tego pliku na dysk. emotka

dobra myśl:)) dzięki za czujnośc i sensowną pomoc:)
1 cb656 0

koniczynka123

#6828227 Napisano: 05.12.2021 14:29:53
escada napisał(a):

czy mnie się zdaje, czy w konkursie Corega można było kupic dowolny produkt? teraz w regulaminie widze tylko kremy Corega (a już kupiłam te tabletki i nie wiem czy jest sens wysyłać)

Kupowałam na początku i na pewno był zapis KREM bo na liście zakupów miałam zaznaczone wykrzyknikiem. Niestety nie wygrałam choć trochę zainwestowałam emotka

fineessa

#6828265 Napisano: 05.12.2021 20:08:53
koniczynka123 napisał(a):

escada napisał(a):

czy mnie się zdaje, czy w konkursie Corega można było kupic dowolny produkt? teraz w regulaminie widze tylko kremy Corega (a już kupiłam te tabletki i nie wiem czy jest sens wysyłać)

Kupowałam na początku i na pewno był zapis KREM bo na liście zakupów miałam zaznaczone wykrzyknikiem. Niestety nie wygrałam choć trochę zainwestowałam emotka

Dokładnie tak trzeba było kupić KREM tak było w regulaminie od początku 

tereniagno

#6828329 Napisano: 06.12.2021 08:10:10
Czy wysyłał ktoś zgłoszenie ma konkurs
"Zmywanie – przyjemne wyzwanie" Stokrotka
.?
Za każdym razem gdy wysyłam dostaję zwrotkę:
,,Bardzo nam przykro,ale treść SMS nie jest prawidłowa"
Co robię nie tak?STOKROTKA.nr paragonu.odp 160 znaków
i wysyłam na nr 70988.
No nie chce przyjąć żadnego zgłoszeniaemotka emotka







 
0 0

zubi

#6828343 Napisano: 06.12.2021 09:03:59
tereniagno napisał(a):

Czy wysyłał ktoś zgłoszenie ma konkurs"Zmywanie – przyjemne wyzwanie" Stokrotka.?
Za każdym razem gdy wysyłam dostaję zwrotkę:
,,Bardzo nam przykro,ale treść SMS nie jest prawidłowa"
Co robię nie tak?STOKROTKA.nr paragonu.odp 160 znaków
i wysyłam na nr 70988.
No nie chce przyjąć żadnego zgłoszeniaemotka emotka

ja wczoraj wysyłałam, było ok
0 0

tereniagno

#6828349 Napisano: 06.12.2021 09:48:20
zubi napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Czy wysyłał ktoś zgłoszenie ma konkurs"Zmywanie – przyjemne wyzwanie" Stokrotka.?Za każdym razem gdy wysyłam dostaję zwrotkę:
,,Bardzo nam przykro,ale treść SMS nie jest prawidłowa"
Co robię nie tak?STOKROTKA.nr paragonu.odp 160 znaków
i wysyłam na nr 70988.
No nie chce przyjąć żadnego zgłoszeniaemotka emotka

ja wczoraj wysyłałam, było ok

No, nie wierzę, co piszę źle, bo z innego telefonu mam to samoemotka
Napisałam nowego sms i też nie chce przyjąć zgłoszenia:
,,Bardzo nam przykro,ale treść SMS jest nieprawidłowa"emotka
Już nawet nie ma 160 znaków i też nie chce przejść smsemotka emotka emotka
0 0

iwona0103

#6828369 Napisano: 06.12.2021 10:48:28
tereniagno napisał(a):

zubi napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Czy wysyłał ktoś zgłoszenie ma konkurs"Zmywanie – przyjemne wyzwanie" Stokrotka.?Za każdym razem gdy wysyłam dostaję zwrotkę:,,Bardzo nam przykro,ale treść SMS nie jest prawidłowa"
Co robię nie tak?STOKROTKA.nr paragonu.odp 160 znaków
i wysyłam na nr 70988.
No nie chce przyjąć żadnego zgłoszeniaemotka emotka

ja wczoraj wysyłałam, było ok

No, nie wierzę, co piszę źle, bo z innego telefonu mam to samoemotka
Napisałam nowego sms i też nie chce przyjąć zgłoszenia:
,,Bardzo nam przykro,ale treść SMS jest nieprawidłowa"emotka
Już nawet nie ma 160 znaków i też nie chce przejść smsemotka emotka emotka

polskie znaki? kopiowanie tekstu z worda? nie pamiętam który znak jest inny w smsie niż wordzie, możliwe, że pauza lub cudzysłów
0 0