Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

domika

#6828664 Napisano: 07.12.2021 10:00:42
marzenier napisał(a):

Czy zdarzało Wam sie,ze przez opieszałość poczty,przepadały Wam nagrody (I to nie malej wartości)Zaraz chyba zejdę na zawał,mój list wysłany 1go grudnia,stoi gdzieś na trasie...Wczoraj mineło magiczne 7 dni,które miałam na dostarcznie paragonu do organizatora i nie wiem co mam zrobić.Pisałam już do organizatora z opisem sytuacji,ale narazie nie opowodzili
Nawet nie wiem,jak się z szukanie tego listu zabrać:/ i co robić.Polecony priorytet to był,ale coś gdzieś nawaliło.
Jakieś rady??

Przejść się na pocztę i niech szukają listu (dzwonią na wer albo do oddziału docelowego)
0 0

montezuma

#6828697 Napisano: 07.12.2021 11:04:59
Stokrotka Smolar - już działa emotka  
1 andii 0

marzenier

#6828699 Napisano: 07.12.2021 11:13:15
domika napisał(a):

marzenier napisał(a):

Czy zdarzało Wam sie,ze przez opieszałość poczty,przepadały Wam nagrody (I to nie malej wartości)Zaraz chyba zejdę na zawał,mój list wysłany 1go grudnia,stoi gdzieś na trasie...Wczoraj mineło magiczne 7 dni,które miałam na dostarcznie paragonu do organizatora i nie wiem co mam zrobić.Pisałam już do organizatora z opisem sytuacji,ale narazie nie opowodziliNawet nie wiem,jak się z szukanie tego listu zabrać:/ i co robić.Polecony priorytet to był,ale coś gdzieś nawaliło.
Jakieś rady??

Przejść się na pocztę i niech szukają listu (dzwonią na wer albo do oddziału docelowego)

Bylem.Nie mogą zlokalizować.Jak mi przepadnie to chyba się załamie:( 
0 0

monisss

#6828714 Napisano: 07.12.2021 11:49:10
marzenier napisał(a):

domika napisał(a):

marzenier napisał(a):

Czy zdarzało Wam sie,ze przez opieszałość poczty,przepadały Wam nagrody (I to nie malej wartości)Zaraz chyba zejdę na zawał,mój list wysłany 1go grudnia,stoi gdzieś na trasie...Wczoraj mineło magiczne 7 dni,które miałam na dostarcznie paragonu do organizatora i nie wiem co mam zrobić.Pisałam już do organizatora z opisem sytuacji,ale narazie nie opowodziliNawet nie wiem,jak się z szukanie tego listu zabrać:/ i co robić.Polecony priorytet to był,ale coś gdzieś nawaliło.Jakieś rady??

Przejść się na pocztę i niech szukają listu (dzwonią na wer albo do oddziału docelowego)

Bylem.Nie mogą zlokalizować.Jak mi przepadnie to chyba się załamie:( 

złożyć reklamacje jak minęło 7 dni- wtedy mają obowiązek go szukać. a moze masz zdjęcie paragonu? wyslij do organizatora i numer przesylki. Mozesz zadzwonic ten infolinie ale oni guzik mogą.. bo to ostatnio przerabiałam...
0 0

basiag

#6828715 Napisano: 07.12.2021 11:49:17
ma ktoś jakąś sensowną zniżkę do EMPIK-u ?
0 0

marzenier

#6828720 Napisano: 07.12.2021 11:57:07
monisss napisał(a):

marzenier napisał(a):

domika napisał(a):

marzenier napisał(a):

Czy zdarzało Wam sie,ze przez opieszałość poczty,przepadały Wam nagrody (I to nie malej wartości)Zaraz chyba zejdę na zawał,mój list wysłany 1go grudnia,stoi gdzieś na trasie...Wczoraj mineło magiczne 7 dni,które miałam na dostarcznie paragonu do organizatora i nie wiem co mam zrobić.Pisałam już do organizatora z opisem sytuacji,ale narazie nie opowodziliNawet nie wiem,jak się z szukanie tego listu zabrać:/ i co robić.Polecony priorytet to był,ale coś gdzieś nawaliło.Jakieś rady??

Przejść się na pocztę i niech szukają listu (dzwonią na wer albo do oddziału docelowego)

Bylem.Nie mogą zlokalizować.Jak mi przepadnie to chyba się załamie:( 

złożyć reklamacje jak minęło 7 dni- wtedy mają obowiązek go szukać. a moze masz zdjęcie paragonu? wyslij do organizatora i numer przesylki. Mozesz zadzwonic ten infolinie ale oni guzik mogą.. bo to ostatnio przerabiałam...

7 dni mija jutro.Dzoniłam dziś na infolinię,ale tam pani prosiła,abym zluzowała bo list za zaginiony można uznać po 30 dniach.Troche ciężko mi tu wyluzować,jak sprawa się tyczy moich 10 tys z Tyskiego emotka  

faworek

#6828721 Napisano: 07.12.2021 12:03:20
marzenier napisał(a):

monisss napisał(a):

marzenier napisał(a):

domika napisał(a):

marzenier napisał(a):

Czy zdarzało Wam sie,ze przez opieszałość poczty,przepadały Wam nagrody (I to nie malej wartości)Zaraz chyba zejdę na zawał,mój list wysłany 1go grudnia,stoi gdzieś na trasie...Wczoraj mineło magiczne 7 dni,które miałam na dostarcznie paragonu do organizatora i nie wiem co mam zrobić.Pisałam już do organizatora z opisem sytuacji,ale narazie nie opowodziliNawet nie wiem,jak się z szukanie tego listu zabrać:/ i co robić.Polecony priorytet to był,ale coś gdzieś nawaliło.Jakieś rady??

Przejść się na pocztę i niech szukają listu (dzwonią na wer albo do oddziału docelowego)

Bylem.Nie mogą zlokalizować.Jak mi przepadnie to chyba się załamie:( 

złożyć reklamacje jak minęło 7 dni- wtedy mają obowiązek go szukać. a moze masz zdjęcie paragonu? wyslij do organizatora i numer przesylki. Mozesz zadzwonic ten infolinie ale oni guzik mogą.. bo to ostatnio przerabiałam...

7 dni mija jutro.Dzoniłam dziś na infolinię,ale tam pani prosiła,abym zluzowała bo list za zaginiony można uznać po 30 dniach.Troche ciężko mi tu wyluzować,jak sprawa się tyczy moich 10 tys z Tyskiego emotka  

o kurczę, a zrobiłaś zdjęcie paragonu? Co widnieje w śledzeniu jak wklepujesz numer listu?
0 0

blanca

#6828736 Napisano: 07.12.2021 12:41:46
marzenier napisał(a):

...

7 dni mija jutro.Dzoniłam dziś na infolinię,ale tam pani prosiła,abym zluzowała bo list za zaginiony można uznać po 30 dniach.Troche ciężko mi tu wyluzować,jak sprawa się tyczy moich 10 tys z Tyskiego emotka  

7 dni od powiadomienia to masz chyba na wysłanie paragonu, a nie dostarczenie.
0 0

edzia21

#6828738 Napisano: 07.12.2021 12:46:52
marzenier napisał(a):

monisss napisał(a):

marzenier napisał(a):

domika napisał(a):

marzenier napisał(a):

Czy zdarzało Wam sie,ze przez opieszałość poczty,przepadały Wam nagrody (I to nie malej wartości)Zaraz chyba zejdę na zawał,mój list wysłany 1go grudnia,stoi gdzieś na trasie...Wczoraj mineło magiczne 7 dni,które miałam na dostarcznie paragonu do organizatora i nie wiem co mam zrobić.Pisałam już do organizatora z opisem sytuacji,ale narazie nie opowodziliNawet nie wiem,jak się z szukanie tego listu zabrać:/ i co robić.Polecony priorytet to był,ale coś gdzieś nawaliło.Jakieś rady??

Przejść się na pocztę i niech szukają listu (dzwonią na wer albo do oddziału docelowego)

Bylem.Nie mogą zlokalizować.Jak mi przepadnie to chyba się załamie:( 

złożyć reklamacje jak minęło 7 dni- wtedy mają obowiązek go szukać. a moze masz zdjęcie paragonu? wyslij do organizatora i numer przesylki. Mozesz zadzwonic ten infolinie ale oni guzik mogą.. bo to ostatnio przerabiałam...

7 dni mija jutro.Dzoniłam dziś na infolinię,ale tam pani prosiła,abym zluzowała bo list za zaginiony można uznać po 30 dniach.Troche ciężko mi tu wyluzować,jak sprawa się tyczy moich 10 tys z Tyskiego emotka  

DOJDZIE, SPOKOJNIE emotka
0 0

ziolko

#6828743 Napisano: 07.12.2021 12:53:25
marzenier przy takiej wartościowej nagrodzie dlaczego nie wysłałaś paragonu kurierem? 
Poza tym niech babka z infolinii nie gada głupot o tym, że list zaginiony jest dopiero po 30 dniach. 
https://www.traff...a-uslugi-pocztowe/ 
1 fineessa 0

misiapysiamisia

#6828745 Napisano: 07.12.2021 12:56:33
marzenier napisał(a):

monisss napisał(a):

marzenier napisał(a):

domika napisał(a):

marzenier napisał(a):

Czy zdarzało Wam sie,ze przez opieszałość poczty,przepadały Wam nagrody (I to nie malej wartości)Zaraz chyba zejdę na zawał,mój list wysłany 1go grudnia,stoi gdzieś na trasie...Wczoraj mineło magiczne 7 dni,które miałam na dostarcznie paragonu do organizatora i nie wiem co mam zrobić.Pisałam już do organizatora z opisem sytuacji,ale narazie nie opowodziliNawet nie wiem,jak się z szukanie tego listu zabrać:/ i co robić.Polecony priorytet to był,ale coś gdzieś nawaliło.Jakieś rady??

Przejść się na pocztę i niech szukają listu (dzwonią na wer albo do oddziału docelowego)

Bylem.Nie mogą zlokalizować.Jak mi przepadnie to chyba się załamie:( 

złożyć reklamacje jak minęło 7 dni- wtedy mają obowiązek go szukać. a moze masz zdjęcie paragonu? wyslij do organizatora i numer przesylki. Mozesz zadzwonic ten infolinie ale oni guzik mogą.. bo to ostatnio przerabiałam...

7 dni mija jutro.Dzoniłam dziś na infolinię,ale tam pani prosiła,abym zluzowała bo list za zaginiony można uznać po 30 dniach.Troche ciężko mi tu wyluzować,jak sprawa się tyczy moich 10 tys z Tyskiego emotka  

PP jest tragiczna a teraz w okresie świątecznym, to już w ogóle tragedia. Za radą forumowiczów wolę kurierem wysyłać.
0 0

ziolko

#6828746 Napisano: 07.12.2021 12:56:49
marzenier  - wg regulaminu "O dotrzymaniu terminu decyduje data stempla pocztowego. Przesyłki, o których mowa w pkt 6.5należy przesłać w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia powiadomienia, na adres Organizatora z
dopiskiem „Przejdźmy na TY ponad przedziałami”. Przesyłki z datą stempla późniejszą niż
wynikająca z daty powiadomienia o konieczności przesłania Dowodów Zakupu do weryfikacji nie
będą uwzględniane."
0 0

zubi

#6828830 Napisano: 07.12.2021 16:36:50
Czy były wyniki z Konkursu "Tchibo - poczuj święta w każdym calu" Intermarche?
0 0

edzia21

#6828832 Napisano: 07.12.2021 16:41:31
zubi napisał(a):

Czy były wyniki z Konkursu "Tchibo - poczuj święta w każdym calu" Intermarche?

nie
1 zubi 0

marzenier

#6828867 Napisano: 07.12.2021 19:23:08
Dalej w moim temacie nieszczęsnego zaginionego paragonu.Poszlam po duplikat/kopie czy jak to tam się nazywa.Pani mnie spławiła mówiąc,że SIE NIE DA,że nie mają drugiej rolki,że to kasa elektoniczna,że raport dobowy czy miesięczny wysyłanany jest do księgowej i że ona nic takiego nie może mi wydać...ktoś z Was to może przerabiał i potwierdzi czy faktycznie się nie da z kas elektronicznym wydrukac duplikatu sprzed 10 dni
0 0

ziolko

#6828868 Napisano: 07.12.2021 19:27:13
marzenier napisał(a):

Dalej w moim temacie nieszczęsnego zaginionego paragonu.Poszlam po duplikat/kopie czy jak to tam się nazywa.Pani mnie spławiła mówiąc,że SIE NIE DA,że nie mają drugiej rolki,że to kasa elektoniczna,że raport dobowy czy miesięczny wysyłanany jest do księgowej i że ona nic takiego nie może mi wydać...ktoś z Was to może przerabiał i potwierdzi czy faktycznie się nie da z kas elektronicznym wydrukac duplikatu sprzed 10 dni

Co to za sklep?
Jeśli jakiś sieciowy, to lepiej skontaktuj się z centralą i opisz sytuację. Zapytaj, czy jest możliwość uzyskania kopii.
Nie zrobiłaś ksero paragonu albo zdjęcia, zanim wysłałaś? 
0 0

marzenier

#6828869 Napisano: 07.12.2021 19:29:46
ziolko napisał(a):

marzenier napisał(a):

Dalej w moim temacie nieszczęsnego zaginionego paragonu.Poszlam po duplikat/kopie czy jak to tam się nazywa.Pani mnie spławiła mówiąc,że SIE NIE DA,że nie mają drugiej rolki,że to kasa elektoniczna,że raport dobowy czy miesięczny wysyłanany jest do księgowej i że ona nic takiego nie może mi wydać...ktoś z Was to może przerabiał i potwierdzi czy faktycznie się nie da z kas elektronicznym wydrukac duplikatu sprzed 10 dni

Co to za sklep?Jeśli jakiś sieciowy, to lepiej skontaktuj się z centralą i opisz sytuację. Zapytaj, czy jest możliwość uzyskania kopii.
Nie zrobiłaś ksero paragonu albo zdjęcia, zanim wysłałaś? 

Mały osiedlowy 
Zdjęcie mam,ale nic mi ono nie pomaga w tej sytuacji bo oni chcą oryginał ewentualnie duplikat z kasy 
0 0

ziolko

#6828870 Napisano: 07.12.2021 19:34:26
marzenier - Jeśli to faktycznie jakaś kasa elektroniczna, to prawdopodobnie wszystko zapisuje się na karcie pamięci, a odczyt z karty jest możliwy tylko w serwisie kas (mąż mi to powiedział, bo mamy kasę w firmie).
Ale przecież zdjęcie przedstawia oryginalny paragon, czyli to samo, co na duplikacie. 

Mam nadzieję, że list mimo wszystko dotrze.
Może idź na swoją pocztę, tam gdzie wysyłałaś i zapytaj, czy możesz już złożyć reklamację? Mimo, że nie upłynął jeszcze czas na reklamację. Albo inaczej - żeby swoimi sposobami spróbowali poszukać dokładniej w systemie, gdzie ten list się znajduje. 
Coś mi się kojarzy, że kiedyś uprzejmie pogadałam z babką na poczcie i po pół godzinie miałam odpowiedź. Ale to było kilka lat temu... 
0 0

assal

#6828877 Napisano: 07.12.2021 19:42:20
Marzenier: Mój list, polecony priorytet, z Krakowa do Poznania, szedł niedawno 12 dni emotka  Z tego co pamiętam, "duplikatów paragonów fiskalnych" nie ma. W Biedronce mi kiedyś wydrukowali na kartce mój paragon, ale pojawił się problem - w tej wersji-kopii nie było tak potrzebnego mi numeru górnego emotka   
0 0

marzenier

#6828880 Napisano: 07.12.2021 19:51:30
Kurcze no właśnie.Mam problem z tym duplikatem,a z Tyskiego mi odpisali ze czekają jeszcze "gora 2 dni" też trochę z dup..y bo przecież to nie moja wina że poczta zawaliła (tzn no ok,troche moja bo mogłam wysyłać kurierem),ale chcieli poleconym to wysłałam poleconym.
0 0