Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

cb656

#6816652 Napisano: 23.10.2021 09:23:02
pionas napisał(a):

... jak klikniesz dodaj odpowiedź dwa razy to pójdą dwie wiadomości

Ale ja klikam RAZ. emotka Aż tak to jeszcze mi się ręce nie trzęsą. emotka
0 0

cb656

#6816604 Napisano: 22.10.2021 18:40:14
pionas wiem, że rewolucja w systemie ante portas, ale chcę zasygnalizować, że nader często zdarza się temu systemowi obecnemu dublować wysyłane wiadomości. Tak tylko mówię, no wiesz, gwoli ścisłości, by nie było, że nikt nie zgłasza... emotka emotka Czasem w smartfonie, czasem ze stacjonarnego peceta (apki nie używam, tylko przeglądarka).
0 0

cb656

#6815790 Napisano: 19.10.2021 10:08:48
Powodzenia w szybkim wpisaniu wszystkich wymaganych znaków emotka
P.S. W dodatku obrazek jest RUCHOMY! emotka

cb656

#6815076 Napisano: 15.10.2021 08:28:25
pionas napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

pionas a dlaczego zamiast żółtej kropki widzę słowo "schowek"? emotka
(Lista konkursów kończących się dziś.)

bo nie załadowało grafiki

emotka ...wiesz, domyśliłem się emotka
Pociągnę ten wątek: pionas a DLACZEGO nie załadowało akurat TEJ grafiki, a pozostałe kropki tak? emotka
0 0

cb656

#6815052 Napisano: 14.10.2021 21:51:29
pionas a dlaczego zamiast żółtej kropki widzę słowo "schowek"? emotka
(Lista konkursów kończących się dziś.)
0 0

cb656

#6812168 Napisano: 01.10.2021 09:10:58
sabanerro napisał(a):

Ja mam wrażenie, że jak włączam jakiś konkurs, to załącza się inny. Na początku myślałam, że jakoś kliknelam trochę za nisko itp. ale to za często się dzieje, żebym aż taki miała problem z trafianiem. I przy włączaniu jakichś tematów na forum włączają się inne, czasami wyskakuje nagle że nie mam uprawnień, nawet nie wiem do czego jak nawet nie kojarzę, żebym coś klikala.  emotka

POTWIERDZAM! emotka Mam tak samo. I też pierwsze podejrzenie padło najpierw na własną nieuwagę, bo otwieram czasem w kilku kartach strony. Ale nie, to nie gapiostwo Użytkownika, to ewidentnie bug na stronie. Zdarza się czasem przy pierwszym uruchomieniu, więc trudno mówić o kilku kartach, kiedy jest tylko jedna otwarta.

edit: na forum tak się zdarzyło ostatnio podczas przeszukiwania konkretnego topu - ni stąd, ni zowąd, wyniki otworzyły się w zupełnie innym topie z komunikatem, że nie znaleziono poszukiwanej frazy, a przecież dokładnie wiem, że tam powinna być, bo szukałem własnego wpisu. Szukając na piechotę we właściwym topie, strona za stroną, oczywiście wpis znalazłem, ale wyszukiwarka nie dała rady (wyniki otworzyły się w zupełnie innym topie). emotka

cb656

#6812154 Napisano: 01.10.2021 08:29:34
pionas tu się dzieje coś bardzo dziwnego i niepokojącego! emotka

Odpisywałem na wiadomość PW i po kliknięciu "wyślij" pojawił się komunikat, że kod captcha został źle przepisany!
Qrde, JAKI KOD???! W wiadomościach PW??? emotka
Przewijam na koniec wiadomości i co widzę?
Ano nagle niespodziewanie mój tekst, pisany jako odpowiedź PW widzę... JAKO KOMENTARZ do jednego z konkursów! Konkretnie tego: https://www.e-kon...sz-1.html#komentarze SZOK! emotka  
Nie podoba mi się to ABSOLUTNIE! Przypomnij sobie wszystkie wpisy o tym, jak to nagle użytkownicy znajdowali się na nie swoich kontach. Widzę tu związek.

P.S. TERAZ piszę z PC, nie ze smartfona. Przeglądarka Firefox.
1 sabaka 0

cb656

#6812084 Napisano: 30.09.2021 19:32:27
pionas to zdumiewające, że treść wpisywana TUTAJ NA FORUM pojawia się w polu edycji, gdy chcę wysłać odpowiedź na wiadomość PW, totalnie niezwiązaną z poprzednim wpisem na forum! emotka

To jakby "pływające" jedyne pole edycji, które przenosi się za użytkownikiem po całej stronie, pamiętając tekst wprowadzony ostatnio. To jest męczące, kiedy po wysłaniu jakiejś wiadomości trzeba kasować poprzednią zawartość. emotka
0 0

cb656

#6812013 Napisano: 30.09.2021 15:56:25
Smartfon, przeglądarka (nie aplikacja), ustawienia standardowe, jeśli chodzi o widok (bez powiększania czy zmniejszania). Grafika z kodem captcha widoczna tylko do pewnego obszaru, dalej trzeba się domyślać. 
Smartfon Android 
0 0

cb656

#6811923 Napisano: 30.09.2021 12:00:46
dzidziapiernik napisał(a):

pionas, w wiadomościach PW nie wyświetla się emotka (obrazek) z dolnego rzędu opisana jako :zbanowany:   emotka

O, zrobiłeś? emotka
Thank you emotka
https://dagobah.net/flash/thank_you.swf

edit... ale widzisz wyżej? W cytowanym tekście nadal nie widać obrazka emotka

edit następnego dnia: TERAZ w cytowanym tekście widać obrazek. Wczoraj go nie było, tylko opis słowny "zabanowany" pomiędzy dwukropkami emotka dziwnie się czuję, kiedy widzę takie cuda, bo kiedy nie reagujesz, nie odpowiadasz, to nie wiem, czy to się kitrasi coś w systemie, czy po prostu jak mrówka pracowicie coś poprawiasz bez słowa emotka
Wincy czytelniejszej komunikacji proszę między zgłaszającym i reagującym emotka bo na razie to wszystko pływa w sferze niepewności i domysłów.
0 0

cb656

#6811748 Napisano: 29.09.2021 17:56:33
pionas, w wiadomościach PW nie wyświetla się emotka (obrazek) z dolnego rzędu opisana jako :zbanowany:  emotka
0 0

cb656

#6808934 Napisano: 17.09.2021 13:53:56
pionas napisał(a):

Od ponad 2 lat po godzinach próbowałem napisać nową wersję strony (obecna ma swoje początki chyba w 2006 roku emotka )

Hm... w kwestii formalnej mam uwagi... Oczywiście mogę się mylić, ale mam wrażenie, że chybiłeś o rok, bo coś mi majaczy, że już w 2005 strona była czynna.
Ale się nie upieram. To jednak szmat czasu, niepamięć mogła wiele zmyślić. emotka

ERRATA
Jednak mam rację, a nawet wcześniej! emotka Przynajmniej 2004 emotka
https://www.e-kon.../poznajmy-sie-blizej
0 0

cb656

#6808882 Napisano: 17.09.2021 11:56:36
pionas napisał(a):

Czas na zmiany...
Jeśli ktoś jest zainteresowany testowaniem nowego skryptu to proszę o informację, wizualnie (względem wersji POLO) nie widać różnicy, jednak od tyłu jest całkowicie inny skrypt, framework Laravel (...) pracy jest bardzo dużo, w zasadzie nie spodziewałem się że aż tak dużo emotka

Umiejętność zastosowania odpowiedniego frameworka/systemu do rozwiązania problemów, na jakie trafia podczas pisania aplikacji, to jest to, po czym można poznać dobrego programistę PHP. emotka emotka

pionas napisał(a):

nie jestem w stanie pogodzić pracy na etacie, rodziny i serwisu, lat przybywa zdrowia ubywa...

To kiedy na emeryturę "staruszku"? emotka emotka emotka
0 0

cb656

#6806164 Napisano: 06.09.2021 09:34:16
pionas napisał(a):

Zmiana maila, nie mam wpływu na to że ktoś na FB zmieni sobie maila i nie zmieni u nas w systemie

emotka Ale taka sytuacja występuje chyba tylko wtedy, kiedy do logowania używa Facebooka, prawda? Z tym że jak później zmieni na przykład nazwę (bo można) i już nie będzie się zaczynało od FBilona2, tylko jakoś inaczej i już nie będzie się logować Facebookiem, ale nową nazwą i hasłem, to chyba nie ma znaczenia, że FB ma innego maila, prawda? Tak tylko teoretycznie pytam... Bo jak rozumiem, logowanie za pomocą Facebooka bazuje na zgodności maila FB i ekonkowego, czy tak?
0 0

cb656

#6806161 Napisano: 06.09.2021 09:23:10
pionas napisał(a):

...kiedyś można było pisać tym samym loginem jako gość i jako osoba zalogowana, później zostało to zablokowane a jeśli ktoś posiadał konto, to wszystkie gościnne wpisy zostały do niego przypisane stąd tak bug.

OK emotka rozumiem. A co może być powodem opisanego tutaj błędu z datami? To świeża sprawa... https://www.e-kon...strona/4785#p6806050
0 0

cb656

#6806094 Napisano: 05.09.2021 13:44:39
pionas, czy da się poprawić ten błąd podczas cytowania długich linków (w wiadomościach PW)?
Jak link jest długi, to podczas cytowania ulega skróceniu (część jest zastępowana kropkami) no i niestety adres podpięty pod taki skrócony tekst jest bezużyteczny. emotka
0 0

cb656

#6806091 Napisano: 05.09.2021 13:01:05
pionas pytanie mam...
Dotyczy pomieszanych DAT.
Przykład: https://www.e-kon...strona/210/#p3013153


Jak to możliwe, że osoba, która (ponoć) ma konto od 2013 umieściła wpis na forum w 2010 roku, czyli trzy lata przed założeniem konta?
To jakaś bzdura, bo konto miała dużo wcześniej, niż od 2013, wie to każdy bywalec.

O podobnym pomieszaniu dat pisze też inny użytkownik: https://www.e-kon...strona/4785#p6806050
1 bajm 0

cb656

#6804582 Napisano: 30.08.2021 07:26:22
Kłania się Słownik Języka Polskiego. Z uporem maniaka będę twierdzić, że BONUS to nie to samo co GRATIS.

pionas napisał(a):Wystarczy, że przyjdziesz do NETTO (wybrane sklepy, patrz link do listy) w dniach od 23.08 do 29.08.2021 i zrobisz zakupy za min. 60 zł, a odbierzesz kupon rabatowy o wartości 10 zł na kolejne zakupy. https://netto.pl/cash-back-voucher


Gratis jest wtedy, kiedy coś dostajesz totalnie za free, nie ponosząc kosztów, a bonus to jest jakaś premia, dodatek do poniesionych nakładów. Umieszczanie takiego wpisu w topie "CO MOŻNA DOSTAĆ GRATIS" jest klasycznym pisaniem "nie na temat" i pionas powinien dostać punkt karny. emotka emotka

Składam wniosek o przemianowanie nazwy topu na bardziej realny. Coś w rodzaju "DODATKI, GRATISY, BONUSY"
0 0