Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

mamimamu

#6829441 Napisano: 09.12.2021 12:47:04
kalmia86 napisał(a):

z kreatywności w wątku Avanti emotka

w pełni popieram emotka  

tadziuuu

#6829491 Napisano: 09.12.2021 14:05:52
FBsebastian3 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że wczoraj robiłam test na koronawirusa i dzis rano przyszedł wynik - na szczęście nie mam korony!

Cudownie! Za to masz w pakiecie zamordyzm, podwyżki, ład, pkb w greckim kierunku, nieuctwo dzieci, ograniczony dostęp do służby zdrowia, upadające biznesy, segregacje, ceny biletów powiększone o ceny testów, gigantyczne bezrobocie u ciepłolubnych, nadmiarowe zgony itd, a wszystko to w imię dbałości o nasze zdrowie wspierane medialnym strachem. Nic tylko się cieszyć jak obudzimy się za parę lat oskubani jak gęsi. Ps. Wyszczepiono kraje w prawie 90% i dalej lockdawny, zamykanie,zdalne, godziny policyjne. Dobry wzrok to dar

jakie 90% emotka  ? w pełni zaszczepionych ok 50%. Czytanie ze zrozumieniem informacji i "danych" na facebooku to większy dar emotka  

Mogę tylko cieszyć się z cudaczek121 że ją to ominęło. Mnie dopadło przed szczepieniami i jako młody jeszcze facet biegam po kardiologach co kilka tygodni szukając diagnozy po Covidzie z początku roku. A wcześniej zdrowie żyleta. maratony i ultra wpadały.. niestety taki mamy czas w tym kraju że kilka pandemii na raz mamy i tej zdrowotnej i tej politycznej, której kumulacja za ostatnie lata właśnie się zbliża. 
0 0

FBsebastian3

#6829510 Napisano: 09.12.2021 14:24:15
tadziuuu napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że wczoraj robiłam test na koronawirusa i dzis rano przyszedł wynik - na szczęście nie mam korony!

Cudownie! Za to masz w pakiecie zamordyzm, podwyżki, ład, pkb w greckim kierunku, nieuctwo dzieci, ograniczony dostęp do służby zdrowia, upadające biznesy, segregacje, ceny biletów powiększone o ceny testów, gigantyczne bezrobocie u ciepłolubnych, nadmiarowe zgony itd, a wszystko to w imię dbałości o nasze zdrowie wspierane medialnym strachem. Nic tylko się cieszyć jak obudzimy się za parę lat oskubani jak gęsi. Ps. Wyszczepiono kraje w prawie 90% i dalej lockdawny, zamykanie,zdalne, godziny policyjne. Dobry wzrok to dar

jakie 90% emotka  ? w pełni zaszczepionych ok 50%. Czytanie ze zrozumieniem informacji i "danych" na facebooku to większy dar emotka  Mogę tylko cieszyć się z cudaczek121 że ją to ominęło. Mnie dopadło przed szczepieniami i jako młody jeszcze facet biegam po kardiologach co kilka tygodni szukając diagnozy po Covidzie z początku roku. A wcześniej zdrowie żyleta. maratony i ultra wpadały.. niestety taki mamy czas w tym kraju że kilka pandemii na raz mamy i tej zdrowotnej i tej politycznej, której kumulacja za ostatnie lata właśnie się zbliża.    Kraje użyłam słowa kraje! Nie myśląc o Polsce. Choroby sercowa najwyraźniej wynik "leczniczych" maratonów jak i u Pana Lisa. Współczuję choroby ale pewnie jest następstwem wydrenowania organizm. Wszystko z umiarem i będzie cacy.  Ps. Chcemy do końca swoich dni bać się wirusa? Być zastraszani? Wyolbrzymiać każdy znany przypadek choroby jakby dawniej ich nie było? Jakby ludzie nie umierali? Biegajcie na teściki, miejcie siły na opisywanie wyników, a obudzicie się w ustroju, w którym ja zylam. Miska ryżu! Weźcie wszystko pod rozwagę. Piszcie do MZ oni odpowiadają natychmiast, porównajcie statystyki teraz i z lat poprzednich, zobaczcie średnia wieku zgonów. Ps.stopy procentowe dla kredytów znów w górę

0 0

tadziuuu

#6829515 Napisano: 09.12.2021 14:29:47
FBsebastian3 napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że wczoraj robiłam test na koronawirusa i dzis rano przyszedł wynik - na szczęście nie mam korony!

Cudownie! Za to masz w pakiecie zamordyzm, podwyżki, ład, pkb w greckim kierunku, nieuctwo dzieci, ograniczony dostęp do służby zdrowia, upadające biznesy, segregacje, ceny biletów powiększone o ceny testów, gigantyczne bezrobocie u ciepłolubnych, nadmiarowe zgony itd, a wszystko to w imię dbałości o nasze zdrowie wspierane medialnym strachem. Nic tylko się cieszyć jak obudzimy się za parę lat oskubani jak gęsi. Ps. Wyszczepiono kraje w prawie 90% i dalej lockdawny, zamykanie,zdalne, godziny policyjne. Dobry wzrok to dar

jakie 90% emotka  ? w pełni zaszczepionych ok 50%. Czytanie ze zrozumieniem informacji i "danych" na facebooku to większy dar emotka  Mogę tylko cieszyć się z cudaczek121 że ją to ominęło. Mnie dopadło przed szczepieniami i jako młody jeszcze facet biegam po kardiologach co kilka tygodni szukając diagnozy po Covidzie z początku roku. A wcześniej zdrowie żyleta. maratony i ultra wpadały.. niestety taki mamy czas w tym kraju że kilka pandemii na raz mamy i tej zdrowotnej i tej politycznej, której kumulacja za ostatnie lata właśnie się zbliża.    Kraje użyłam słowa kraje! Nie myśląc o Polsce. Choroby sercowa najwyraźniej wynik "leczniczych" maratonów jak i u Pana Lisa. Współczuję choroby ale pewnie jest następstwem wydrenowania organizm. Wszystko z umiarem i będzie cacy.  Ps. Chcemy do końca swoich dni bać się wirusa? Być zastraszani? Wyolbrzymiać każdy znany przypadek choroby jakby dawniej ich nie było? Jakby ludzie nie umierali? Biegajcie na teściki, miejcie siły na opisywanie wyników, a obudzicie się w ustroju, w którym ja zylam. Miska ryżu! Weźcie wszystko pod rozwagę. Piszcie do MZ oni odpowiadają natychmiast, porównajcie statystyki teraz i z lat poprzednich, zobaczcie średnia wieku zgonów. Ps.stopy procentowe dla kredytów znów w górę

dziękuję za diagnozę "Pani Doktor" emotka  i na tym tę dyskusję pozostawię emotka

mampytanie

#6830249 Napisano: 10.12.2021 21:34:02
Z wygranego vouchera do Mokate z Mem w Minutkę, bo zrealizuję go na dodatkowe dopełnienie prezentów emotka  Dobrą herbatką nikt nie pogardzi emotka

mandarynka16

#6830849 Napisano: 14.12.2021 09:45:49
Cieszę się, że w  nowoczesnej wersji strony znowu wszystko działa emotka

kolorowekredki

#6830860 Napisano: 14.12.2021 10:23:15
mandarynka16 napisał(a):

Cieszę się, że w  nowoczesnej wersji strony znowu wszystko działa emotka

No właśnie ja też się z tego cieszę emotka
1 nanajka81 0

fineessa

#6831060 Napisano: 14.12.2021 20:02:09
Ciesze się ze wpadło dzis na konto równe 5tys co prawda nie z konkursów ale cieszy równie mocno emotka

ptaszyna

#6831193 Napisano: 15.12.2021 12:15:44
Dzisiaj cieszę się z mojej rocznicy na forum.
Chyba faktycznie z tej okazji wygrałam wczoraj moją pierwszą "konkretną" nagrodę, czyli ekspres z ITM.
Pochwaliłam się tym w MDW i bardzo miło zaskoczyła mnie liczba Waszych lajków.
Codziennie widzę tutaj dużo życzliwości i pozytywnej energii.
Dlatego fajnie jest być tu z Wami emotka

sylwiabe

#6831244 Napisano: 15.12.2021 13:53:12
Paaki słodyczy z bonu islodycze:)
Prosiłam by przyszła paczka przed swiętami emotka
Za zwłokę dorzucili firmowy kubeczek
Będzie jedzone emotka

diabkate

#6831272 Napisano: 15.12.2021 14:33:43
Ja się cieszę, że mimo iż nie wszystko się układa po mojej myśli, to robię postępy w uporządkowywaniu swojego życia. emotka  


EDIT: jeszcze się cieszę z decyzji MZ. emotka

mczarna

#6831728 Napisano: 16.12.2021 19:53:41
Dziś się cieszę z tego,że otwarto u mnie na osiedlu Stokrotkę,a niebawem zamiast Tesco będzie Netto.Nawet nie wiedziałam,że Stokrotka jest tak fajnie wyposażona,brakowało tu na piechotę takich sklepów.

kuleczkar

#6832124 Napisano: 18.12.2021 13:42:49
Cieszę się, że w tym tygodniu dotarł zestaw z  Kinder Logic i mogłam jego część przeznaczyć jako uzupełnienie prezentu na dzisiejsze urodziny córki, a ona bardzo lubi serię Basia emotka

atyde25

#6833087 Napisano: 23.12.2021 09:47:30
Gdy myślisz,że to lekkie przegięcie jak sąsiad wierci przed 8 nad twoją głową.Ale dzięki temu zrobiłam sałatkę,kończę bigos.Nawet już wypiłam pierwszą kawę.A tak bym spała do 11 tej albo i lepiej a tak mogę się szykować do wyjścia na łowy do Biedry.Kocham jak są takie tłumy przypomina mi to stare czasy przed wojną wirusową.Kochajmy sąsiadów bo zawsze mogą być gorsi nawet jak myślimy,że to niewyobrażalne by byli jeszcze gorsi.............

stokrotka238

#6833672 Napisano: 27.12.2021 14:46:06
Telefonu z koła fortuny z zaproszeniem na nagranie emotka - już zwątpiłam, że zadzwonią...a tu takie zaskoczenie! 🙂🙂

gosiak351

#6833965 Napisano: 28.12.2021 20:06:46
zlecenia na tłumaczenie,
0 0

diabkate

#6834006 Napisano: 28.12.2021 22:55:54
Swojej pierwszej tak fajnej wygranej i tego, że mój kot w końcu dał się zbadać weterynarzowi. emotka
3 ReneK, fiona25, mia 0

monisss

#6835067 Napisano: 03.01.2022 12:10:24
ze zyjeemotka  tak po prostu

fbmonika1966

#6835212 Napisano: 03.01.2022 20:51:08
ano napisał(a):

monisss napisał(a):

ze zyjeemotka  tak po prostu

emotka I za to warto wypić, zwłaszcza że już po trzynastej emotka

0 0

fbmonika1966

#6835213 Napisano: 03.01.2022 20:53:33
ano napisał(a):

monisss napisał(a):

ze zyjeemotka  tak po prostu

emotka I za to warto wypić, zwłaszcza że już po trzynastej emotka

0 0