Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pioge7

#6819028 Napisano: 05.11.2021 11:18:31

pionas
nie wyrabiam się stąd znów wraca myśl by zamknąć stronę

nie nie nie emotka  prosze nie emotka  
wole stronę z błędami jakie są, niż jej zamykanie, 
pomału dojdziesz z nią do ładu i składu. Trzeba na to czasu emotka  
0 0

doo

#6819090 Napisano: 05.11.2021 15:57:44
Mówisz ikonka płci - masz ikonkę płci. Dziękuję. Przed migracją było tak, że strona była dopasowana do wielkości ekranu, a teraz otwiera się jakby większa – nie widać części prawej strony, to jest połowy kalendarza i Na forum. Muszę ściągać ją dwoma palcami, a po kliknięciu w każdy nowy wątek znowu ją pomniejszać. Co ciekawe, gdy użyję strzałki wstecz, to strona jest dopasowana tak jak ją zostawiłam. Problem numer 2 to limit dwudziestu wątków Na forum po prawej stronie. Kiedyś po kliknięciu w koniczynkę na górze strony ta lista rozwijała się aż do takich, w których nikt niczego dziś nie napisał. Chciałabym, żeby to wróciło.
1 cb656 0

cb656

#6819108 Napisano: 05.11.2021 17:17:07
pionas napisał(a):


dzidziapiernik napisał(a):

Po dodaniu oceny (łapka) w zakładce komentarza przy opisie konkursu, strona się przeładowuje i przenosi do zakładki z opisem. Nie wiem czemu nie zostaje w zakładce komentarze. emotka A może wchodzę tam po to, by zostawić także swój wpis, a łapka była tylko przy okazji? No ale nie, system uznał, że wie lepiej i daje mi kopniaka: "zrobiłeś swoje, to się wynoś, następni w kolejce czekają". Do bani. emotka

do bani to jest ciągłe Twoje narzekanie emotka to jest nieplanowany dodatek, ale zdejmę go bo nie mam czasu na jego dopieszczanie, ogólnie to jak widać nie ogarniam tematu, nie wyrabiam się stąd znów wraca myśl by zamknąć stronę

emotka Ale Misiek, weź na wstrzymanie, co? emotka Przeanalizujmy sytuację, dobra? Postanowiłeś zmienić nie tyle jakieś drobiazgi, co postawić zupełnie od nowa na innym sofcie stronę z jej wypracowaną latami funkcjonalnością. Zamysł chwalebny. emotka A praktyka? Tylko poczytaj swoje odpowiedzi na zapytania Użytkowników: "tego już nie będzie... tamto nie wróci... z owego zrezygnowałem... nie ma, nie będzie, nie nalegać... jest zupełnie inaczej... uznałem, że to czy tamto nie jest ważne".
TA strona zaczyna przypominać swoją własną karykaturę. Niby ta sama, ale rysowana uproszczoną kreską. Bo ja wiem, czy o to chodziło? No i na koniec ta dziecinna uwaga, że marudzę. emotka Zamiast się cieszyć, że masz takiego wnikliwego Użytkownika, który zauważa, wychwytuje i punktuje słabe strony, to zaraz się jeszcze obrazisz, zabierzesz zabawki i na odchodnym kopniesz jeszcze wiaderka innych dzieci. A bo masz zły humor i się nie wyrabiasz. emotka
Nawet mi się nie chce wysuwać argumentu, że gdyby nawet zignorować tylko te moje uwagi, to wpisów od innych ludzi masz też po sufit. emotka Wnioski niech każdy sam sobie wyciągnie, na miarę swoich potrzeb, percepcji, orientacji i nastroju. emotka emotka emotka
1 bethan 0

pionas

#6819114 Napisano: 05.11.2021 18:01:33
Ale ja jestem wyluzowany, po prostu piszę że nie daję rady i żeby ktoś pewnego dnia nie zdziwił się jak strona zniknie...
Ogólnie chodzi o to że były 2 tygodnie (może nawet ciut więcej) na testowanie i zwrócenie uwagi, kilka rzeczy umknęło, kilka uznałem za problematyczne (wydajnościowo), inne za (z mojego punktu widzenia) zbędne, reszty nie będę opisywał bo bym musiał opisać swoje życie prywatne a to nie miejsce emotka
2 cb656, joan 0

pionas

#6819115 Napisano: 05.11.2021 18:17:27
magdalena-chili napisał(a):

Przeglądarka w telefonie: 1. wyszukuję konkursy za pomocą lupki, wpisuję słowo, którego szukam. I otrzymuję listę konkursów,  ale aktualne przeplatają się z zakończonymi. Jakby nie było sortowania... 
2. Niektóre konkursy "wrzucam do schowka" (zaznaczam żółtą kropką), a np przy wyszukiwaniu jak w pkt 1 ww, konkursy pokazują mi się z innymi kolorami, ale nie żółtymi emotka

1. domyślne sortowanie było po ID, zmieniłem, ale nie wiem czy w dobrą stronę, daj znać czy jest okej emotka
2. wkradł się mały bug, ale już powinno być dobrze, zweryfikuj i daj znać emotka
0 0

pionas

#6819118 Napisano: 05.11.2021 18:39:29
dzidziapiernik napisał(a):

pionas czy konkursy oznaczone jako te, "w których brałem udział" (zielona kropka) już nie generują powiadomień o zamieszczeniu na forum wyników? emotka Pojawiły się wyniki, a ja nie mam powiadomienia. emotka

w sumie to nie wiem, w kodzie widzę że to jest, ale nie biorę udziału w konkursach także do zbadania temat, daj znać czy działa czy nie

dzidziapiernik napisał(a):

pionas NIE PODOBA MI SIĘ emotka emotka że podczas dodawania konkursów, po kliknięciu w jakieś pole do zaznaczenia (na przykład kategoria nagrody, link do regulaminu czy tagi) strona przenosi mnie do góry (do początku), choć po przewinięciu w to samo miejsce okazuje się, że punkt wstawiania (migający kursor) JEST w tym polu, w które klikałem! emotka wrrr, to nie jest pierwszy raz!

na starej stronie nie było takiego problemu ponieważ tam tylko do opisu konkursu podpięte było okno z BBCODE, na dwóch wtyczka głupiała (nie mam pojęcia, ale widziałem że na oficjalnej stronie już ktoś zgłosił ten błąd ale jeszcze nie ma poprawki) w związku z czym zdjąłem BBCODE dla nagród

dzidziapiernik napisał(a):

pionas wyrównałeś wielkość czcionek w obszarze cytowania, to konsekwentnie proszę z tej samej działki, tym razem w polu od lupki. PC stacjonarny, przeglądarka, skórka nowoczesna.

nic sobie nie przestawiłeś? odświeżałeś stronę z ctrl+r lub F5? patrzyłem w Edge, Firefox, Chrome, Brave, nawet IE (wersja 21H1? i znalazłem kilka błędów do poprawki) sprawdziłem i wszędzie ten sam rozmiar
1 cb656 0

ewikewikk

#6819148 Napisano: 05.11.2021 22:04:36
Wyszukiwarka konkursów działa od czapy. Po wpisaniu wyrazu w większości wyszukuje jakieś dziwolągi nie na temat.

ewikewikk

#6819149 Napisano: 05.11.2021 22:05:17
Czy na stronie danego konkursu można powiększyć jego nazwę?
0 0

mia

#6819225 Napisano: 06.11.2021 20:02:14

 No i dlaczego nie mogę sobie ustawić przypomnienia w konkursach, jak dawniej? emotka U mnie to nie fanaberia, a konieczność...

Podbijam... Mam tam jakieś głupoty, zamiast dawnego kalendarza. emotka
1 cb656 0

pioge7

#6819285 Napisano: 07.11.2021 16:22:43
pionas edytując profil, wstawiając nowe zdjęcie i potwierdzając je, nic się nie dzieje. Nie zmienia się.
I w tradycyjnej i w nowoczesnej wersji strony.
1 cb656 0

bethan

#6819319 Napisano: 07.11.2021 20:42:15
pionas napisał(a):

Ale ja jestem wyluzowany, po prostu piszę że nie daję rady i żeby ktoś pewnego dnia nie zdziwił się jak strona zniknie...

Dzięki, że Ci się (jeszcze) chce.
Naprawdę.

pionas

#6819350 Napisano: 08.11.2021 08:36:01
mia napisał(a):

 No i dlaczego nie mogę sobie ustawić przypomnienia w konkursach, jak dawniej? emotka U mnie to nie fanaberia, a konieczność...

Podbijam... Mam tam jakieś głupoty, zamiast dawnego kalendarza. emotka

dalej jest problem? która szata graficzna?
1 mia 0

cb656

#6819446 Napisano: 08.11.2021 13:12:43
Taaa... jakoś trudno mi uwierzyć (zwłaszcza patrząc na daty i godziny ostatnich wpisów na forum), że jestem jedynym zalogowanym Użytkownikiem, a reszta wlazła tu tylko z ciekawości, cichcem, na paluszkach jako wylogowani obserwatorzy. emotka
Jedzie mi tu czołg?! emotka
0 0

mia

#6819451 Napisano: 08.11.2021 13:22:42
pionas napisał(a):

mia napisał(a):

 No i dlaczego nie mogę sobie ustawić przypomnienia w konkursach, jak dawniej? emotka U mnie to nie fanaberia, a konieczność...

Podbijam... Mam tam jakieś głupoty, zamiast dawnego kalendarza. emotka

dalej jest problem? która szata graficzna?

Nie, już ok. emotka Co prawda, nie wiem co należy wpisać w typ powiadomienia i wpisałam "ee?" emotka , ale najważniejsze, że przypomni w określonym dniu. Szata tradycyjna.
Ale żeby nie było wszystko idealnie, to przestałam dostawać powiadomienia o postach/odpowiedziach... Weszłam w wątek przez przypadek, zobaczyć co tam nowego...  emotka
Edit: Dzięki, powiadomienia już działają! emotka emotka
0 0

kunlunija

#6819536 Napisano: 08.11.2021 18:52:28
Hej, mam taki problem, Że kiedy wchodzę w folder „konkursy w których nie biorę udziału” mam info, że jest tam Np 7 konkursow, ale kiedy go otwieram, widze tylko 2. Czy da się jakoś te dane ujednolicić?
1 cb656 0

pionas

#6819550 Napisano: 08.11.2021 19:52:32
kunlunija napisał(a):

Hej, mam taki problem, Że kiedy wchodzę w folder „konkursy w których nie biorę udziału” mam info, że jest tam Np 7 konkursow, ale kiedy go otwieram, widze tylko 2. Czy da się jakoś te dane ujednolicić?

Hej, faktycznie był błąd, zliczało wszystkie konkursy (nawet te oczekujące na akceptację) a po wejściu wyświetlało już tylko opublikowane.
Daj znać czy to to
0 0

kunlunija

#6819553 Napisano: 08.11.2021 20:02:07
pionas napisał(a):

kunlunija napisał(a):

Hej, mam taki problem, Że kiedy wchodzę w folder „konkursy w których nie biorę udziału” mam info, że jest tam Np 7 konkursow, ale kiedy go otwieram, widze tylko 2. Czy da się jakoś te dane ujednolicić?

Hej, faktycznie był błąd, zliczało wszystkie konkursy (nawet te oczekujące na akceptację) a po wejściu wyświetlało już tylko opublikowane.Daj znać czy to to

wow! już wszystko jest jak należy emotka  prędkość błyskawicy! dziękuję! 
0 0

pioge7

#6819564 Napisano: 08.11.2021 21:14:13
Jestem na tradycyjnej wersji i np. Mam na stronie głównej konkurs i klikam w kategorie (obojętnie jaką) konkursu, żeby przenieść się do danej kategorii z innymi konkursami,  to przenosi mnie na wersje nowoczesną strony z wewnętrznym błędem serwera 500…
też tak macie?
1 brucee 0

pioge7

#6819566 Napisano: 08.11.2021 21:19:58
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Jestem na tradycyjnej wersji i np. Mam na stronie głównej konkurs i klikam w kategorie (obojętnie jaką) konkursu, żeby przenieść się do danej kategorii z innymi konkursami,  to przenosi mnie na wersje nowoczesną strony z wewnętrznym błędem serwera 500…też tak macie?

Nie, mnie wtedy wyskakuje - w tradycyjnej nadal - pusta strona, żadnych konkursów z danej kategorii.  emotka

To mnie w inną wersję przenosi 
1 brucee 0

onlyrybka

#6819588 Napisano: 08.11.2021 23:03:20
Tak, jest błąd nie da się wejść w konkursy, widać listę konkursów np. fotograficzne, ale po kliknięciu jest 500 Wewnętrzny błąd serwera.
0 0