Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

#6819604 Napisano: 09.11.2021 07:48:59
bruce napisał(a):

U mnie teraz konkursy wyświetlają się kategoriami świetnie. Dzięki, Pionas! emotka emotka

jedna poprawka zrobiła awarię, a człowiek po 11h pracy już nie myślał co robi emotka
dzisiaj sobie uświadomiłem co zepsułem emotka
2 brucee, bethan 0

pioge7

#6819610 Napisano: 09.11.2021 09:20:03
pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

U mnie teraz konkursy wyświetlają się kategoriami świetnie. Dzięki, Pionas! emotka emotka

jedna poprawka zrobiła awarię, a człowiek po 11h pracy już nie myślał co robi emotka dzisiaj sobie uświadomiłem co zepsułem emotka

potwierdzam
konkursy się teraz dobrze wyświetlają emotka
Pionas a co z edytowaniem avatara w profilu?
dałoby się?
0 0

pioge7

#6819632 Napisano: 09.11.2021 10:48:10
bruce napisał(a):

Dało się, super avatar.

no faktycznie się udało emotka
teraz kolejna zauważona drobnostka
(sorry pionas, ze teraz a nie wtedy jak mi wysłałeś stronę do testowania, ale wtedy prawie nie siedziałem na kompie,bo w robocie młyn), teraz mam troszkę więcej czasu

widzę, że dostałem od ciebie i bruce łapkę w górę, a powiadomienie z tego mi się nie pokazało w ogóle... ostatnio w ogóle coś mało powiadomień dostaję... o łapkach żadnych, cytowanie, raz mam raz nie.
avatary padły emotka

Kolejne:
pod zdjęciem profilowym na forum są informację: (tu np. o mnie)
Postów: 7214
Data rejestracji: 25.05.2008
Punkty karne: 0
Konkursy dodane 2
zawsze, jak ktoś kliknął na liczbę postów, bądź konkurów dodanych, przechodził do takiej listy. teraz to nie działa...

kolejne:
wcześniej jak wchodziło się na forum, u góry przy wyszukiwarce było, znajdź moje posty w tym temacie, czy jakoś tak... teraz tego nie ma.

dodatkowo
przeszukując dany temat (dział) wyniki są ustawione od najstarszego. Dało by zmienić, żeby wyskakiwało od ostatnich wiadomości?

kolejna:
brak informacji o edytowanym poście. Nie ma już takiej informacji przy postach.

Wszystko co piszę, chodzi o skórkę tradycyjną
0 0

pioge7

#6819645 Napisano: 09.11.2021 11:48:44
pionas widzę, że działasz... emotka
kolejne co zauważyłem: nie ma w wiadomościach informacji o odczytaniu wiadomości przez osobę, do której się napisało wiadomość. Dałoby się to przywrócić?

+ jeszcze jedno
nie da się rozwinąć osób, które dały łapkę.
Widać kilka osób, reszty nie da się rozwinąć emotka

kumulacja

#6819646 Napisano: 09.11.2021 11:48:47
bruce napisał(a):

Też nie mam powiadomień ani o łapkach, ani o odpowiedziach z cytatem.

Teraz kliknęłam w zieloną łapkę przy wypowiedzi bruce i ... do mnie przyszło powiadomienie emotka
2 pioge7, brucee 0

pioge7

#6819648 Napisano: 09.11.2021 11:50:15
u mnie po klinięciu łapki u bruce i kumulacja mam takie nad forum:
Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas próby przetworzenia żądania.
+ powiadomienie bruce dodał(a) odpowiedź w: Coś wam się nie podoba? Piszcie!

1 brucee 0

pioge7

#6819651 Napisano: 09.11.2021 11:52:25
bruce napisał(a):

kumulacja napisał(a):

bruce napisał(a):

Też nie mam powiadomień ani o łapkach, ani o odpowiedziach z cytatem.

Teraz kliknęłam w zieloną łapkę przy wypowiedzi bruce i ... do mnie przyszło powiadomienie emotka

Magia, typowa tutaj, Portal najwidoczniej wraca do siebie, bo do mnie teraz też. emotka

tak, pomalutku, powolutku wraca do normy emotka
teraz niestety jak klikam w powiadomienia to przenosi na nową wersję z napisem błąd 500.

pioge7

#6819652 Napisano: 09.11.2021 11:53:58
bruce pionas działa zapewne emotka
przed chwilą przy kliknięciu w łapkę miałem
Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas próby przetworzenia żądania
teraz mam;
Ocena została dodana.
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

u mnie po klinięciu łapki u bruce i kumulacja mam takie nad forum:Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas próby przetworzenia żądania.+ powiadomienie bruce dodał(a) odpowiedź w: Coś wam się nie podoba? Piszcie!

Pochwaliłam za wcześnie. 
Teraz kliknęłam w Powiadomienie czerwono zaświecone i przełączyło mnie z Tradycyjnej na Nowoczesną oraz pokazał się komunikat:
Wewnętrzny błąd serwera. emotka

pionas

#6819656 Napisano: 09.11.2021 12:09:16
Ogólnie łapki nie działają - pracuję nad nimi.
2 pioge7, brucee 0

pioge7

#6819657 Napisano: 09.11.2021 12:15:10
pionas napisał(a):

Ogólnie łapki nie działają - pracuję nad nimi.

ok, pomalutku emotka
a jeszcze jedna uwaga
co prawda nie działa, ale wcześniej tego nie było.
na forum przy każdym wpisie mam:
cytuj, zgłoś, edytuj, X
pola edytuj i x chyba wcześniej nie było, przy wpisach innych niż moje. Co prawda edytuj nie działa, ani ten X przy innych wpisach niż moich, czy dałoby się to usunąć?
1 cb656 0

pionas

#6819666 Napisano: 09.11.2021 13:27:06
bruce napisał(a):

Ja mam ciągle to samo, po kliknięciu w Powiadomienia wybija mnie do Nowoczesnej i pokazuje błąd serwera. 

tak jak pisałem pracuję nad tym, a nie mam serwera testowego więc każda moja pomyłka jest widziane emotka
1 brucee 0

pionas

#6819668 Napisano: 09.11.2021 13:29:06
pioge7 napisał(a):

pionas widzę, że działasz... emotka kolejne co zauważyłem: nie ma w wiadomościach informacji o odczytaniu wiadomości przez osobę, do której się napisało wiadomość. Dałoby się to przywrócić?

+ jeszcze jedno
nie da się rozwinąć osób, które dały łapkę.
Widać kilka osób, reszty nie da się rozwinąć emotka

jakiś przykład?

co do informacji o przeczytaniu prywatnej wiadomości to przyznam szczerze że nie wiem, skorzystałem z gotowego systemu, który miał być taki super a widzę że ten który napisałem kiedyś był lepszy i nie wiem czy nie będę próbował do niego wrócić, ale to potrzebuję więcej czasu
1 cb656 0

pioge7

#6819676 Napisano: 09.11.2021 13:34:40
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas widzę, że działasz... emotka kolejne co zauważyłem: nie ma w wiadomościach informacji o odczytaniu wiadomości przez osobę, do której się napisało wiadomość. Dałoby się to przywrócić?+ jeszcze jedno
nie da się rozwinąć osób, które dały łapkę.
Widać kilka osób, reszty nie da się rozwinąć emotka

jakiś przykład?

co do informacji o przeczytaniu prywatnej wiadomości to przyznam szczerze że nie wiem, skorzystałem z gotowego systemu, który miał być taki super a widzę że ten który napisałem kiedyś był lepszy i nie wiem czy nie będę próbował do niego wrócić, ale to potrzebuję więcej czasu

A przepraszam… chyba mój błąd… chyba źle patrzyłem emotka  
widac wszystkich oceniających emotka  

co do odczytanych wiadomości, byłoby fajnie jakby to było emotka  jeśli się nie da, czy jest trudne, to ja tam nie zmuszam. Sprawdzam tylko co było, a ze nie ma to sygnalizuje emotka  
0 0

cb656

#6819744 Napisano: 09.11.2021 17:46:42
Mam powiadomienie, że na mój wpis user oddał głos łapką emotka Klikam w powiadomienie, patrzę: trzy osoby zagłosowały.
Aha. Pewnie system podmienia w locie i dlatego widzę tylko ostatnio oddany głos, a nie trzy powiadomienia, każde od innej osoby. Luzik, może być. (tak sobie myślę).
No ale jest dziwna sprawa, bo w profilu wisi nadal, że mam powiadomienie. Odświeżam stronę. Nie znika. No to klikam, by się dowiedzieć, co tym razem. Okazuje się, że powiadomienie dotyczy... tego samego! No to klikam raz jeszcze w przekonaniu, że w międzyczasie ktoś nowy oddał głos (choć nie, nick nadal figuruje ten sam). Patrzę, że na forum nic się nie zmieniło. Jak były trzy łapki, tak są. Nic to, macham ręką, tłumaczę to sobie tak, że z powiadomieniami pewno jest jak z wiadomościami, które nie uwzględniają, że jestem w skrzynce odbiorczej i odświeżając na bieżąco widzę kolejne odpowiedzi, na które na bieżąco odpisuję. emotka Czyli według tej logiki, trzecie kliknięcie w powiadomienie (odpowiadające trzem łapkom na forum) powinno wygasić powiadomienie. No to klikam.
Nic. Nadal świeci na czerwono, że niby nowe. Odświeżam stronę. Nic to nie daje. Klikam w powiadomienie czwarty, piąty, kolejne razy... i cenzura. emotka Nadal lampi się w powiadomieniach, że ktoś tam oddał głos na mój wpis i system ma w cenzurze, że już tam zaglądałem pierdyliard razy. Nadal mam powiadomienie o niby "nowej" akcji.
No i to mi się nie podoba. Tak, marudzę. emotka

notta

#6819780 Napisano: 09.11.2021 21:00:37
mam 30 powiadomień - klikam na powiadomienia na swoim koncie i wyskakuje mi błąd - 500 Wewnętrzny błąd serwera. emotka
2 brucee, cb656 0

pioge7

#6819963 Napisano: 10.11.2021 14:54:43
bruce napisał(a):

ivanotta napisał(a):

mam 30 powiadomień - klikam na powiadomienia na swoim koncie i wyskakuje mi błąd - 500 Wewnętrzny błąd serwera. emotka

Ciągle mamy to samo, od wczoraj tak jest. 

Chyba już jest ok 
1 brucee 0

pionas

#6819975 Napisano: 10.11.2021 15:23:07
pioge7 bruce są jakieś rekordy w bazie z błędami, ale nie mogę ich wyłapać dlatego zrobiłem coś takiego że jeśli jest jakiś błąd to Wyświetli się napis:

Pojawił się problem. Usuń lub napisz do Pionasa. W treści podaj KOD
1 brucee 0

pioge7

#6819976 Napisano: 10.11.2021 15:30:32
pionas napisał(a):

pioge7 bruce są jakieś rekordy w bazie z błędami, ale nie mogę ich wyłapać dlatego zrobiłem coś takiego że jeśli jest jakiś błąd to Wyświetli się napis:Pojawił się problem. Usuń lub napisz do Pionasa. W treści podaj KOD

No ja miałem 2 takie napisy ale je usunąłem ::
1 brucee 0

pionas

#6819977 Napisano: 10.11.2021 15:34:52
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 bruce są jakieś rekordy w bazie z błędami, ale nie mogę ich wyłapać dlatego zrobiłem coś takiego że jeśli jest jakiś błąd to Wyświetli się napis:Pojawił się problem. Usuń lub napisz do Pionasa. W treści podaj KOD

No ja miałem 2 takie napisy ale je usunąłem ::

gdyby były ponownie to prosiłbym o prywatną wiadomość, chciałbym sprawdzić co to psuje
2 cb656, pioge7 0

rainbowdash

#6819983 Napisano: 10.11.2021 15:59:44
Czy można by było prosić żeby lista osób aktualnie na forum była alfabetycznie? Jak kiedyś 😎