Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

byekitty

#7165076 Napisano: 18.03.2024 11:32:32
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas nie  podoba mi się, że w komentarzach do konkursów małpa (@) przyczepiona do nicka Usera nie generuje powiadomienia o przywołaniu, a na forum tak. emotka Mam dziwne wrażenie, że już kiedyś o tym pisałem, ale nie chce mi się teraz szukać. Nie da się tego ujednolicić?

możesz podać linka gdzie nie zadziałały powiadomienia? bo tak jak napisałeś już to robiliśmy emotka

https://www.e-kon...-wszedzie#komentarze
Nie miałem powiadomień o żadnym z tych komentarzy... emotka

a jesteś pewien że ktoś użył @?

ja użyłam małpy w komentarzu i wydaje mi się, że cb656 nie dostał powiadomienia, bo znając Jego na pewno by odpowiedział  emotka
1 cb656 0

adamo86

#7165568 Napisano: 20.03.2024 16:47:07
Nie podoba mi się, że jak chcę edytować swój post to znikają wszystkie "entery" i zlewa się w całość emotka  wcześniej tak nie było, od jakiegoś czasu tak się robi.
1 cb656 0

cb656

#7165590 Napisano: 20.03.2024 18:35:49
Mnie to się nieustannie NIE podoba, że Admin ma wszystko  nosie i nie umie ogarnąć swym rozumem całości....
0 0

pionas

#7165650 Napisano: 21.03.2024 07:51:05
adamo86 napisał(a):

Nie podoba mi się, że jak chcę edytować swój post to znikają wszystkie "entery" i zlewa się w całość emotka  wcześniej tak nie było, od jakiegoś czasu tak się robi.

powinno być już okej
2 adamo86, cb656 0

pionas

#7165651 Napisano: 21.03.2024 07:53:32
cb656 napisał(a):

Mnie to się nieustannie NIE podoba, że Admin ma wszystko  nosie i nie umie ogarnąć swym rozumem całości....

wielokrotnie to powtarzałem i będę powtarzał, serwis prowadzony jest po godzinach, pracuję normalnie na etacie po 8h (czasami nawet dłużej) także przykro mi że nie mam na tyle ogarniętej głowy aby pracować i prowadzić serwis na pełnym etacie emotka

adamo86

#7165658 Napisano: 21.03.2024 08:24:36
pionas napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Nie podoba mi się, że jak chcę edytować swój post to znikają wszystkie "entery" i zlewa się w całość emotka  wcześniej tak nie było, od jakiegoś czasu tak się robi.

powinno być już okej

Działa, dziękuję - niby szczegół, a cieszy 
1 pionas 0

cb656

#7165733 Napisano: 21.03.2024 12:34:39
pionas napisał(a):

wielokrotnie to powtarzałem i będę powtarzał: serwis prowadzony jest po godzinach, pracuję normalnie na etacie po 8h (czasami nawet dłużej), tak że przykro mi, iż nie mam na tyle ogarniętej głowy, aby pracować i prowadzić serwis na pełnym etacie emotka

OJEJKU! emotka Tylko się nie popłacz!
Nie znoszę widoku ryczącego faceta. Zaraz leją mi się łzy rzęsiste towarzyszące, bo mam ogromną dozę empatii, ech... emotka
Napisz jeszcze tylko (zagroź, obiecaj) że kiniesz w diabły cały ten serwis, skoro tyle nerwów kosztuje jego utrzymanie w jako-takiej sprawności i będziemy mieli komplet, ech... emotka
P.S. Dodatkowo wkurza mnie nie podoba mi się pewna taka dwoistość obyczajowa, by nie rzec: moralna. emotka
Z jednej strony reakcja przesadna: "o rety, ktoś NAPISAŁ NIE NA TEMAT, to straszne, trzeba go ukarać natychmiast, bo daje zły przykład innym!! emotka " emotka emotka emotka No fakt. "Pisanie nie na temat" to jest takie straszne przestępstwo, ze tylko dożywocie ciężkich robót na Syberii może je zneutralizować, ech... emotka
...a z drugiej totalna olewka sytuacji, że Admin nie wywiązuje się ze swoich DOBROWOLNIE PRZYJĘTYCH obowiązków, na przykład właściwego zaszeregowania do odpowiedniej kategorii MODEROWANYCH zgłoszeń konkursów. emotka
To przepraszam, ale po kiego grzyba jest ta niby "moderacja", hę?! emotka No bo ja uważam, że po to, by prostować błędy i niedopatrzenia Zgłaszających! Mylę się? emotka emotka

cudaczek121

#7165739 Napisano: 21.03.2024 12:55:15
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

wielokrotnie to powtarzałem i będę powtarzał: serwis prowadzony jest po godzinach, pracuję normalnie na etacie po 8h (czasami nawet dłużej), tak że przykro mi, iż nie mam na tyle ogarniętej głowy, aby pracować i prowadzić serwis na pełnym etacie emotka

OJEJKU! emotka Tylko się nie popłacz!
Nie znoszę widoku ryczącego faceta. Zaraz leją mi się łzy rzęsiste towarzyszące, bo mam ogromną dozę empatii, ech... emotka
Napisz jeszcze tylko (zagroź, obiecaj) że kiniesz w diabły cały ten serwis, skoro tyle nerwów kosztuje jego utrzymanie w jako-takiej sprawności i będziemy mieli komplet, ech... emotka
P.S. Dodatkowo wkurza mnie nie podoba mi się pewna taka dwoistość obyczajowa, by nie rzec: moralna. emotka
Z jednej strony reakcja przesadna: "o rety, ktoś NAPISAŁ NIE NA TEMAT, to straszne, trzeba go ukarać natychmiast, bo daje zły przykład innym!! emotka " emotka emotka emotka No fakt. "Pisanie nie na temat" to jest takie straszne przestępstwo, ze tylko dożywocie ciężkich robót na Syberii może je zneutralizować, ech... emotka
...a z drugiej totalna olewka sytuacji, że Admin nie wywiązuje się ze swoich DOBROWOLNIE PRZYJĘTYCH obowiązków, na przykład właściwego zaszeregowania do odpowiedniej kategorii MODEROWANYCH zgłoszeń konkursów. emotka
To przepraszam, ale po kiego grzyba jest ta niby "moderacja", hę?! emotka No bo ja uważam, że po to, by prostować błędy i niedopatrzenia Zgłaszających! Mylę się? emotka emotka

Janusz,to może,zgłoś swoją kandydaturę na bycie adminem tudzież moderatorem tego forum?
1 cb656 0

cb656

#7165742 Napisano: 21.03.2024 12:57:56
byekitty napisał(a):

ja użyłam małpy w komentarzu i wydaje mi się, że cb656 nie dostał powiadomienia, bo znając Jego, na pewno by odpowiedział  emotka

BŁAGAM!!!! NIEEE! Tylko nie to!!! Dostałem zajadów ze śmiechu! emotka UWIELBIAM TO!!!! emotka
P.S. (proszę częściej, ech...) emotka
0 0

cb656

#7165745 Napisano: 21.03.2024 13:02:06
cudaczek121 napisał(a):

Janusz, to może zgłoś swoją kandydaturę na bycie adminem, tudzież moderatorem tego forum?

Już wiem Kasieńko, dlaczego tak Cię nieustająco UWIELBIAM... emotka emotka Bo jesteś tak uroczo, naturalnie, bezkompromisowo PRAWDZIWA!!! Mrau... emotka
0 0

pionas

#7165762 Napisano: 21.03.2024 14:02:00
cb656 wiosna Ci do głowy uderzyła? emotka
Jeśli jest zgłoszenie to je analizuję, jeśli nie to jak mam chwilę i przejrzę i faktycznie znajdę coś co jest błędne to zmieniam.
Co do tej małpy to gdyby była użyta to byś dostał powiadomienie, skoro nie dostałeś tzn. że nie została użyta albo posypał się serwis, baza danych, cokolwiek co mogłoby zakłócić ścieżkę dodanie komentarza + wysłanie odpowiednich powiadomień.
Nie jestem w stanie tego udowodnić bo nie ma zaimplementowanych takich mechanizmów to strona hobbistyczna a nie system bankowy emotka
1 cb656 0

cb656

#7165788 Napisano: 21.03.2024 15:26:06
pionas napisał(a):

cb656 wiosna Ci do głowy uderzyła? emotka
Jeśli jest zgłoszenie to je analizuję, jeśli nie to jak mam chwilę i przejrzę i faktycznie znajdę coś co jest błędne to zmieniam.
Co do tej małpy to gdyby była użyta to byś dostał powiadomienie, skoro nie dostałeś tzn. że nie została użyta albo posypał się serwis, baza danych, cokolwiek co mogłoby zakłócić ścieżkę dodanie komentarza + wysłanie odpowiednich powiadomień.
Nie jestem w stanie tego udowodnić bo nie ma zaimplementowanych takich mechanizmów to strona hobbistyczna a nie system bankowy 

Fakt. To wiosna. Na pewno, no bo niby co innego, hę... emotka  emotka
0 0

cb656

#7166239 Napisano: 24.03.2024 16:09:34
pionas sorry, Winetou, ale podawanie informacji o terminie zakończenia konkursu W TAKIEJ formie absolutnie mi się nie podoba i nie wiem, czemu ma to niby służyć. emotka emotka emotka
(konkurs znaleziony przez wyszukiwarkę na hasło "Igor Brudny")
0 0

pionas

#7166248 Napisano: 24.03.2024 16:59:42
cb656 napisał(a):

pionas sorry, Winetou, ale podawanie informacji o terminie zakończenia konkursu W TAKIEJ formie absolutnie mi się nie podoba i nie wiem, czemu ma to niby służyć. emotka emotka emotka
(konkurs znaleziony przez wyszukiwarkę na hasło "Igor Brudny")

Wiosenna magia emotka
Jak do tego doszło nie wiem, nie pójdę spać póki tego nie zdiagnozuje.
Chyba, że wcześniej wróci żona moja i przed telewizorem usiąść każe mi
1 cb656 0

Justintime

#7166261 Napisano: 24.03.2024 17:50:25
Trolle i spamerzy. Moze jakis okres karencji dla nowych uzytkownikow?
np. przez miesiac admin musi zatwierdzac ich posty?

rufus

#7166279 Napisano: 24.03.2024 18:56:22
Justintime napisał(a):

Trolle i spamerzy. Moze jakis okres karencji dla nowych uzytkownikow?
np. przez miesiac admin musi zatwierdzac ich posty?

Nie wiem do konca jak to aktualnie dziala ale zamiast bawic sie w dawanie punktow to od razu blokowac az mu sie znudzi zakladanie kont, tylko zeby to dzialalo w odpowiednim tempie a nie zdazy naspamowac bzdurami.

Jesli nie ma komu tego robic to niech administrator dobierze jakiegos moderatora (nie wiem ilu jest obecnie?)

adamo86

#7166296 Napisano: 24.03.2024 19:51:41
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas sorry, Winetou, ale podawanie informacji o terminie zakończenia konkursu W TAKIEJ formie absolutnie mi się nie podoba i nie wiem, czemu ma to niby służyć. emotka emotka emotka
(konkurs znaleziony przez wyszukiwarkę na hasło "Igor Brudny")

Wiosenna magia emotka
Jak do tego doszło nie wiem, nie pójdę spać póki tego nie zdiagnozuje.
Chyba, że wcześniej wróci żona moja i przed telewizorem usiąść każe mi

Teraz już w ogóle się coś posypało, bo przy tych co kończą się dzisiaj jest info, że koniec jutro.

ameryka

#7166312 Napisano: 24.03.2024 22:11:33
W MDW zrobiłbym formatkę
Konkurs, nagroda, forma powiadomienia, uwaga
Ostatnio robi się hyde park. Ocenianie, propozycje itp a na końcu "a w temacie ...." + brak podbijania tematu. Masz pytanie zadaj osobie która dała post

@gnieszk@

#7166345 Napisano: 25.03.2024 10:19:10
ameryka napisał(a):

W MDW zrobiłbym formatkę
Konkurs, nagroda, forma powiadomienia, uwaga
Ostatnio robi się hyde park. Ocenianie, propozycje itp a na końcu "a w temacie ...." + brak podbijania tematu. Masz pytanie zadaj osobie która dała post


Popieram. Może taki formularz jak przy Informują?
0 0

adamo86

#7166349 Napisano: 25.03.2024 10:27:08
@gnieszk@ napisał(a):

ameryka napisał(a):

W MDW zrobiłbym formatkę
Konkurs, nagroda, forma powiadomienia, uwaga
Ostatnio robi się hyde park. Ocenianie, propozycje itp a na końcu "a w temacie ...." + brak podbijania tematu. Masz pytanie zadaj osobie która dała post


Popieram. Może taki formularz jak przy Informują?

I tak nasz nowy "sympatyczny" kolega wykorzysta pole "uwaga" do pisania swoich uwag.
No i utrudni to pisanie, bo w "Informują" trzeba wklejać link, co na telefonie już jest trochę trudniejsze i czasochłonne = mniej wpisów
Ja bym zostawił tak jak jest, tylko trzeba ogarnąć wszystkich, żeby przestali reagować...
0 0