Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

darog

#6877718 Napisano: 22.08.2022 18:25:39
ps. jest jakiś konkurs na papier toaletowy? emotka  własnie koleżanka przez ramię mnie pyta
0 0

cleo25

#6877720 Napisano: 22.08.2022 18:30:09
samuraj napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Loteria Pepsi na jakim dniu skończyli wysyłać karty? Czekam na 19 lipca z tego co pamiętam 

Z początku lipca jeszcze nie dotarły 

Do mnie karta z połowy lipca doszła 03,08, ale mam z nią jakiś problem.
Kupiłam towar przez stronę RTVEuroAGD. Zapłaciłam 100zł kartą, resztę dopłaciłam gotówką. Towar nie dotarł, po telefonie do nich dowiedziałam się, że płatność kartą nie przeszła w systemie. Sprawa skierowana do innego działu celem wyjaśnienia. Czekam.
0 0

ktosiek1

#6877721 Napisano: 22.08.2022 18:31:49
androm napisał(a):

Ale brzydki wystrój w tym domu, były lepsze w przeszłości. Ta czerwień jakaś wstrętna w salonie i u góry. Tak kiczowato jak dla mnie. Połączone z tym szarym, jestem na nie:)

ja tam biorę z czerwonym, szarym i nawet złoty brokatowy może byćemotka emotka

ZetZ

#6877734 Napisano: 22.08.2022 19:30:08
Czy ktoś już dostał bony do OBI z konkursu Somerby?
0 0

mia

#6877735 Napisano: 22.08.2022 19:32:25
ZetZ napisał(a):

Czy ktoś już dostał bony do OBI z konkursu Somerby?

To nie są bony tylko karta (jedna) podarunkowa.
Myślę, że z I i II etapu już wszyscy dostali.
1 ZetZ 0

faworek

#6877736 Napisano: 22.08.2022 19:33:30
Czy działa Wam formularz Neonail? Mi nie przepuszcza dalej
0 0

anialistopad

#6877737 Napisano: 22.08.2022 19:34:13
cleo25 napisał(a):

samuraj napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Loteria Pepsi na jakim dniu skończyli wysyłać karty? Czekam na 19 lipca z tego co pamiętam 

Z początku lipca jeszcze nie dotarły 

Do mnie karta z połowy lipca doszła 03,08, ale mam z nią jakiś problem.
Kupiłam towar przez stronę RTVEuroAGD. Zapłaciłam 100zł kartą, resztę dopłaciłam gotówką. Towar nie dotarł, po telefonie do nich dowiedziałam się, że płatność kartą nie przeszła w systemie. Sprawa skierowana do innego działu celem wyjaśnienia. Czekam.To 

To znaczy ,że wysyłają jak chcą . Trzeba czekać. Dzięki za odp...
0 0

ZetZ

#6877738 Napisano: 22.08.2022 19:39:05
mia napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Czy ktoś już dostał bony do OBI z konkursu Somerby?

To nie są bony tylko karta (jedna) podarunkowa.
Myślę, że z I i II etapu już wszyscy dostali.

A ok, przepraszam po 4godz. snu słabo kojarzęemotka to dziękuję za odpowiedź. emotka
1 mia 0

gregory

#6877741 Napisano: 22.08.2022 20:10:53
androm napisał(a):

Ale brzydki wystrój w tym domu, były lepsze w przeszłości. Ta czerwień jakaś wstrętna w salonie i u góry. Tak kiczowato jak dla mnie. Połączone z tym szarym, jestem na nie:)

ja tam na ten kicz nosem kręcił nie będę. jestem w stanie nawet go pokochać i uznać za dobry gust. właściwie juz uznałem. 

kachakacha

#6877745 Napisano: 22.08.2022 20:55:34
nanajka81 napisał(a):

Czy w konkursie pomagamy-pszczołom to oświadczenie należy wysłać mailem? Bo w regulaminie pisze coś o liście poleconym...


oj, ja im odesłałam mailem. Nie doczytałam, że ma być listem...
0 0

anaesth

#6877753 Napisano: 22.08.2022 22:18:38
faworek napisał(a):

Czy działa Wam formularz Neonail? Mi nie przepuszcza dalej

Przepuściło, ale długo czekałam. Pojawiło się podziękowanie na stronie, a potwierdzenie na maila nie dotarło (w jednym z poprzednich etapów była zwrotka). emotka
1 faworek 0

fbmonika1966

#6877754 Napisano: 22.08.2022 22:26:29
[quote=
  • androm]Ale brzydki wystrój w tym domu, były lepsze w przeszłości. Ta czerwień jakaś wstrętna w salonie i u góry. Tak kiczowato jak dla mnie. Połączone z tym szarym, jestem na nie:)
obejrzalam przed chwila...totalna masakra,te czerwone poduszki dostalby moj piesio i kot,chyba ze im tez by sie nie podobalyemotka .a tak serio to moje chyba 7 podejscie i jestem w stanie zaakceptowac te dom przy domu,toczka w toczke,bo chce wyjechac na wies,tzn,chce sie tam przeprowadzic i pozyc kilka lat spokojnieemotka ,wiec z calym szacunkiem,moze Byscie nie wysylali za duzo zgl0szen emotka
0 0

frenchie

#6877755 Napisano: 22.08.2022 22:34:33
anaesth napisał(a):

faworek napisał(a):

Czy działa Wam formularz Neonail? Mi nie przepuszcza dalej

Przepuściło, ale długo czekałam. Pojawiło się podziękowanie na stronie, a potwierdzenie na maila nie dotarło (w jednym z poprzednich etapów była zwrotka). emotka

U mnie to samo, bez zwrotki, ale jak podziękowanie było po wysłaniu, to chyba poszło co? 🙏🏻
0 0

fan-mandaryny

#6877758 Napisano: 22.08.2022 23:04:38
Ile kosztuje najtańszy produkt konkursowy w Carrefourze My Little Pony? Czy są to puzzle?
0 0

darog

#6877762 Napisano: 22.08.2022 23:30:58
fbmonika1966 napisał(a):

[quote=

  • androm]Ale brzydki wystrój w tym domu, były lepsze w przeszłości. Ta czerwień jakaś wstrętna w salonie i u góry. Tak kiczowato jak dla mnie. Połączone z tym szarym, jestem na nie:)

obejrzalam przed chwila...totalna masakra,te czerwone poduszki dostalby moj piesio i kot,chyba ze im tez by sie nie podobalyemotka .a tak serio to moje chyba 7 podejscie i jestem w stanie zaakceptowac te dom przy domu,toczka w toczke,bo chce wyjechac na wies,tzn,chce sie tam przeprowadzic i pozyc kilka lat spokojnieemotka ,wiec z calym szacunkiem,moze Byscie nie wysylali za duzo zgl0szen emotka



Spokojnie nie pożyjesz, okna przy deszczu, śniegu nie otworzysz, a że drewniane to za kilka lat do wymiany wszystko. Oni to zrobili na jednym poziomie. w internetach była fotka zimowa jeszcze przed wstawieniem okien /z dyktami-stan surowy /. Niemal do połowy "okna"i taras w śniegu...Codziennie będziesz odśnieżać jak auto przed blokiem w mieście...Tyle że w mieście coraz rzadziej śnieg pada-nie to co tam. 

sesyjnie1

#6877763 Napisano: 22.08.2022 23:38:08
Jaki by ten dom nie był… 
bralabym w ciemno emotka  

zielonaszpilka

#6877765 Napisano: 23.08.2022 01:11:39
Tak oglądam te zdjęcia domku Almette i zastanawiam się czy ja klikam w dobry link czy jestem tak mało wymagająca emotka  Jak czytałam o jakiejś wstrętnej czerwieni, to chyba mialam jakieś inne wyobrażenia. Wy mówicie o tych czerwonych akcentach, w postaci poduszek, krzeseł i fotela, które nawiązują do góralskich parzenic, które też się we wnętrzu przewijają, a które można w 5 minut wymienić, jeśli komuś nie pasują? Spodziewałam się totalnego kiczu, a mam całkiem uroczy domek w górach. A tu jeszcze narzekanie, że śnieg jest w górach zimą emotka  Rzeczywiście Almette powinno coś z tym śniegiem zrobić... Jakie to szczęście, że żadne z Was nie będzie musiało się martwić ani tym śniegiem ani tą wstrętna, kiczowatą czerwienią:D Tyle kłopotów z głowy emotka

lasiglasty

#6877766 Napisano: 23.08.2022 01:55:26
Szkoda, że nie dają wartości tego domu na zakup dowolnej nieruchomości do zamieszkania. Według mnie byłoby to praktyczniejsze. Za tę cenę widziałam w swojej okolicy bardzo fajne domy jednorodzinne albo duże segmenty. To daje większe pole do popisu, można byłoby naprawdę przeprowadzić się z rodziną na coś wygodniejszego. I to w swojej miejscowości. Wiadomo, że szansa wygrania to pewnie mniejsza niż w totka, ale jak tak się zastanowiłam to mało praktyczny ten domek. Ani się tam przeprowadzić na stałe, a jeździć dwa razy w roku się nie opłaca go utrzymywać. Niby pierwsza myśl jest taka, że wow... dom... a zaraz potem zgłasza się rozsądek, że mało pożytku będzie z niego. Oczywiście to tylko moje zdanie emotka  
0 0

Biala17

#6877773 Napisano: 23.08.2022 07:25:54
Czy w konkursie Bakomy wybierali tylko spośród tych zdjęć dostępnych od początku czy mi się wydaje? Moje zdjęcie w ogóle nie zostało dodane emotka
Nie wiem czy jest sens brać jeszcze udział w tym konkursie, bo widać, że coś w nim nie gra emotka  
0 0

kornwalija

#6877781 Napisano: 23.08.2022 08:05:02
lasiglasty napisał(a):

Szkoda, że nie dają wartości tego domu na zakup dowolnej nieruchomości do zamieszkania. Według mnie byłoby to praktyczniejsze. Za tę cenę widziałam w swojej okolicy bardzo fajne domy jednorodzinne albo duże segmenty. To daje większe pole do popisu, można byłoby naprawdę przeprowadzić się z rodziną na coś wygodniejszego. I to w swojej miejscowości. Wiadomo, że szansa wygrania to pewnie mniejsza niż w totka, ale jak tak się zastanowiłam to mało praktyczny ten domek. Ani się tam przeprowadzić na stałe, a jeździć dwa razy w roku się nie opłaca go utrzymywać. Niby pierwsza myśl jest taka, że wow... dom... a zaraz potem zgłasza się rozsądek, że mało pożytku będzie z niego. Oczywiście to tylko moje zdanie emotka  

Dlatego ja bym pewnie spędziła tam w pierwszym roku urlop, a potem bym sprzedała emotka
1 Wiolka85 0