Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

martucha-jk

#6877109 Napisano: 19.08.2022 12:58:34
ktosiek1 napisał(a):

titinunu napisał(a):

kreo42 napisał(a):

titinunu napisał(a):

iszhara napisał(a):

Odbierał już ktoś nagrody gwarantowane w Hebe z konkursu Nivea (żele / płyny micelarne) ? Podaje się jakieś dane oprócz numeru telefonu ? Można odebrać więcej niż na jeden numer? Nie robią problemów?

Mój brat wczoraj chciał odebrać ,to obsługa o niczym nie wiedziała i nie mają u Siebie tych nagród.

A dostał na mail że gotowe do odbioru ? Ja dostałem taki mail i bez problemów 

tak, mamy maila.Może jutro jeszcze raz spróbuję ,bo Ja jestem poza miastem

U mnie też nie wiedzieli o co chodzi w ogóle ale poprosili o treść maila i skojarzyli że dostali 3 szt produktów z nr telefonów. Leżało to na zapleczu i nie wiedzieli do czego bo bez żadnego info przyszło z jakiej to akcji podobno. Odbierałam pierwsza, pozostałe 2 osoby już będą miały z górki  emotka

Ja u siebie bez problemu odebrałam. Podawałam tylko nr telefonu.
0 0

jagodzianka

#6877135 Napisano: 19.08.2022 13:38:06
Właśnie tego się obawiam z nivea w hebe , ze człowiek później robi z siebie głupka odbierając jakieś nagrody w sklepie nigdy o  niczym nie wiedza i trzeba tłumaczyć ze chodzi o konkurs, jaki , pokazywać maile itd , żeby odebrać żel 
0 0

androm

#6877137 Napisano: 19.08.2022 13:39:54
jagodzianka napisał(a):

Właśnie tego się obawiam z nivea w hebe , ze człowiek później robi z siebie głupka odbierając jakieś nagrody w sklepie nigdy o  niczym nie wiedza i trzeba tłumaczyć ze chodzi o konkurs, jaki , pokazywać maile itd , żeby odebrać żel 

to samo miałam dwa dni temu, babka nic nie wiedziała, powiedziałam żeby zapytała kogoś, zapytała drugiej, która przy mnie darła się na tę pierwszą, że przecież był o tym mail
0 0

lager

#6877141 Napisano: 19.08.2022 13:52:05
androm napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

Właśnie tego się obawiam z nivea w hebe , ze człowiek później robi z siebie głupka odbierając jakieś nagrody w sklepie nigdy o  niczym nie wiedza i trzeba tłumaczyć ze chodzi o konkurs, jaki , pokazywać maile itd , żeby odebrać żel 

to samo miałam dwa dni temu, babka nic nie wiedziała, powiedziałam żeby zapytała kogoś, zapytała drugiej, która przy mnie darła się na tę pierwszą, że przecież był o tym mail

No bo tak zawsze jest, że przy jakiejs tego typu akcji pracodawca rozsyła maile do wszystkich oddziałów, w tym przypadku mamy drogerie. Dostęp do maili zazwyczaj ma kierownik i to przez niekompetentnych ludzi robi się chaos. Kierownik powinien zebrać zespół i przekazać ważną informację o damej akcji i to każdej zmianie. Najlepiej dodatkowo wydrukować maila, powiesić w widocznym dla pracowników miejscu. Ale zazwyczaj siedzą takie barany, odklikają przeczytane, może burkną jednej osobie między półkami i potem zagwostka o co kaman, przychodzą ludzie i żebrzą o coś za darmo. Co rusz się to powtarza, taka sama sytuacja jak np. w KFC z darmowymi frytkami..

oset

#6877166 Napisano: 19.08.2022 14:56:00
slomkab napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu  https://www.e-kon...-pomagamy-pszczolom? Od kilku dni nie mogę wejść w stronę konkursową i żadnej  informacji nie ma o konkursie? czy też tak macie , nie wiem czy to jakis s.hit ten konkurs.

Tez jestem ciekawa

Przecież tam są już wybrani zwycięzcy. I dziwni są. To ściema jakaś?
0 0

Basniowa

#6877177 Napisano: 19.08.2022 15:16:14
oset napisał(a):

slomkab napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu  https://www.e-kon...-pomagamy-pszczolom? Od kilku dni nie mogę wejść w stronę konkursową i żadnej  informacji nie ma o konkursie? czy też tak macie , nie wiem czy to jakis s.hit ten konkurs.

Tez jestem ciekawa

Przecież tam są już wybrani zwycięzcy. I dziwni są. To ściema jakaś?

Wydaje sie to bardzo dziwne... Może sprawdzali czy im dane się wyświetlają..
0 0

monisss

#6877180 Napisano: 19.08.2022 15:18:07
Basniowa napisał(a):

oset napisał(a):

slomkab napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu  https://www.e-kon...-pomagamy-pszczolom? Od kilku dni nie mogę wejść w stronę konkursową i żadnej  informacji nie ma o konkursie? czy też tak macie , nie wiem czy to jakis s.hit ten konkurs.

Tez jestem ciekawa

Przecież tam są już wybrani zwycięzcy. I dziwni są. To ściema jakaś?

Wydaje sie to bardzo dziwne... Może sprawdzali czy im dane się wyświetlają..

o kurde.. ktoś do nich napisał ?
0 0

zielonaszpilka

#6877186 Napisano: 19.08.2022 15:29:21
monisss napisał(a):

Basniowa napisał(a):

oset napisał(a):

slomkab napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu  https://www.e-kon...-pomagamy-pszczolom? Od kilku dni nie mogę wejść w stronę konkursową i żadnej  informacji nie ma o konkursie? czy też tak macie , nie wiem czy to jakis s.hit ten konkurs.

Tez jestem ciekawa

Przecież tam są już wybrani zwycięzcy. I dziwni są. To ściema jakaś?

Wydaje sie to bardzo dziwne... Może sprawdzali czy im dane się wyświetlają..

o kurde.. ktoś do nich napisał ?

eee wygląda jak jakaś próba generalna przed wyświetleniem właściwej listy. Kretynami raczej nie są i nawet jakby fabrykowali listę to chyba jednak postarali by się ciut bardziej? 

nanajka81

#6877187 Napisano: 19.08.2022 15:32:56
zielonaszpilka napisał(a):

monisss napisał(a):

Basniowa napisał(a):

oset napisał(a):

slomkab napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu  https://www.e-kon...-pomagamy-pszczolom? Od kilku dni nie mogę wejść w stronę konkursową i żadnej  informacji nie ma o konkursie? czy też tak macie , nie wiem czy to jakis s.hit ten konkurs.

Tez jestem ciekawa

Przecież tam są już wybrani zwycięzcy. I dziwni są. To ściema jakaś?

Wydaje sie to bardzo dziwne... Może sprawdzali czy im dane się wyświetlają..

o kurde.. ktoś do nich napisał ?

eee wygląda jak jakaś próba generalna przed wyświetleniem właściwej listy. Kretynami raczej nie są i nawet jakby fabrykowali listę to chyba jednak postarali by się ciut bardziej? 

o też brałam tam udział, już nawet zapomniałam. Ale listę to na razie jakąś testową chyba tam wsadzili? Bo na normalnych laureatów to to nie wygląda
0 0

FBaneta4

#6877215 Napisano: 19.08.2022 17:35:29
czy w big milk w żabce jest jakiś limit znaków czytań i czytam i nic nie widzę
0 0

Emememe

#6877219 Napisano: 19.08.2022 17:46:18
FBaneta4 napisał(a):

czy w big milk w żabce jest jakiś limit znaków czytań i czytam i nic nie widzę


limit 300 znaków emotka
0 0

FBaneta4

#6877220 Napisano: 19.08.2022 17:47:10
Emememe napisał(a):

FBaneta4 napisał(a):

czy w big milk w żabce jest jakiś limit znaków czytań i czytam i nic nie widzę


limit 300 znaków emotka


dzięki
0 0

FBaneta4

#6877225 Napisano: 19.08.2022 18:23:31
Emememe napisał(a):

FBaneta4 napisał(a):

czy w big milk w żabce jest jakiś limit znaków czytań i czytam i nic nie widzę


limit 300 znaków emotka


czy tylko ja mam problem z tym konkursem cały czas mi wyskakuje popraw błędy, błędny kod
0 0

byekitty

#6877227 Napisano: 19.08.2022 18:28:55
FBaneta4 napisał(a):

Emememe napisał(a):

FBaneta4 napisał(a):

czy w big milk w żabce jest jakiś limit znaków czytań i czytam i nic nie widzę


limit 300 znaków emotka


czy tylko ja mam problem z tym konkursem cały czas mi wyskakuje popraw błędy, błędny kod

Duże i i małe L są takie same. Innych problemów nie znalazłam emotka
0 0

fan-mandaryny

#6877275 Napisano: 19.08.2022 23:39:24
Czy na loterię Unilever w Itm produktem promocyjnym może być Lipton Ice Tea?
0 0

visserarthur

#6877281 Napisano: 20.08.2022 01:06:21
fan-mandaryny napisał(a):

Czy na loterię Unilever w Itm produktem promocyjnym może być Lipton Ice Tea?

Kiedyś podobno komuś odpisali, że tak, ale lepiej sam zapytaj (napisz maila), bo jakoś wierzyć mi się w coś takiego nie chce... Niby ok, Pepsi zapłaciła za prawo do nazwy, ale producent jednak inny...
W każdym razie, gdybym sam chciał zrobić taką "kombinację", to wolałbym zapytać u źródła, by mieć podkładkę na wypadek wygranej, niż pytać na forum...

Wiolka85

#6877287 Napisano: 20.08.2022 08:27:44
Czy kupując produkt nivea w Rossmanie mogę użyć paragon do następnej loterii nivea gdzie nie jest wytyczony sklep. Bo to też na stronie nivea
0 0

ola120

#6877304 Napisano: 20.08.2022 09:52:30
Wczoraj skończył się żywiec. Chyba mi ulżyło, bo strasznie mnie frustrowało, gdy wpisywałam kody i wiecznie był ten sam komunikat. emotka  Na ok. 60 kodów trafiłam pierwszym zgłoszeniem monety i przedostatnim też monety. Ciekawa jestem, czy komuś też tak beznadziejnie poszło?

darog

#6877310 Napisano: 20.08.2022 10:35:44
ola120 napisał(a):

Wczoraj skończył się żywiec. Chyba mi ulżyło, bo strasznie mnie frustrowało, gdy wpisywałam kody i wiecznie był ten sam komunikat. emotka  Na ok. 60 kodów trafiłam pierwszym zgłoszeniem monety i przedostatnim też monety. Ciekawa jestem, czy komuś też tak beznadziejnie poszło?


?? Beznadziejnie to na 47 kodów ZERO wygranych.

- bo chyba nie ma rezerwy??
0 0

freyja88

#6877312 Napisano: 20.08.2022 10:40:32
darog napisał(a):

ola120 napisał(a):

Wczoraj skończył się żywiec. Chyba mi ulżyło, bo strasznie mnie frustrowało, gdy wpisywałam kody i wiecznie był ten sam komunikat. emotka  Na ok. 60 kodów trafiłam pierwszym zgłoszeniem monety i przedostatnim też monety. Ciekawa jestem, czy komuś też tak beznadziejnie poszło?


?? Beznadziejnie to na 47 kodów ZERO wygranych.

- bo chyba nie ma rezerwy??

W zeszłym roku rezerwa była. Mnie szło nawet dobrze (karty za 20zł i aż dwie za 100zł) dopóki w sprzedaży na allegro nie pojawiły się kody. Wtedy to już tylko raz monety wygrałam
1 darog 0