Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

zaczytana-pola

#7354915 Napisano: 13.05.2026 09:37:03
ODNOŚNIE LOTERII BOBOVITA 

Dzień dobry,zapis ten oznacza że zakup produktów producenta przeznaczonych do żywienia dzieci w wieku od 0 do 6 nie uprawnia do wzięcia udziału w loterii. Ograniczenie to dotyczy wszystkich produktów.Miłego dnia / Best Regards

alaalicja

#7354916 Napisano: 13.05.2026 09:38:06
taak napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Hej, czy w Prosi Biedronka można kupić też puszki? Co najbardziej się opłaca do loterii, bo moja skuteczność tragiczna:( powodzenia dla wszystkich

Pepsi Lemon butelka 250 ml - 2,49 zł

Dziękuję ♥️
2 taak, MDL 0

agakaz2

#7354917 Napisano: 13.05.2026 09:42:22
alaalicja napisał(a):

Hej, czy w Pepsii Biedronka można kupić też puszki? Co najbardziej się opłaca do loterii, bo moja skuteczność tragiczna:( powodzenia dla wszystkich

dowolny produkt marki PEPSI lub PEPSI ZERO 
gdzie jest napisane ze nie moga być puszki?
0 0

MDL

#7354919 Napisano: 13.05.2026 09:47:42
taak napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Hej, czy w Prosi Biedronka można kupić też puszki? Co najbardziej się opłaca do loterii, bo moja skuteczność tragiczna:( powodzenia dla wszystkich

Pepsi Lemon butelka 250 ml - 2,49 zł

Masz może kod kreskowy?🙂🙂🤗
0 0

madllen

#7354921 Napisano: 13.05.2026 09:58:14
zaczytana-pola napisał(a):

ODNOŚNIE LOTERII BOBOVITA 

Dzień dobry,zapis ten oznacza że zakup produktów producenta przeznaczonych do żywienia dzieci w wieku od 0 do 6 nie uprawnia do wzięcia udziału w loterii. Ograniczenie to dotyczy wszystkich produktów.Miłego dnia / Best Regards

Tym czasem w aktualnej gazetce Dino tak informacja, która moim zdaniem klientowi sugeruje coś innego. 

2 MDL, ewunia 0

Kwiat Paproci

#7354924 Napisano: 13.05.2026 10:18:14
mam pytanie jak to możliwe w jednym sklepie kupiłam monster w dino i mam na paragonie monster a w innym dino kupiłam monster i na paragonie mam energetyk bez nazwy Monster... (cena jest ta sama) ale zawsze myślałam że w każdym markecie opis taki sam!!!
a jak Wy macie macie nazwę ? bo teraz nie wiem czy zgłaszać ten paragon, czy ekspedientka coś innego wbiła, nie wiem ??? poradźcie 
Z góry bardzo dziękuję emotka
0 0

banka-manka

#7354927 Napisano: 13.05.2026 10:23:46
@Kwiat napisał(a):

mam pytanie jak to możliwe w jednym sklepie kupiłam monster w dino i mam na paragonie monster a w innym dino kupiłam monster i na paragonie mam energetyk bez nazwy Monster... (cena jest ta sama) ale zawsze myślałam że w każdym markecie opis taki sam!!!
a jak Wy macie macie nazwę ? bo teraz nie wiem czy zgłaszać ten paragon, czy ekspedientka coś innego wbiła, nie wiem ??? poradźcie 
Z góry bardzo dziękuję emotka

A kupiłaś ten sam smak? Czasem różne smaki inaczej są wbite na paragonie.

panasa

#7354928 Napisano: 13.05.2026 10:24:28
Czy jakaś dobra dusza podzieli sie pytaniem z 2 etapu Tyskie w żabce?
1 rufus 0

taak

#7354932 Napisano: 13.05.2026 10:34:19
MDL napisał(a):

taak napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Hej, czy w Prosi Biedronka można kupić też puszki? Co najbardziej się opłaca do loterii, bo moja skuteczność tragiczna:( powodzenia dla wszystkich

Pepsi Lemon butelka 250 ml - 2,49 zł

Masz może kod kreskowy?🙂🙂🤗

5900497051330 emotka
1 MDL 0

Kamil_K

#7354964 Napisano: 13.05.2026 12:00:44
zaczytana-pola napisał(a):

ODNOŚNIE LOTERII BOBOVITA 

Dzień dobry,zapis ten oznacza że zakup produktów producenta przeznaczonych do żywienia dzieci w wieku od 0 do 6 nie uprawnia do wzięcia udziału w loterii. Ograniczenie to dotyczy wszystkich produktów.Miłego dnia / Best Regards

Dobrze że napisałaś bo byłem dziś w Dino kupiłem wszystko z oznaczeniem po miesiącu 6 opis super Deser w tubce 80G do tego dwa ważne do 28.03 😁 ten sklep to stan umysłu

MDL

#7354967 Napisano: 13.05.2026 12:02:29
Kamil_K napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

ODNOŚNIE LOTERII BOBOVITA 

Dzień dobry,zapis ten oznacza że zakup produktów producenta przeznaczonych do żywienia dzieci w wieku od 0 do 6 nie uprawnia do wzięcia udziału w loterii. Ograniczenie to dotyczy wszystkich produktów.Miłego dnia / Best Regards

Dobrze że napisałaś bo byłem dziś w Dino kupiłem wszystko z oznaczeniem po miesiącu 6 opis super Deser w tubce 80G do tego dwa ważne do 28.03 😁 ten sklep to stan umysłu

Ja bardzo zwracam uwagę na daty, zwłaszcza w dino i w ITM, "ściągnęłam" z półek kilka kartoników musików po terminie 🙉

misiamarysia

#7354989 Napisano: 13.05.2026 12:40:57
zaczytana-pola napisał(a):

ODNOŚNIE LOTERII BOBOVITA 

Dzień dobry,zapis ten oznacza że zakup produktów producenta przeznaczonych do żywienia dzieci w wieku od 0 do 6 nie uprawnia do wzięcia udziału w loterii. Ograniczenie to dotyczy wszystkich produktów.Miłego dnia / Best Regards


Dziękujemy zaczytana-pola emotka
0 0

Credo89

#7354992 Napisano: 13.05.2026 12:45:45
madllen napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

ODNOŚNIE LOTERII BOBOVITA 

Dzień dobry,zapis ten oznacza że zakup produktów producenta przeznaczonych do żywienia dzieci w wieku od 0 do 6 nie uprawnia do wzięcia udziału w loterii. Ograniczenie to dotyczy wszystkich produktów.Miłego dnia / Best Regards

Tym czasem w aktualnej gazetce Dino tak informacja, która moim zdaniem klientowi sugeruje coś innego. 

Ale żenada! Faktycznie, celowe wprowadzanie klienta w błąd!
0 0

visserarthur

#7354995 Napisano: 13.05.2026 12:54:58
Odpisała wam jakaś studentka, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Ona zapewne nie będzie dokonywała weryfikacji. Kiedyś mi odpisała, że to nie ich problem, że w Lewiatanie nie ma Monstera, ale jak napisałem do pana z Monstera, to w przeciągu godziny wysłała mi maila z przeprosinami😅. 

Według mnie gazetka nie wprowadza w błąd, tylko sama agencja.

Poza tym, na logikę, to wykluczenie dotyczy przepisów prawa- w każdej loterii wyłączone są tzw. mleka początkowe.

Monika11

#7354996 Napisano: 13.05.2026 12:58:29
Żywiec w Dino - 2026" 18+ można zerówki kupować?
0 0

madllen

#7354999 Napisano: 13.05.2026 13:05:27
visserarthur napisał(a):

Odpisała wam jakaś studentka, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Ona zapewne nie będzie dokonywała weryfikacji. Kiedyś mi odpisała, że to nie ich problem, że w Lewiatanie nie ma Monstera, ale jak napisałem do pana z Monstera, to w przeciągu godziny wysłała mi maila z przeprosinami😅. 

Według mnie gazetka nie wprowadza w błąd, tylko sama agencja.

Poza tym, na logikę, to wykluczenie dotyczy przepisów prawa- w każdej loterii wyłączone są tzw. mleka początkowe.

Dokładnie. Też kojarzę ten zapis w loteriach  i jestem zdania, że dotyczy to tylko mleka początkowego dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy.

visserarthur

#7355003 Napisano: 13.05.2026 13:10:50
Monika11 napisał(a):

Żywiec w Dino - 2026" 18+ można zerówki kupować?

Wszystkie piwa marki Żywiec- jak dla mnie, nie ma wątpliwości, nawet jeśli to „napój piwny”, tym bardziej, że w gazetce te zerówki obok konkursu są. No i na stronie jest foto zerówek, co prawda smakowych, ale zerówka to zerówka.
1 Monika11 0

MDL

#7355018 Napisano: 13.05.2026 13:47:02
StaryJunior napisał(a):

madllen napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Odpisała wam jakaś studentka, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Ona zapewne nie będzie dokonywała weryfikacji. Kiedyś mi odpisała, że to nie ich problem, że w Lewiatanie nie ma Monstera, ale jak napisałem do pana z Monstera, to w przeciągu godziny wysłała mi maila z przeprosinami😅. 

Według mnie gazetka nie wprowadza w błąd, tylko sama agencja.

Poza tym, na logikę, to wykluczenie dotyczy przepisów prawa- w każdej loterii wyłączone są tzw. mleka początkowe.

Dokładnie. Też kojarzę ten zapis w loteriach  i jestem zdania, że dotyczy to tylko mleka początkowego dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy.

Fortis uwaza inaczej...

Ja kojarzę, że wszystko poniżej 6 miesiąca, w ostatniej loterii też tam było, kojarzę, że ktoś kupił kleik od 4 miesiąca i miał weryfikację negatywną 🙄ja dla świętego spokoju, zawsze kupuję w takich loteriach wszystko Co jest powyżej 6-ciu m-cy

Jestemnowa

#7355020 Napisano: 13.05.2026 13:53:13
MDL napisał(a):

StaryJunior napisał(a):

madllen napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Odpisała wam jakaś studentka, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Ona zapewne nie będzie dokonywała weryfikacji. Kiedyś mi odpisała, że to nie ich problem, że w Lewiatanie nie ma Monstera, ale jak napisałem do pana z Monstera, to w przeciągu godziny wysłała mi maila z przeprosinami😅. 

Według mnie gazetka nie wprowadza w błąd, tylko sama agencja.

Poza tym, na logikę, to wykluczenie dotyczy przepisów prawa- w każdej loterii wyłączone są tzw. mleka początkowe.

Dokładnie. Też kojarzę ten zapis w loteriach  i jestem zdania, że dotyczy to tylko mleka początkowego dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy.

Fortis uwaza inaczej...

Ja kojarzę, że wszystko poniżej 6 miesiąca, w ostatniej loterii też tam było, kojarzę, że ktoś kupił kleik od 4 miesiąca i miał weryfikację negatywną 🙄ja dla świętego spokoju, zawsze kupuję w takich loteriach wszystko Co jest powyżej 6-ciu m-cy

Tak jak miałam negatyw przez kleik

madllen

#7355021 Napisano: 13.05.2026 13:58:17
Jestemnowa napisał(a):

MDL napisał(a):

StaryJunior napisał(a):

madllen napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Odpisała wam jakaś studentka, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Ona zapewne nie będzie dokonywała weryfikacji. Kiedyś mi odpisała, że to nie ich problem, że w Lewiatanie nie ma Monstera, ale jak napisałem do pana z Monstera, to w przeciągu godziny wysłała mi maila z przeprosinami😅. 

Według mnie gazetka nie wprowadza w błąd, tylko sama agencja.

Poza tym, na logikę, to wykluczenie dotyczy przepisów prawa- w każdej loterii wyłączone są tzw. mleka początkowe.

Dokładnie. Też kojarzę ten zapis w loteriach  i jestem zdania, że dotyczy to tylko mleka początkowego dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy.

Fortis uwaza inaczej...

Ja kojarzę, że wszystko poniżej 6 miesiąca, w ostatniej loterii też tam było, kojarzę, że ktoś kupił kleik od 4 miesiąca i miał weryfikację negatywną 🙄ja dla świętego spokoju, zawsze kupuję w takich loteriach wszystko Co jest powyżej 6-ciu m-cy

Tak jak miałam negatyw przez kleik


Czy to była  loteria z zeszłego roku w Dino gdzie był wymóg zakupu minimum 3 dowolnych produktów marki BoboVita, w tym co najmniej 1 kaszki ? Jeśli tak to chyba chodziło o to, że kleik to nie kaszka.
0 0