Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

iwona0103

#6828886 Napisano: 07.12.2021 19:57:08
marzenier napisał(a):

Kurcze no właśnie.Mam problem z tym duplikatem,a z Tyskiego mi odpisali ze czekają jeszcze "gora 2 dni" też trochę z dup..y bo przecież to nie moja wina że poczta zawaliła (tzn no ok,troche moja bo mogłam wysyłać kurierem),ale chcieli poleconym to wysłałam poleconym.

"6.8. O dotrzymaniu terminu decyduje data stempla pocztowego"
czy gdzieś w regulaminie jest jakakolwiek informacja, że ma dotrzeć do konkretnego dnia? Próbuj walczyć z nimi w ten sposób
0 0

cleo25

#6828887 Napisano: 07.12.2021 19:57:30
Czy ktoś korzysta z tej aplikacji Letyshop, co to niby część kasy za zakupy online wraca??? Jak to faktycznie działa? Warto czy szkoda zdrowia ? emotka
0 0

magdalena_g

#6828888 Napisano: 07.12.2021 19:58:14
marzenier napisał(a):

Dalej w moim temacie nieszczęsnego zaginionego paragonu.Poszlam po duplikat/kopie czy jak to tam się nazywa.Pani mnie spławiła mówiąc,że SIE NIE DA,że nie mają drugiej rolki,że to kasa elektoniczna,że raport dobowy czy miesięczny wysyłanany jest do księgowej i że ona nic takiego nie może mi wydać...ktoś z Was to może przerabiał i potwierdzi czy faktycznie się nie da z kas elektronicznym wydrukac duplikatu sprzed 10 dni

Ja w tamtym roku miałam taką sytuację, sklepik ABC mały. Kasjerki powiedziały, że się nie da, szef  też coś mówił o raportach itd, miał się spytać informatyka co mu kasę obsługuje czy coś można zdziałać ale jak zadzwonłam na drugi dzień to już nie odebrał ode mnie telefonu. Niestety bez dobrej woli z ich strony nic nie zdziałasz emotka    Przepadł mi wygrany tysiak ale od tej pory pilnuje paragonów. Tu jednak żadna Twoja wina, więc tym bardziej wkurza. Jednak myślę, że z poóźnieniem ale do nich dojdzie. A jak wyświetlasz śledzenie przesyłki to nie widzisz gdzie utknęła?  
0 0

marzenier

#6828889 Napisano: 07.12.2021 20:00:05
iwona0103 napisał(a):

marzenier napisał(a):

Kurcze no właśnie.Mam problem z tym duplikatem,a z Tyskiego mi odpisali ze czekają jeszcze "gora 2 dni" też trochę z dup..y bo przecież to nie moja wina że poczta zawaliła (tzn no ok,troche moja bo mogłam wysyłać kurierem),ale chcieli poleconym to wysłałam poleconym.

"6.8. O dotrzymaniu terminu decyduje data stempla pocztowego"czy gdzieś w regulaminie jest jakakolwiek informacja, że ma dotrzeć do konkretnego dnia? Próbuj walczyć z nimi w ten sposób

Tak wiem.Wykorzystam to jak już wszystko inne zawiedzie.
Ja chyba się nie nadaje do wygrywania głównych,bo to dużo stresu jest emotka
Dobrze,że mąż zawsze dostrzega jasna stronę sytuacji i mówi "wyluzuj,a jakby to byl dom od Alemtte" emotka
1 iwona0103 0

marzenier

#6828890 Napisano: 07.12.2021 20:02:17
magdalena_g napisał(a):

marzenier napisał(a):

Dalej w moim temacie nieszczęsnego zaginionego paragonu.Poszlam po duplikat/kopie czy jak to tam się nazywa.Pani mnie spławiła mówiąc,że SIE NIE DA,że nie mają drugiej rolki,że to kasa elektoniczna,że raport dobowy czy miesięczny wysyłanany jest do księgowej i że ona nic takiego nie może mi wydać...ktoś z Was to może przerabiał i potwierdzi czy faktycznie się nie da z kas elektronicznym wydrukac duplikatu sprzed 10 dni

Ja w tamtym roku miałam taką sytuację, sklepik ABC mały. Kasjerki powiedziały, że się nie da, szef  też coś mówił o raportach itd, miał się spytać informatyka co mu kasę obsługuje czy coś można zdziałać ale jak zadzwonłam na drugi dzień to już nie odebrał ode mnie telefonu. Niestety bez dobrej woli z ich strony nic nie zdziałasz emotka    Przepadł mi wygrany tysiak ale od tej pory pilnuje paragonów. Tu jednak żadna Twoja wina, więc tym bardziej wkurza. Jednak myślę, że z poóźnieniem ale do nich dojdzie. A jak wyświetlasz śledzenie przesyłki to nie widzisz gdzie utknęła?  

Wiedzę że 1.12 o 21 wyszedł z wawy i jest "w doręczeniu"
0 0

stokrotka238

#6828891 Napisano: 07.12.2021 20:07:44
cleo25 napisał(a):

Czy ktoś korzysta z tej aplikacji Letyshop, co to niby część kasy za zakupy online wraca??? Jak to faktycznie działa? Warto czy szkoda zdrowia ? emotka

Pic na wodę- to takie pozorne zaoszczędzenie bo ceny z tą wtyczką są sztucznie zawyżane, żeby potem szumnie mówić ile zaoszczędziliśmy. Może to też zależy jaka strona ja ze swojej nie polecam! 
1 cleo25 0

magdalena_g

#6828894 Napisano: 07.12.2021 20:09:28
marzenier napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

marzenier napisał(a):

Dalej w moim temacie nieszczęsnego zaginionego paragonu.Poszlam po duplikat/kopie czy jak to tam się nazywa.Pani mnie spławiła mówiąc,że SIE NIE DA,że nie mają drugiej rolki,że to kasa elektoniczna,że raport dobowy czy miesięczny wysyłanany jest do księgowej i że ona nic takiego nie może mi wydać...ktoś z Was to może przerabiał i potwierdzi czy faktycznie się nie da z kas elektronicznym wydrukac duplikatu sprzed 10 dni

Ja w tamtym roku miałam taką sytuację, sklepik ABC mały. Kasjerki powiedziały, że się nie da, szef  też coś mówił o raportach itd, miał się spytać informatyka co mu kasę obsługuje czy coś można zdziałać ale jak zadzwonłam na drugi dzień to już nie odebrał ode mnie telefonu. Niestety bez dobrej woli z ich strony nic nie zdziałasz emotka    Przepadł mi wygrany tysiak ale od tej pory pilnuje paragonów. Tu jednak żadna Twoja wina, więc tym bardziej wkurza. Jednak myślę, że z poóźnieniem ale do nich dojdzie. A jak wyświetlasz śledzenie przesyłki to nie widzisz gdzie utknęła?  

Wiedzę że 1.12 o 21 wyszedł z wawy i jest "w doręczeniu"

Ja jak wpisałam numer przesyłki to wyskoczyło mi kilka punktów jej drogi, więc na bieżąco widziałam gdzie jest 
0 0

fineessa

#6828898 Napisano: 07.12.2021 20:15:38
stokrotka238 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Czy ktoś korzysta z tej aplikacji Letyshop, co to niby część kasy za zakupy online wraca??? Jak to faktycznie działa? Warto czy szkoda zdrowia ? emotka

Pic na wodę- to takie pozorne zaoszczędzenie bo ceny z tą wtyczką są sztucznie zawyżane, żeby potem szumnie mówić ile zaoszczędziliśmy. Może to też zależy jaka strona ja ze swojej nie polecam! 

Ja za swoje zakupy zaoszczędziłam 0.35gr, nie wiem może jak robisz zakupy na większe kwoty to Ci się bardziej opłaca dla mnie bez szału 
1 cleo25 0

@gnieszk@

#6828901 Napisano: 07.12.2021 20:23:16
marzenier napisał(a):

Dalej w moim temacie nieszczęsnego zaginionego paragonu.Poszlam po duplikat/kopie czy jak to tam się nazywa.Pani mnie spławiła mówiąc,że SIE NIE DA,że nie mają drugiej rolki,że to kasa elektoniczna,że raport dobowy czy miesięczny wysyłanany jest do księgowej i że ona nic takiego nie może mi wydać...ktoś z Was to może przerabiał i potwierdzi czy faktycznie się nie da z kas elektronicznym wydrukac duplikatu sprzed 10 dni

Po pierwsze w regulaminie Tyskiego z tego co kojarzę jest informacja o obowiązku  wysyłki w ciągu 7 dni a nie dostarczeniu organizatorowi w ciągu 7 dni. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.Po drugie  kasa fiskalna z elektronicznym zapisem daje możliwość wydruku  kopii paragonu jeśli znamy jego datę i numer. Zajmuje to 3 minuty. Nie trzeba do tego informatyka. Wystarczy znać jej obsługę. Można z niej sobie wydrukować zarówno konkretny dowód zakupu jak i cały dzień. No chyba, że ta u nich jest jakimś wyjątkiem.
0 0

xooxoo

#6828902 Napisano: 07.12.2021 20:23:50
stokrotka238 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Czy ktoś korzysta z tej aplikacji Letyshop, co to niby część kasy za zakupy online wraca??? Jak to faktycznie działa? Warto czy szkoda zdrowia ? emotka

Pic na wodę- to takie pozorne zaoszczędzenie bo ceny z tą wtyczką są sztucznie zawyżane, żeby potem szumnie mówić ile zaoszczędziliśmy. Może to też zależy jaka strona ja ze swojej nie polecam! 

Pierwsze słyszę. Masz jakieś przykłady? Bo ja korzystam z tej wtyczki na innej przeglądarce, jak coś chcę kupić to po prostu przenoszę się na nią i ceny zawsze są te same. Najpierw korzystałam z Refundera, ale tam trzeba zebrać chyba 45 zł (jak korzystałam to była taka minimalna) więc jak nazbierałam to przeniosłam się na inny cashback z mniejszą wypłatą i na razie jest ok.
1 cleo25 0

marzenier

#6828903 Napisano: 07.12.2021 20:28:56
Kochani!!! Swiateczy cud na Wisła...właśnie sprawdzałam śledzenie i mój list jest już w Poznaniu !!!
Czyli jest,istnieje,nie wypadł po drodze.Teraz to mam nadzieje z górki,o ile nie utknie w Poznaniu na kolejnu tydz.
Dziękuję Wam,za chęć pomocy . Każdemu życzę dużych wygranych ale bez takich emocji.

joan

#6828905 Napisano: 07.12.2021 20:31:00
cleo25 napisał(a):

Czy ktoś korzysta z tej aplikacji Letyshop, co to niby część kasy za zakupy online wraca??? Jak to faktycznie działa? Warto czy szkoda zdrowia ? emotka


Tej aplikacji nie znam, ale w wakacje założyłam sobie konto na Tipli; ot tak, bo ktoś powiedział, że to fajne. Ja - ze względu na konkursy - naprawdę! rzadko coś kupuję w sieci albo rezerwuję wyjazdy za swoje pieniądze; kto gra, ten rozumie emotka Mimo to od wakacji uzbierały mi się "aż" 3 transakcje, czyli 2x rezerwacja Booking w lipcu i 1x zakup w listopadzie. I z tego mam na dziś do wypłaty: 71,37 zł emotka Na bank ceny są całkiem normalne, bez jakichkolwiek zwyżek, jeszcze się cufalem załapałam na Black Week + darmową dostawę emotka A jeśli ktoś się zarejestruje z mojego linku polecającego i uzbiera zwrot 8 zł, to ja dostanę 25 zł w podziękowaniu emotka
PS: Tu jest lista sklepów... https://www.tipli.pl/sklepy
Dla mnie to fajna strona, bez instalowania jakiejś wtyczki, po prostu przy zakupach warto pamiętać, że się tam ma konto i wchodzić na strony zakupowe będąc zalogowanym z linków Tipli. Chyba, że ktoś często robi zakupy, wtedy pewnie wygodniej wtyczkę mieć, żeby niczego nie przegapić.
Jeśli kto chce linka polecającego, zapraszam na PW. A jeśli nie, to po prostu może dla próby i tak warto tam założyć konto, bo z samego Bookingu, Allegro, Zooplus czy AliExpress można zbierać kasę emotka
1 cleo25 0

pioge7

#6828906 Napisano: 07.12.2021 20:36:03
magdalena_g napisał(a):

marzenier napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

marzenier napisał(a):

Dalej w moim temacie nieszczęsnego zaginionego paragonu.Poszlam po duplikat/kopie czy jak to tam się nazywa.Pani mnie spławiła mówiąc,że SIE NIE DA,że nie mają drugiej rolki,że to kasa elektoniczna,że raport dobowy czy miesięczny wysyłanany jest do księgowej i że ona nic takiego nie może mi wydać...ktoś z Was to może przerabiał i potwierdzi czy faktycznie się nie da z kas elektronicznym wydrukac duplikatu sprzed 10 dni

Ja w tamtym roku miałam taką sytuację, sklepik ABC mały. Kasjerki powiedziały, że się nie da, szef  też coś mówił o raportach itd, miał się spytać informatyka co mu kasę obsługuje czy coś można zdziałać ale jak zadzwonłam na drugi dzień to już nie odebrał ode mnie telefonu. Niestety bez dobrej woli z ich strony nic nie zdziałasz emotka    Przepadł mi wygrany tysiak ale od tej pory pilnuje paragonów. Tu jednak żadna Twoja wina, więc tym bardziej wkurza. Jednak myślę, że z poóźnieniem ale do nich dojdzie. A jak wyświetlasz śledzenie przesyłki to nie widzisz gdzie utknęła?  

Wiedzę że 1.12 o 21 wyszedł z wawy i jest "w doręczeniu"

Ja jak wpisałam numer przesyłki to wyskoczyło mi kilka punktów jej drogi, więc na bieżąco widziałam gdzie jest 

Nie wiem jakie oni to kasy mają, ale ja pracuje w sklepie i bez problemu można zrobić u nas na kasie duplikat. Wyjdzie wtedy na paragonie KOPIA PARAGONU
jedynie co, to faktycznie, jest to możliwe tylko po wydrukowaniu raportu dziennego. Czyli np. Kupisz coś dziś, to ci nie mogę wydrukować dziś kopii tylko jutro. I drugie co: nie wiem czemu kasa nie drukuje wg numerów tych u góry, tylko po tych numerach u dołu, co jest literka F i numerek. Trzeba ten wpisać w system. 

wg mnie im się po prostu nie chce, albo tego nie umieją. Kasa, chyba musi mieć opcje wydruku kopii paragonu. 
1 maryam 0

diabkate

#6828907 Napisano: 07.12.2021 20:41:04
cleo25 napisał(a):

Czy ktoś korzysta z tej aplikacji Letyshop, co to niby część kasy za zakupy online wraca??? Jak to faktycznie działa? Warto czy szkoda zdrowia ? emotka

Ja, głownie na shopee. emotka  
Dużo zależy od tego, jaki % zwrotu jest danego dnia, jak często się coś kupuje przez neta, z jakiej kategorii i na jakie kwoty. Za jedno zamówienie na 15,99zł mam 2,16zł zwrotu, a za 29,23zł mam 1,75zł. emotka  Są i takie transakcje np. na 0,64zł, gdzie zwrot wynosi 0,27zł. emotka  
0 0

stokrotka238

#6828937 Napisano: 07.12.2021 21:34:20
xooxoo napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Czy ktoś korzysta z tej aplikacji Letyshop, co to niby część kasy za zakupy online wraca??? Jak to faktycznie działa? Warto czy szkoda zdrowia ? emotka

Pic na wodę- to takie pozorne zaoszczędzenie bo ceny z tą wtyczką są sztucznie zawyżane, żeby potem szumnie mówić ile zaoszczędziliśmy. Może to też zależy jaka strona ja ze swojej nie polecam! 

Pierwsze słyszę. Masz jakieś przykłady? Bo ja korzystam z tej wtyczki na innej przeglądarce, jak coś chcę kupić to po prostu przenoszę się na nią i ceny zawsze są te same. Najpierw korzystałam z Refundera, ale tam trzeba zebrać chyba 45 zł (jak korzystałam to była taka minimalna) więc jak nazbierałam to przeniosłam się na inny cashback z mniejszą wypłatą i na razie jest ok.

Tak.  Wtedy pamiętam chciałam zrobić zakupy w taniej książce i miałam już pozycje w koszyku. I cena bez aplikacji była dużo niższa niż już z zainstalowaną wtyczką- ten cashback w ogóle się nie opłacał! 
Zresztą można przecież zrobić tak jak ja i sprawdzić czy się opłaca! 
0 0

tereniagno

#6828961 Napisano: 07.12.2021 23:17:04
Organizator:Tolino Sp. z o. o.
To jakiś nowy Organizator? Nie kojarzę ?
0 0

zubi

#6828989 Napisano: 08.12.2021 08:44:24
0 0

diabkate

#6828993 Napisano: 08.12.2021 08:51:08
zubi napisał(a):

Działa Wam strona https://www.heine...j-najlepszy-prezent?


Działa.
1 zubi 0

magy2020

#6829015 Napisano: 08.12.2021 09:48:28
zubi napisał(a):

Działa Wam strona https://www.heine...j-najlepszy-prezent?

u mnie od wczoraj działa tylko na Chromie, na Firefoxie się wykrzacza
0 0

aniaaa131

#6829235 Napisano: 08.12.2021 18:11:54
Szukam kodów z Lecha, może ktoś ma ? 
0 0