Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

cb656

#7068978 Napisano: 17.12.2022 22:18:27
danaaa napisał(a):

Nie mogę wysłać danych do wysyłki piwa w Heineken Życzenia.
Po kliknięciu w czerwone pole "podaj dane" nie otwiera się formularz, pojawia się tylko zielone tło i nie można tam nic wpisać .
Miał ktoś tak? Może ktoś ma @ lub telefon do obsługi tego konkursu?
To moje pierwsze wygrane piwa i trochę szkoda, żeby przepadły.

Zmień przeglądarkę.
Zmień komputer/telefon.
Starsze wersje mogą sobie nie radzić z tą funkcjonalnością na stronie...
0 0

rare85

#7068980 Napisano: 17.12.2022 22:28:52
Szukam pomocy w sprawie drukarki Canon. Drukowałam przez Wi-Fi, i z telefonu, i z komputera. I wczoraj nagle komunikat, że brak połączenia z drukarką. Kombinowałam z tym Wi-fi, ale w końcu zdecydowałam, że podłączę ją przez kabel. I tu też zonk - komunikat: drukarka nie odpowiada. Zastosowałam już chyba każde rozwiązanie z netu, i nic. Dodam, że drukarka kseruje normalnie, ale nie drukuje. Czy ktoś miał może styczność z takim problemem? Instalowałam sterowniki, ale to nic nie dało.
0 0

bonitta

#7068989 Napisano: 18.12.2022 00:28:42
rare85 napisał(a):

Szukam pomocy w sprawie drukarki Canon. Drukowałam przez Wi-Fi, i z telefonu, i z komputera. I wczoraj nagle komunikat, że brak połączenia z drukarką. Kombinowałam z tym Wi-fi, ale w końcu zdecydowałam, że podłączę ją przez kabel. I tu też zonk - komunikat: drukarka nie odpowiada. Zastosowałam już chyba każde rozwiązanie z netu, i nic. Dodam, że drukarka kseruje normalnie, ale nie drukuje. Czy ktoś miał może styczność z takim problemem? Instalowałam sterowniki, ale to nic nie dało.

Przez kabel nie odpowiada być może dlatego, że domyślnie masz ustawioną drukarkę sieciową, trzeba przełączyć ręcznie w oknie drukowania (gdy już wyświetlisz dokument do wydruku) na drukarkę Canon ale bez dopisku "sieciowa". Co do ustawienia wi-fi nie pomogę bo sama poległam na tym po zmianie routera i naprawił mi to jakiś kumpel syna pod moją nieobecność. 

danaaa

#7068991 Napisano: 18.12.2022 00:56:40
cb656 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Nie mogę wysłać danych do wysyłki piwa w Heineken Życzenia.
Po kliknięciu w czerwone pole "podaj dane" nie otwiera się formularz, pojawia się tylko zielone tło i nie można tam nic wpisać .
Miał ktoś tak? Może ktoś ma @ lub telefon do obsługi tego konkursu?
To moje pierwsze wygrane piwa i trochę szkoda, żeby przepadły.

Zmień przeglądarkę.
Zmień komputer/telefon.
Starsze wersje mogą sobie nie radzić z tą funkcjonalnością na stronie...

Dzięki za wskazówki, próbowałam na kilku urządzeniach i tak samo miałam, czyli tylko zielone tło   emotka
1 cb656 0

edith

#7070515 Napisano: 24.12.2022 08:59:10
Proszę o pomoc osoby, które realizowały wygraną na kabarety - te za 800 zł . Kupiłam siostrze tutaj na forum i ona nie wie jak ma zrealizować bo potrzebują jakiś link. Proszę na priw o informację jak zrealizować 🙂 Dziękuję 
0 0

tereniagno

#7071709 Napisano: 31.12.2022 15:05:37
kiedywreszciewygram napisał(a):

Proszę o pomoc wypłacenia pieniędzy z bankomatu.  Udało mi się jakiś czas temu wygrać 2x po 20 zł z Big Milk. Niestety albo w tych bankomatach z których próbowałem je wypłacić minimalnie można było wypłacić 50 zł... Albo coś źle klikałem sam nie wiem. Termin realizacji tych wypłat mija dziś o 23:59. Także proszę o info jakąś osobę która może te środki wypłacić i aby przelała mi 30zl przelewem na telefob a sobie zostaliła 10 zł w zamian za pomoc. Wiem, że mogę trafić na kogoś kto mnie oszuka i nie przelej środków - wierzę jednak w ludzką uczciwość bo i tak nic nie tracę bo nie mam jak wypłacić tych pieniędzy. Proszę o info w wiadomości prywatnej kto mogły dziś to zrobić. Pozdrawiam i Życzę Roku Obfitego w Wygrane.

Sprawdź czy wybierasz dobre bankomaty, wskazane w regulaminie.
0 0

Diana02

#7071714 Napisano: 31.12.2022 15:29:18
Witam! Jak ktoś chce darmowe 10 zł zarobić to prosiłabym o odebranie z bankomatu 20 zł z Big Milka. Ty zostawiasz sobie 10 zł i 10 zł mi przelewasz, wilk syty i owca cała emotka  u mnie niestety w podanych bankomatach możliwa wypłata minimalnie od 50 zł. 
0 0

Emememe

#7071720 Napisano: 31.12.2022 16:06:32
Diana02 napisał(a):

Witam! Jak ktoś chce darmowe 10 zł zarobić to prosiłabym o odebranie z bankomatu 20 zł z Big Milka. Ty zostawiasz sobie 10 zł i 10 zł mi przelewasz, wilk syty i owca cała emotka  u mnie niestety w podanych bankomatach możliwa wypłata minimalnie od 50 zł. 


W bankomacie, w którym wypłacałam, też było napisane, że min 50zł a jak wpisałam ręcznie 20zł to udało się tyle wypłacić emotka
0 0

Diana02

#7071721 Napisano: 31.12.2022 16:08:21
Emememe napisał(a):

Diana02 napisał(a):

Witam! Jak ktoś chce darmowe 10 zł zarobić to prosiłabym o odebranie z bankomatu 20 zł z Big Milka. Ty zostawiasz sobie 10 zł i 10 zł mi przelewasz, wilk syty i owca cała emotka  u mnie niestety w podanych bankomatach możliwa wypłata minimalnie od 50 zł. 


W bankomacie, w którym wypłacałam, też było napisane, że min 50zł a jak wpisałam ręcznie 20zł to udało się tyle wypłacić emotka

Ja właśnie wpisałam też ręcznie i wyskakiwało: "zła wartość, minimalna kwota to 50zł" ☹️
0 0

Diana02

#7071722 Napisano: 31.12.2022 16:08:23
Emememe napisał(a):

Diana02 napisał(a):

Witam! Jak ktoś chce darmowe 10 zł zarobić to prosiłabym o odebranie z bankomatu 20 zł z Big Milka. Ty zostawiasz sobie 10 zł i 10 zł mi przelewasz, wilk syty i owca cała emotka  u mnie niestety w podanych bankomatach możliwa wypłata minimalnie od 50 zł. 


W bankomacie, w którym wypłacałam, też było napisane, że min 50zł a jak wpisałam ręcznie 20zł to udało się tyle wypłacić emotka

Ja właśnie wpisałam też ręcznie i wyskakiwało: "zła wartość, minimalna kwota to 50zł" ☹️
0 0

Diana02

#7071723 Napisano: 31.12.2022 16:08:25
Emememe napisał(a):

Diana02 napisał(a):

Witam! Jak ktoś chce darmowe 10 zł zarobić to prosiłabym o odebranie z bankomatu 20 zł z Big Milka. Ty zostawiasz sobie 10 zł i 10 zł mi przelewasz, wilk syty i owca cała emotka  u mnie niestety w podanych bankomatach możliwa wypłata minimalnie od 50 zł. 


W bankomacie, w którym wypłacałam, też było napisane, że min 50zł a jak wpisałam ręcznie 20zł to udało się tyle wypłacić emotka

Ja właśnie wpisałam też ręcznie i wyskakiwało: "zła wartość, minimalna kwota to 50zł" ☹️
1 Emememe 0

esstercia

#7071865 Napisano: 02.01.2023 02:14:37
Hej. Czy wiecie co zrobić w takiej sytuacji ? Gdzie można to zgłosić ?

 Centrum handlowe korona we Wrocławiu zorganizowało konkurs na swoim profilu na fb. Z początku w komentarzu widniał regulamin jednak po zgłoszeniu moich uwag po ogłoszeniu wyników został usunięty. Zadaniem w konkursie wg posta konkursowego oraz według regulaminu była odpowiedz na pytanie konkursowe. Cyt regulamin „Odpowiedzieć na pytanie konkursowe i zamieścić ją razem ze zdjęciem”. W zasadach przyznawania nagród widnieje z kolei fragment o ocenie przez jury „wypowiedzi” pod katem merytorycznym, kreatywnym itp. Przeczytałam regulamin i zawarłam w komentarzu odpowiedz oraz zdjęcie. 30stego został umieszczony komentarz pod postem od autora postu i w nim ogłoszeni zwycięzcy. Dwie wygrane osoby nie dodały odpowiedzi w komentarzu a same zdjęcia. Natomiast jedna napisała cos ale nie była to odpowiedz na pytanie tylko życzenia świąteczne. Oczywiście zwróciłam uwagę na to ze konkurs został przeprowadzony nieprawidłowo i niezgodnie z regulaminem. Mój komentarz oraz komentarz ze zwycięzcami i z regulaminem zostały usunięte… pisałam do nich na priv ale oczywiście mnie zlewają. Wygrały jakies osoby po znajomosci po prostu i to nieregulaminowe odpowiedzi.  Moze  moglibyście mi podpowiedzieć co mogę z tym zrobić, albo może ktoś z Was może skomentować posta i upomnieć się w komentarzu o regulaminowe rozstrzygnięcie konkursu i wklejenie regulaminu? 
0 0

cudaczek121

#7071867 Napisano: 02.01.2023 05:53:23
@eestercia, obawiam się, że niewiele wskórasz. Kiedyś wzięłam udział w konkursie, gdzie trzeba było pokazać swoje zdjęcie z wakacji. Do wygrania były 3 vouchery na masaz igłowa twarzy. No pewnie,zgadzam się, że moje zdjęcie nie było najpiękniejsze, ale w konkursie wzięły udział tylko 4 osoby, w tym ja! Jedna dziewczyna w komentarzu dala tylko serduszko,a to raczej nie było w temacie konkursu, co nie? Zaglądnęłam na profil konkursiwy 40 minut  po regulaminowym zakończeniu konkursu i co widzę? Laska od komentarza z serduszkiem umieściła zdjęcie normalne,ale specjalnie patrzyłam i tej fotki nie było przed północą na pewno.I jeszcze bezczelnie pod postem konkursowym napisali, że widza, ze wzięły udział 4 panie,ale zgodnie z regulaminem, mogą nagrodzić tylko 3 osoby. Uważam, że mogli chociaż dać mi jakas nagrodę pocieszenia, skoro jedna dziewczyna dala komentarz w nieregulaminowym czasie. A tak to stracili klientkę, bo na pewno do nich nie przyjdę za własną kasę.
0 0

nanajka81

#7071877 Napisano: 02.01.2023 09:43:04
esstercia napisał(a):

Hej. Czy wiecie co zrobić w takiej sytuacji ? Gdzie można to zgłosić ?

 Centrum handlowe korona we Wrocławiu zorganizowało konkurs na swoim profilu na fb. Z początku w komentarzu widniał regulamin jednak po zgłoszeniu moich uwag po ogłoszeniu wyników został usunięty. Zadaniem w konkursie wg posta konkursowego oraz według regulaminu była odpowiedz na pytanie konkursowe. Cyt regulamin „Odpowiedzieć na pytanie konkursowe i zamieścić ją razem ze zdjęciem”. W zasadach przyznawania nagród widnieje z kolei fragment o ocenie przez jury „wypowiedzi” pod katem merytorycznym, kreatywnym itp. Przeczytałam regulamin i zawarłam w komentarzu odpowiedz oraz zdjęcie. 30stego został umieszczony komentarz pod postem od autora postu i w nim ogłoszeni zwycięzcy. Dwie wygrane osoby nie dodały odpowiedzi w komentarzu a same zdjęcia. Natomiast jedna napisała cos ale nie była to odpowiedz na pytanie tylko życzenia świąteczne. Oczywiście zwróciłam uwagę na to ze konkurs został przeprowadzony nieprawidłowo i niezgodnie z regulaminem. Mój komentarz oraz komentarz ze zwycięzcami i z regulaminem zostały usunięte… pisałam do nich na priv ale oczywiście mnie zlewają. Wygrały jakies osoby po znajomosci po prostu i to nieregulaminowe odpowiedzi.  Moze  moglibyście mi podpowiedzieć co mogę z tym zrobić, albo może ktoś z Was może skomentować posta i upomnieć się w komentarzu o regulaminowe rozstrzygnięcie konkursu i wklejenie regulaminu? 


takich konkursów na FB jest niestety mnóstwo. Nie raz widzę iż organizatorzy wybierają nieregulaminowe odpowiedzi. Ostatnio był konkurs: coś w stylu ułóż imię dla kota ze słów "Święta Bożego narodzenia" i jedna z odpowiedzi która wygrała to wypisanie kilkunastu (nie jednego) imion. Tak samo był konkurs grudniowy bodajże pentela: temat "narysuj co kojarzy ci się z zimą, na zdjęciu pokaż produkty, których użyłeś". Oczywiście jedno z miejsc zajęła praca na której ani pół produktu nie było, poza tym była ona publikowana kiedyś na instagramie, wtedy była mniej "wycięta" i widać na niej że do namalowania jej nie były użyte produkty pentela.   Organizator to właściwie zlał choć napisał że "praca zgodna z regulaminem".  Tak więc nic z tym nie zrobisz.
0 0

mary18

#7072075 Napisano: 02.01.2023 19:06:13
Czy numer kasy fiskalnej na paragonie to tylko same cyferki czy też te litery przed nim trzeba wpisać? 
0 0

misiamarysia

#7072076 Napisano: 02.01.2023 19:06:56
mary18 napisał(a):

Czy numer kasy fiskalnej na paragonie to tylko same cyferki czy też te litery przed nim trzeba wpisać? 

Litery również
1 kumulacja 0

joan

#7072091 Napisano: 02.01.2023 20:22:53
/ nieaktualne, thx /
0 0

zielonaszpilka

#7072093 Napisano: 02.01.2023 20:38:30
esstercia napisał(a):

Hej. Czy wiecie co zrobić w takiej sytuacji ? Gdzie można to zgłosić ?

 Centrum handlowe korona we Wrocławiu zorganizowało konkurs na swoim profilu na fb. Z początku w komentarzu widniał regulamin jednak po zgłoszeniu moich uwag po ogłoszeniu wyników został usunięty. Zadaniem w konkursie wg posta konkursowego oraz według regulaminu była odpowiedz na pytanie konkursowe. Cyt regulamin „Odpowiedzieć na pytanie konkursowe i zamieścić ją razem ze zdjęciem”. W zasadach przyznawania nagród widnieje z kolei fragment o ocenie przez jury „wypowiedzi” pod katem merytorycznym, kreatywnym itp. Przeczytałam regulamin i zawarłam w komentarzu odpowiedz oraz zdjęcie. 30stego został umieszczony komentarz pod postem od autora postu i w nim ogłoszeni zwycięzcy. Dwie wygrane osoby nie dodały odpowiedzi w komentarzu a same zdjęcia. Natomiast jedna napisała cos ale nie była to odpowiedz na pytanie tylko życzenia świąteczne. Oczywiście zwróciłam uwagę na to ze konkurs został przeprowadzony nieprawidłowo i niezgodnie z regulaminem. Mój komentarz oraz komentarz ze zwycięzcami i z regulaminem zostały usunięte… pisałam do nich na priv ale oczywiście mnie zlewają. Wygrały jakies osoby po znajomosci po prostu i to nieregulaminowe odpowiedzi.  Moze  moglibyście mi podpowiedzieć co mogę z tym zrobić, albo może ktoś z Was może skomentować posta i upomnieć się w komentarzu o regulaminowe rozstrzygnięcie konkursu i wklejenie regulaminu? 

Olać, zapomnieć. Nic nie wskórasz, nigdzie tego nie zgłosisz, gra nie warta świeczki.
0 0

natik999

#7072286 Napisano: 03.01.2023 18:58:38
Hej z takiego maila: [email protected]
dostałam dziś maila o tytule: Nagroda w konkursie - vouchery do Playera

a mail jest pusty....???
o co chodzi...
z Jakiego maila dostaliście info o wygranej w konkursie?
0 0

byekitty

#7072288 Napisano: 03.01.2023 19:03:51
natik999 napisał(a):

Hej z takiego maila: [email protected]
dostałam dziś maila o tytule: Nagroda w konkursie - vouchery do Playera

a mail jest pusty....???
o co chodzi...
z Jakiego maila dostaliście info o wygranej w konkursie?

może Ci blokuje poczta. mam maila o wygranej właśnie od Unknown GSM <gsm@tvn.pl>