Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

la-princessa

#6833007 Napisano: 22.12.2021 22:13:15
kalina590 napisał(a):

Przerażające połączenie stalkera z wampirem energetycznym. Trzymaj się! emotka  Przesyłam dużo pozytywnej energii emotka

Dziękuję bardzo emotka
0 0

peppa7

#6833008 Napisano: 22.12.2021 22:17:46
la-princessa napisał(a):

Wkurzyło mnie spotkanie z osobą, której staram się unikać i która ma na mnie zły wpływ. Nawet chwila rozmowy z nią sprawia, że czuję się wyprana z energii życiowej. W dodatku ma ona niezdrową obsesję na moim punkcie. Doszukuje się u mnie symptomów różnych chorób, kwestionuje to, że mam dobre wyniki, bo coś jej nie pasuje i oczywiście wszystko pod płaszczykiem, że się o mnie martwi. Co jest tak toksyczne, że jestem strasznie roztrzęsiona i nie potrafię tego nawet opisać. Boli mnie żołądek, trzęsą mi się ręce i ogarnia mnie ogromny lęk. Nachalność tej osoby, próby wpłynięcia na moje życie, jakieś chore przekonanie, że musi mi pomóc, uratować przed czymś... po prostu mnie wyczerpuje. Dawno już nie czułam się tak źle. Robię, co mogę, żeby jej unikać. Jednak przez miejsce zamieszkania i pewne połączenia nie zawsze mi się to udaje. I czasem jestem skazana na rozmowę z nią. Nigdy nie sądziłam, że jedna osoba może aż tak wpływać na nastrój drugiego człowieka. Że pod płaszczem toksycznej troski, może niszczyć komuś życie. Przez nią marzę, żeby się już wyprowadzić z mojego miasta, ale obecna sytuacja na świecie pokrzyżowała mi plany. Mam ochotę zmienić tożsamość, odciąć się od wszystkiego, bo ta osoba ciągle mnie szpieguje na każdym kroku. Nie mogę mieć żadnych social mediów, bo zaraz zalewa mnie wiadomościami z fejkowych kont. Dzisiaj nawet oświadczyła, niby żartem, że jak się wyprowadzę i nie zostawię kontaktu, to wynajmie detektywa, żeby mnie znalazł. Bo musi się za mnie wziąć i naprowadzić na dobrą drogę. Aż mi się niedobrze przez to zrobiło. Nie mogę się uspokoić. Mam jakieś czarne myśli i marzę, tylko żeby poprawiła się już sytuacja na świecie i żebym mogła się odciąć od tej osoby. Wyprowadzić daleko. I tylko boję się o moją rodzinę, że będzie nachodzona... W dodatku będę musiała żyć pod przykrywką. Bo ona ciągle będzie wpisywała moje dane w wyszukiwarce. W końcu trafi gdzieś na mój numer służbowy, na jakąś wzmiankę o mnie, na jakiś trop... i znowu zaburzy mi spokój. A ja chcę już obudzić się w miejscu daleko stąd i poczuć się bezpiecznie. Najgorsze, że nie ma na to rozwiązania. Ta osoba jest tak wyrafinowana w swoim toksycznym zachowaniu, że nie mam czego zgłosić na policję. Usunęłam się w cień ze wszystkim, co się dało... a dzisiaj i tak mnie "dorwała" pod domem. Mnie nawet jedno słowo od niej wyprowadza z równowagi. A im bardziej stanowczo mówię, że nie życzę sobie zaczepiania, tym ta osoba jest bardziej zdeterminowana, żeby na mnie wpłynąć. Już nawet nie chcę martwić tym nikogo z rodziny i przyjaciół, bo nie raz mnie w tym wspierali. A jakoś musiałam wyrzucić gdzieś te emocje z dzisiaj... Słabo mi jak pomyślę, że zawsze będę musiała gdzieś się ukrywać, bo ona nie odpuści. Przepraszam Was, że tu tak wylewam swoje żale, ale to chyba ostatnie miejsce w internecie, gdzie nie skasowałam konta i gdzie czuję się w miarę anonimowo.

To jest straszne emotka  czy nie możesz tej osobie powiedzieć prosto z mostu, żeby się od Ciebie odpier...emotka  Bo jak widać ta osoba ma nudne życie emotka

caramela

#6833009 Napisano: 22.12.2021 22:24:36
Moze spróbuj tą samą metodą co ona robi Tobie. Myślę tutaj o wmawianiu Ci jakoś chorób lub czegokolwiek. Wiem ze może być ciężko i nie da się nagle obrócić o 180 stopni i Nie wie wiem tylko czy pomoże. Choć moim zdaniem to już jest nękanie, skoro dochodzi do tego że źle się czujesz i masz obawy przed wyjściem i tym że ja spotkasz. Albo zacznij nagrywać z tą osobą rozmowy. Im dalej tym będzie gorzej. 
0 0

paula9891

#6833010 Napisano: 22.12.2021 22:24:58
la-princessa napisał(a):

Wkurzyło mnie spotkanie z osobą, której staram się unikać i która ma na mnie zły wpływ. Nawet chwila rozmowy z nią sprawia, że czuję się wyprana z energii życiowej. W dodatku ma ona niezdrową obsesję na moim punkcie. Doszukuje się u mnie symptomów różnych chorób, kwestionuje to, że mam dobre wyniki, bo coś jej nie pasuje i oczywiście wszystko pod płaszczykiem, że się o mnie martwi. Co jest tak toksyczne, że jestem strasznie roztrzęsiona i nie potrafię tego nawet opisać. Boli mnie żołądek, trzęsą mi się ręce i ogarnia mnie ogromny lęk. Nachalność tej osoby, próby wpłynięcia na moje życie, jakieś chore przekonanie, że musi mi pomóc, uratować przed czymś... po prostu mnie wyczerpuje. Dawno już nie czułam się tak źle. Robię, co mogę, żeby jej unikać. Jednak przez miejsce zamieszkania i pewne połączenia nie zawsze mi się to udaje. I czasem jestem skazana na rozmowę z nią. Nigdy nie sądziłam, że jedna osoba może aż tak wpływać na nastrój drugiego człowieka. Że pod płaszczem toksycznej troski, może niszczyć komuś życie. Przez nią marzę, żeby się już wyprowadzić z mojego miasta, ale obecna sytuacja na świecie pokrzyżowała mi plany. Mam ochotę zmienić tożsamość, odciąć się od wszystkiego, bo ta osoba ciągle mnie szpieguje na każdym kroku. Nie mogę mieć żadnych social mediów, bo zaraz zalewa mnie wiadomościami z fejkowych kont. Dzisiaj nawet oświadczyła, niby żartem, że jak się wyprowadzę i nie zostawię kontaktu, to wynajmie detektywa, żeby mnie znalazł. Bo musi się za mnie wziąć i naprowadzić na dobrą drogę. Aż mi się niedobrze przez to zrobiło. Nie mogę się uspokoić. Mam jakieś czarne myśli i marzę, tylko żeby poprawiła się już sytuacja na świecie i żebym mogła się odciąć od tej osoby. Wyprowadzić daleko. I tylko boję się o moją rodzinę, że będzie nachodzona... W dodatku będę musiała żyć pod przykrywką. Bo ona ciągle będzie wpisywała moje dane w wyszukiwarce. W końcu trafi gdzieś na mój numer służbowy, na jakąś wzmiankę o mnie, na jakiś trop... i znowu zaburzy mi spokój. A ja chcę już obudzić się w miejscu daleko stąd i poczuć się bezpiecznie. Najgorsze, że nie ma na to rozwiązania. Ta osoba jest tak wyrafinowana w swoim toksycznym zachowaniu, że nie mam czego zgłosić na policję. Usunęłam się w cień ze wszystkim, co się dało... a dzisiaj i tak mnie "dorwała" pod domem. Mnie nawet jedno słowo od niej wyprowadza z równowagi. A im bardziej stanowczo mówię, że nie życzę sobie zaczepiania, tym ta osoba jest bardziej zdeterminowana, żeby na mnie wpłynąć. Już nawet nie chcę martwić tym nikogo z rodziny i przyjaciół, bo nie raz mnie w tym wspierali. A jakoś musiałam wyrzucić gdzieś te emocje z dzisiaj... Słabo mi jak pomyślę, że zawsze będę musiała gdzieś się ukrywać, bo ona nie odpuści. Przepraszam Was, że tu tak wylewam swoje żale, ale to chyba ostatnie miejsce w internecie, gdzie nie skasowałam konta i gdzie czuję się w miarę anonimowo.

Przeczytałam całe i trochę mnie zmartwiłaś. Nie mam pojęcia gdzie można się udać w takiej sytuacji, a widzę, że już wielu rzeczy próbowałaś. A ona nie ma rodziny, czy znajomych, z którymi mogłabyś porozmawiać, żeby jakoś na nią wpłynęli?
Współczuję Ci ❤ Nie daj się, jesteś silna i znajdziesz rozwiązanie!
0 0

joan

#6833015 Napisano: 22.12.2021 22:34:13
la-princessa napisał(a):

(...) Dzisiaj nawet oświadczyła, niby żartem, że jak się wyprowadzę i nie zostawię kontaktu, to wynajmie detektywa, żeby mnie znalazł. (...)


Zawsze możesz jej "żartem" odpowiedzieć w klimatach filmu Vegi: "Wtedy ja wynajmę kogoś, żeby Cię zabił." emotka

A tak na poważnie: czy naprawdę myślisz, że jesteśmy na forum konkursowym dla konkursów? Że nie poradzilibyśmy sobie konkursowo bez siebie nawzajem, z bazy konkowej jedynie korzystając? emotka Tworzymy tu pewną społeczność, która się wspiera w różnych sytuacjach i możesz z tego faktu korzystać, ile Ci się podoba emotka

Jeśli chodzi o to, co pisałaś: Że pod płaszczem toksycznej troski, może niszczyć komuś życie -> eh zbliżają się dni świąteczne, zacznie wchodzenie z buciorami w cudze życie i pseudotroskliwe teksty "Najlepszy prezent na święta, to żebyś sobie kogoś znalazł, bo najgorsze! w życiu to być samemu." Z jednej strony zadbajmy asertywnie o swoje prawa, z drugiej zaprezentujmy empatyczne podejście, tak łatwo kogoś zranić... emotka

la-princessa

#6833022 Napisano: 22.12.2021 22:49:21
Peppa7 napisał(a):

To jest straszne emotka  czy nie możesz tej osobie powiedzieć prosto z mostu, żeby się od Ciebie odpier...emotka  Bo jak widać ta osoba ma nudne życie emotka

Już nie raz bardzo dosadnie to mówiłam. Bo traciłam nad sobą kontrolę, kiedy wyprowadzała mnie z równowagi. Ale to albo nic nie pomaga, albo wycisza ją tylko na jakiś czas. Wiele osób już stawało w mojej obronie, ale po jakimś czasie wszystko po niej spływa jak po kaczce i odzywa się do mnie jak gdyby nigdy nic. Nie ma już do mnie numeru telefonu. Ale zawsze mnie gdzieś znajdywała na social mediach albo wyłapywała na ulicy, pod domem.
0 0

la-princessa

#6833024 Napisano: 22.12.2021 22:50:04
caramela napisał(a):

Moze spróbuj tą samą metodą co ona robi Tobie. Myślę tutaj o wmawianiu Ci jakoś chorób lub czegokolwiek. Wiem ze może być ciężko i nie da się nagle obrócić o 180 stopni i Nie wie wiem tylko czy pomoże. Choć moim zdaniem to już jest nękanie, skoro dochodzi do tego że źle się czujesz i masz obawy przed wyjściem i tym że ja spotkasz. Albo zacznij nagrywać z tą osobą rozmowy. Im dalej tym będzie gorzej. 

Kiedyś wchodziłam z nią w dyskusje, ale to jest dla niej młyn na wodę. Teraz staram się jak najszybciej od niej oddalić. Niestety, to jest tak wyrafinowane dręczenie psychiczne, że nie ma żadnych podstaw, aby podjąć jakieś stanowcze kroki. Bo ona to wszystko podszywa chorobliwą troską, że niby się martwi, że chce dobrze, że przecież jestem jej najbliższą koleżanką, to komu ma pomóc.
0 0

la-princessa

#6833025 Napisano: 22.12.2021 22:50:30
paula9891 napisał(a):

Przeczytałam całe i trochę mnie zmartwiłaś. Nie mam pojęcia gdzie można się udać w takiej sytuacji, a widzę, że już wielu rzeczy próbowałaś. A ona nie ma rodziny, czy znajomych, z którymi mogłabyś porozmawiać, żeby jakoś na nią wpłynęli?Współczuję Ci ❤ Nie daj się, jesteś silna i znajdziesz rozwiązanie!

Znam tylko jej matkę, ale ona jest chyba jeszcze gorsza. Większość osób w okolicy jej unika. No i za swoją córką zawsze stoi murem. Rozmawiałam nawet z osobami w podobnej sytuacji i szczerze, to straciłam nadzieję, że kiedyś się uwolnię, o ile ona sama nie odpuści. Bo ludzie są nękani przez innych w taki sposób, że ktoś im grozi, niszczy mienie i z tym nikt, niczego nie robi. Policja zazwyczaj umarza. A tutaj jest była znajomych z podwórka i czasów szkolnych, która ma dziwną obsesję na moim punkcie. Jedyne czego się dowiedziałam, że prawdopodobnie ma jakieś nieleczone zaburzenia psychiczne.
0 0

la-princessa

#6833026 Napisano: 22.12.2021 22:51:25
joan napisał(a):

Zawsze możesz jej "żartem" odpowiedzieć w klimatach filmu Vegi: "Wtedy ja wynajmę kogoś, żeby Cię zabił." emotka

A tak na poważnie: czy naprawdę myślisz, że jesteśmy na forum konkursowym dla konkursów? Że nie poradzilibyśmy sobie konkursowo bez siebie nawzajem, z bazy konkowej jedynie korzystając? emotka Tworzymy tu pewną społeczność, która się wspiera w różnych sytuacjach i możesz z tego faktu korzystać, ile Ci się podoba emotka

Jeśli chodzi o to, co pisałaś: Że pod płaszczem toksycznej troski, może niszczyć komuś życie -> eh zbliżają się dni świąteczne, zacznie wchodzenie z buciorami w cudze życie i pseudotroskliwe teksty "Najlepszy prezent na święta, to żebyś sobie kogoś znalazł, bo najgorsze! w życiu to być samemu." Z jednej strony zadbajmy asertywnie o swoje prawa, z drugiej zaprezentujmy empatyczne podejście, tak łatwo kogoś zranić... emotka

Dziękuję za zrozumienie..., bo już mam paranoje, że i nawet tu mnie czyta... Niestety, ona to trochę grubszy kaliber. Aktualnie ma obsesję na punkcie szczepionek. Twierdzi, że przez nie pogorszyło mi się zdrowie i teraz nie pozwoli mi na przyjęcie kolejnej dawki. I że zrobi wszystko, żeby mnie przed nią powstrzymać... bo jest przekonana, że umrę. Może to brzmi groteskowo. Ale jej obłęd jest nie do opisania. Wcześniej oczywiście były inne tematy z mojego życia. Mój związek bez ślubu, praca, itp... wymyślała, że na trasie do mojej pracy grasuje morderca z siekierą, który mówi kobietom, że chce je zobaczyć w trumnie. I ona oczywiście bała się, że mnie dopadnie.
1 joan 0

paula9891

#6833027 Napisano: 22.12.2021 22:51:50
joan napisał(a):

la-princessa napisał(a):

(...) Dzisiaj nawet oświadczyła, niby żartem, że jak się wyprowadzę i nie zostawię kontaktu, to wynajmie detektywa, żeby mnie znalazł. (...)

Zawsze możesz jej "żartem" odpowiedzieć w klimatach filmu Vegi: "Wtedy ja wynajmę kogoś, żeby Cię zabił." emotka

A tak na poważnie: czy naprawdę myślisz, że jesteśmy na forum konkursowym dla konkursów? Że nie poradzilibyśmy sobie konkursowo bez siebie nawzajem, z bazy konkowej jedynie korzystając? emotka Tworzymy tu pewną społeczność, która się wspiera w różnych sytuacjach i możesz z tego faktu korzystać, ile Ci się podoba emotka

Jeśli chodzi o to, co pisałaś: Że pod płaszczem toksycznej troski, może niszczyć komuś życie -> eh zbliżają się dni świąteczne, zacznie wchodzenie z buciorami w cudze życie i pseudotroskliwe teksty "Najlepszy prezent na święta, to żebyś sobie kogoś znalazł, bo najgorsze! w życiu to być samemu." Z jednej strony zadbajmy asertywnie o swoje prawa, z drugiej zaprezentujmy empatyczne podejście, tak łatwo kogoś zranić... emotka

Joan nie było mnie chyba rok i zdążyłam zapomnieć, jak bardzo lubię czytać Twoje posty. Uwielbiam forum za takich właśnie ludzi. 💜❤
1 joan 0

paula9891

#6833031 Napisano: 22.12.2021 22:55:27
la-princessa napisał(a):

Dziękuję za zrozumienie..., bo już mam paranoje, że i nawet tu mnie czyta... Niestety, ona to trochę grubszy kali

Słuchaj. A gdybyś tak zamilkła i nigdy już się do niej nie odezwała. Udawała, że jej nie ma. Nawet jak Cię zaczepia, nie daj się sprowokować. Może wtedy odpuści, jak zobaczy, że nie reagujesz?
1 cb656 0

la-princessa

#6833034 Napisano: 22.12.2021 23:10:00
paula9891 napisał(a):

Słuchaj. A gdybyś tak zamilkła i nigdy już się do niej nie odezwała. Udawała, że jej nie ma. Nawet jak Cię zaczepia, nie daj się sprowokować. Może wtedy odpuści, jak zobaczy, że nie reagujesz?

Ja już bardzo mało z nią rozmawiam. Zazwyczaj proszę, żeby zakończyła temat, że mnie to nie interesuje, staram się jak najszybciej oddalić. Ale to ciągnie się tak długo, że, nawet kiedy słyszę jej gadanie, to jestem potem roztrzęsiona. Boli mnie też, że odebrała mi moją tożsamość. Od lat wyszukuje informacji o mnie w internecie. O czym mi zawsze mówi. Jest w stanie znaleźć tam wszystko. Boję się, że nawet jak się wyprowadzę, to i tam mnie znajdzie. Bo dowie się np. gdzie pracuję, gdzie prowadzę działalność. To jest strasznie męczące, bo nie chcę, żeby miała dostęp do moich znajomych, do miejsca pracy i przez to ciągle żyję w strachu, że jakaś informacja wypłynie i ona coś mi namiesza w życiu i zaburzy spokój. Jak studiowałam, to dowiedziała się jaki kierunek, jaki mam plan, kto mnie uczy. Przeczesywała internet w poszukiwaniu informacji o tych osobach, sama mi o tym mówiła. Bałam się ciągle, że mnie w coś wpakuje... trudno to opisać, ale to naprawdę okropne uczucie być tak śledzonym.
0 0

atyde25

#6833037 Napisano: 22.12.2021 23:16:05
A w jaki sposób zabroni Ci przyjąć następną dawkę szczepionki?Ma wtyki w służbie zdrowia i będzie znać plan z datą i miejsce szczepienia?Bardzo ciekawa historia na książkę a potem nawet na film.A jak to robi,że zna twoje kroki śledzi czy mieszkasz w bardzo małym mieści lub  na wsi?Ona nie pracuje i nie ma rodziny ,że ma na to czas.Bo jak zorganizować tak misterny plan gnębienia.Bardzo współczuję i jednak uważam,że powinnaś to zgłosić na policję.Może ona śledzi więcej osób i jak się sprawa zrobi głośna inni nabiorą odwagi do mówienia o tym problemie.Bo nie da się żyć w takiej toksycznej atmosferze,że będziesz się bać wyjść z domu by na nią nie wpaść.
1 cb656 0

paula9891

#6833041 Napisano: 22.12.2021 23:24:47
cb656 napisał(a):

la-princessa napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Słuchaj. A gdybyś tak zamilkła i nigdy już się do niej nie odezwała. Udawała, że jej nie ma. Nawet jak Cię zaczepia, nie daj się sprowokować. Może wtedy odpuści, jak zobaczy, że nie reagujesz?

Ja już bardzo mało z nią rozmawiam. Zazwyczaj proszę, żeby zakończyła temat, że mnie to nie interesuje, staram się jak najszybciej oddalić.

Ne, ne... Tu chodzi o to, byś nie reagowała na nią. Ignorowała. Udawała, że jej nie widzisz, nie słyszysz, że nie ma jej. Ona się karmi Twoimi reakcjami - spraw, by ten wampir w niej  zdechł z głodu, mówiąc obrazowo. emotka

Dokładnie! Chyba pierwszy raz się z Tobą zgadzam w 100% emotka  
0 0

ziolko

#6833042 Napisano: 22.12.2021 23:25:46
la-princessa moim zdaniem jej zachowanie podpada już pod nękanie i prześladowanie, a to spokojnie możesz zgłosić na policję. 
Najlepiej gdybyś miała jakieś dowody na nią, typu nagrania, zeznania świadków itp. 
Może będzie miała zakaz zbliżania się do Ciebie i zakaz kontaktowania się z Tobą w jakikolwiek sposób. 
1 cb656 0

ktosiu

#6833052 Napisano: 23.12.2021 01:00:53
la-princessa napisał(a):

Już nie raz bardzo dosadnie to mówiłam. Bo traciłam nad sobą kontrolę, kiedy wyprowadzała mnie z równowagi. Ale to albo nic nie pomaga, albo wycisza ją tylko na jakiś czas. Wiele osób już stawało w mojej obronie, ale po jakimś czasie wszystko po niej spływa jak po kaczce i odzywa się do mnie jak gdyby nigdy nic. Nie ma już do mnie numeru telefonu. Ale zawsze mnie gdzieś znajdywała na social mediach albo wyłapywała na ulicy, pod domem.

Wiesz, przeraziło mnie to, co napisałaś. Jak widać, ta kobieta jest głęboko zaburzona i to z dużą domieszką psychotyczności. Nie dotrzesz do niej ani prośbą, ani logiką zdrowego człowieka. Takiej osobie stawia się granice. Napisałaś, że kiedy jej dosadnie odpowiadasz, to przez chwilę masz spokój. Kontynuuj tę taktykę, skoro doraźnie działa. Niczego jej nie tłumacz, o nic jej nie proś, każ jej tylko trzymać się z daleka, bo zawiadomisz policję. Nie wchodź z nią w żadne, nawet najkrótsze dyskusje. Pamiętaj, tu logika zawodzi. Zwolnij się z obowiązku bycia miłą dla niej, bądź stanowcza.
Twoje reakcje na jej osobę świadczą też o tym, że zbudowałaś z nią rodzaj niechcianej więzi, takiej opartej na strachu i kontroli. Żeby się z niej wyrwać, musisz ucinać wszelkie rozmowy z nią i starać się zachowywać spokój, bo ona wyczuwa Twój lęk i przejmuje kontrolę. 
Rozumiem doskonale, że masz obawy przed uruchomieniem całej procedury policyjno -sądowej. Warto jednak skontaktować się w tej sprawie z dzielnicowym. Po pierwsze, zrobi notatkę służbową, co może kiedyś Ci się przydać, gdyby agresywne zaczepki tej pani eskalowały. A może nie jesteś pierwszą poszkodowaną? To by mogło zmienić obraz sytuacji  i ułatwić działanie. Po drugie, dzielnicowy poinformuje Cię o krokach prawnych, jakie możesz podjąć. Dowiedz się też, czy jest możliwa jego prewencyjna wizyta u niej, nie mam pojęcia, jakie tu mają procedury. 
Najważniejsze, to zadbaj o siebie i zacznij szukać pomocy. Osobiście uważam, że sprawy zaszły za daleko. Pamiętaj, że kiedy Ty się wzmocnisz, ona prawdopodobnie poczuje się słabsza. Nie pozwól się wykończyć psychicznie. Trzymam kciuki emotka  

Claudia77

#6833078 Napisano: 23.12.2021 07:52:44
la-princessa napisał(a):

caramela napisał(a):

Moze spróbuj tą samą metodą co ona robi Tobie. Myślę tutaj o wmawianiu Ci jakoś chorób lub czegokolwiek. Wiem ze może być ciężko i nie da się nagle obrócić o 180 stopni i Nie wie wiem tylko czy pomoże. Choć moim zdaniem to już jest nękanie, skoro dochodzi do tego że źle się czujesz i masz obawy przed wyjściem i tym że ja spotkasz. Albo zacznij nagrywać z tą osobą rozmowy. Im dalej tym będzie gorzej. 

Kiedyś wchodziłam z nią w dyskusje, ale to jest dla niej młyn na wodę. Teraz staram się jak najszybciej od niej oddalić. Niestety, to jest tak wyrafinowane dręczenie psychiczne, że nie ma żadnych podstaw, aby podjąć jakieś stanowcze kroki. Bo ona to wszystko podszywa chorobliwą troską, że niby się martwi, że chce dobrze, że przecież jestem jej najbliższą koleżanką, to komu ma pomóc.

miałam podobnie, ale u mnie totalna ignorancja wystarczyła, po prostu ta osoba zobaczyła, że cokolwiek robi czy mówi na mnie totalnie nie robi wrażenia - traktowałam jak powietrze i w końcu zobaczyła, że nie działa nic na mnie - fakt trwało to długo ale przyniosło zamierzony efekt. A ja myślę, że warto w momencie, gdy Ciebie zaczepia w danej chwili zadzwonić na policję z informacją, że czujesz się zagrożona bo ktoś chory psychicznie Ciebie zaczepia - tak totalnie w jej obecności, po drugie iść do prawnika i wysłać jej oficjalne pismo od niego - koleżanki syn był nękany przez takiego gówniarza i nic nie pomagało, nawet matka tego szczyla traktowała to pobierznie i miała w d...ale jak dostali pismo od prawnika, łącznie z informacją, iż poniosą wszelkie koszty leczenia psychologicznego syna to nagle gówniarza umiała ustawić do pionu....

paula9891

#6833081 Napisano: 23.12.2021 08:59:28
Ja już nie mam siły. Covid niweczy wszystkie moje plany zawodowe. Pozamykali szkoły, nie mam możliwości zarobkowania. Dopłaty mi się nie należą. Jedyne co mi się należy, to płacić podatki. Nikogo nie obchodzi to, czy umrę z głodu. Znowu jestem na samym dnie i już nie mam pomysłu, jak się podnieść.
0 0

misiamarysia

#6833083 Napisano: 23.12.2021 09:10:05
gosiak351 napisał(a):

Wyję od rana (w sensie płaczu) bo jestem życiową niedorajdą, zgubiłam paragnon i najgorze jest to, że miałam aż 2 a ja zgubiłam oba - nie dość, że nic mi w życiu nie wychodzi to jeszcze to. 

jestem 
I
D
I
O
T
K
Ą

sory za ten wpis, ale musialam się wygadać i pożalić

emotka
0 0

misiamarysia

#6833085 Napisano: 23.12.2021 09:14:29
mia napisał(a):

Taa..., jak nie mam  szczęścia w bramkach, tak na dwa zgłoszenia z Colą/Stokrotka dwa miśki XXL. emotka I co ja z tym będę robić?? Nawet jesli się to sprzeda, to jak to wysłać? Tam nikt nie gra, czy co?emotka P.S.
Uprzedzam życzliwe/zjadliwe pytania: Gram, bo piję Colę, Stokrotkę mam pod bokiem, a wśród wygranych są TV.emotka

Ja mojego misia XXL (dziś ma być dostarczony przez inPost, bardzo liczyłam, że dotrze przed świętami) wiozę razem z książeczkami od Kinder Logic do domu dziecka i słodyczami konkursowymi , jeszcze zdążą dołożyć (trudno dołożyć misia, bo duży  emotka , może być oddzielnym prezentem ) do jakiejś paczki i ktoś się baaardzo ucieszy. Może to jakiś pomysł i dla Ciebie? Chyba , że już rozdysponowałaś, to też dobrze emotka