Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

DAIKOKU

#6831818 Napisano: 17.12.2021 09:53:57
...a mnie wkurza, że chcąc dzielić się radością... spotykam się z krytyką, ocenami... bo jestem taka czy taka.. że robię tak czy tak...
Dobrze, że mam WAS, bo tu akurat można się pochwalić i dostać nawet gratulacje! To motywuje! a paskudna rzeczywistość ...gasi.
U mnie dzięki konkursom na święta już jest atmosfera świąteczna, bo mi migająca świeczka daje pomysł by uciec w marzenia... wspomnienia...
Pseudo "perfekcjoniści" biegają i jak sobie z tym nie radzą to wiadro pomyj najchętniej na kogoś... za "wszystko"
W sercu smutek... że chyba już nic do Tyskiego nie napiszę... bo słowa nawet się nie kleją...
Lay's i Cheetos... same gnioty.... aj, cóż za głupoty... 

nanajka81

#6831835 Napisano: 17.12.2021 10:39:26
mia napisał(a):

Taa..., jak nie mam  szczęścia w bramkach, tak na dwa zgłoszenia z Colą/Stokrotka dwa miśki XXL. emotka I co ja z tym będę robić?? Nawet jesli się to sprzeda, to jak to wysłać? Tam nikt nie gra, czy co?emotka P.S.
Uprzedzam życzliwe/zjadliwe pytania: Gram, bo piję Colę, Stokrotkę mam pod bokiem, a wśród wygranych są TV.emotka

Współczuję miśków, takie kurzozbieracze aczkolwiek myślę że wysłać to wyślesz bo w końcu do Ciebie jakoś go przecież przywiozą. Tylko z tymi obecnymi sprzedażami to też lipa, za dużą cenę nie sprzedasz choć czasami lepiej sprzedać taniej i się pozbyć niż zawalać kąt. Powodzenia i trzymam kciuki abyś wygrała TV emotka
1 mia 0

as32572

#6831872 Napisano: 17.12.2021 11:39:48
as32572 napisał(a):

Wkurza mnie,że otrzymałam czyjeś zamówienie z apteki i od tygodnia się nie odzywają kiedy prześlą prawidłowe emotka Jeden lek już musiałam przepłacić stacjonarnie, a na resztę nie wiadomo czy czekać czy zamawiać gdzie indziej.

Odezwali się po tygodniu, że odbiorą cudze zamówienie a mi oddadzą kasę. Ja mogę sobie złożyć nowe zamówienie,ale już bez promocji która wtedy obowiązywała.
Jak dla mnie to mega słabe podejście do klienta i wcale nie mam ochoty nic tam zamawiać.

ziolko

#6831997 Napisano: 17.12.2021 17:36:29
as32572 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Wkurza mnie,że otrzymałam czyjeś zamówienie z apteki i od tygodnia się nie odzywają kiedy prześlą prawidłowe emotka Jeden lek już musiałam przepłacić stacjonarnie, a na resztę nie wiadomo czy czekać czy zamawiać gdzie indziej.

Odezwali się po tygodniu, że odbiorą cudze zamówienie a mi oddadzą kasę. Ja mogę sobie złożyć nowe zamówienie,ale już bez promocji która wtedy obowiązywała.Jak dla mnie to mega słabe podejście do klienta i wcale nie mam ochoty nic tam zamawiać.

Ich wina, że źle wysłali zamówienie, więc teraz powinni przyjąć zamówienie ponownie, po tych samych cenach, co były wcześniej. 
0 0

tormenta77

#6832020 Napisano: 17.12.2021 18:36:24
Moja praca....
Dużo by pisać...
Dzisiaj żałuję, że nie jestem moim kotem.
Wygrzewałabym się w ciągu dnia na słoneczku....

notta

#6832859 Napisano: 22.12.2021 14:04:33
Dużo obowiązków, sporo na głowie, brak zrozumienia i przez to kompletny brak weny czy konkursowego polotu emotka
Świąteczna gorączka mnie co roku wkurza 
0 0

delfinka101

#6832873 Napisano: 22.12.2021 14:46:18
tormenta77 napisał(a):

Moja praca....Dużo by pisać...
Dzisiaj żałuję, że nie jestem moim kotem.
Wygrzewałabym się w ciągu dnia na słoneczku....

To co powiesz na moją szefowa. Miesiąc temu otrzymałam masakryczną dla mnie wiadomość; nowotwór płuc ( od 2 dni wiem, ze jest ciężko ale to nie nowotwór) a ona powiedziała, ze specjalnie poszłam na l4 bo nie chce mi sie w tym okresie swiatecznym robić i ze zrobiłam jej na złość by jej dokuczyć. 
1 nelunia 0

diabkate

#6832878 Napisano: 22.12.2021 14:53:31
delfinka101 napisał(a):

tormenta77 napisał(a):

Moja praca....Dużo by pisać...Dzisiaj żałuję, że nie jestem moim kotem.
Wygrzewałabym się w ciągu dnia na słoneczku....

To co powiesz na moją szefowa. Miesiąc temu otrzymałam masakryczną dla mnie wiadomość; nowotwór płuc ( od 2 dni wiem, ze jest ciężko ale to nie nowotwór) a ona powiedziała, ze specjalnie poszłam na l4 bo nie chce mi sie w tym okresie swiatecznym robić i ze zrobiłam jej na złość by jej dokuczyć. 

Egocentryczka jakaś.
0 0

joan

#6832889 Napisano: 22.12.2021 15:22:39
delfinka101 napisał(a):

To co powiesz na moją szefowa. Miesiąc temu otrzymałam masakryczną dla mnie wiadomość; nowotwór płuc ( od 2 dni wiem, ze jest ciężko ale to nie nowotwór) a ona powiedziała, ze specjalnie poszłam na l4 bo nie chce mi sie w tym okresie swiatecznym robić i ze zrobiłam jej na złość by jej dokuczyć. 


Trudno się żyje w otoczeniu osób zakompleksionych - cokolwiek myślisz / mówisz / robisz, one czują się oszukane, atakowane, niepewne, urażone, zranione i tak dalej w nieskończoność. Żal, pretensje i emocjonalna karuzela są na porządku dziennym. Ale na szczęście możesz mieć na to zwyczajnie wywalone i skoncentrować się na powrocie do zdrowia. Czego Ci świątecznie życzę emotka

delfinka101

#6832894 Napisano: 22.12.2021 15:43:28
joan napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

To co powiesz na moją szefowa. Miesiąc temu otrzymałam masakryczną dla mnie wiadomość; nowotwór płuc ( od 2 dni wiem, ze jest ciężko ale to nie nowotwór) a ona powiedziała, ze specjalnie poszłam na l4 bo nie chce mi sie w tym okresie swiatecznym robić i ze zrobiłam jej na złość by jej dokuczyć. 

Trudno się żyje w otoczeniu osób zakompleksionych - cokolwiek myślisz / mówisz / robisz, one czują się oszukane, atakowane, niepewne, urażone, zranione i tak dalej w nieskończoność. Żal, pretensje i emocjonalna karuzela są na porządku dziennym. Ale na szczęście możesz mieć na to zwyczajnie wywalone i skoncentrować się na powrocie do zdrowia. Czego Ci świątecznie życzę emotka

Tak właśnie zrobiłam. Informację o długości L4 wysyłam smsem. 

nanajka81

#6832903 Napisano: 22.12.2021 16:08:43
delfinka101 napisał(a):

tormenta77 napisał(a):

Moja praca....Dużo by pisać...Dzisiaj żałuję, że nie jestem moim kotem.
Wygrzewałabym się w ciągu dnia na słoneczku....

To co powiesz na moją szefowa. Miesiąc temu otrzymałam masakryczną dla mnie wiadomość; nowotwór płuc ( od 2 dni wiem, ze jest ciężko ale to nie nowotwór) a ona powiedziała, ze specjalnie poszłam na l4 bo nie chce mi sie w tym okresie swiatecznym robić i ze zrobiłam jej na złość by jej dokuczyć. 

współczuję. Też miałam taką emotka Póki nie miałam dzieci, nie chorowałam i siedziałam do burej godziny za darmo - było wszystko super, urodziłam dzieci to nagle zrobiłam się "niedyspozycyjna, roszczeniowa i wymagająca". Zmarnowałam 11 lat w tej firmie i zostałam ze zniszczoną psychiką i złamaną wiarą we własne możliwości. Życzę Ci zdrówka koleżanko! I siedź na tym L4 i się tą durną szefową nie przejmuj. 
1 joan 0

delfinka101

#6832904 Napisano: 22.12.2021 16:13:49
nanajka81 napisał(a):

współczuję. Też miałam taką Póki nie miałam dzieci, nie chorowałam i siedziałam do burej godziny za darmo - było wszystko super, urodziłam dzieci to nagle zrobiłam się "niedyspozycyjna, roszczeniowa i wymagająca". Zmarnowałam 11 lat w tej firmie i zostałam ze zniszczoną psychiką i złamaną wiarą we własne możliwości. Życzę Ci zdrówka koleżanko! I siedź na tym L4 i się tą durną szefową nie przejmuj. 

Za chwilę byłą szefową. Mam umowę do 31 grudnia i od razu mi powiedziała, ze skoro poszłam na L4 to mi umowy nie przedłuży, więc ją oświeciłam, ze ja bym  wcale nie podpisała dalszej umowy, bo mam już nowa pracę i podpisałam wstępną umowę.:) Szkoda, ze będę musiała zrezygnować ale może poczekają. 

diabkate

#6832966 Napisano: 22.12.2021 20:05:21
Sama siebie wkurzam.emotka
1 DAIKOKU 0

gosiak351

#6832971 Napisano: 22.12.2021 20:25:24
Wyję od rana (w sensie płaczu) bo jestem życiową niedorajdą, zgubiłam paragnon i 
najgorze jest to, że miałam aż 2 a ja zgubiłam oba - nie dość, że nic mi w życiu nie wychodzi to jeszcze to. 

jestem 
I
D
I
O
T
K
Ą

sory za ten wpis, ale musialam się wygadać i pożalić


{edit) omg nie było konkursu na któy paragonu szukałam:D poprostu przełożyłam sobie kartki z kalendarza, ech
0 0

kalina590

#6832975 Napisano: 22.12.2021 20:45:39
gosiak351 napisał(a):

Wyję od rana (w sensie płaczu) bo jestem życiową niedorajdą, zgubiłam paragnon i najgorze jest to, że miałam aż 2 a ja zgubiłam oba - nie dość, że nic mi w życiu nie wychodzi to jeszcze to. 

jestem 
I
D
I
O
T
K
Ą

sory za ten wpis, ale musialam się wygadać i pożalić

emotka
0 0

psotka

#6832988 Napisano: 22.12.2021 21:27:56
gosiak351 napisał(a):

Wyję od rana (w sensie płaczu) bo jestem życiową niedorajdą, zgubiłam paragnon i najgorze jest to, że miałam aż 2 a ja zgubiłam oba - nie dość, że nic mi w życiu nie wychodzi to jeszcze to. 

jestem 
I
D
I
O
T
K
Ą

sory za ten wpis, ale musialam się wygadać i pożalić

Jutro bedzie lepiej. Glowa do gory. Czasem cos sie chrzani ale potem wychodzi slonce! 🌼🌼🌼
0 0

gosiak351

#6832991 Napisano: 22.12.2021 21:29:02
psotka napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

Wyję od rana (w sensie płaczu) bo jestem życiową niedorajdą, zgubiłam paragnon i najgorze jest to, że miałam aż 2 a ja zgubiłam oba - nie dość, że nic mi w życiu nie wychodzi to jeszcze to. jestem 
I
D
I
O
T
K
Ą

sory za ten wpis, ale musialam się wygadać i pożalić

Jutro bedzie lepiej. Glowa do gory. Czasem cos sie chrzani ale potem wychodzi slonce! 🌼🌼🌼

no nie wiem, głowa mnie boli już od szukania i nie wiem co z nimi zrobiłam...

omg nie było konkursu na któy paragonu szukałam:D poprostu przełożyłam sobie kartki z kalendarza, ech
1 DAIKOKU 0

diabkate

#6832996 Napisano: 22.12.2021 21:45:44
gosiak351 napisał(a):

Wyję od rana (w sensie płaczu) bo jestem życiową niedorajdą, zgubiłam paragnon i najgorze jest to, że miałam aż 2 a ja zgubiłam oba - nie dość, że nic mi w życiu nie wychodzi to jeszcze to. 

jestem 
I
D
I
O
T
K
Ą

sory za ten wpis, ale musialam się wygadać i pożalić

Rozumiem konkursy, zgłoszenia, atrakcyjne nagrody, ale... to tylko paragony.emotka
0 0

la-princessa

#6833002 Napisano: 22.12.2021 21:55:42
Wkurzyło mnie spotkanie z osobą, której staram się unikać i która ma na mnie zły wpływ. Nawet chwila rozmowy z nią sprawia, że czuję się wyprana z energii życiowej. W dodatku ma ona niezdrową obsesję na moim punkcie. Doszukuje się u mnie symptomów różnych chorób, kwestionuje to, że mam dobre wyniki, bo coś jej nie pasuje i oczywiście wszystko pod płaszczykiem, że się o mnie martwi. Co jest tak toksyczne, że jestem strasznie roztrzęsiona i nie potrafię tego nawet opisać. Boli mnie żołądek, trzęsą mi się ręce i ogarnia mnie ogromny lęk. Nachalność tej osoby, próby wpłynięcia na moje życie, jakieś chore przekonanie, że musi mi pomóc, uratować przed czymś... po prostu mnie wyczerpuje. Dawno już nie czułam się tak źle. Robię, co mogę, żeby jej unikać. Jednak przez miejsce zamieszkania i pewne połączenia nie zawsze mi się to udaje. I czasem jestem skazana na rozmowę z nią. Nigdy nie sądziłam, że jedna osoba może aż tak wpływać na nastrój drugiego człowieka. Że pod płaszczem toksycznej troski, może niszczyć komuś życie. Przez nią marzę, żeby się już wyprowadzić z mojego miasta, ale obecna sytuacja na świecie pokrzyżowała mi plany. Mam ochotę zmienić tożsamość, odciąć się od wszystkiego, bo ta osoba ciągle mnie szpieguje na każdym kroku. Nie mogę mieć żadnych social mediów, bo zaraz zalewa mnie wiadomościami z fejkowych kont. Dzisiaj nawet oświadczyła, niby żartem, że jak się wyprowadzę i nie zostawię kontaktu, to wynajmie detektywa, żeby mnie znalazł. Bo musi się za mnie wziąć i naprowadzić na dobrą drogę. Aż mi się niedobrze przez to zrobiło. Nie mogę się uspokoić. Mam jakieś czarne myśli i marzę, tylko żeby poprawiła się już sytuacja na świecie i żebym mogła się odciąć od tej osoby. Wyprowadzić daleko. I tylko boję się o moją rodzinę, że będzie nachodzona... W dodatku będę musiała żyć pod przykrywką. Bo ona ciągle będzie wpisywała moje dane w wyszukiwarce. W końcu trafi gdzieś na mój numer służbowy, na jakąś wzmiankę o mnie, na jakiś trop... i znowu zaburzy mi spokój. A ja chcę już obudzić się w miejscu daleko stąd i poczuć się bezpiecznie. Najgorsze, że nie ma na to rozwiązania. Ta osoba jest tak wyrafinowana w swoim toksycznym zachowaniu, że nie mam czego zgłosić na policję. Usunęłam się w cień ze wszystkim, co się dało... a dzisiaj i tak mnie "dorwała" pod domem. Mnie nawet jedno słowo od niej wyprowadza z równowagi. A im bardziej stanowczo mówię, że nie życzę sobie zaczepiania, tym ta osoba jest bardziej zdeterminowana, żeby na mnie wpłynąć. Już nawet nie chcę martwić tym nikogo z rodziny i przyjaciół, bo nie raz mnie w tym wspierali. A jakoś musiałam wyrzucić gdzieś te emocje z dzisiaj... Słabo mi jak pomyślę, że zawsze będę musiała gdzieś się ukrywać, bo ona nie odpuści. Przepraszam Was, że tu tak wylewam swoje żale, ale to chyba ostatnie miejsce w internecie, gdzie nie skasowałam konta i gdzie czuję się w miarę anonimowo.

kalina590

#6833005 Napisano: 22.12.2021 22:05:10
la-princessa napisał(a):

Wkurzyło mnie spotkanie z osobą, której staram się unikać i która ma na mnie zły wpływ. Nawet chwila rozmowy z nią sprawia, że czuję się wyprana z energii życiowej. W dodatku ma ona niezdrową obsesję na moim punkcie. Doszukuje się u mnie symptomów różnych chorób, kwestionuje to, że mam dobre wyniki, bo coś jej nie pasuje i oczywiście wszystko pod płaszczykiem, że się o mnie martwi. Co jest tak toksyczne, że jestem strasznie roztrzęsiona i nie potrafię tego nawet opisać. Boli mnie żołądek, trzęsą mi się ręce i ogarnia mnie ogromny lęk. Nachalność tej osoby, próby wpłynięcia na moje życie, jakieś chore przekonanie, że musi mi pomóc, uratować przed czymś... po prostu mnie wyczerpuje. Dawno już nie czułam się tak źle. Robię, co mogę, żeby jej unikać. Jednak przez miejsce zamieszkania i pewne połączenia nie zawsze mi się to udaje. I czasem jestem skazana na rozmowę z nią. Nigdy nie sądziłam, że jedna osoba może aż tak wpływać na nastrój drugiego człowieka. Że pod płaszczem toksycznej troski, może niszczyć komuś życie. Przez nią marzę, żeby się już wyprowadzić z mojego miasta, ale obecna sytuacja na świecie pokrzyżowała mi plany. Mam ochotę zmienić tożsamość, odciąć się od wszystkiego, bo ta osoba ciągle mnie szpieguje na każdym kroku. Nie mogę mieć żadnych social mediów, bo zaraz zalewa mnie wiadomościami z fejkowych kont. Dzisiaj nawet oświadczyła, niby żartem, że jak się wyprowadzę i nie zostawię kontaktu, to wynajmie detektywa, żeby mnie znalazł. Bo musi się za mnie wziąć i naprowadzić na dobrą drogę. Aż mi się niedobrze przez to zrobiło. Nie mogę się uspokoić. Mam jakieś czarne myśli i marzę, tylko żeby poprawiła się już sytuacja na świecie i żebym mogła się odciąć od tej osoby. Wyprowadzić daleko. I tylko boję się o moją rodzinę, że będzie nachodzona... W dodatku będę musiała żyć pod przykrywką. Bo ona ciągle będzie wpisywała moje dane w wyszukiwarce. W końcu trafi gdzieś na mój numer służbowy, na jakąś wzmiankę o mnie, na jakiś trop... i znowu zaburzy mi spokój. A ja chcę już obudzić się w miejscu daleko stąd i poczuć się bezpiecznie. Najgorsze, że nie ma na to rozwiązania. Ta osoba jest tak wyrafinowana w swoim toksycznym zachowaniu, że nie mam czego zgłosić na policję. Usunęłam się w cień ze wszystkim, co się dało... a dzisiaj i tak mnie "dorwała" pod domem. Mnie nawet jedno słowo od niej wyprowadza z równowagi. A im bardziej stanowczo mówię, że nie życzę sobie zaczepiania, tym ta osoba jest bardziej zdeterminowana, żeby na mnie wpłynąć. Już nawet nie chcę martwić tym nikogo z rodziny i przyjaciół, bo nie raz mnie w tym wspierali. A jakoś musiałam wyrzucić gdzieś te emocje z dzisiaj... Słabo mi jak pomyślę, że zawsze będę musiała gdzieś się ukrywać, bo ona nie odpuści. Przepraszam Was, że tu tak wylewam swoje żale, ale to chyba ostatnie miejsce w internecie, gdzie nie skasowałam konta i gdzie czuję się w miarę anonimowo.

Przerażające połączenie stalkera z wampirem energetycznym. Trzymaj się! emotka  Przesyłam dużo pozytywnej energii emotka