Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

roksana2802

Cytuj wiadomość#6565446 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 14:14:39
Odnośnie Taurona - mi na fb odpisali, że oni nie mają informacji na temat tego konkursu i nie wiedzą czy laureaci są juz powiadomieni, ale pewnie wszystko idzie zgodnie z regulaminem.  Wiec tak sobie myślę,że może jednak jeszcze nie informowali..

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6565452 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 14:21:54
kreatia napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A ja dalej mam wiele pytań o AVON. Pytanie jak zapis z regulaminu "W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz pracownicy: Avon
Operations Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie, Avon Distribution Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie, AVON EMEA Finance Service Center Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz podmioty i pracownicy podmiotów świadczących usługi na rzecz Organizatora przy organizowaniu Konkursu na podstawie umów cywilno-prawnych, a także najbliżsi członkowie rodziny ww. osób, w tym w szczególności małżonkowie, wstępni, zstępni, rodzeństwo, przysposobieni i przysposabiający" ma się do ich informacji w komentarzu, że liderzy i konsultantki mogą brać udział w konkursie. Ktoś wie, czy konsultantki są pracownikami Avon czy nie?

o tym samym myślałam

jeśli konsultantka jest zatrudniona na umowie cywilno-prawnej wtedy nie może wciąć udziału, jeśli nie jest - może. Zwykłe umowy zawierane z konsultantkami nie są umowami cywilno-prawnymi.

Jak dla mnie nie mogą w ogóle. Jeśli są zatrudnione na umowę o pracę w Avon, Avon Distribution, Avon EMEA to są pracownikami, więc nie mogą brać udziału. natomiast jeśli mają z AVONEM umowę cywilno prawną tzn. np. umowę zlecenie czy umowę o dzieło czy to z Avonem czy jakąś spółką, która jest odpowiedzialna za konsultantki, a zakładam, że właśnie takie umowy są podpisywane z konsultantkami, to według mnie zgodnie z zapisem regulaminu "podmioty i pracownicy podmiotów świadczących usługi na rzecz Organizatora przy organizowaniu Konkursu na podstawie
umów cywilno-prawnych" też nie mogą. Uważam, że przyjmowanie zamówień na kosmetyki za min. 50 zł i potem rozdawanie kuponów konkursowych to rzecz związana z konkursem.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6565455 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 14:26:51

kreatia napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

A ja dalej mam wiele pytań o AVON. Pytanie jak zapis z regulaminu "W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz pracownicy: Avon
Operations Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie, Avon Distribution Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie, AVON EMEA Finance Service Center Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz podmioty i pracownicy podmiotów świadczących usługi na rzecz Organizatora przy organizowaniu Konkursu na podstawie umów cywilno-prawnych, a także najbliżsi członkowie rodziny ww. osób, w tym w szczególności małżonkowie, wstępni, zstępni, rodzeństwo, przysposobieni i przysposabiający" ma się do ich informacji w komentarzu, że liderzy i konsultantki mogą brać udział w konkursie. Ktoś wie, czy konsultantki są pracownikami Avon czy nie?

o tym samym myślałam

jeśli konsultantka jest zatrudniona na umowie cywilno-prawnej wtedy nie może wciąć udziału, jeśli nie jest - może. Zwykłe umowy zawierane z konsultantkami nie są umowami cywilno-prawnymi.

Jak dla mnie nie mogą w ogóle. Jeśli są zatrudnione na umowę o pracę w Avon, Avon Distribution, Avon EMEA to są pracownikami, więc nie mogą brać udziału. natomiast jeśli mają z AVONEM umowę cywilno prawną tzn. np. umowę zlecenie czy umowę o dzieło czy to z Avonem czy jakąś spółką, która jest odpowiedzialna za konsultantki, a zakładam, że właśnie takie umowy są podpisywane z konsultantkami, to według mnie zgodnie z zapisem regulaminu "podmioty i pracownicy podmiotów świadczących usługi na rzecz Organizatora przy organizowaniu Konkursu na podstawie
umów cywilno-prawnych" też nie mogą. Uważam, że przyjmowanie zamówień na kosmetyki za min. 50 zł i potem rozdawanie kuponów konkursowych to rzecz związana z konkursem.

zwykłe konsultantki-szaraczki nie dostają umów cywilno-prawnych! (wiem z doświadczenia).
wydaje mi się, że jesteś zdeterminowana by znaleźć haka na to, że konkurs został źle przeprowadzony (został, ale w innych wymiarach).
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6565458 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 14:34:34
kreatia napisał(a):

kreatia napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

o tym samym myślałam

zwykłe konsultantki-szaraczki nie dostają umów cywilno-prawnych! (wiem z doświadczenia).
wydaje mi się, że jesteś zdeterminowana by znaleźć haka na to, że konkurs został źle przeprowadzony (został, ale w innych wymiarach).

To jakie umowy mają konsultantki w takim razie? Żadne?
Oczywiście, że konkurs został źle przeprowadzony i mam zamiar wypunktować im wszystkie zaniedbania. To jest kolejne z nich. Szczerze mówiąc nie liczyłam na nagrodę, bo nie czułam tego konkursu a zgłoszenie pisałam na ostatnią chwilę na zasadzie, a co tam, skoro mam już kupon. Nie mam problemu z przegrywaniem. Mam problem z konkursami, co do przebiegu których można mieć duże wątpliwości, żeby nie użyć mocniejszych słów. To nie są bandamki, apaszki czy łyżeczki. To są 3 wycieczki o wartości 10 tys plus 100 zestawów kosmetyków. Ileś osób zrobiło zakupy na 50 zł, poświęciło czas na napisanie zgłoszenia i są robione w bambuko. I dlatego jestem zdeterminowana, żeby wyjaśnić, co się stało z nagrodami.

kreatia

Cytuj wiadomość#6565464 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 14:38:45

Oczywiście, że konkurs został źle przeprowadzony i mam zamiar wypunktować im wszystkie zaniedbania. To jest kolejne z nich. Szczerze mówiąc nie liczyłam na nagrodę, bo nie czułam tego konkursu a zgłoszenie pisałam na ostatnią chwilę na zasadzie, a co tam, skoro mam już kupon. Nie mam problemu z przegrywaniem. Mam problem z konkursami, co do przebiegu których można mieć duże wątpliwości, żeby nie użyć mocniejszych słów. To nie są bandamki, apaszki czy łyżeczki. To są 3 wycieczki o wartości 10 tys plus 100 zestawów kosmetyków. Ileś osób zrobiło zakupy na 50 zł, poświęciło czas na napisanie zgłoszenia i są robione w bambuko. I dlatego jestem zdeterminowana, żeby wyjaśnić, co się stało z nagrodami.

wystarczy trochę chęci, żeby się dowiedzieć:
"Umowa ta nie jest żadną formą zatrudnienia (ani umową a pracę, ani o dzieło, ani zleceniem). W związku z tym absolutnie nie wymaga tego typu rozliczeń z US lub ZUS."
rozumiem rozgoryczenie, też jestem zniesmaczona organizacją, ale czekam cierpliwie, bo wydaje mi się, że oni po prostu nie ogarniają. Tak było w konkursie z 5 x 10000 zł na wycieczki. Informacje o wygranej było długo długo po tym jak twierdzili, że już pozamiatane.
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6565465 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 14:44:47
kreatia napisał(a):

wystarczy trochę chęci, żeby się dowiedzieć:
"Umowa ta nie jest żadną formą zatrudnienia (ani umową a pracę, ani o dzieło, ani zleceniem). W związku z tym absolutnie nie wymaga tego typu rozliczeń z US lub ZUS."
rozumiem rozgoryczenie, też jestem zniesmaczona organizacją, ale czekam cierpliwie, bo wydaje mi się, że oni po prostu nie ogarniają. Tak było w konkursie z 5 x 10000 zł na wycieczki. Informacje o wygranej było długo długo po tym jak twierdzili, że już pozamiatane.

A to sprytnie to sobie wymyślili emotka Podkreślam, nie jestem rozgoryczona, bo ze swoim zgłoszeniem nie liczyłam na nagrodę:) Jestem właśnie bardziej zniesmaczona, poza tym ja lubię takie aferki emotka Ten konkurs 5x10000 to też Avon? Wróciłam do grania po dłuższej przerwie, więc nie kojarzę. Jeśli tak to liczę, że jest tak jak piszesz i jeszcze ktoś się pochwali

nique

Cytuj wiadomość#6565522 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 18:13:50
Mała uwaga odnośnie maila z Avon. Na telefonie nie widziałam wiadomości o wygranych kosmetykach, dopiero na komputerze. Szukam w poczcie na telefonie, wpisując AVON w wyszukiwarce... okazało się, że data maila (ustawiona chyba na serwerze ichniejszej poczty) to 1 stycznia 1970 roku... Taka sytuacja...

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6565525 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 18:19:36
nique napisał(a):

Mała uwaga odnośnie maila z Avon. Na telefonie nie widziałam wiadomości o wygranych kosmetykach, dopiero na komputerze. Szukam w poczcie na telefonie, wpisując AVON w wyszukiwarce... okazało się, że data maila (ustawiona chyba na serwerze ichniejszej poczty) to 1 stycznia 1970 roku... Taka sytuacja...

hahaha ale dżołk emotka no to ja nie mam nic. Wysłałam 4 zgłoszenia, 2 bardzo dobre, jedno dobre a jedno słabiutkie emotka  :D
0 0

keraz123

Cytuj wiadomość#6565533 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 18:48:04
Miła26 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Miła26 napisał(a):

keraz123 napisał(a):

Miła26 napisał(a):

slomkab napisał(a):

katake napisał(a):

Miła26 napisał(a):

Z Tauron podobno laureaci zostali powiadomieni telefonicznie.

Heeh...czyli nadal nie otwarłam tego roku.

I nikt z forum nie wygral dziwne

Bardzo dziwne, bo dzisiaj zapewniali na fb,że ogłoszą listę zwycięzców a tu nagle informacja,że zwycięzcy zostali poinformowani telefonicznie.

W regulaminie było że mają dzwonić...,więc to raczej nie jest dziwne, dziwne będzie jak nikt się nie pochwali

Jak narazie nikt się nie pochwalił nawet na fb

51 nagród ... sądzę , że dopiero będą się zabierać za dzwonienie emotka

na fb napisali,że laureaci zostali już poinformowani.

Czyli tylko jedna osoba się pochwaliła... Słabo coś nam poszło... :((
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6565534 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 18:50:25
a co jest z linkami nivea men do piłek? Czy tylko mi nie działają?  emotka
0 0

Miła26

Cytuj wiadomość#6565540 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 19:05:44
keraz123 napisał(a):

Miła26 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Miła26 napisał(a):

keraz123 napisał(a):

Miła26 napisał(a):

slomkab napisał(a):

katake napisał(a):

Miła26 napisał(a):

Z Tauron podobno laureaci zostali powiadomieni telefonicznie.

Heeh...czyli nadal nie otwarłam tego roku.

I nikt z forum nie wygral dziwne

Bardzo dziwne, bo dzisiaj zapewniali na fb,że ogłoszą listę zwycięzców a tu nagle informacja,że zwycięzcy zostali poinformowani telefonicznie.

W regulaminie było że mają dzwonić...,więc to raczej nie jest dziwne, dziwne będzie jak nikt się nie pochwali

Jak narazie nikt się nie pochwalił nawet na fb

51 nagród ... sądzę , że dopiero będą się zabierać za dzwonienie emotka

na fb napisali,że laureaci zostali już poinformowani.

Czyli tylko jedna osoba się pochwaliła... Słabo coś nam poszło... :((

Może wszystkich jeszcze nie poinformowali. 
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6565556 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 20:02:36
Wróciłam z ferii i widzę, że kiepsko w konkursach jeszcze. Przy okazji ostatnich konkursów to skojarzyła mi się ta reklama pewnego portalu dotyczącego pracy, która bezbłędnie pokazuje obecne realia w konkursach:

https://www.youtu.../watch?v=2LrSf9yHdsE

Generalnie zamiast kwestii premii rocznej to można podstawić - "wypasione konkursy".. Efekt końcowy będzie podobny emotka . Miny pracowników czy konkursowiczów bezcenne.. emotka  
Mamy już zniżki na gry, słoiczki, czepeczki, stoliczki i inne cuda emotka . Tylko tej wisienki na torcie w postaci konkursowej premii rocznej dla wszystkich brak!  emotka

p.s. Liczę na luty! Czuje, że coś fajnego wyskoczy emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6565558 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 20:06:08
Geis dostarczy paczke od Agora Punkt Nadan Czerska

co to może iść?
Garnier kosmetyki czy stolik
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6565564 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 20:21:02
ivanotta napisał(a):

mnie nie działa
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6565566 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 20:28:29
prosiaczek napisał(a):

ivanotta napisał(a):

mnie nie działa

wskakują dopiero po kilku kliknięciach  emotka

tuw3105

Cytuj wiadomość#6565570 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 20:42:08
https://www.duckrazem.pl/
Może komuś się przyda zwrot za produkty Duck.
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6565572 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 20:48:30
nique napisał(a):

Ooo to by było super, gdyby się okazało, że to wina ich błędnej daty. Kto liczył na avon niech wpisze w poczcie tak jak nique avon. Może gdzieś te maile są poukrywane emotka
0 0

niurek

Cytuj wiadomość#6565586 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 23:04:44
Czy jest gdzieś podany nr paragonu, który trzeba odesłać do piłek Nivea Men?
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6565588 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 23:25:49

nique napisał(a):

Ooo to by było super, gdyby się okazało, że to wina ich błędnej daty. Kto liczył na avon niech wpisze w poczcie tak jak nique avon. Może gdzieś te maile są poukrywane emotka

No i co? Znalazł się ktoś jeszcze? emotka
0 0

@gniesz[email protected]

Cytuj wiadomość#6565590 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 23:30:26
nique napisał(a):

Ha ha Hmm W takim razie to jakiś stareńki konkurs emotka
0 0