Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

holden

Cytuj wiadomość#6608432 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 17:14:03
violka88 napisał(a):

holden napisał(a):

Czy ktoś wygrał już nagrodę natychmiastową w postaci mopa w loterii Bricomarche?

Chyba jeszcze nie powiadamiali, bo na ich stronie z wynikami nie ma jeszcze   info. Wiec czekamy z nadzieją.

Ale zgodnie z regulaminem Mopy to są nagrody natychmiastowe i wygrywa osoba, która w danym sklepie zgłasza się w danym dniu jako 9 dlatego pytam czy komuś się już udało?
0 0

Victoria33

Cytuj wiadomość#6608452 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 18:15:08
agakaz2 napisał(a):

violka88 napisał(a):

Mam pytanie o loterie Nutella  czy oni informują laureatów w tym samym czasie czy wysyłają maile etapami?  Na ich stronie lista laureatów z dzisiejszego losowania jest niepełna, wiec się zastanawiam czy jest dopiero uzupełniana gdy laureat spełni warunki otrzymania nagrody? Czy jest uzupełniana cała po losowaniu???

też pytałam ale chyba nikt nie wie emotka

Listę na stronie uzupełniają na bieżąco, po otrzymaniu od laureatów wypełnionych formularzy z danymi adresowymi. 

aniunia1900

Cytuj wiadomość#6608464 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 19:15:19
Co rozwozi UPS? Właśnie dostałam smsa? 
0 0

malmoki

Cytuj wiadomość#6608468 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 19:30:26
holden napisał(a):

Czy ktoś wygrał już nagrodę natychmiastową w postaci mopa w loterii Bricomarche?

Mój mąż  wygrał w pierwszym dniu . Czeka teraz na weryfikację ...
andii 0

monia24

Cytuj wiadomość#6608472 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 19:38:05
agakaz2 napisał(a):

violka88 napisał(a):

Mam pytanie o loterie Nutella  czy oni informują laureatów w tym samym czasie czy wysyłają maile etapami?  Na ich stronie lista laureatów z dzisiejszego losowania jest niepełna, wiec się zastanawiam czy jest dopiero uzupełniana gdy laureat spełni warunki otrzymania nagrody? Czy jest uzupełniana cała po losowaniu???

też pytałam ale chyba nikt nie wie emotka

Sądząc po wpisach w MDW nie były smsy wysyłane równocześnie.
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6608479 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 19:54:03
Właśnie zobaczyłam w mdw, że konek H&S w C4 już rozwiązany (szczerze gratuluję laureatce), a w sobotę się skończył emotka A ja się wkurzałam, że zapomniałam i nie wzięłam udziału emotka Czy to jakaś nowa tendencja żeby rozwiązywać konki w jeden dzień? No nawet Karlsbad? Nie ogarniam emotka

edzia21

Cytuj wiadomość#6608482 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 20:01:52
nkba napisał(a):

Właśnie zobaczyłam w mdw, że konek H&S w C4 już rozwiązany (szczerze gratuluję laureatce), a w sobotę się skończył emotka A ja się wkurzałam, że zapomniałam i nie wzięłam udziału emotka Czy to jakaś nowa tendencja żeby rozwiązywać konki w jeden dzień? No nawet Karlsbad? Nie ogarniam emotka

Widocznie było mało zgłoszeń - konkurs drogi, nagród mało... emotka
nkba 0

maverick

Cytuj wiadomość#6608484 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 20:08:01
edzia21 napisał(a):

nkba napisał(a):

A do tego moje slane na koniec chyba się jury nie spodobały lub nie doczytali do końca...
I coś mi się zdaje że już Milke w Itm powoli teraz czytają, bo jutro puszcza eski  emotka  
nkba 0

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6608488 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 20:17:56
aniunia1900 napisał(a):

Co rozwozi UPS? Właśnie dostałam smsa? 

Może bony z Wybieram Kaufland? Również mam smsa a tylko na to czekam.

nkba

Cytuj wiadomość#6608489 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 20:19:54
maverick napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nkba napisał(a):

A do tego moje slane na koniec chyba się jury nie spodobały lub nie doczytali do końca...
I coś mi się zdaje że już Milke w Itm powoli teraz czytają, bo jutro puszcza eski  emotka  

A to kicha bo ja to Milke na ostatni moment slałam emotka Czyli jak polecą tą samą metodą to już mam po nadziei... emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6608490 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 20:21:03
nkba napisał(a):

maverick napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nkba napisał(a):

A to kicha bo ja to Milke na ostatni moment slałam emotka Czyli jak polecą tą samą metodą to już mam po nadziei... emotka

Jeśli Cię to uspokoi, mam nagrodę z H&S z ostatnich 15 min konkursu emotka   emotka

nkba

Cytuj wiadomość#6608496 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 20:48:24
edzia21 napisał(a):

nkba napisał(a):

maverick napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nkba napisał(a):

Jeśli Cię to uspokoi, mam nagrodę z H&S z ostatnich 15 min konkursu emotka   emotka

Uspokoiło emotka

edzia21

Cytuj wiadomość#6608498 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 20:50:34
emotka
nkba 0

sylwika76

Cytuj wiadomość#6608513 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 21:39:49
Jak informowali z konkursu "Odliczamy dni do lata" Curver C4 ?
0 0

asiatko

Cytuj wiadomość#6608522 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 22:02:53
czy z loterii Tymbark na BP/Shell/lotos, ruch/kolporter itp Smolar informowal na bieząco? Nie widzialam zadnego wpisu na tyle nagrod
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6608524 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 22:06:42
asiatko napisał(a):

czy z loterii Tymbark na BP/Shell/lotos, ruch/kolporter itp Smolar informowal na bieząco? Nie widzialam zadnego wpisu na tyle nagrod

Mi się trafiła aż jedna 50zł  emotka . Przy tej nagrodzie informacja zaraz po zgłoszeniu paragonu.
0 0

asiatko

Cytuj wiadomość#6608525 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 22:07:32
ivanotta napisał(a):

asiatko napisał(a):

Mi się trafiła aż jedna 50zł  emotka . Przy tej nagrodzie informacja zaraz po zgłoszeniu paragonu.

a doczytałam ze to były bramki... no ale coz

ivanotta

Cytuj wiadomość#6608526 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 22:07:36
sylwika76 napisał(a):

Jak informowali z konkursu "Odliczamy dni do lata" Curver C4 ?

wyniki były online. @ jeszcze nie było dzisiaj. 
0 0

sylwika76

Cytuj wiadomość#6608527 poniedziałek, 10 czerwiec 2019, 22:08:52
ivanotta  wielkie dzięki emotka

pink086

Cytuj wiadomość#6608570 wtorek, 11 czerwiec 2019, 08:18:55
andii napisał(a):

Czy z familijnych-przy zgłaszaniu przychodzi jakiś @  ?

Tak przychodzi potwierdzenie zgłoszenia.
andii 0