Reklama na e-Konkursy.info

Czy informują/ informowali?

anaesth

#7167747 Napisano: 03.04.2024 10:41:17
monia0303 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka?

Narazie jest chyba tylko lista szkół. szkoły jeszcze nie dostały meili z info o wygranej.

Ciekawa jestem kiedy dostaną bo szkoła z mojej mieściny na którą głosowałam i chyba nawet sama wpisałam bo jej nie było na liście zajęła 3 miejsce.

U mnie to samo, mała szkoła na wsi, ma ktoś może regulamin do tego konkursu?

ja mam regulamin. ja oddałam na swoją szkołę 3 głosy i zdobyła II miejsce.
podaj maila to wysle ci reg

edit. ten konkurs był po raz pierwszy organizowany w 2022roku. wtedy  z mojego województwa nie była zgłoszone żadna szkoła. moim zdaniem wystarczył 1-2 paragony aby w niektórych województwach załapać się na nagrodę.

O widzisz. A ja się zastanawiałam, czy ktoś jeszcze głosował na niszową szkołę, którą wybrałam, czy to moje zawrotne 2 paragony aż tak się przysłużyły emotka
0 0

anaesth

#7167748 Napisano: 03.04.2024 10:43:27
mixik napisał(a):

Ktoś sobie zapisał regulamin, bo nie mogę wejść i sprawdzić, do kiedy mieli informować?
https://www.e-kon...ka-wiosna-intemarche

Odsyłam do tego posta emotka
https://www.e-konkursy.info/forum/konkursy/na-co-czekamy?strona=155#p7167625
1 mixik 0

notta

#7167749 Napisano: 03.04.2024 10:44:00
anaesth napisał(a):

monia0303 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka?

Narazie jest chyba tylko lista szkół. szkoły jeszcze nie dostały meili z info o wygranej.

Ciekawa jestem kiedy dostaną bo szkoła z mojej mieściny na którą głosowałam i chyba nawet sama wpisałam bo jej nie było na liście zajęła 3 miejsce.

U mnie to samo, mała szkoła na wsi, ma ktoś może regulamin do tego konkursu?

ja mam regulamin. ja oddałam na swoją szkołę 3 głosy i zdobyła II miejsce.
podaj maila to wysle ci reg

edit. ten konkurs był po raz pierwszy organizowany w 2022roku. wtedy  z mojego województwa nie była zgłoszone żadna szkoła. moim zdaniem wystarczył 1-2 paragony aby w niektórych województwach załapać się na nagrodę.

O widzisz. A ja się zastanawiałam, czy ktoś jeszcze głosował na niszową szkołę, którą wybrałam, czy to moje zawrotne 2 paragony aż tak się przysłużyły emotka

ja miałam 3 paragony i jest 3 miejsce. Miłe, bo u nas w szkole zawsze sprzętu brakowało. Mam nadzieję, że się przyda emotka

Nelusia102

#7167773 Napisano: 03.04.2024 12:02:25
notta napisał(a):

anaesth napisał(a):

monia0303 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka?

Narazie jest chyba tylko lista szkół. szkoły jeszcze nie dostały meili z info o wygranej.

Ciekawa jestem kiedy dostaną bo szkoła z mojej mieściny na którą głosowałam i chyba nawet sama wpisałam bo jej nie było na liście zajęła 3 miejsce.

U mnie to samo, mała szkoła na wsi, ma ktoś może regulamin do tego konkursu?

ja mam regulamin. ja oddałam na swoją szkołę 3 głosy i zdobyła II miejsce.
podaj maila to wysle ci reg

edit. ten konkurs był po raz pierwszy organizowany w 2022roku. wtedy  z mojego województwa nie była zgłoszone żadna szkoła. moim zdaniem wystarczył 1-2 paragony aby w niektórych województwach załapać się na nagrodę.

O widzisz. A ja się zastanawiałam, czy ktoś jeszcze głosował na niszową szkołę, którą wybrałam, czy to moje zawrotne 2 paragony aż tak się przysłużyły emotka

ja miałam 3 paragony i jest 3 miejsce. Miłe, bo u nas w szkole zawsze sprzętu brakowało. Mam nadzieję, że się przyda emotka

No to moja szkoła - ma 3 miejsce - super przyda sie na sprzęt - ciesze się , bo chyba tylko ja ją zgłosiłam , dopisałam do listy , bo jej nie było. Dla takiej szkoły w małej miejscowosci - to bedzie szok sportowy.

ananaska

#7167822 Napisano: 03.04.2024 16:26:54
Ktoś coś wie o Maoam?
0 0

notta

#7167829 Napisano: 03.04.2024 16:44:37
z majonezu dzwonili?
0 0

Catcat

#7167831 Napisano: 03.04.2024 16:49:30
iwona0103 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka?

Wedle regulaminu mają czas do 05.04.2024, ale ostatnio w innym konkursie było opóźnienie z wynikami chyba koło 3 dni.
0 0

Karolina0209

#7167900 Napisano: 04.04.2024 09:22:35
Konkurs Radio Zet opony do wygrania, czy ktoś już dostał voucher?
0 0

Nelusia102

#7167917 Napisano: 04.04.2024 10:09:10
"Każdy dzień na medal" Biedronka? - te szkoły które wygrały - to jak będą informowane ? wie ktoś - bo nie mam regulaminu
0 0

GreenEK

#7167919 Napisano: 04.04.2024 10:25:55
Nelusia102 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka? - te szkoły które wygrały - to jak będą informowane ? wie ktoś - bo nie mam regulaminu

7. Organizator powiadomi Zwycięskie Szkoły o przyznaniu Nagrody Specjalnej w terminieczternastu dni roboczych od daty zakończenia Konkursu.

8. Lista Zwycięskich Szkół zostanie opublikowana przez Organizatora w terminie czternastu dniroboczych od zakończenia Konkursu, w Witrynie Organizatora pod adresem
https://www.everydayme.pl/dziennamedal.

lista szkół już jest na stronie
0 0

nanajka81

#7167934 Napisano: 04.04.2024 11:10:38
GreenEK napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka? - te szkoły które wygrały - to jak będą informowane ? wie ktoś - bo nie mam regulaminu

7. Organizator powiadomi Zwycięskie Szkoły o przyznaniu Nagrody Specjalnej w terminieczternastu dni roboczych od daty zakończenia Konkursu.

8. Lista Zwycięskich Szkół zostanie opublikowana przez Organizatora w terminie czternastu dniroboczych od zakończenia Konkursu, w Witrynie Organizatora pod adresem
https://www.everydayme.pl/dziennamedal.

lista szkół już jest na stronie


Moja szkoła w szoku emotka Poszłam zapytać czy brali udział w tym konkursie (bo w LIDLU jak był konkurs to brali), Panie w sekretariacie zdziwione. No więc wychodzi na to że przez przypadek wygrałam im III miejsce...

katrin1

#7167942 Napisano: 04.04.2024 11:28:01
Nelusia102 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka? - te szkoły które wygrały - to jak będą informowane ? wie ktoś - bo nie mam regulaminu

Szkoły miały być informowane  w ciągu 14 dni roboczych, ale minęło 20 a maili nadal nie było emotka
0 0

Catcat

#7167980 Napisano: 04.04.2024 15:54:44
katrin1 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka? - te szkoły które wygrały - to jak będą informowane ? wie ktoś - bo nie mam regulaminu

Szkoły miały być informowane  w ciągu 14 dni roboczych, ale minęło 20 a maili nadal nie było emotka

14 dni roboczych od wyników może?
0 0

darog

#7167988 Napisano: 04.04.2024 16:36:35
Lisner - wycieczki??? 
0 0

agniecha1985

#7168024 Napisano: 04.04.2024 19:12:37
Catcat napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka? - te szkoły które wygrały - to jak będą informowane ? wie ktoś - bo nie mam regulaminu

Szkoły miały być informowane  w ciągu 14 dni roboczych, ale minęło 20 a maili nadal nie było emotka

14 dni roboczych od wyników może?

A informujecie sami swoje szkoły wcześniej? Bo ta moja mała szkoła może nie uwierzyć w taka informację 😀
0 0

anaesth

#7168025 Napisano: 04.04.2024 19:21:24
agniecha1985 napisał(a):

Catcat napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka? - te szkoły które wygrały - to jak będą informowane ? wie ktoś - bo nie mam regulaminu

Szkoły miały być informowane  w ciągu 14 dni roboczych, ale minęło 20 a maili nadal nie było emotka

14 dni roboczych od wyników może?

A informujecie sami swoje szkoły wcześniej? Bo ta moja mała szkoła może nie uwierzyć w taka informację 😀

Mam zamiar poinformować  emotka

nanajka81

#7168034 Napisano: 04.04.2024 19:46:22
anaesth napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

Catcat napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka? - te szkoły które wygrały - to jak będą informowane ? wie ktoś - bo nie mam regulaminu

Szkoły miały być informowane  w ciągu 14 dni roboczych, ale minęło 20 a maili nadal nie było emotka

14 dni roboczych od wyników może?

A informujecie sami swoje szkoły wcześniej? Bo ta moja mała szkoła może nie uwierzyć w taka informację 😀

Mam zamiar poinformować  emotka

Ja byłam pytać czy cokolwiek wiedzą i jak im na ogół dostarczają nagrody z konkursów. Jakoś wciąż nie mogę uwierzyć że te moje dwa paragony mogły zająć jakiekolwiek miejsce...

rufus

#7168036 Napisano: 04.04.2024 19:51:13
nanajka81 napisał(a):

anaesth napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

Catcat napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka? - te szkoły które wygrały - to jak będą informowane ? wie ktoś - bo nie mam regulaminu

Szkoły miały być informowane  w ciągu 14 dni roboczych, ale minęło 20 a maili nadal nie było emotka

14 dni roboczych od wyników może?

A informujecie sami swoje szkoły wcześniej? Bo ta moja mała szkoła może nie uwierzyć w taka informację 😀

Mam zamiar poinformować  emotka

Ja byłam pytać czy cokolwiek wiedzą i jak im na ogół dostarczają nagrody z konkursów. Jakoś wciąż nie mogę uwierzyć że te moje dwa paragony mogły zająć jakiekolwiek miejsce...

A co to w ogole byl za konkurs?
W sensie byla jakas wielka rywalizacja i zaangazowanie spolecznosci czy o co tam chodzilo?
Widze ktorys juz wpis i nie wiem czy zalowac czy nie emotka
0 0

agniecha1985

#7168039 Napisano: 04.04.2024 19:57:07
rufus napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

anaesth napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

Catcat napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka? - te szkoły które wygrały - to jak będą informowane ? wie ktoś - bo nie mam regulaminu

Szkoły miały być informowane  w ciągu 14 dni roboczych, ale minęło 20 a maili nadal nie było emotka

14 dni roboczych od wyników może?

A informujecie sami swoje szkoły wcześniej? Bo ta moja mała szkoła może nie uwierzyć w taka informację 😀

Mam zamiar poinformować  emotka

Ja byłam pytać czy cokolwiek wiedzą i jak im na ogół dostarczają nagrody z konkursów. Jakoś wciąż nie mogę uwierzyć że te moje dwa paragony mogły zająć jakiekolwiek miejsce...

A co to w ogole byl za konkurs?
W sensie byla jakas wielka rywalizacja i zaangazowanie spolecznosci czy o co tam chodzilo?
Widze ktorys juz wpis i nie wiem czy zalowac czy nie emotka

https://www.e-kon...n-na-medal-biedronka
No właśnie chyba mała rywalizacja 😀
0 0

zielonaszpilka

#7168040 Napisano: 04.04.2024 20:06:00
agniecha1985 napisał(a):

Catcat napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka? - te szkoły które wygrały - to jak będą informowane ? wie ktoś - bo nie mam regulaminu

Szkoły miały być informowane  w ciągu 14 dni roboczych, ale minęło 20 a maili nadal nie było emotka

14 dni roboczych od wyników może?

A informujecie sami swoje szkoły wcześniej? Bo ta moja mała szkoła może nie uwierzyć w taka informację 😀

Ja poinformowałam emotka  Szkoła zachwycona, już szykują post na stronę z informacją o wygranej i podziękowaniem dla rodziców zaangażowanych w akcje (czyli dla mnie emotka  ale pójdzie na konto klasy syna emotka ) Poinformowałam z dwóch powodów - po pierwsze niech wiedzą kto im taki
ladny grancik załatwił, a po drugie, żeby nie potraktowali maila/telefonu jako
próby oszustwa czy żartu. Szkoła nie musiała wyrazić zgody na udział w konkursie, w większość nic nie wiedzieli w ogóle o tej akcji i jak teraz dostaną informacje: Dzień dobry, wygrali państwo 30, 10 czy 5 tysięcy na sprzęt sportowy, gratulujemy, proszę wypełnić dokumenty wysłane na maila, to mogą sobie pomyśleć: Aha, na pewno będę w cokolwiek klikać;) Nie wiem
jak będzie wyglądać informowanie, możliwe że będą wszystko tłumaczyć k wyjaśniać, ale wolałam ich uprzedzić, żeby nie byli zaskoczeni.