Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

tereniagno

#6839304 Napisano: 21.01.2022 21:42:09
montezuma napisał(a):

Sieć ogólnopolska - Stokrotka - gellwe proszek do pieczenia... a na paragonie sam "proszek..." I baw się później w jakieś durne pieczątki od kierownika sklepu - poświadczające, że to jest GELLWE emotka

Pisałam już wcześniej na ten temat w wątku "wkurza mnie"(chyba),
miałam ten problem w ITM. Wygrałam w Gellwe i na paragonie miałam-galaretka - bez żadnego producenta,
ponieważ wszystko wrzucają w jeden worek:galeretki,kisiele,soda i wszystkie inne produkty.
Nie mam pojęcia w jaki sposób oni robią inwenturę, skoro nigdzie nie mają zaznaczonej firmy emotka
Po ok.miesiąca od kupna, pojechałam do ITM po pieczątkę i podpis, że taki produkt kupiłam.
Oczywiście był problem, ponieważ kierowniczka powiedziała, ze ona nie wie jaki produkt kupiłam.
Wtedy wkurzyłam się i powiedziałam, że gdyby mieli dobrze wprowadzony i opisany  towar w systemie,
to dziś by mnie tu nie było. Poszła do księgowej zapytać, czy może przystawić pieczątkęemotka
0 0

izkak

#6839305 Napisano: 21.01.2022 21:43:24
Wypełniał już ktoś formularz Astra? Wysyłamy same dane bez paragonu? emotka
0 0

paula9891

#6839306 Napisano: 21.01.2022 21:51:46
izkak napisał(a):

Wypełniał już ktoś formularz Astra? Wysyłamy same dane bez paragonu? emotka

Wszyscy dostali taki formularz. Wypełniłam, ale pewnie wyślą jeszcze jeden, bo nie chce mi się wierzyć, żeby dali nagrody bez paragonów.
1 izkak 0

giti

#6839313 Napisano: 21.01.2022 22:01:48
margarittta napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

rymowanki emotka

u mnie proza trafiona, a rymowanka pudło.. 

diabkate

#6839324 Napisano: 21.01.2022 23:00:01
stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.
0 0

dwaburekoty

#6839325 Napisano: 21.01.2022 23:05:24
diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .
Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka
2 daisygirl, mia 0

adamo86

#6839326 Napisano: 21.01.2022 23:08:32
dwaburekoty napisał(a):

diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka

W sensie że jakimś beznadziejnym tekstem wygrałaś? emotka
1 daisygirl 0

jokan

#6839327 Napisano: 21.01.2022 23:10:51
adamo86 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka

W sensie że jakimś beznadziejnym tekstem wygrałaś? emotka

loteryjka? emotka
0 0

diabkate

#6839328 Napisano: 21.01.2022 23:19:46
dwaburekoty napisał(a):

diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka

Jaki to dowód?
Wypowiadam się w oparciu o więcej niż jedno wygrane zgłoszenie.
0 0

visserarthur

#6839339 Napisano: 22.01.2022 02:25:56
mietowa napisał(a):

sabanerro napisał(a):

emi napisał(a):

sabanerro napisał(a):

emi napisał(a):

Czy do loterii Gellwe, jeśli na paragonie nie istnieje nr transakcji, wpisujecie nr systemowy, który jest na dole dołu paragonu ?

U mnie na paragonach z Żabki na dole jest Nr sys. 1214xx i ja to wpisuję, bo z pierwszego zdjęcia paragonu "syst. nr transakcji"  wnioskuję że nr transakcji=nr systemowy. Czy dobrze robię to nie wiem

Dziękuję emotka Też tak zrobiłam, paragon też z Żaby, opis (bez Gellwe )  Słodki Kubek i ten numer emotka  , z innych sklepów są dwa numery i faktycznie Nr transakcji jest taki jak systemowy, a tu inaczej.

Ja robię zdjęcie paragonu na tle kupionego produktu. Jeszcze nie miałam przyjemności wygrać, więc nie wiem czy to przechodzi emotka

Radzę Wam czytać regulaminy. W niektórych jest wyraźnie zaznaczone (nie wiem, czy tutaj), że paragon musi wskazywać, że o dany produkt chodzi. Zwłaszcza jeśli produkt może być kupiony gdziekolwiek. Bo wiecie, jeśli sami żądają, żeby coś kupione było np. w ITM, no to można już trochę umyć ręce od opisu. Ale tutaj nie.I zawsze wyobrażajcie sobie, że wygraliście na taki paragon główną - tutaj auto. Czy naprawdę nie szkoda nerwów, skoro produkt konkursowy kosztuje grosze? 
P.S. Zdjęcie na tle produktu moim zdaniem zda się dokładnie na nic. To paragon jest dokumentem uprawniającym do odbioru nagrody, koniec, kropka. 

Jak już się wygra, można ewentualnie spróbować pójść po pieczątkę, a jak nie, to weryfikacja należy do Organizatora. Jeśli o auto chodzi, na pewno bym do sądu z tym poszedł. Zależy jeszcze, jak Sponsor- czy jest zainteresowany. Np. Albedo nie robi już akcji Wedla, jak się przedstawiciele Wedla na nich wściekli, albo Pani z Fortisa pisała do mnie maila z przeprosinami, jak napisałem do Pana z Monstera, że (w cudzysłowie) agencja ma w d... info, że w sklepie nie ma produktów konkursowych (a skoro konkurs był w tej sieci, to na logikę, powinny być dostępne)
1 emi 0

mampytanie

#6839345 Napisano: 22.01.2022 09:11:57
sabanerro napisał(a):

emi napisał(a):

mietowa napisał(a):

Aż wyjęłam swoje paragony. Kisiel GELLWE - C4. BitŚmietaGellwe - Biedronka. A to tylko dwa pierwsze z brzegu emotka

A to moje pierwsze z brzegu, też jest Biedronka.Nie mam pojęcia gdzie szukać sklepów, które na paragonie umieszczają Gellweemotka Może wpisujmy kto ma właściwy, z jakiego sklepu pochodziemotka

W Leclerc masz nr EAN wpisany więc jest ok moim zdaniem bo unikatowy dla produktu chyba 
stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie rymowanka, plus dużo o produktach Kinder. Może losowali, bo nie była na jakimś mega poziomie

Nie sądzę, że losują. U mnie 100% skuteczności, a pisałam (w oczach moich) całkiem przyjemnym stylem i już w momencie wysłania wręcz „czułam”, że to jest to emotka   Chcę wziąć udział jeszcze jeden, ostatni raz. Jak się uda, mogę Wam oficjalnie powiedzieć, że nie losują emotka  
1 niunia-k 0

fiona25

#6839350 Napisano: 22.01.2022 09:41:58
dwaburekoty napisał(a):

diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka

Dokładnie tak...myślicie,że oni czytają każdy poemat i robia to w takim tempie,że następnego dnia po zgłoszeniu mamy zwyciezców? emotka

Pamiętam doskonale jak to wyglądało rok temu, jestem pewna ,że teraz jest tak samo...Między innymi dlatego odpuściłam , moje dzieci nie szaleją ani za Kinderami ani za piniatą, więc nie chcę robić tłoku tym, którym zależy  emotka
0 0

diabkate

#6839352 Napisano: 22.01.2022 09:45:49
fiona25 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka

Dokładnie tak...myślicie,że oni czytają każdy poemat i robia to w takim tempie,że następnego dnia po zgłoszeniu mamy zwyciezców? emotka

Czyli wychodzi na to, że mam u nich wyjątkowe szczęście, skoro losują.emotka
0 0

fiona25

#6839353 Napisano: 22.01.2022 09:48:07
diabkate napisał(a):

fiona25 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka

Dokładnie tak...myślicie,że oni czytają każdy poemat i robia to w takim tempie,że następnego dnia po zgłoszeniu mamy zwyciezców? emotka

Czyli wychodzi na to, że mam u nich wyjątkowe szczęście, skoro losują.emotka

Dokładnie tak  emotka  
0 0

mampytanie

#6839357 Napisano: 22.01.2022 09:59:10
fiona25 napisał(a):

diabkate napisał(a):

fiona25 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka

Dokładnie tak...myślicie,że oni czytają każdy poemat i robia to w takim tempie,że następnego dnia po zgłoszeniu mamy zwyciezców? emotka

Czyli wychodzi na to, że mam u nich wyjątkowe szczęście, skoro losują.emotka

Dokładnie tak  emotka  

Napisałam post i usunęłam przypadkowo… jeszcze raz: 
Uważam, że każda agencja ma oprogramowanie, które wyłapuje zgłoszenia ze słowami-kluczami, jakich dana agencja w danym konkursie oczekuje. To zawęża im znacznie pole wyboru, tym bardziej, jeśli zaznaczą sobie, ile % ma się takich słów-kluczy znaleźć. Takie oprogramowanie to żadna innowacja czy coś zaawansowanego, także dla programistów z agencji to żaden problem, by to stworzyć. Z puli zgłoszeń, które „zdały egzamin”, agencja faktycznie później wybiera zgłoszenia, czytając je (a nie losując). To jest moja teoria, także proszę bez hejtu, ja po prostu uważam, że tak to się odbywaemotka  

diabkate

#6839359 Napisano: 22.01.2022 10:02:50
mampytanie napisał(a):

fiona25 napisał(a):

diabkate napisał(a):

fiona25 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka

Dokładnie tak...myślicie,że oni czytają każdy poemat i robia to w takim tempie,że następnego dnia po zgłoszeniu mamy zwyciezców? emotka

Czyli wychodzi na to, że mam u nich wyjątkowe szczęście, skoro losują.emotka

Dokładnie tak  emotka  

Napisałam post i usunęłam przypadkowo… jeszcze raz: Uważam, że każda agencja ma oprogramowanie, które wyłapuje zgłoszenia ze słowami-kluczami, jakich dana agencja w danym konkursie oczekuje. To zawęża im znacznie pole wyboru, tym bardziej, jeśli zaznaczą sobie, ile % ma się takich słów-kluczy znaleźć. Takie oprogramowanie to żadna innowacja czy coś zaawansowanego, także dla programistów z agencji to żaden problem, by to stworzyć. Z puli zgłoszeń, które „zdały egzamin”, agencja faktycznie później wybiera zgłoszenia, czytając je (a nie losując). To jest moja teoria, także proszę bez hejtu, ja po prostu uważam, że tak to się odbywaemotka  

No to zdecydowanie brzmi sensowniej niż "wzięli i wylosowali".

paula9891

#6839360 Napisano: 22.01.2022 10:15:31
mampytanie napisał(a):

Napisałam post i usunęłam przypadkowo… jeszcze raz: Uważam, że każda agencja ma oprogramowanie, które wyłapuje zgłoszenia ze słowami-kluczami, jakich dana agencja w danym konkursie oczekuje. To zawęża im znacznie pole wyboru, tym bardziej, jeśli zaznaczą sobie, ile % ma się takich słów-kluczy znaleźć. Takie oprogramowanie to żadna innowacja czy coś zaawansowanego, także dla programistów z agencji to żaden problem, by to stworzyć. Z puli zgłoszeń, które „zdały egzamin”, agencja faktycznie później wybiera zgłoszenia, czytając je (a nie losując). To jest moja teoria, także proszę bez hejtu, ja po prostu uważam, że tak to się odbywa  

Nie każda agencja chce słów kluczów emotka
Mam wiele nagród na koncie bez użycia takich słów.
Chciałabym kiedyś zobaczyć, jak wygląda wybieranie najlepszych odpowiedzi.
0 0

mampytanie

#6839367 Napisano: 22.01.2022 11:00:31
paula9891 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Napisałam post i usunęłam przypadkowo… jeszcze raz: Uważam, że każda agencja ma oprogramowanie, które wyłapuje zgłoszenia ze słowami-kluczami, jakich dana agencja w danym konkursie oczekuje. To zawęża im znacznie pole wyboru, tym bardziej, jeśli zaznaczą sobie, ile % ma się takich słów-kluczy znaleźć. Takie oprogramowanie to żadna innowacja czy coś zaawansowanego, także dla programistów z agencji to żaden problem, by to stworzyć. Z puli zgłoszeń, które „zdały egzamin”, agencja faktycznie później wybiera zgłoszenia, czytając je (a nie losując). To jest moja teoria, także proszę bez hejtu, ja po prostu uważam, że tak to się odbywa  

Nie każda agencja chce słów kluczów emotka Mam wiele nagród na koncie bez użycia takich słów.
Chciałabym kiedyś zobaczyć, jak wygląda wybieranie najlepszych odpowiedzi.

Zgadzam się, ale czasem sobie myślę, że tam, gdzie wygrałam bez takich słów, to albo było mało zgłoszeń, albo po prostu naprawdę wszystko czytali i docenili emotka
1 paula9891 0

assal

#6839369 Napisano: 22.01.2022 11:13:10
Wygląda różnie. Czasem raz dwa, bo termin goni a konkursowicze dzwonią, więc trzeba w terminie listę puścić. Czasem kilka osób dostaje po ileś tam stron, z tego mają po kilka tekstów wybrać i potem ktoś inny decyduje. Bywa, że ktoś od sponsora.
Mam też koleżankę, co z początku wszystkie teksty drukowała i do segregatora chowała, by w domu w spokoju powybierać te najlepsze. Po roku jej przeszło emotka
Jak wszędzie. Jeden nadgorliwy, inny odwala robotę, byle było zrobione.
Teraz napiszę, ile prac było w konkursach, gdzie wygrałam najlepsze swoje nagrody. W jednym 93, a w drugim ok. 350, ale 100 nieregulaminowa, bo za długa emotka
Gorzej ogarniać konkursy na fb, gdzie na bieżąco trzeba moderować i usuwać zbędne komentarze, a tych o zgrzewkę piwa potrafi być 1000-2000  emotka  Ktoś to musi przeczytać emotka
2 notta, joan 0

gryszelm

#6839373 Napisano: 22.01.2022 11:35:39
mampytanie napisał(a):

paula9891 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Napisałam post i usunęłam przypadkowo… jeszcze raz: Uważam, że każda agencja ma oprogramowanie, które wyłapuje zgłoszenia ze słowami-kluczami, jakich dana agencja w danym konkursie oczekuje. To zawęża im znacznie pole wyboru, tym bardziej, jeśli zaznaczą sobie, ile % ma się takich słów-kluczy znaleźć. Takie oprogramowanie to żadna innowacja czy coś zaawansowanego, także dla programistów z agencji to żaden problem, by to stworzyć. Z puli zgłoszeń, które „zdały egzamin”, agencja faktycznie później wybiera zgłoszenia, czytając je (a nie losując). To jest moja teoria, także proszę bez hejtu, ja po prostu uważam, że tak to się odbywa  

Nie każda agencja chce słów kluczów emotka Mam wiele nagród na koncie bez użycia takich słów.Chciałabym kiedyś zobaczyć, jak wygląda wybieranie najlepszych odpowiedzi.

Zgadzam się, ale czasem sobie myślę, że tam, gdzie wygrałam bez takich słów, to albo było mało zgłoszeń, albo po prostu naprawdę wszystko czytali i docenili emotka

Napiszę tak: kilka lat temu moja córka wygrała wycieczkę. Na tej wycieczce byli ludzie z firmy, której produkt trzeba było kupić (jakiś olej silnikowy) i ludzie z agencji, która organizowała konkurs. Po wieczorze integracyjnym córka spytała o swoje hasło i chłopak z agencji powiedział jej, że dostali około 2 000 zgłoszeń (ten olej był dość drogi jak na ówczesny zakup konkursowy) i za pomocą "programu" odsiali hasła i zostało im ok 200 - te przeczytali i wybrali 2 najlepsze ich subiektywnym zdaniem. Jak spytała jak "odsiewali" to stwierdził, że nie może powiedzieć, ale odsiewają np. puste smsy i takie do 10 słów, za długie i z wulgaryzmami, które są zapisane w pamięci programu. Od tej pory nie używam więc w hasłach słów, w których w środku może wystąpić wyraz niecenzuralny, nawet jak całe słowo jest jak najbardziej cenzuralne. Na pewno nie jest tak zawsze i przy wszystkich konkursach, ale zapewne tak bywa.