Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mampytanie

#6839382 Napisano: 22.01.2022 12:10:03
pioge7 napisał(a):

Pytanie tylko jak zbaleźć te słowa KLUCZOWE... emotka W moich zgłoszeniach (13) chyba się jeszcze nie znalazły w kinder emotka

Może zmień taktykę emotka w sumie u mnie 2/2 i jeszcze pomogłam jeden osobie 1/1 emotka  
1 pioge7 0

byekitty

#6839383 Napisano: 22.01.2022 12:12:09
If(minimum=5x"kinder"word) then (winnerstatus:"yes") emotka

ktosiek1

#6839385 Napisano: 22.01.2022 12:19:16
byekitty napisał(a):

If(minimum=5x"kinder"word) then (winnerstatus:"yes") emotka

emotka  to może być to! u mnie na razie 0/2, ale żadne ze zgłoszeń nie spełniało tego kryterium, więc emotka
0 0

paula9891

#6839386 Napisano: 22.01.2022 12:20:42
ktosiek1 napisał(a):

byekitty napisał(a):

If(minimum=5x"kinder"word) then (winnerstatus:"yes") emotka

emotka  to może być to! u mnie na razie 0/2, ale żadne ze zgłoszeń nie spełniało tego kryterium, więc emotka

U mnie kryterium było spełnione i pudło 🤣
1 ktosiek1 0

pioge7

#6839387 Napisano: 22.01.2022 12:21:46
mampytanie napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pytanie tylko jak zbaleźć te słowa KLUCZOWE... emotka W moich zgłoszeniach (13) chyba się jeszcze nie znalazły w kinder emotka

Może zmień taktykę emotka w sumie u mnie 2/2 i jeszcze pomogłam jeden osobie 1/1 emotka  

Pisze co mi ślina na język przyniesie emotka hahaha
Więc obranej taktyki nie mam emotka  
0 0

ktosiek1

#6839393 Napisano: 22.01.2022 13:01:25
paula9891 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

byekitty napisał(a):

If(minimum=5x"kinder"word) then (winnerstatus:"yes") emotka

emotka  to może być to! u mnie na razie 0/2, ale żadne ze zgłoszeń nie spełniało tego kryterium, więc emotka

U mnie kryterium było spełnione i pudło 🤣

to może trzeba zrobić jakiś błąd ortograficzny? emotka  takie zgłoszenia często wygrywają w konkach na fbemotka
1 paula9891 0

mampytanie

#6839394 Napisano: 22.01.2022 13:04:28
ktosiek1 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

byekitty napisał(a):

If(minimum=5x"kinder"word) then (winnerstatus:"yes") emotka

emotka  to może być to! u mnie na razie 0/2, ale żadne ze zgłoszeń nie spełniało tego kryterium, więc emotka

U mnie kryterium było spełnione i pudło 🤣

to może trzeba zrobić jakiś błąd ortograficzny? emotka  takie zgłoszenia często wygrywają w konkach na fbemotka

Oj nie! emotka  Ze mnie jest taki trochę „grammar nazi”, nie wysłałabym zgłoszenia z bykiem emotka   Piszcie poprawnie! emotka

dwaburekoty

#6839411 Napisano: 22.01.2022 14:13:56
pioge7 napisał(a):

Pytanie tylko jak zbaleźć te słowa KLUCZOWE... emotka W moich zgłoszeniach (13) chyba się jeszcze nie znalazły w kinder emotka

Może wysyłaj codziennie kilka razy to samo zgłoszenie - dzisiaj nie docenią, jutro wygra dwa razy emotka
1 pioge7 0

mampytanie

#6839412 Napisano: 22.01.2022 14:17:32
dwaburekoty napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pytanie tylko jak zbaleźć te słowa KLUCZOWE... emotka W moich zgłoszeniach (13) chyba się jeszcze nie znalazły w kinder emotka

Może wysyłaj codziennie kilka razy to samo zgłoszenie - dzisiaj nie docenią, jutro wygra dwa razy emotka

Gdybym po dwóch razach nie wygrała, odpuściłabym sobie. Szkoda kasy na słodycze, no chyba, że ktoś uwielbia Kinder do tego stopnia emotka Ale wiem, ja to tylko amator, nie ślę dużo zgłoszeń na konkursy i loterie.
0 0

agakaz2

#6839413 Napisano: 22.01.2022 14:19:41
mampytanie napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pytanie tylko jak zbaleźć te słowa KLUCZOWE... emotka W moich zgłoszeniach (13) chyba się jeszcze nie znalazły w kinder emotka

Może wysyłaj codziennie kilka razy to samo zgłoszenie - dzisiaj nie docenią, jutro wygra dwa razy emotka

Gdybym po dwóch razach nie wygrała, odpuściłabym sobie. Szkoda kasy na słodycze, no chyba, że ktoś uwielbia Kinder do tego stopnia emotka Ale wiem, ja to tylko amator, nie ślę dużo zgłoszeń na konkursy i loterie.




wysłałam 2 razy to samo zgłoszenie i kicha

moje uwielbiają Kinder bueno ale ja już weny nie mam
0 0

mampytanie

#6839419 Napisano: 22.01.2022 15:02:59
nanajka81 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pytanie tylko jak zbaleźć te słowa KLUCZOWE... emotka W moich zgłoszeniach (13) chyba się jeszcze nie znalazły w kinder emotka

Może wysyłaj codziennie kilka razy to samo zgłoszenie - dzisiaj nie docenią, jutro wygra dwa razy emotka

Gdybym po dwóch razach nie wygrała, odpuściłabym sobie. Szkoda kasy na słodycze, no chyba, że ktoś uwielbia Kinder do tego stopnia emotka Ale wiem, ja to tylko amator, nie ślę dużo zgłoszeń na konkursy i loterie.

Mi osobiście szkoda wydawać 10 zł po to aby próbować wygrać piniatę z kolejnymi słodyczami kinder. W zeszłym roku się zawzięłam i po iluś tam zgłoszeniach upolowałam konika kinder (podobno słowa klucze to był: bal, zabawa, dziecko, taniec) ALE było to taniej bo trzeba bylo dowolny produkt kinder a nie za 10 zł, poza tym konik wcale nie był rewelacyjny - ot kawałek kartonu a w środku kilkadziesiąt kółeczek a la confetti, nie było go ciężko rozwalić, słodycze w większości porozdawałam bo termin był do czerwca a 15 paczek to dużo. Ja wiem że nagroda wydaje się fajna ale mi po zeszłorocznej piniacie naprawdę przeszło. Do tej pory niektórzy próbują tego konika bez słodyczy na olx sprzedać...   

Nie dziwię Ci się. Sama też nie wzięłabym udziału więcej, jeśli nie wygrałabym po dwóch razach. Również uważam, że po prostu szkoda kasy. Jak komuś bardzo zależy, to zamiast grać za ponad 150 zł, lepiej odkupić od kogoś, kto sprzedaje za kilkadziesiąt złotych.
U mnie akurat piniaty z zawartością dam dla dzieci w rodzince (to był mój główny cel od początku), bo i mi do szczęścia tego nie trzeba emotka  
1 rooney 0

iwona0103

#6839420 Napisano: 22.01.2022 15:16:42
nanajka81 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pytanie tylko jak zbaleźć te słowa KLUCZOWE... emotka W moich zgłoszeniach (13) chyba się jeszcze nie znalazły w kinder emotka

Może wysyłaj codziennie kilka razy to samo zgłoszenie - dzisiaj nie docenią, jutro wygra dwa razy emotka

Gdybym po dwóch razach nie wygrała, odpuściłabym sobie. Szkoda kasy na słodycze, no chyba, że ktoś uwielbia Kinder do tego stopnia emotka Ale wiem, ja to tylko amator, nie ślę dużo zgłoszeń na konkursy i loterie.

Mi osobiście szkoda wydawać 10 zł po to aby próbować wygrać piniatę z kolejnymi słodyczami kinder. W zeszłym roku się zawzięłam i po iluś tam zgłoszeniach upolowałam konika kinder (podobno słowa klucze to był: bal, zabawa, dziecko, taniec) ALE było to taniej bo trzeba bylo dowolny produkt kinder a nie za 10 zł, poza tym konik wcale nie był rewelacyjny - ot kawałek kartonu a w środku kilkadziesiąt kółeczek a la confetti, nie było go ciężko rozwalić, słodycze w większości porozdawałam bo termin był do czerwca a 15 paczek to dużo. Ja wiem że nagroda wydaje się fajna ale mi po zeszłorocznej piniacie naprawdę przeszło. Do tej pory niektórzy próbują tego konika bez słodyczy na olx sprzedać...   

Z ciekawości sprawdziłam te słowa klucze w moich 2 wygranych zgłoszeniach z tamtego roku. W żadnym nie było zabawy ani tańca. W jednym był bal. W obydwu było dziecko, co jest raczej oczywiste emotka
0 0

nanajka81

#6839421 Napisano: 22.01.2022 15:16:53
mampytanie napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pytanie tylko jak zbaleźć te słowa KLUCZOWE... emotka W moich zgłoszeniach (13) chyba się jeszcze nie znalazły w kinder emotka

Może wysyłaj codziennie kilka razy to samo zgłoszenie - dzisiaj nie docenią, jutro wygra dwa razy emotka

Gdybym po dwóch razach nie wygrała, odpuściłabym sobie. Szkoda kasy na słodycze, no chyba, że ktoś uwielbia Kinder do tego stopnia emotka Ale wiem, ja to tylko amator, nie ślę dużo zgłoszeń na konkursy i loterie.

Mi osobiście szkoda wydawać 10 zł po to aby próbować wygrać piniatę z kolejnymi słodyczami kinder. W zeszłym roku się zawzięłam i po iluś tam zgłoszeniach upolowałam konika kinder (podobno słowa klucze to był: bal, zabawa, dziecko, taniec) ALE było to taniej bo trzeba bylo dowolny produkt kinder a nie za 10 zł, poza tym konik wcale nie był rewelacyjny - ot kawałek kartonu a w środku kilkadziesiąt kółeczek a la confetti, nie było go ciężko rozwalić, słodycze w większości porozdawałam bo termin był do czerwca a 15 paczek to dużo. Ja wiem że nagroda wydaje się fajna ale mi po zeszłorocznej piniacie naprawdę przeszło. Do tej pory niektórzy próbują tego konika bez słodyczy na olx sprzedać...   

Nie dziwię Ci się. Sama też nie wzięłabym udziału więcej, jeśli nie wygrałabym po dwóch razach. Również uważam, że po prostu szkoda kasy. Jak komuś bardzo zależy, to zamiast grać za ponad 150 zł, lepiej odkupić od kogoś, kto sprzedaje za kilkadziesiąt złotych.U mnie akurat piniaty z zawartością dam dla dzieci w rodzince (to był mój główny cel od początku), bo i mi do szczęścia tego nie trzeba emotka  

ja nie uważam że warto tyle wydawać aby wygrać właśnie piniatę... No ale jak kto woli, moje dzieci nie są fanami piniat, ta jedna im wystarczyła aby zrozumieć że to nic specjalnego a wygranymi czekoladkami obrzydziliśmy sobie słodycze kinder. No ale wszystkim którym walczą życzę powodzenia emotka We mnie konkurencji nie macie w tym roku.

diabkate

#6839423 Napisano: 22.01.2022 15:22:23
Ja czytam i się zażeram tymi kinderami, aż głupio.emotka  Jedna paczka kinder bueno mini jest jak 2,5 batona, więc prawie nic.emotka
1 paula9891 0

ktosiek1

#6839425 Napisano: 22.01.2022 15:29:27
mampytanie napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pytanie tylko jak zbaleźć te słowa KLUCZOWE... emotka W moich zgłoszeniach (13) chyba się jeszcze nie znalazły w kinder emotka

Może wysyłaj codziennie kilka razy to samo zgłoszenie - dzisiaj nie docenią, jutro wygra dwa razy emotka

Gdybym po dwóch razach nie wygrała, odpuściłabym sobie. Szkoda kasy na słodycze, no chyba, że ktoś uwielbia Kinder do tego stopnia emotka Ale wiem, ja to tylko amator, nie ślę dużo zgłoszeń na konkursy i loterie.

Mi osobiście szkoda wydawać 10 zł po to aby próbować wygrać piniatę z kolejnymi słodyczami kinder. W zeszłym roku się zawzięłam i po iluś tam zgłoszeniach upolowałam konika kinder (podobno słowa klucze to był: bal, zabawa, dziecko, taniec) ALE było to taniej bo trzeba bylo dowolny produkt kinder a nie za 10 zł, poza tym konik wcale nie był rewelacyjny - ot kawałek kartonu a w środku kilkadziesiąt kółeczek a la confetti, nie było go ciężko rozwalić, słodycze w większości porozdawałam bo termin był do czerwca a 15 paczek to dużo. Ja wiem że nagroda wydaje się fajna ale mi po zeszłorocznej piniacie naprawdę przeszło. Do tej pory niektórzy próbują tego konika bez słodyczy na olx sprzedać...   

Nie dziwię Ci się. Sama też nie wzięłabym udziału więcej, jeśli nie wygrałabym po dwóch razach. Również uważam, że po prostu szkoda kasy. Jak komuś bardzo zależy, to zamiast grać za ponad 150 zł, lepiej odkupić od kogoś, kto sprzedaje za kilkadziesiąt złotych.U mnie akurat piniaty z zawartością dam dla dzieci w rodzince (to był mój główny cel od początku), bo i mi do szczęścia tego nie trzeba emotka  

Ja zagrałam dwa razy na znalezione paragony i został mi jeszcze jeden. Kolejne ewentualne zgłoszenia tylko gdy znajdę paragony. Też uważam że kupno słodyczy po to żeby wygrać słodycze bez sensu zupełnie, no chyba że ktoś akurat i tak kupuje 

nanajka81

#6839426 Napisano: 22.01.2022 15:29:46
diabkate napisał(a):

Ja czytam i się zażeram tymi kinderami, aż głupio.emotka  Jedna paczka kinder bueno mini jest jak 2,5 batona, więc prawie nic.emotka

a to jak kto woli. Ja tych słodyczy od czasu wygranej piniaty nie lubię emotka A zjedliśmy tylko 5 woreczków bo 10 poszło po rodzinie...
0 0

dwaburekoty

#6839428 Napisano: 22.01.2022 15:52:56
mampytanie napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pytanie tylko jak zbaleźć te słowa KLUCZOWE... emotka W moich zgłoszeniach (13) chyba się jeszcze nie znalazły w kinder emotka

Może wysyłaj codziennie kilka razy to samo zgłoszenie - dzisiaj nie docenią, jutro wygra dwa razy emotka

Gdybym po dwóch razach nie wygrała, odpuściłabym sobie. Szkoda kasy na słodycze, no chyba, że ktoś uwielbia Kinder do tego stopnia emotka Ale wiem, ja to tylko amator, nie ślę dużo zgłoszeń na konkursy i loterie.

Ej, paragony są znaleźne i po znajomych emotka

byekitty

#6839442 Napisano: 22.01.2022 17:07:32
czy zdarza się darmowa wysyłka w sklepie mokate.com.pl? chciałabym zużyć minutkowe bony, ale skutecznie odstrasza mnie przesyłka emotka  
0 0

DAIKOKU

#6839445 Napisano: 22.01.2022 17:45:02
W tym roku wysłałam paragon, coś tam napisałam (nawet nie pamiętam co..) a na drugi dzień... gratulujemy
wysłałam kolejny i znów... gratulujemy! ...w zeszłym roku było ...tragicznie....
Dziwne.. wcale mi na tym nie zależało...  bo dostałam wolny paragon i nie chciałam tracić energii... Cukierki przekierowuję do Kochanej mamy z prośbą by obdarowała dzieci, wnuki.... tak z umiarem emotka by nie traciła pieniędzy na słodkości emotka
bo interesuje mnie Lays Star itp. a tam g...o emotka !!!
0 0

nanajka81

#6839446 Napisano: 22.01.2022 17:56:57
DAIKOKU napisał(a):

W tym roku wysłałam paragon, coś tam napisałam (nawet nie pamiętam co..) a na drugi dzień... gratulujemywysłałam kolejny i znów... gratulujemy! ...w zeszłym roku było ...tragicznie....
Dziwne.. wcale mi na tym nie zależało...  bo dostałam wolny paragon i nie chciałam tracić energii... Cukierki przekierowuję do Kochanej mamy z prośbą by obdarowała dzieci, wnuki.... tak z umiarem emotka by nie traciła pieniędzy na słodkości emotka
bo interesuje mnie Lays Star itp. a tam g...o emotka !!!

i bardzo dobrze że masz kogo obdarować. Gdyby to były różnorakie słodycze a nie tylko tak samo smakujące kinder - to też bym grała bo w sumie czemu nie? Ale u mnie już nikt tego nie chce, dzieci nie chcą, rodzina która dostała w zeszłym roku też nie, do szkoły nie można nosić, a grać po to aby sprzedawać to mi się nie chce.
0 0