Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mietowa

#7052411 Napisano: 11.10.2022 13:10:50
sabart napisał(a):

Skoro Koleś gra w ten sposób, to widocznie mu się to opłaca. Co do zgodności z regulaminem nie wnikam. Kurczę... Każdy ma swoją technikę, swoje sposoby na różne agencje. Ja czytając po czasie swoje zgłoszenia czasami łapię się za głowę. Ale przykro się czyta komentarze  stylu "żenujące" itd. Z góry chłopaka za cenzuraa bierzecie. I ten poklask wśród dużej grupy forumowiczów...  

Zawsze będę krytykować udział dzieci w podobnych akcjach i tu nie ma co go usprawiedliwiać "techniką". A wstawiając coś do sieci i to w takiej formie, z próbą obejścia regulaminu - który jasno wskazuje na formę odpowiedzi konkursowej, należy liczyć się z tym, że będzie to skomentowane w przeróżny sposób. 
2 jarekaska, mia 0

sabaka

#7052413 Napisano: 11.10.2022 13:14:01
mietowa napisał(a):

sabart napisał(a):

Skoro Koleś gra w ten sposób, to widocznie mu się to opłaca. Co do zgodności z regulaminem nie wnikam. Kurczę... Każdy ma swoją technikę, swoje sposoby na różne agencje. Ja czytając po czasie swoje zgłoszenia czasami łapię się za głowę. Ale przykro się czyta komentarze  stylu "żenujące" itd. Z góry chłopaka za cenzuraa bierzecie. I ten poklask wśród dużej grupy forumowiczów...  

Zawsze będę krytykować udział dzieci w podobnych akcjach i tu nie ma co go usprawiedliwiać "techniką". A wstawiając coś do sieci i to w takiej formie, z próbą obejścia regulaminu - który jasno wskazuje na formę odpowiedzi konkursowej, należy liczyć się z tym, że będzie to skomentowane w przeróżny sposób. 

A ja nie mówię, że popieram dzieci w filmikach. Wcześniej była rozmowa, że często bierze udział na fb i nawet wygrywa. To jest technika. Co do regulaminu to się już wypowiedziałam. Wtedy też jego zgłoszenia były nieregulaminowe?
0 0

mietowa

#7052415 Napisano: 11.10.2022 13:23:32
sabart napisał(a):

mietowa napisał(a):

sabart napisał(a):

Skoro Koleś gra w ten sposób, to widocznie mu się to opłaca. Co do zgodności z regulaminem nie wnikam. Kurczę... Każdy ma swoją technikę, swoje sposoby na różne agencje. Ja czytając po czasie swoje zgłoszenia czasami łapię się za głowę. Ale przykro się czyta komentarze  stylu "żenujące" itd. Z góry chłopaka za cenzuraa bierzecie. I ten poklask wśród dużej grupy forumowiczów...  

Zawsze będę krytykować udział dzieci w podobnych akcjach i tu nie ma co go usprawiedliwiać "techniką". A wstawiając coś do sieci i to w takiej formie, z próbą obejścia regulaminu - który jasno wskazuje na formę odpowiedzi konkursowej, należy liczyć się z tym, że będzie to skomentowane w przeróżny sposób. 

A ja nie mówię, że popieram dzieci w filmikach. Wcześniej była rozmowa, że często bierze udział na fb i nawet wygrywa. To jest technika. Co do regulaminu to się już wypowiedziałam. Wtedy też jego zgłoszenia były nieregulaminowe?

Ja skrytykowałam w swoim komentarzu ujęcie w filmie dziecka i do tego się teraz odniosłam. Poza tym wygląda na to, że to jest jednak część jego techniki, bo ktoś wspomniał, że w innym filmie też było dziecko. I już samo to, zostawiając już jakość wykonania tego materiału, zasługuje na ostre słowa. 
Nie wiem, jak jest z konkursami na FB czy innymi - w tym przypadku (Garage) uważam, że to próba obejścia regulaminu. 
1 jarekaska 0

magdalena-chili

#7052416 Napisano: 11.10.2022 13:24:29
jarekaska napisał(a):

Właśnie miałam zamiar coś napisać na Garage w Żabce
Zobaczcie na co wpadłam na YouTube:

https://www.youtu.../watch?v=Rg64TSx2oRU

Ręki nie dam sobie obciąć, ale jestem prawie pewna, że ten link został dodany w odpowiedzi na pytanie konkursowe w tym właśnie konku
Eh, odechciewa się grać emotka
W regulaminie możliwość odpowiedź na 300 znaków

dzięki, dzięki! zrobiłaś mi dziś dzień, jak nie tydzień... miesiąc??? emotka  aż zacznę gościa wyglądać na dzielnicy! emotka  emotka
1 jarekaska 0

anaesth

#7052419 Napisano: 11.10.2022 13:31:50
magdalena-chili napisał(a):

jarekaska napisał(a):

Właśnie miałam zamiar coś napisać na Garage w Żabce
Zobaczcie na co wpadłam na YouTube:

https://www.youtu.../watch?v=Rg64TSx2oRU

Ręki nie dam sobie obciąć, ale jestem prawie pewna, że ten link został dodany w odpowiedzi na pytanie konkursowe w tym właśnie konku
Eh, odechciewa się grać emotka
W regulaminie możliwość odpowiedź na 300 znaków

dzięki, dzięki! zrobiłaś mi dziś dzień, jak nie tydzień... miesiąc??? emotka  aż zacznę gościa wyglądać na dzielnicy! emotka  emotka

Uważaj, żeby Cię nie potrącił, jak będzie jednocześnie jechał rowerem i nagrywał monolog emotka

magdalena-chili

#7052421 Napisano: 11.10.2022 13:35:57
anaesth napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

jarekaska napisał(a):

Właśnie miałam zamiar coś napisać na Garage w Żabce
Zobaczcie na co wpadłam na YouTube:

https://www.youtu.../watch?v=Rg64TSx2oRU

Ręki nie dam sobie obciąć, ale jestem prawie pewna, że ten link został dodany w odpowiedzi na pytanie konkursowe w tym właśnie konku
Eh, odechciewa się grać emotka
W regulaminie możliwość odpowiedź na 300 znaków

dzięki, dzięki! zrobiłaś mi dziś dzień, jak nie tydzień... miesiąc??? emotka  aż zacznę gościa wyglądać na dzielnicy! emotka  emotka

Uważaj, żeby Cię nie potrącił, jak będzie jednocześnie jechał rowerem i nagrywał monolog emotka

używam dzwonka na ścieżkach na takich "krejzoli" - a jak się ze mną zderzy, to już nie będzie mógł takich pięknych filmów i śpiewanek wrzucać, bo seplenienie nie pozwoli emotka

pawelkoo

#7052423 Napisano: 11.10.2022 13:41:30
Jakie dane paragonu podawalo sie w zgloszeniu do konkursu Monster? (1 z 3 epickich imprez) Pamieta ktos?
0 0

notta

#7052425 Napisano: 11.10.2022 13:45:08
W konkursie Tmobile gdzie należy dokładnie odpowiedzieć na pytanie? Podpowie ktoś?
0 0

notta

#7052426 Napisano: 11.10.2022 13:45:18
pawelkoo napisał(a):

Jakie dane paragonu podawalo sie w zgloszeniu do konkursu Monster? (1 z 3 epickich imprez) Pamieta ktos?

żadne
1 pawelkoo 0

Emememe

#7052429 Napisano: 11.10.2022 13:52:01
notta napisał(a):

W konkursie Tmobile gdzie należy dokładnie odpowiedzieć na pytanie? Podpowie ktoś?


U mnie jest baner konkursowy od razu po włączeniu aplikacji Mój T-mobile emotka
1 notta 0

anaesth

#7052430 Napisano: 11.10.2022 13:53:01
https://konkurswdino.pl/

Pojawił się formularz do sprawdzania wyników emotka Ktoś potwierdzi, że są podpięte?

agakaz2

#7052431 Napisano: 11.10.2022 13:54:08
odpisali mi na reklamacje z bonami po 2 tygodniach swietnie

Dzień dobry,

przykro nam z powodu sytuacji, która miała miejsce. W momencie wysyłania
kart otrzymaliśmy informację, że bony są aktywne. Błąd był po stronie
Carrefoura, który nie poinformował nas o chwilowej awarii systemu.

Pozdrawiamy

FORTIS
0 0

mietowa

#7052434 Napisano: 11.10.2022 13:54:54
anaesth napisał(a):

https://konkurswdino.pl/

Pojawił się formularz do sprawdzania wyników emotka Ktoś potwierdzi, że są podpięte?

Podpięte emotka

anaesth

#7052436 Napisano: 11.10.2022 13:57:31
mietowa napisał(a):

anaesth napisał(a):

https://konkurswdino.pl/

Pojawił się formularz do sprawdzania wyników emotka Ktoś potwierdzi, że są podpięte?

Podpięte emotka

Dzięki... To chyba tylko ja nie wygrałam... Tyle nagród i pudło, echh emotka
0 0

adamo86

#7052438 Napisano: 11.10.2022 13:59:56
mietowa napisał(a):

anaesth napisał(a):

https://konkurswdino.pl/

Pojawił się formularz do sprawdzania wyników emotka Ktoś potwierdzi, że są podpięte?

Podpięte emotka

Potwierdzam emotka
0 0

slomkab

#7052439 Napisano: 11.10.2022 14:00:23
anaesth napisał(a):

mietowa napisał(a):

anaesth napisał(a):

https://konkurswdino.pl/

Pojawił się formularz do sprawdzania wyników emotka Ktoś potwierdzi, że są podpięte?

Podpięte emotka

Dzięki... To chyba tylko ja nie wygrałam... Tyle nagród i pudło, echh emotka

I ja tez nigdy tam nie wygrywam emotka
0 0

pioge7

#7052454 Napisano: 11.10.2022 14:16:47
odmleczarzy.pl ....
wygrana, LUNCHBOX, właśnie przyszła paczka, na etykiecie jest napisane, LUNCHBOX a przyszedł Aparat...
miał ktoś podobnie? co robić? cieszyć się, czy czekać, aż napiszą o zwrot emotka w wynikach też jestem pod LUNCHBOX emotka
0 0

Astronautka

#7052457 Napisano: 11.10.2022 14:19:42
pioge7 napisał(a):

odmleczarzy.pl ....
wygrana, LUNCHBOX, właśnie przyszła paczka, na etykiecie jest napisane, LUNCHBOX a przyszedł Aparat...
miał ktoś podobnie? co robić? cieszyć się, czy czekać, aż napiszą o zwrot emotka w wynikach też jestem pod LUNCHBOX emotka

Celem rozwiania własnej niepewności napisać z prośbą o wyjaśnienie.
Druga opcja odłożyć na razie na półkę i czekać aż może sami podejmą kontakt.
Ja bym wybrała opcję pierwszą ale to tylko moja myśl.  
1 pioge7 0

delfinka101

#7052460 Napisano: 11.10.2022 14:23:54
pioge7 napisał(a):

odmleczarzy.pl ....
wygrana, LUNCHBOX, właśnie przyszła paczka, na etykiecie jest napisane, LUNCHBOX a przyszedł Aparat...
miał ktoś podobnie? co robić? cieszyć się, czy czekać, aż napiszą o zwrot emotka w wynikach też jestem pod LUNCHBOX emotka

Zadzwoniłabym do nich. Kiedyś miałam tak w innym konkursie , zadzwoniłam a pani do mnie, ze doślą mi to co miałam wygrać a ponieważ byłam uczciwa mogę zachować to co już przyszło. Miałam też sytuację w Fortis, ze  zamiast 1 przysłali mi 2 nagrody, też dzwoniłam i kazali zachować. 
0 0

koniczynka123

#7052464 Napisano: 11.10.2022 14:32:54
slomkab napisał(a):

anaesth napisał(a):

mietowa napisał(a):

anaesth napisał(a):

https://konkurswdino.pl/

Pojawił się formularz do sprawdzania wyników emotka Ktoś potwierdzi, że są podpięte?

Podpięte emotka

Dzięki... To chyba tylko ja nie wygrałam... Tyle nagród i pudło, echh emotka

I ja tez nigdy tam nie wygrywam emotka

U mnie na 4 zgłoszenia też same pudła- no nie wierzę, na 1503 nagrody?! Jedyna nadzieja, że jeszcze nie uzupełnili całej listy emotka Sprawdzałąm na stronie, bo @ oczywiście nie ma emotka
0 0