Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

pioge7

#7069289 Napisano: 19.12.2022 15:57:33
edzia21 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

monisss napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Z konkursu visa oplacasie.pl oni informowali o każdej nagrodzie czy tylko najwyższych emotka  ? 
niby mój email jest w zwycięzcach i nie wiem czy to ja czy nie ja emotka  

mam tak samo , ale jako nie wydaje mi się, żeby obdzwaniali ponad 100 osób? ale ja się nie łudzę,że to ja  emotka  

Ja tez się nie łudzę emotka  ale niby bardzo email podobny. Kojarzę że były telefony, ale to pewnie do tych lepszych nagród, a do „gorszych” tylko emaile będą? Ja tak obstawiam i nie wiem, czy trwać przy swoim, czy jednak bony tez powiadomione emotka  
przydałoby się takie 500 zł bo drukarka pomału odmawia posłuszeństwa i nie wiem czy czekać, czy kupować emotka  

Na bank obdzwonili tylko: samochód, hulaśki i iPhony...a z kartami 500 zł będą maile emotka

Dzieki. Czyli teraz wóz albo przewóz. Albo to ja... Albo ktoś z podobnych emailem emotka  
0 0

agaga

#7069290 Napisano: 19.12.2022 15:58:27
Czy ja dobrze rozumiem, że Avanti z konkursu Cheetos chce tylko oświadczenie bez paragonu?
1 adamo86 0

montezuma

#7069295 Napisano: 19.12.2022 16:01:10
agaga napisał(a):

Czy ja dobrze rozumiem, że Avanti z konkursu Cheetos chce tylko oświadczenie bez paragonu?

No przecież bez kodu z apki nie byłabyś w stanie wziąć udziału w konkursie emotka   - konkurs Żabki z tabletami oczywiście mam na myśli
0 0

taak

#7069299 Napisano: 19.12.2022 16:09:51
Ace Carrefour - czy jest jakieś ograniczenie liczby znaków? Nigdzie nie widzę, tej informacji, a nie wiem na ile mogę się rozpisać 😃
0 0

agaga

#7069300 Napisano: 19.12.2022 16:11:07
montezuma napisał(a):

agaga napisał(a):

Czy ja dobrze rozumiem, że Avanti z konkursu Cheetos chce tylko oświadczenie bez paragonu?

No przecież bez kodu z apki nie byłabyś w stanie wziąć udziału w konkursie emotka   - konkurs Żabki z tabletami oczywiście mam na myśli

No ale kodu też nie chcą, a smolar weryfikował po kodzie i danych osobowych… czyli samo oświadczenie wysyłacie? 🙈😁
0 0

montezuma

#7069303 Napisano: 19.12.2022 16:13:19
NO TO JESZCZE RAZ emotka  DUŻYMI LITERAMI: bez kodu z apki nie byłabyś w stanie wziąć udziału w konkursie 
2 pioge7, taak 0

sabaka

#7069305 Napisano: 19.12.2022 16:15:43
taak napisał(a):

Ace Carrefour - czy jest jakieś ograniczenie liczby znaków? Nigdzie nie widzę, tej informacji, a nie wiem na ile mogę się rozpisać 😃

Kochani, zachęcam czytać komentarze bezpośrednio pod konkursem, tak często są takie informacje. :⁠-⁠) Formularz mieści 1800 znaków 
2 taak, cb656 0

andii

#7069308 Napisano: 19.12.2022 16:17:52
Szukam co to za konkurs z nagrodami do pizza hutemotka
0 0

@gnieszk@

#7069309 Napisano: 19.12.2022 16:21:23
andii napisał(a):

Szukam co to za konkurs z nagrodami do pizza hutemotka

Zapowiedzi konkursów - e-Konkursy.info
1 andii 0

darog

#7069311 Napisano: 19.12.2022 16:22:09
mia napisał(a):

monisss napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Z konkursu visa oplacasie.pl oni informowali o każdej nagrodzie czy tylko najwyższych emotka  ? 
niby mój email jest w zwycięzcach i nie wiem czy to ja czy nie ja emotka  

mam tak samo , ale jako nie wydaje mi się, żeby obdzwaniali ponad 100 osób? ale ja się nie łudzę,że to ja  emotka  

Ja niestety nawet nie mam się czym łudzić... A zawsze chociaż w tych dodatkowych coś wygrywałam.  Ależ mi się ten rok kończy. emotka
Jeszcze córka się rozchorowała i nie wiem, czy dotrze na święta. emotka

może to oznacza że rok 2023 zaczniesz wielką kumulacją nagrodową? może cud wiat sprawi-że córka wyzdrowieje albo to taka "niespodzianka" że niby nie przyjedzie a stanie w drzwiach? 
2 edzia21, mia 0

sabaka

#7069312 Napisano: 19.12.2022 16:23:30
Mam pytanie. Jeśli w zgłoszeniach, gdzie trzeba wysłać odpowiedź z prefiksem i numerem paragonu, numer paragonu jest w formie np. 3333/4444 to wpisuje się z "/" ? System wtedy dobrze ogarnia zgłoszenie?
0 0

mia

#7069316 Napisano: 19.12.2022 16:33:17
darog napisał(a):

mia napisał(a):

monisss napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Z konkursu visa oplacasie.pl oni informowali o każdej nagrodzie czy tylko najwyższych emotka  ? 
niby mój email jest w zwycięzcach i nie wiem czy to ja czy nie ja emotka  

mam tak samo , ale jako nie wydaje mi się, żeby obdzwaniali ponad 100 osób? ale ja się nie łudzę,że to ja  emotka  

Ja niestety nawet nie mam się czym łudzić... A zawsze chociaż w tych dodatkowych coś wygrywałam.  Ależ mi się ten rok kończy. emotka
Jeszcze córka się rozchorowała i nie wiem, czy dotrze na święta. emotka

może to oznacza że rok 2023 zaczniesz wielką kumulacją nagrodową? może cud wiat sprawi-że córka wyzdrowieje albo to taka "niespodzianka" że niby nie przyjedzie a stanie w drzwiach? 

No nie w jej stylu takie żarty, tym bardziej że sama mocno podłamana, a kumulacja z kolei nie w moim, ale dziękuję.emotka emotka
0 0

agaga

#7069318 Napisano: 19.12.2022 16:35:25
montezuma napisał(a):

NO TO JESZCZE RAZ emotka  DUŻYMI LITERAMI: bez kodu z apki nie byłabyś w stanie wziąć udziału w konkursie 

No Ok Ok, chyba zrozumiałam 😉 To szkoda tylko, że to oświadczenie trzeba wysłać pocztą/przesyłką  🤦🏻‍♀️
0 0

jarekaska

#7069321 Napisano: 19.12.2022 16:39:48
pioge7 napisał(a):

monisss napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Z konkursu visa oplacasie.pl oni informowali o każdej nagrodzie czy tylko najwyższych emotka  ? 
niby mój email jest w zwycięzcach i nie wiem czy to ja czy nie ja emotka  

mam tak samo , ale jako nie wydaje mi się, żeby obdzwaniali ponad 100 osób? ale ja się nie łudzę,że to ja  emotka  

Ja tez się nie łudzę emotka  ale niby bardzo email podobny. Kojarzę że były telefony, ale to pewnie do tych lepszych nagród, a do „gorszych” tylko emaile będą? Ja tak obstawiam i nie wiem, czy trwać przy swoim, czy jednak bony tez powiadomione emotka  
przydałoby się takie 500 zł bo drukarka pomału odmawia posłuszeństwa i nie wiem czy czekać, czy kupować emotka  

Ja też widzę e-mail podobny do mojego... Pewnie Edzia ma rację, że dzwonili tylko do wyższych nagród
2 pioge7, darog 0

pioge7

#7069322 Napisano: 19.12.2022 16:41:12
sabart napisał(a):

Mam pytanie. Jeśli w zgłoszeniach, gdzie trzeba wysłać odpowiedź z prefiksem i numerem paragonu, numer paragonu jest w formie np. 3333/4444 to wpisuje się z "/" ? System wtedy dobrze ogarnia zgłoszenie?

Wszystko wysyłasz łącznie z kreską emotka  

darog

#7069325 Napisano: 19.12.2022 16:55:36
BLUE MEDIA / BRAINSTORM I "DELKOM"...
Nie dziwią was te konkursy i powiązania? 
T-mobile
Orange
oplacasie..(VISA) 

Brainstorm - to firma "organizator widmo". Nie ma strony internetowej, żadnego kontaktu mail/ tel
- wszystko: powiadomienie laureatów, wysyłanie maili - robi Blue Media - czyli "zlecający"
Delkom - sklep w tym samym mieście co Blue Media i Brainstorm. Nie ma w sprzedaży artykułów w postaci: hulajnog, kamer gopro, Iphone...
a Blue Media za pośrednictwem "organizatora- "WIDMO"  Brainstorm zamawia i kupuje tam nagrody kilka setek / ok 30%/ na 1 nagrodzie droższe niż ogólnie na rynku polskim...

AHA. regulamin mówi o elektronicznych voucherach przesłanych na mail. 
NIC Z TEGO. POoza gratulacjami żadnego vouchera nie dostaniecie. 
Będzie info iż wszystkim zajęło się Blue Media "zlecający konkurs " ... Chcecie jakiś kolor Iphone?  NIE! 
Dostaniecie wszyscy czarny i 30%? zawyżona cena na fakturze niż w dużych sklepach media markt i inne...

Ciekawe. Blue Media:
informuje dzwoni do zwycięzców,
wysyła maile,
sami realizują vouchery-których laureat na maila nie dostał...
reklamacje-też zajmuje się tym  Blue Media...

Więc po co im organizator "WIDMO": Brainstorm - http://brainstormgroup.pl/ 

szkodnik1988

#7069351 Napisano: 19.12.2022 18:22:26
Hej, brał ktoś udział w konkursie Red Bull Żabka? W jakim czasie rozwiązywaliście ten Quiz? emotka
0 0

cb656

#7069357 Napisano: 19.12.2022 18:37:03
darog napisał(a):

BLUE MEDIA / BRAINSTORM I "DELKOM"...
Nie dziwią was te konkursy i powiązania? 
T-mobile
Orange
oplacasie..(VISA) 

Brainstorm - to firma "organizator widmo". Nie ma strony internetowej, żadnego kontaktu mail/ tel
- wszystko: powiadomienie laureatów, wysyłanie maili - robi Blue Media - czyli "zlecający"
Delkom - sklep w tym samym mieście co Blue Media i Brainstorm. Nie ma w sprzedaży artykułów w postaci: hulajnog, kamer gopro, Iphone...
a Blue Media za pośrednictwem "organizatora- "WIDMO"  Brainstorm zamawia i kupuje tam nagrody kilka setek / ok 30%/ na 1 nagrodzie droższe niż ogólnie na rynku polskim...

AHA. regulamin mówi o elektronicznych voucherach przesłanych na mail. 
NIC Z TEGO. POoza gratulacjami żadnego vouchera nie dostaniecie. 
Będzie info iż wszystkim zajęło się Blue Media "zlecający konkurs " ... Chcecie jakiś kolor Iphone?  NIE! 
Dostaniecie wszyscy czarny i 30%? zawyżona cena na fakturze niż w dużych sklepach media markt i inne...

Ciekawe. Blue Media:
informuje dzwoni do zwycięzców,
wysyła maile,
sami realizują vouchery-których laureat na maila nie dostał...
reklamacje-też zajmuje się tym  Blue Media...

Więc po co im organizator "WIDMO": Brainstormhttp://brainstormgroup.pl/ 

Nic mnie w tym, co wyżej nie dziwi. Co więcej - jestem zadowolony z otrzymanych od nich nagród. Naprawdę! Może to dlatego, że nie mam oczekiwań co do koloru i innych cech NAGRODY. To w końcu spada z nieba, nie wyciągam kasy z portfela i nie pcham się do tamtego sklepu, tylko czekam wygodnie na kuriera. To wszystko. emotka
P.S. Jest dla mnie totalnie wszystko jedno, czy nagroda w sklepie sieciowym "A" czy innym, "B" kosztuje mniej/więcej/tyle samo, co w Delkomie. Dla mnie jest to tak czy inaczej ZYSK, bo za to nie płacę.

Monika11

#7069365 Napisano: 19.12.2022 19:39:09
Czy piwo Heineken przychodzi Wam w ozdobnych papierach ? U mnie w pudełku zwykłym przyszło , nie tak jak w tamtym roku
0 0

Trysha

#7069368 Napisano: 19.12.2022 19:55:40
Czy komuś chciałoby się zagrać w grę na doz.pl gdzie można wygrać kupon na rabat i darmową dostawę? 
Próbowałam sama ale chyba jestem już za stara bo nie mogę jej skończyć 😔
0 0